PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی انتخاب برترین مدیر فروم سخت افزار در یکسال اخیر

Castiel
2012/09/11, 13:36
سلام دوستان عزیز

تاریخ 30 مهر ماه 1390، اولین روز آغاز به کار فروم سخت افزار بود و چیزی در حدود 40 روز دیگر، اولین سالگرد فروم سخت افزار خواهد بود. از این جهت قصد داریم تا برترین و فعالترین مدیر یکسال اخیر را بر اساس نظرات و آرای شما عزیزان معرفی کنیم. اسامی مدیران به صورت نام کاربری آنها در فروم درج شده است تا به سادگی بتوانید بر اساس شناخت خود، مدیر برتر را انتخاب کنید. یک این نظرسنجی تا روز 30 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

با تشکر
حسام شالیکاریان

kamyar
2012/09/11, 13:43
سلام و ممنون اقا حسام بسیار عالی فقط نمیشه کسانی که رای دادند رو مخفی کنید اینشکلی ما به یکی رای میدیم بقیه میریزن سرمون بن میکنند ما رو از هر طرف(شوخی)دی:
اگر یک کاری بکنید بشه چند نفر رو انتخاب کرد خیلی عالی میشه
مثلا من الان شما-اقا علیرضا-اقا فرجام-اقا سعید-اقا بهنام-اقا سعید(rajah)و اقا یاسر رو میخوام انتخاب بکنم!چون تمامی مدیران عزیز و بسیار عالی هستند

Castiel
2012/09/11, 13:59
سلام و ممنون اقا حسام بسیار عالی فقط نمیشه کسانی که رای دادند رو مخفی کنید اینشکلی ما به یکی رای میدیم بقیه میریزن سرمون بن میکنند ما رو از هر طرف(شوخی)دی:
اگر یک کاری بکنید بشه چند نفر رو انتخاب کرد خیلی عالی میشه
مثلا من الان شما-اقا علیرضا-اقا فرجام-اقا سعید-اقا بهنام-اقا سعید(rajah)و اقا یاسر رو میخوام انتخاب بکنم!چون تمامی مدیران عزیز و بسیار عالی هستند

مخفی نباشه بهتره کامیار جان و اینکه فقط هم یک نفر را انتخاب کنید تا رقابت واقعی تر باشد!
من هم در لیست نظرسنجی نیستم که انتخاب کنید.

Arsn
2012/09/11, 14:52
حسام جان دچار کمبود موضوع برای نظرسنجی شدی ؟ آخه مدیر برتر هم شد موضوع ؟ آخه برتری خیلی معنا نداره !حالا میزاشتی تولد فروم بشه !

th e nd
2012/09/11, 15:19
هرکس میخواد انتخاب بشه ، به من بگه شماره حساب بانکی خودمو براش پ خ کنم!!!
بدو که دیر شد... :d خوب، ما هم انتخاب کردیم!
.
.
.
عرضم به حضور همه دوستان و اساتید.
اینترنت همیشه بستری بوده برای آموزش. به دور از تمامی مشکلاتی که به وجود می آورند برای ما کاربران که این مشکلات
هم 30 یا 30 هستند و هم لنگر کشتی!!! فروم ها یکی از بخش های جدا نشدنی هر سایت آموزشی و تخصصی به حساب میان. (البته از نظر من)
شاید بگید توی اینترنت وقتی جستجو کنیم خیلی از مطالب آموزشی اون هم در همین زمینه کامپیوتر پیدا بشه،
اما وجود ارتباطات بین اعضای فروم ها محیط رو گرم تر و همچنین دوستانه تر و "قابل اعتماد تر" میکنه.
وقتی با دیدن اینکه توی یک فروم مانند همین سخت افزار می بینیم که کنترل خوبی روی اعضا و پست های اونها وجود داره
خیالمون از بابت خیلی مسائل راحت میشه. (مگه توی تبلیغات تلویزیون نمیگن فرزندانتان را در محیط مجازی تنها نگذارید!)
وقتی چنین مدیریت هایی را در این فروم شاهد هستیم، تنها گذاشتن اونها دیگه جای نگرانی نداره. (و همچنین خودمون!)
شاید یکم طولانی شد ولی خواستم کوتاه(!) به این موضوع اشاره کنم که مدیران این سایت، مدیران و دوستان خوبی هستند،
و همینکه در قبال تمامی کاربران احساس مسوولیت می کنند و هیچ تاپیک و پستی رو بدون جواب نمی گذارند و با حوصله به تمامی
اونها پاسخ میدن، جای داره از همشون تشکر کنیم. @};-
امیدوارم در کنار هم بتونیم این محیط رو ، رو به بهتر شدن پیش ببریم.

