PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضعف شدید کارتهای گرافیکی انویدیا در بازی Sleeping Dogs

VFSDF
2012/09/06, 01:19
با سلام خدمت دوستان

اینجور که از شواهد معلومه بازی جدید Sleeping Dogs روی کارتهای گرافیکی انویدیا بشدت بد و با افت قابل توجه ایی اجرا میشه

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

عملکرد تو رزولوشن 1080 برای دو کارت گرافیک 7990 و 690 کاملا مشخصه همچنین کارت amd بسیار عالی در مینیموم فریم عمل کرده و همچنین پرفورمنس عالی.

اما بریم که داشته باشیم در رزولوشن وحشتناک 5750 در 1080 که بشدت روی کارتهای انویدیا تاثیر بد خودشو نشون داده.

خیلی جالبه کارت 690 در رزولوشن بالا عملکردی در حد 2 مینیموم فریم که بشدت از رقیب خودش عقب افتاده
و همینطور که میبینید بشدت قدرت 7990 نشون داده شده .

این نمودار هم در نوع خودش قابل توجه هست

اختلاف شدید و ضعف کارتهای انویدیا در مینیموم فریم نشون میده

نکته: فنهای انویدیا در چند فروم خارجی خوندم ذکر کردن که شرکت amd کدهایی اعمال کردن برای کسب همچین نتایجی ضعیفی برای کارتهای nvidia درین بازی فوق العاده اما اهمیتی نداره و این حرف بی اساس هست چون نتیجه کاملا بسود کارتهای amd بوده.

در کل انویدیا بشدت مشکل درایو داره و همینطور که مشاهده میکنید در برخی بازی ها شدیدا از رقیب عقب افتاده

این بازی های جدید که همشون AMD GAMING EVOLVED هستند (این معادل با the way its meant to be played انویدیاست)
باید توجه کرد که خوب فقط این عنوان نیست که دی: .. الان AMD با این CEO خیلی زیاد استراتژی تهاجمی داره

لوگوی انویدیا

لوگوی amd

مثلا الان یک بازی انلاین محبوب بنام nexuiz که با cryengine 3 هست بشدت روی AMD قویه
تازه اینا هم چیزی نیست سوگلی بازیهای نسل بعد تنها بازی بسیار عالی که همه بشدت منتظرشیم HITMAN:ABSULUTION این بازی هم جزو EVOLVED ها هست که احتمالا مثل dirtshowdown و sniper elite و sleeping dogs بشدت روی GCN کورها عالی قدرتمند میشه .

با اینکه تو زمان عرضه کپلر effciency GCN پایین دیدم اما با اجرای این بازی ها که با GCN optimize شدن amd داره جبران میکنه تا تو مجموعه بازیها جلو باشه
اما تو تستهای synthic gaming که پایه اساس هستند مثل 3DMARK11
در تست های خطی synthic برعکس بازی ها چون همه چیز مشخصه انویدیا و amd نهایت توانشونو برای بهینه سازی روی فاکتور های اون بنچمارک عرضه میکنن دیگه بخشی برای بهینگی روی یک سمت خاص نمیمونه
واسه همین تست هایی مثل 3dmark11 مرجع سنجش قدرت کارت ها هستن و وبسایتی مثل HWBOT اونو معیار قرار میده.
اینجا نشون میده اگه یک بازی برای هردو جبهه بهینه بشه این کپلر هست که برنده ماجراس
ولی اگه مثل این بازیها رو GCN ها بهینه بشه انویدیا کلا به فنا میره .

اینم بازی هایی که در اینده AMD ازشون پشتیبانی میکنه

در اینده یه تاپیکهایی برای این سایت میزنم که دموهایی روی HD7970 اجرا کردن که کیفیتش با دنیای واقعی یکی بوده که فقط از 90% توان HD7970 استفاده شده بوده دی:
در حال حاضر چیزی در حدود 20 تا 30 درصد از قدرت GCN استفاده اسمی میشه .

موفق پیروز باشید

VAHID

منبع: PowerColor Devil 13 HD 7990 Graphics Card Review - Sleeping Dogs (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

darkknight
2012/09/06, 02:10
با این وضع ما باید بریم دوتا کامپیوتر جدا بخریم یکی ای ام دی یکی انویدیا
نصف بازی هامون رو با اون انجام بدیم نصفشون رو با اون یکی
یا اینکه دوتا کارت گرافیک بگیریم بسته به بازی عوض کنیم:دی

darkknight
2012/09/06, 02:12
در ضمن من هر چی نگاه میکنم میبینم چند تا پست حذف شده چرا؟

bahareh1000
2012/09/06, 08:45
البته این مشکل به این خاطر که این بازیها توسط ای تی آی پشتیبانی می شن و انودیا هنوز درایور مناسب اون رو تا اون جا که می دونم ارائه نکرده البته این چیز جدید نیست چون خودانویدیا هم همین کار و قبلن کرده و اگر که دقت کنیم بازیهایی رو تحت پشتیبانی این شرکت تولید می شن با کارتهای خودش خیلی بهتر اجرا می شوند ئر هر صورت باید منتظر درایور جدید باشید

th e nd
2012/09/06, 09:06
این کارت از پس همه بازی ها براومده ، اگر هم توی این بازی این مشکل پیش اومده به خاطر ضعف کارت
نیست. با یه درایور مشکل برطرف میشه.

7777
2012/10/15, 23:01
فقط sapphire amd 7950

expellite
2012/10/15, 23:38
خوب این بازی اصلا برای من مهم نیست که انویدیا توش ضعیف عمل کنه یا قوی! فراموش نکنیم در بعضی از بازی های عالی لوگوی NVIDIA و The Way It's Meant To Be Played رو میبینیم! مثل Batman و Crysis! البته من به شدت با این سری GTX 600 مخالفم و از AMD 7000 بیشتر خوشم اومده. شاید بهتر بود NVIDIA همون معماری Fermi رو به روز تر میکرد. Kepler واقعا ضعیفه. مخصوصا که هسته های کودا دیگه سیکل سایه زن ندارن و این به نظر من فاجعه است! من همچنان GTX 580 رو قبول دارم! کاش AMD در مبحث CPU هم یه پردازنده درست و حسابی میزد که برا گیم مناسب می بود و با این کارت ها میشد معجزه کرد!!!! خدا بگم چیکارت کنه NVIDIA! بابا من این Tomb Raider و BioShock خیلی روشون حساب کرده بودم. کارت من NVIDIA است ولی Fermi نه Kepler! با این اوصاف Crysis 3 برا NVIDIA میاد!