PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل درحین کار

m1m2m3
2012/09/06, 20:40
سلام من بعد از ارتقاء سیستمم وقتی در افترافکت cs6 کار می کنم هر چند لحظه یکبار به مقدار کوتاه مثلا کمتر از 5 ثانیه مکث یا هنگ ایجاد میشه یعنی موس حرکت نمی کنه البته زمانش خیلی کوتاه است اما خب به هرحال کمی آزار دهنده است که مثلا داریم شی رو حرکت می دیم یا کارهای دیگری انجام می دیم لحظه کوتاهی موس حرکت نمی کنه خودم فکر می کنم چون کل سیستم رو ارتقا دادم ولی کارت گرافیکم رو هنوز عوض نکردم یعنی همون gts 250 هست شاید از کارت گرافیک باشه نظر شما چیه ؟ ممکن هست از چیز دیگری مثلا سی پی یو یا رم یا هارد ssd که نرم افزارهام روش نصبه باشه ؟ مثلا سی پی یو با این نرم افزار مشکل داره یا رم خوب نیست یا ..... ؟ از کدومش هست ؟؟؟؟؟ یا از همون کارت گرافیکه ؟

اگر خواستید مشخصات سیستم رو هم می گم. در ضمن در افتر افکت نسخه های قبل امتحان نکردم ببینم مشکل دارم یا نه .

یک مشکله دیگه اینکه امروز بعد از اینکه کامپیوترم رو sleep کردم وقتی دوباره اومدم روشن کنم دیدم shutdown شده و وقتی هم ویندوز بالا اومد پیام داد که ویندوز از یک مسئله ایی شات دان شده که ارور صفحه آبی بوده حالا چرا نمی دونم بعد از همه بدتر وقتی افتر سی اس 6 رو بازکردم و خواستم پروزه ام رو باز کنم پیام داد که پروژه دمیج یا خراب شده علتش چیه حالا چطوری پروژه را بازیابی کنم راهی داره یا باید از نو کار کنم من خودم از پروژه بکاپ نگرفتم اما autosave فعال بوده نمی دونم آیا خود افترافکت از پروژه ها با نام خاص خودش مثل ادیوس بکاپ نمی گیره و ذخیره نمی کنه ؟؟؟؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید مشکلم زودتر حل بشه .

درضمن اروری که موقع باز کردن پروژه می ده اول می گه خرابه بعد هم می گه افترافکت قادر نیست کالرستینگ پروژه را بخونه لطفا کالرستینگ رو به فاکتوری دیفالت ریست کنید یا برگردانید. چطوری اینکار را باید انجام دهم ؟

سیستم رو ارتقاء نمی دیم یک جور درگیریم ارتقاء می دیم یک جور دیگه درگیر می شیم واقعا آدم نمی دونه به چه سازی باید برقصه عجب وضعی هااااا.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Beni7192
2012/09/06, 21:05
دوست عزیز شما یک بار ویندوزتون رو عوض کنید و اخرین ورژن درایور های سیستمتون رو نصب کنید!
فقط در زمان استفاده از افتر افکت این مشکل ایجاد میشه؟

Arsn
2012/09/06, 21:12
آقا شما سیستمت را بنویس