Editor In chief
2012/09/11, 15:28
همه بچه ها خوبن و در اين مدت در کنار حسام زحمات زيادي را کشيدن. از همين جدا به همه دوستان خسته نباشيد مي گويم. ممنونم دوستان

ROG
2012/09/11, 15:43
منم از اونجایی که یک سالو مداوم تو فروم نبودم و نمیتونم صرفا یکی رو انتخاب کنم و همه مدیران رو دوست دارم همه رو انتخاب می کنم 3>

ادیت:

البته از اونجایی که نمیشه همه رو انتخاب کرد من از این تریبون همه مدیران رو انتخاب می کنم !

ltavahid
2012/09/11, 17:21
این که فیلم هندی شد !!!!
همه مدیران این فروم خوب هستن ( شوخی =)))
جدی نه همه خوبن ؟؟؟!!!! =))
بدون شوخی همه خوبن :-j

VSH-Katana
2012/09/11, 18:06
برای اینکه به کی رای بدم فقط 20 دقیقه فکر کردم که به کی رای بدم و چی بنویسم!
از لحاظ آگاهی مدیرا تو بخش های مربوط به خودشون که همه خوبن مثلا علی فاتحی که خیلی هم کم میاد فروم اما مطمعن هستم یکی از با دانش ترین هاست
یا یاسین که خداییش راهنماییهایی که میکنه عالیه!
البته همه خوب هستن در زمینه خودشون همونطور که گفتم!
یا فعالیت در نظر بگیریم علیرضا و سعید مظفری بالاترین فعالیت رو دارن .
از همه مدیرا بابت زحمتی که تو این یک سال کشیدن تشکر میکنم! یاسر عزیز, بهنام , روح الله , رفیع بایندر,سعید افرازی و دوست خوبم فرجام .
و اینکه میخوام بگم من تو این یک سال با این فروم زندگی کردم و روزی نبوده که به فروم سر نزنم و دروغ نیست اگه بگم الان دیگه بدون اومدن به فروم نمیتونم به زندگی عادی ادامه بدم .

kamyar
2012/09/11, 18:15
تا کسی نیست ما هم رای بدیم دی:
ولی جدا از تمامی مدیران ممنونم همه برای فروم زحمت های فراوانی کشیدن و همه جای قدردانی دارن به خصوص اقا حسام عزیز
و همینجا جا دارد از اقا حسام-اقا فرجام-اقا علیرضا و اقا سعید به دلیل دادن پاسخ های عالی به من با اینکه زیاد سوال میپرسم و گاهی هم سوال هام یکم...هست تشکری ویژه بکنم از همه ممنونم ای کاش میشد حداقل دو نفر را انتخاب کرد چون یک مدیر دیگر هم هست که خیلی دوست داشتم به ایشون هم رای بدم(همونی که نامش با قرمز پر رنگ ومدیر ارشد است دی:)

saeid6574598
2012/09/11, 18:30
با تشکر از دوست خوبم ؛ جناب آقای حسام شالیکاریان بابت راه اندازی نظرسنجی خوبشان !

آقای سجادی نیا در طی این مدت ، خیلی برای فروم زحمت کشیدند و با گذاشتن پی در پی مقالات کاربردی و پرسش و پاسخ های سخت افزاری ، اطلاعات بچه ها رو ارتقا دادند . بنده شخصا از مقالات ایشون خیلی چیزها یاد گرفتم و از ایشون هم تشکر می کنم . البته این موضوع فقط به آقا علیرضا ختم نمی شود و همه مدیران عزیز فروم سخت افزار ، در طی این یک سال خیلی زحمت کشیدند که در اینجا جا دارد از همه آنها تشکر کنم و به منظور اعلام این وفاداری ، دست این عزیزان را ببوسم .

