PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کند بودن بازی ها

persiansad
2012/09/10, 22:55
سلام دوستان از حدود 3 هفته پیش فن سی پی یو شروع به صدا کردن کرد صدای هواپیما میداد:D. بعد از اون بازی ها سنگین تر اجرا می شدن به خاطر همین من که کلا از سی پی یو خوشم نمیاد گرافیک 240 رو با 6850 عوض کردم ولی تغیر چندانی رو حس نکردم . الان بازی های max payn 3 و ghost recon روون اجرا می شه ولی بازی های gta ep , sleeping dogs , transformers foc city xl به شدت تیک می زنن فریم بازی ها:
gta ep:20
sleeping dogs:23
transformers foc:12
city xl:این دیگه افتضاحه 5
مشخصات سیستم : cpu intel core 2 do
vga 6850 ram 4 main g41
دمای سی پی یو هم 50 هست لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجا هست

Arsn
2012/09/10, 23:28
سلام دوستان از حدود 3 هفته پیش فن سی پی یو شروع به صدا کردن کرد صدای هواپیما میداد:D. بعد از اون بازی ها سنگین تر اجرا می شدن به خاطر همین من که کلا از سی پی یو خوشم نمیاد گرافیک 240 رو با 6850 عوض کردم ولی تغیر چندانی رو حس نکردم . الان بازی های max payn 3 و ghost recon روون اجرا می شه ولی بازی های gta ep , sleeping dogs , transformers foc city xl به شدت تیک می زنن فریم بازی ها:
gta ep:20
sleeping dogs:23
transformers foc:12
city xl:این دیگه افتضاحه 5
مشخصات سیستم : cpu intel core 2 do
vga 6850 ram 4 main g41
دمای سی پی یو هم 50 هست لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجا هست

خب مدل پردازنده شما دقیقا چیه ؟ شاید واقعا پردازنده برای این بازی ها ضعیف است !

در Run تایپ کنید Dxdiag اونجا مدل پردازنده را نوشته!

persiansad
2012/09/11, 21:03
اینی که اینجا نوشته Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz (2 CPUs)
تو حالت عادی با یه صفحه اینترنت باز سی پی یو روی 56 درصده

persiansad
2012/09/14, 21:31
کسی نبود جواب بده [-o

expellite
2012/09/14, 23:13
اینی که اینجا نوشته Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz (2 CPUs)
تو حالت عادی با یه صفحه اینترنت باز سی پی یو روی 56 درصده
عزیزم این پردازنده مال مدت زمان مدیدی پیش است!!!!! سوکت 775! احتمالا دو هسته ای با فرکانس 3!!! زیاد روش حساب نکنید. مشکلی نیست. پردازنده تون ضعیفه. ببینم مدل دقیقش رو ننوشته؟ Pentium D Processor 830 هست؟

persiansad
2012/09/15, 16:43
نه 925 هست
آخه قبل از این سی پی یو یه amd داشتم تک هسته ای با اون گرافیک قبلی خیلی قوی تر بود

h_esfahanian
2012/09/15, 16:54
به نظرم مشکل شما از همون فن هست. زمانی که در بازی هستید سعی کنید هیت سینگ cpu رو لمس کنید البته تشخیصش یه کم برمی گرده به تجربه! اگر بیش از حد گرم بود فن و سیلیکون اون رو عوض کنید. مواظب باشید که دستتون با جای دیگه ای از مادریورد برخورد نکنه چون مشکل ساز میشه.
دومین مشکل می تونه از پاور شما باشه. نگفتید که پاور شما چند وات و برندش چیه؟
سومین مساله این که سعی کنید با همه قطعات کامپیوتر دوست باشید!
موفق باشید.

Arsn
2012/09/15, 16:56
واقعیت این است که پردازنده شما به شدت ضعیف است ، البته میشه باهاش بازی های 1-2 سال اخیر را تا حدی اجرا کرد ولی به شرطی که از نظر نرم افزاری و ویندوزی به شدت شرایط کار را مهیا کرده باشید و هیچ فشاری روی پردازنده نباشه ، مثلا بد نیست برای گیم به سراغ xp برید!

در ضمن اورکلاک پردازنده شما هم میتونه یه راه حل موقت باشه !

Danialdaneshmand
2012/09/15, 21:49
درود
یه مورد رو دقت داشته باشید!
یه اتفاقی در موارد اینچنینی رخ میدهد که اصطلاحا به آن گلوگاه گفته میشود!
وقتی شما یک گرافیک قوی داشته باشید ولی پردازنده ی مناسب نداشته باشید این مورد اتفاق می افتد!
در واقع سیستم شما توانایی پردازش گرافیکی را تمام و کمال دارد ولی تا وقتی نتواند اعداد را در سرعت مناسب پردازش کند گرافیک را محدود میکند!
سیستم شما در واقع بعض کرده :دی
نکته آخر هم اینه که هیچ استثنایی وجود ندارد و در تمامی سیستم ها امکان رخ دادن این مشکل وجود دارد که به طور تئوری توضیح دادم خدمت شما!

gh_25
2015/04/04, 19:37
سلام
بازی های sleeping dogs - thief - crysis و ... رو سیستم من کند اجرا میشه.حرکات خیلی کند.
مشخصات سیستم من:
Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU 540 @ 3.07GHz (4 CPUs), ~3.1GHz

ATI Radeon HD 5400 Series
Dedicated Memory: 1014 MB

Memory: 4096MB RAM
مشکل از کجاست؟باید همه قطعاتو ارتقاء بدم؟