PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپل آیفون 5 راه اندازی آن رویداد را اعلام کرد در 12 سپتامبر

Ata_hero
2012/09/04, 22:24
سلام به دوستان خودم من تصمیم گرفتم تا چند خبر مهم رو خودم ترجمه کنم و به دوستای خودم اطلاع بدم
این متن های زیر ترجمه اش ماله خودمه!!!البته ببخشید یکمی بد شده:"> شرمنده دیگه:دی

صبر به پایان رسیده است! اپل رسما اعلام کرد که در سپتامبر 12 رویدادی رااختصاص داده شده به راه اندازی آی فون جدید5.به طور معمول، بچه ها را در کوپرتینو را طراحی کرده اند مطبوعات رویداد دعوت به اشاره در مورد این محصول انتظار می رود.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

توجه داشته باشید که سایه شماره 12؟بله،که ، که برگ شکی نیست که در مورد محصول اعلام خواهد شد.چه با این حال،این است که آیا با اعلام این خبر از آیفون 5 خواهد شد پیش بینی مینی iPad در پرده همراه است.
این رویداد برگزار خواهد شد در مرکز Yerba Buena برای هنر در San Fransisco با شروع در 10:00 AM PST.آیفون 5 برای مدتی شایعه شده است در حال حاضر و انتظار می رود خود را به ویژگی های 4 اینچ صفحه نمایش بزرگتر،اتصال LTE و NFC وقف دهیم. ما میبینیم که کدام یک از این به نوبه خود خارج می شود درست است در بیشتر کمی از یک هفته.

th e nd
2012/09/04, 22:50
عرضم به حضورت که ، حداقل یه نگاهی به دیکشنری بنداز، یه نگاهی به قافیه بندی جملات بنداز،
بعد تازه می تونی از Google Translate استفاده کنی (نمیگم که ترجمت رو با اون انجام دادی!)
بعد تازه می تونی یکم هم دستور زبان کار کنی! ;)
البته کارت رو از این نظر تحسین می کنم که تصمیم گرفتی خودت از این کارا بکنی!
تبریک دوستم!

Ata_hero
2012/09/05, 12:21
بچه ها ببخشید ویرایش شد تاپیک ویرایشش کردم یکمی بهتر شد