موفق و پیروز باشید - کوچک همه شما / سعید مظفری

Amir99
2012/09/11, 20:37
چه نظرسنجی با حالی!

بهتره فعالیت هر یک از مدیران رو مو به مو مورد بررسی قرار بدیم و نقاط ضعف و قدرت اشون رو بگیم.

1) Arsn : علیرضا امسال کنکور داشت ولی انصافاً خیلی از جاها از درس و زندگی زد و پا به پای کاربران اومد و تنهاشون نگذاشت. (به جز اون 2 3 ماه آخر که تعطیل کرد رفت!) مخصوصاً در مسابقه 3D Mark 11بیچاره خواب و زندگی نداشت!
یکی از ویژگی های خوب علیرضا شوخ طبعی و با حوصله جواب دادنه! همونطور که همه می دونند خیلی بیشتر از سن و سالش از ســـخـــت افـــزار سر در میاره و رقیبی همه فن حریف برای دیگر مدیران به حساب میاد!

2) Farjam 1990 : آقا فرجام هم در شوخ طبعی با علیرضا نقاط مشترکی داره! ( نخ سوزن این عبارت :دی که انصافاً عبارتی فصیح و بلیغ به شمار میاد که ایشون ما رو از فیض این کلام گوهربار بی بهره نمی گذارند! ) به نظرم آقا حـــســـام کمی دیر منصب مدیریت رو به ایشون دادند، ولی خوب مهم اینه که این مقام اعطا شد. یکی از بزرگترین و با تجربه ترین افراد در امر اورکلاک هستند و همچنین عاشق بررسی های تجربی!

3) Saeid6574598 : میرسیم به آقا سعید. مدیر بخش صوت و تصویر! ایشون هم با اینکه تخصص اشون در صوت و تصویر هستش، ولی اگر کسی در مورد قطعات سخت افزاری سؤالی داشته باشه ایشون جواب میدن! هیچ کس "تایپک قیمت گذاری قطعات" رو که ایشون زد فراموش نمی کنه، که قبل از ایجاد بخش قیمت قطعات سایت ســـخـــت افـــزار کاربران رو از قیمت ها مطلع می کرد. ایشون هم خیلی مؤدب و با حوصله به سؤالات پاسخ میدن.

من با دیگر مدیران فروم، آشنایی چندانی ندارم و فکر می کنم اندکی کم کاری می کنند( جون من انتقاد پذیر باشید! ) پس نمی تونم در مورد آنها نظراتی بدم.

کلام آخر: می خواهم از مـــدیـــر کـــل فروم آقای حسام شالیکاریان تشکر کنم، چون که، به هنگام غیبت مدیران بخش سخت افزار ایشان بودند که به تنهایی به نیاز های کاربران فروم رسیدگی می کردند و همچنین آماج حملات فحش و فحش کاری بسیاری از کاربران بی فرهنگ و بی ادب قرار گرفتند. ( خدا قــــوّت )

Arsn
2012/09/11, 20:39
از محبت دوستان به خصوص سعید خان مظفری عزیز ممنونم ، یعنی خیلی ممنونم ! اصلا انتظار انقدر محبت نداشتم ! یعنی به جرئت چندین بار گفتم بخش صوت و تصویری به این قدرت در هیچ فرومی وجود ندارد ، اما شاید بخش سخت افزار بهتر باشه !

ولی خودم به رفیع بایندر عزیز رای دادم ، چون واقعا بعد از کار قدرتمند سعید مظفری عزیز در بخش صوت و تصویر ، کار و مقاله های رفیع جان را ستایش میکردم ! بسیار زیبا مینوشت و فوق العاده باسواد بود ! حیف که به هر دلیلی نمیتونه الان فروم بیاد !

Navid.y
2012/09/11, 21:00
خود آقا حسام چرا تو نظر سنجی نبود؟؟؟

12759

آهان! خب معلومه! چون خودش اوله!

farjam1990
2012/09/11, 21:28
من اصلا دقت نکرده بودم که مدیرم :دی

ROG
2012/09/11, 21:42
روح الله عزیز هم از مدیرای خوب و فعال سایت هستن من به شخصی ازشون چیزای زیادی یاد گرفتم

VSH-Katana
2012/09/11, 22:44
وقتی ما رای میدیم که مدیر برتر کی بود منظور اینه که این مدت فعالیت بیشتر و وقت بیشتر و خدمات بیشتر به کاربرها ارائه کرده و انتخاب یک نفر به این معنی نیست که بقیه کار نکردن!

