PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی مادربردهای حرفهای foxconn برای کارهای گرافیکی و صدابرداری

sajjadgholami
2012/09/13, 09:29
سلام و خسته نباسید میخواستم اگه امکانش هست چند مدل از این شرکت رو با قابلیت های صدابرداری برای استدیو های حرفه ای با مشخصات نام ببرید....و اگه امکانش هست میخواستم بدونم تو ایران کدام مادبرد ها از لحاظ کارایی برای این کار هم بهترند و هم مقرون به صرفه....البته یه توضیح کوچیک اینکه برای کارهای صدابرداری و آهنگسازی نیاز به ram فرکانس بالا و cpu 5 یا 7 هسته ای است....:-

Arsn
2012/09/13, 18:24
سلام و خسته نباسید میخواستم اگه امکانش هست چند مدل از این شرکت رو با قابلیت های صدابرداری برای استدیو های حرفه ای با مشخصات نام ببرید....و اگه امکانش هست میخواستم بدونم تو ایران کدام مادبرد ها از لحاظ کارایی برای این کار هم بهترند و هم مقرون به صرفه....البته یه توضیح کوچیک اینکه برای کارهای صدابرداری و آهنگسازی نیاز به ram فرکانس بالا و cpu 5 یا 7 هسته ای است....:-

ما پردازنده 5 یا 7 هسته ای نداریم ! اگر منظورتون Core i5 و core i7 است باید خدمتتون بگم هر دو سری پردازنده ی اینتل 4 هسته ای هستند که سری Core i7 به خاطر فناوری hypertreathing در ویندوز 8 هسته شناخته میشه !

در ضمن مادربورد های برند فاکسکان دیگه تولید نمیشه و فقط محصولات قدیمی اون به صورت دست دوم توی بازار هست و خریدشون هم توصیه نمیشه !

احیانا اگر شما میخواهید سیستمی اسمبل کنید در خواست خودتون را در تاپیکی جدید مطرح کنید هر چند که با این وضع قیمت ارز توصیه نمیکنم !

Dan
2012/09/13, 19:28
از آخرین چیپست های موجود (مناسب برای کار شما) فقط سه مادربورد زیر از فاکسکان تولید شده شدن و توی بازار هم پیدا نمیشن:
(Quantumian1 (X79
Z77A-S
Z68A-S

در صورت پیدا شدن هم پیشنهاد نمیشن چون برتری خاصی نسبت به برند های دیگه ندارن و میتونید مدل های بهتری رو در برند های دیگه پیدا کنید.

bahareh1000
2012/09/14, 08:51
با درود به دوستان عزیز
البته فکسگان هنوز هم مادربرد تولید می کنه و جالب اینکه یکی از بزرگترین تامین کننده گان قطعات و برد برای اپل هست و چندی پیش هم به خاطر شرایط بد کاری در کارخانه این شرکت با کارگرا درگیری بوجود امد البته دقیق یادم نیست و لی بطور وحشتناکی به برده داری شبیه.

bahareh1000
2012/09/14, 08:53
یادم رفت من یکماه پیش یک کامپیوتر دل دستم رسید هر کاری می کردم نمی تونستم از سی دی بوت کنم تا ویندوز رو عوض کنم باز کردم دیدم مادربردش فکسکان و هرچی بلا سرش اوردم قسمت بوت در بایوس رو نتونستم بهش دسترسی پیدا کنم