PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فن سی پی یو amd

yaser_206
2012/09/11, 21:51
با سلام و خسته نباشد خدمت دوستان گرامی در سایت خوب سخت افزار : چند مدت پیش سیستم خونگیم رو ارتقاء دادم و یه سیستم بالاتر گرفتم که سرعتش هم خوبه هر چند بعضی از قطعات اونطوری که میخواستم باب دل خودم نگرفتم ولی راضی هستم ولی مشکل اینجاست که در فصل گرم سال و در روزهای گرم دور فن cpuبه طرز وحشتناکی بالا میره و به 5650دور هم رسیده (دمای cpu 58درجه)خمیر سیلیکون رو عوض کردم ولی چندان علاجی نکرد که نکرد (البته به نظر من این فنی که روی سی پی یو شرکت سازنده استفاده شده خیلی کوچیکه )حالا دنبال یه مارک فن خوب و بدون سر و صدا میگردم در بین zalman وcoler master و... تا 50تومن هم میخوام هزینه کنم حالا یکم بالا و پایین . میشه لطف کنید یه مارک خوب به من پیشنهاد کنید دمتون گرم
cpu:amd phenoum2 x4 955 black edition
main:giga m68mt-s2p
ram:2gig
hdd:samsung 320

Arsn
2012/09/11, 22:34
با سلام و خسته نباشد خدمت دوستان گرامی در سایت خوب سخت افزار : چند مدت پیش سیستم خونگیم رو ارتقاء دادم و یه سیستم بالاتر گرفتم که سرعتش هم خوبه هر چند بعضی از قطعات اونطوری که میخواستم باب دل خودم نگرفتم ولی راضی هستم ولی مشکل اینجاست که در فصل گرم سال و در روزهای گرم دور فن cpuبه طرز وحشتناکی بالا میره و به 5650دور هم رسیده (دمای cpu 58درجه)خمیر سیلیکون رو عوض کردم ولی چندان علاجی نکرد که نکرد (البته به نظر من این فنی که روی سی پی یو شرکت سازنده استفاده شده خیلی کوچیکه )حالا دنبال یه مارک فن خوب و بدون سر و صدا میگردم در بین zalman وcoler master و... تا 50تومن هم میخوام هزینه کنم حالا یکم بالا و پایین . میشه لطف کنید یه مارک خوب به من پیشنهاد کنید دمتون گرم
cpu:amd phenoum2 x4 955 black edition
main:giga m68mt-s2p
ram:2gig
hdd:samsung 320

عزیز شما حتما باید کولرت را عوض کنی ! چون هیچ راهی نداره ! کولر ترو اسپریت برند ترمال رایت قیمتش 66 تومنه ! به شدت افزایش بودجه و خرید این مدل را پیشنهاد میدم !

VSH-Katana
2012/09/11, 22:47
دقیقا فنهای استاک همینجورین علیرضا شاید باورت نشه ولی زمانی که فن استاک من میرفت رو دور آخر میزی که pc روش هست به لرزه در میومد!

hannan bakhshayesh
2012/09/12, 09:07
-من از فن استاک A8-3870 استفاده میکنم؛در حالت عادی دماش روی 35 درجه هست،در فشار کاری هم دماش به 50 درجه میرسه(خیلی هم کم صدا و تقریبا صداش از داخل کیس شنیده نمیشه-دور فنrpm 2670 ).
-البته بصورت پیش فرض دور فن روی 3500 بود .

kamyar
2012/09/12, 09:14
به دلیل اینکه تکنولوژِی ساخت سیپیو شما 32 نانومتری هست که نسبت به 45 نانومتری دمای بسیار کمتری داره در نتیجه هم دور فن کمتره هم دما راحت تر دفع میشه

hannan bakhshayesh
2012/09/12, 09:50
البته همینجوره که شما میگید.

metall_hero
2012/09/12, 12:59
عزیز شما حتما باید کولرت را عوض کنی ! چون هیچ راهی نداره ! کولر ترو اسپریت برند ترمال رایت قیمتش 66 تومنه ! به شدت افزایش بودجه و خرید این مدل را پیشنهاد میدم !

با عرض پوزش ولی قیمتش بیشتر از اینه علیرضا جان
لیون 72 تومن میفروشه
نمایندگی گرین هم 72 میده

Arsn
2012/09/12, 14:51
با عرض پوزش ولی قیمتش بیشتر از اینه علیرضا جان
لیون 72 تومن میفروشه
نمایندگی گرین هم 72 میده

ببخشید دیگه من یادم رفت نوسانات ارز 2450 تومانی را توش رعایت کنم ! :دی