PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با مودم Asus DSL-N10

sajjadsa
2012/09/04, 22:06
سلام من یه مودم وایرلس Asus dsl-n10 دارم. مشکلی که جدیدا با این مودم پیدا کردم اینه که موقعی که روشنش میکنم چراغ adsl روشن میشه اما چراغ اینترنت روشن نمیشه. تا نرم تو نرم افزار مودم و ریبوتش نکنم اینترنت وصل نمیشه. دستگاه رو یه بار به تنظیمات کارخونه برگردوندم و از اول تنظیم کردم اما جواب نگرفتم. دوستان آیا راه حلی سراغ دارن؟ من از اشتراک مخابرات استفاده می کنم.

A.M.I.N
2012/09/04, 23:49
داش فریمور جدید از سایت asus بگیر مشکلت حل میشه .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

hamidparsafar
2012/09/04, 23:52
سلام دوست عزیز ، من هم جدیدا در یک شبکه با یه مودم adsl به همین مشکل برخوردم ، البته wireless نبود ، مشکل اینجا بود که کانفیگ مودم یا همون تنظیماتش هر روز به هم میریخت و باید وارد ip مودم میشدی و دوباره تنظیمش میکردی ، تنها راهی که باعث شد تنظیمش دیگه بهم نخوره عوض کردن پسورد ورود به صفحه تنظیماتش بود ، احتمالا یه نفر حالا یا از عمد یا غیر عمد تنظیمات و کانفیگ مودم رو عوض میکرد ، پیشنهاد من اینه که ابتدا پسورد رو عوض کن سپس مودم رو دوباره تنظیم کن ، احتمالا مشکلت حل میشه

mohammad0011
2014/05/19, 15:33
سلام من مودم dsl-n10 b1 دارم وقتی به اینترنت وصل می شم بعد از مدتی دیگه وایرلس کار نمیده لطفا راهنمایی کنید.
آدرس ایمیلم: mohammadeftekhari2013@yahoo.com

Reza Eshraghi
2014/05/19, 17:45
سلام من مودم dsl-n10 b1 دارم وقتی به اینترنت وصل می شم بعد از مدتی دیگه وایرلس کار نمیده لطفا راهنمایی کنید.
آدرس ایمیلم: mohammadeftekhari2013@yahoo.com

آقا محمد عزیز سلام ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
لطفاً به تاریخ ارسال پست ها و تاپیک ها دقت کنید و تاپیک قدیمی رو بالا نیارید ! تاپیک هم که در بخش نامناسب ایجاد شده بوده به لطف استارتر بی دقت !
در بخش سؤالات و مشکلات سخت افزاری تاپیک بزنید و مشکلتون رو مطرح کنید با جزئیات دقیق .
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
نیاز به دادن ایمیل هم نیست چون همینجا و توی محیط فروم جوابتون رو می گیرید .
احتمال مشکل دار بودن مودمتون هست و ممکنه مشاورین به این نتیجه برسند که مشکل از مودم هست و شما رو به گارانتی ارجاع بدن !