PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل افکتهای پیشرفته گرافیکی در gtx-580

Burning Phoenix
2012/09/10, 12:13
من یه کارت (GTX-580 Twin Froze OC (MSIگرفتم که توی بازیها یا در نرم افزار کومباستر MSI هیچ افکتی مثل آنتی آنالایزینگ، آنیزوتروپیک فیلترینگ و ... در تصاویر ایجاد نمی کنه.در واقع تصویر "خام" هست.کسی می دونه چرا اینجوریه؟

Poorya_Lion
2012/09/10, 14:00
درود. شما می تونید با چشمتون میزان AA و AF رو تشخیصض بدید ؟
تصویر به شکل هستش ؟ می تونید ازش عکس بگیرید ، هم با دوربین و هم با PrintScreen ؟

Burning Phoenix
2012/09/10, 15:31
Aa اصلا نداره.تصویر کاملا خام هست و البته طبیعتا خیلی نرم و راحت بازیها انجام می شن.عکس می گیرم براتون می ذارم.

SZEUS
2012/09/10, 20:11
Aa اصلا نداره.تصویر کاملا خام هست و البته طبیعتا خیلی نرم و راحت بازیها انجام می شن.عکس می گیرم براتون می ذارم.
تو کنترل پنل انویدیا aa , af رو تنظیم کردید ؟یا تو بازی تو ستینگش aa af گذاشتید نمیشه ؟
اخرین درایور کارتتونو بگیرید

Burning Phoenix
2012/09/11, 08:11
توی کنترل پنل جایی هست که برای هر برنامه یا بازی میشه ستینگ خاصی تعریف کرد.اونجا تنظیم کردم بعضی گیمها جواب میده مثلا Ghost Recon اما یه موقعهایی که بازی رو شروع می کنم باز همون مشکل هست.در مورد یه بازیهایی هم اصلا جواب نمی ده یا خیلی کم تاثیر می کنه.مثل مکس پین.
چند وقت پیش درایور رو آپدیت کردم.اما الان آپدیت نیست.سایت انویدیا رو باید با فلان شکن! باز کرد به خاطر تحریم.کسی سایت دیگه ای سراغ داره که بشه درایورها رو بدون اون بد مصب دانلود کرد؟

Castiel
2012/09/11, 08:28
توی کنترل پنل جایی هست که برای هر برنامه یا بازی میشه ستینگ خاصی تعریف کرد.اونجا تنظیم کردم بعضی گیمها جواب میده مثلا Ghost Recon اما یه موقعهایی که بازی رو شروع می کنم باز همون مشکل هست.در مورد یه بازیهایی هم اصلا جواب نمی ده یا خیلی کم تاثیر می کنه.مثل مکس پین.
چند وقت پیش درایور رو آپدیت کردم.اما الان آپدیت نیست.سایت انویدیا رو باید با فلان شکن! باز کرد به خاطر تحریم.کسی سایت دیگه ای سراغ داره که بشه درایورها رو بدون اون بد مصب دانلود کرد؟

جدیدترین درایور انویدیا نسخه 64 بیتی

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

جدیدترین درایور انویدیا نسخه 32 بیتی

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.