Castiel
2012/09/12, 13:31
تا اینجا و بعد از یک روز، علیرضا اول هست با 17 رای

rajah
2012/09/12, 22:15
این نظرسنجی می تونه برای انتخاب کاربر برتر انجمن هم برقرار بشه که اگه بشه خیلی خوبه
جا داره اینجا از زحمات تمامی کادر مدیریت فروم تشکر کنم که تا به اینجا با یکدلی خاصی فروم رو در راستای رسیدن به روزهای بهتر و بهتر همراهی کردند و رشد و شکوفایی فروم بدون اونها معنا نداشت چه کادر مدیریتی ارشد و چه مدیران انجمن های مختلف فروم از اینکه در شما بودم و هستم به خودم می بالم
اما شاید به قول بچه ها اگه رای گیری با سیستم انتخاب چندگانه همراه بود فکر کنم بهتر می بود چون خیلی سخته به یک نفر رای داد تمام کادر عالی هستند امیدوارم همه موفق باشند

Castiel
2012/09/13, 07:30
این نظرسنجی می تونه برای انتخاب کاربر برتر انجمن هم برقرار بشه که اگه بشه خیلی خوبه
جا داره اینجا از زحمات تمامی کادر مدیریت فروم تشکر کنم که تا به اینجا با یکدلی خاصی فروم رو در راستای رسیدن به روزهای بهتر و بهتر همراهی کردند و رشد و شکوفایی فروم بدون اونها معنا نداشت چه کادر مدیریتی ارشد و چه مدیران انجمن های مختلف فروم از اینکه در شما بودم و هستم به خودم می بالم
اما شاید به قول بچه ها اگه رای گیری با سیستم انتخاب چندگانه همراه بود فکر کنم بهتر می بود چون خیلی سخته به یک نفر رای داد تمام کادر عالی هستند امیدوارم همه موفق باشند

سعید جان برای کاربر برتر هم انشالله برنامه دارم

Poorya_Lion
2012/09/13, 08:04
درود.
آقا ما می خوایم به حسام شالیکاریان رای بدیم :)>- کی رو باید ببینیم ؟!!!
ولی جداً سخت هستش رای دادن.
من رای نمی دم :-j

saeid6574598
2012/09/13, 10:50
دوستان کمی بی انصافی می کنند ! البته من خودم را نمی گویم چون بنده شخصا به آقای سجادی نیا رأی دادم !

آقای یاسر آرامش خیلی برای فروم زحمت کشیدند و هنوز هم ، اون مقاله " انواع پردازنده های گرافیکی موبایل " ایشون رو فراموش نکردم که واقعا مفید و کامل بود !

آقا سعید افرازی هم همین طور ! ایشون در همه زمینه ها ، اطلاعات کاملی دارند و وجودشان برای فروم حیاتی است .

دوستان خوهشا بر حسب بار علمی مدیران ، رأی خود را ثبت کنید .

Castiel
2012/09/13, 18:34
شاید دوستان به این فکر کنند که چرا انتخاب چندگانه را فعال نکردم، چون در اون صورت حق به حقدار نمی رسید. در شرایط فعلی، هر کاربر با دقت نظر بیشتری رای خواهد داد.

Beni7192
2012/09/13, 19:17
منم موافقم:)>-
اگه انتخاب چندگانه فعال میشد بچه ها خیلی توی رو در بایستی گیر میکردند!

Arthur
2012/09/16, 22:11
همه مدیران گلن!!!!!مخصوصا همشون!!!:دی

THE DARK KNIGHT
2012/09/17, 16:53
من که طنازی Arsn رو خیلی دوست دارم...
اما به طور کلی فعالیت تمام مدیرا بسیار خوبه..>:D

farjam1990
2012/09/17, 22:54
قبول نیست :دی من در همه چیزهای دیگه به جز مدیریت بیشتر رای میارم مثلا قل...... و ... :دی

Castiel
2012/10/01, 22:37
تا اینجا علیرضا جان بهترین مدیر یکسال اخیر فروم سخت افزار هستند.

expellite
2012/10/09, 19:32
جایزه برترین مدیر فروم یک عدد z77x-up7 با گارانتی ویستاپخش می باشد!!!!

