PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید کولر پردازنده ترمال رایت مدل HR 02 Macho

carolin
2012/09/06, 14:59
با سلام من می خواهم یک کولر پردازنده از برند ترمال تیک مدل HR 02 Macho بخرم اما نمی دانم که خرید این پردازنده با کیس من مشکلی ایجاد می کند یا نه؟
کیس:GREEN SILENT STORM
ابعاد کیس:Dimension(H*W*D) 430*200*520 mm
مادربرد:ASUS P6T SE
رم:Corsair xm3

Arsn
2012/09/06, 15:10
با سلام من می خواهم یک کولر پردازنده از برند ترمال تیک مدل HR 02 Macho بخرم اما نمی دانم که خرید این پردازنده با کیس من مشکلی ایجاد می کند یا نه؟
کیس:GREEN SILENT STORM
ابعاد کیس:Dimension(H*W*D) 430*200*520 mm
مادربرد:ASUS P6T SE
رم:Corsair xm3

سلام !

به احتمال 99 درصد قابل نصب است ! (چون عمق خوبی دارد )

اما برای اون 1 درصد ، هنگامی که مادربورد روی کیس نصب است یه خط کش بزارید و 16.5 سانتی متر عمق را اندازه بگیرید ، اگر 16.5 سانت از خط کش داخل کیس جا شد شما مشکلی از نظر ارتفاع هیت سینک نخواهید داشت
اما برای اون 1 درصد ، میتونید با پشتیبانی گرین تماس بگیرید و این مسئله را بپرسید ، جواب میدند حسابی !

برای رم ها به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمیکنند (ازنظر ارتفاع رم که به هیت سینک گیر نکنه)

carolin
2012/09/06, 15:47
با تشکر
فاصله مابین مادربرد تا لبه خارجی کیس دقیقا 17 سانت است آیا سوکت cpu نیز همسطح با مادربرد است یعنی کمی از آن بالاتر نیست؟
به پشتیبانی زنگ زدم کسی جواب نداد.

Arsn
2012/09/06, 16:08
با تشکر
فاصله مابین مادربرد تا لبه خارجی کیس دقیقا 17 سانت است آیا سوکت cpu نیز همسطح با مادربرد است یعنی کمی از آن بالاتر نیست؟
به پشتیبانی زنگ زدم کسی جواب نداد.

امروز که نیستند ، در ایام هفته زنگ بزنید !

با این توضیحات باز هم معتقدم جا میشه !