Castiel
2012/10/09, 19:46

من برای بدست آوردن برگه گارانتی این مادربورد تمام تلاش خودم را خواهم کرد!

Arsn
2012/10/09, 20:47

علیرضا میمیرد خفت نمیپذیرد !!!

VSH-Katana
2012/10/19, 23:25
جایزه قطیست علیرضا جان و باید گارانتی ویستا رو قبول کنی!
مگر اینکه تو این دو سه روز باقی مونده رایها عوض شه
پس جایزه یک عدد گارانتی ویستا پخش

Navid.y
2012/10/20, 10:15
یکسال نشد؟
..........

Castiel
2012/10/20, 11:11
یکسال نشد؟
..........

فردا نوید جان، روز 30 مهر ماه!

NAVID OC
2012/10/20, 22:12
arsn.....

iranmanoto
2012/10/20, 22:17
Arsn عزیزفعلا که اولی
ولی دلم برات میسوزه اگه جایزرو با گارانتی ویستا بگیری!!!

dr.zhivago
2012/10/20, 22:20
خود مدیر هنوز به کسی رای نداده ! :-":-?

Castiel
2012/10/20, 22:22
خود مدیر هنوز به کسی رای نداده ! :-":-?

من رای نمیدم دوست عزیز، چون در این یکسال همه زحمت کشیدن و با رای بنده به خیلی از دوستان بی احترامی می کنم.

Navid.y
2012/10/22, 01:25
من رای نمیدم دوست عزیز، چون در این یکسال همه زحمت کشیدن و با رای بنده به خیلی از دوستان بی احترامی می کنم.
پس یعنی ماها که رای دادیم به هم بی احترامی کردیم؟

اشکال نداره، یه نظره دیگه، ما هم دوست داریم بدونیم.

الآن که دارم این پیغامو مینویسم 1 آبان است. شد یک سال و یک روز!

Castiel
2012/10/22, 05:50
پس یعنی ماها که رای دادیم به هم بی احترامی کردیم؟

اشکال نداره، یه نظره دیگه، ما هم دوست داریم بدونیم.

الآن که دارم این پیغامو مینویسم 1 آبان است. شد یک سال و یک روز!

بله شد یکسال و یک روز و دوست داشتم در اوج سکوت وارد سال دوم بشویم.

Arsn
2012/10/22, 11:04
بله شد یکسال و یک روز و دوست داشتم در اوج سکوت وارد سال دوم بشویم.

دقیقا چرا ؟؟؟؟؟؟

Castiel
2012/10/22, 11:10
دقیقا چرا ؟؟؟؟؟؟

چون نیازی به سر و صدا نیست. دوستان در فروم های دیگر زحمت سر و صدا را می کشند و خودشان را منفجر می کنند!

Arsn
2012/10/22, 13:26
چون نیازی به سر و صدا نیست. دوستان در فروم های دیگر زحمت سر و صدا را می کشند و خودشان را منفجر می کنند!

باشه اشکال نداره ! ما تو خونمون سر و صدا میکنیم همسایه ها ناراحت نشند !

صبح رفتم برای اهل منزل شیرینی گرفتم ! تعجب کرده بودند ! خیلی زیاد !

جواب اون دوستان هم به موقع !

Castiel
2012/10/22, 13:35
باشه اشکال نداره ! ما تو خونمون سر و صدا میکنیم همسایه ها ناراحت نشند !

صبح رفتم برای اهل منزل شیرینی گرفتم ! تعجب کرده بودند ! خیلی زیاد !

جواب اون دوستان هم به موقع !

شیرینی دادن که داره!
دیگه بسه خیلی جواب دادم. زیاد توجه شده به اونها و جوگیر شدند.

Navid.y
2012/10/22, 14:54
شیرینی دادن که داره!
دیگه بسه خیلی جواب دادم. زیاد توجه شده به اونها و جوگیر شدند.
حالا مدیر برتر انتخاب شد، چی بهش میدین؟

من تا ته و توی ماجرا رو در نیارم ول کن نیستم!