PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت گرافیک

Republic Of Gamers
2012/09/03, 14:35
سلام
شما کدوم کارت رو ترجیح میدید ؟
یه کارت لیمیتد ادیتیشن با پردازنده گرافیکی قدیمی تر یا یه کارت نرمال ولی با پردازنده گرافیکی جدید ؟

Navid.y
2012/09/03, 16:10
سلام
شما کدوم کارت رو ترجیح میدید ؟
یه کارت لیمیتد ادیتیشن با پردازنده گرافیکی قدیمی تر یا یه کارت نرمال ولی با پردازنده گرافیکی جدید ؟
انتظار دارید که کارت محدود شده و قدیمی انتخاب بشه؟؟؟؟؟؟

ARMIN
2012/09/03, 18:41
کارت نرمال ولی با پردازنده گرافیکی جدید!!

Republic Of Gamers
2012/09/03, 20:23
نوید جان
کارت لیمیتد هم خوبی های خاص خودش رو داره . مثلا باعث میشه که سیستم شما خاص تر بشه .
ولی خوب منم قبول دارم که کارایی یه کارت گرافیک جدید معمولا به طرز محسوسی بیشتره .

th e nd
2012/09/03, 20:27
نوید جان
کارت لیمیتد هم خوبی های خاص خودش رو داره . مثلا باعث میشه که سیستم شما خاص تر بشه .
ولی خوب منم قبول دارم که کارایی یه کارت گرافیک جدید معمولا به طرز محسوسی بیشتره .
اون وقت این قضیه خاص شدن چیه؟

Navid.y
2012/09/03, 23:41
نوید جان

تنها چیزی که برام مهمه کاراییه. چون قراره سیستم برام "کار" کنه نه این که بذارمش تو ویترین اتاقم.

اون وقت این قضیه خاص شدن چیه؟

برای من هم سواله! احتمالاً منظورشون این هست که کلاسش میره بالاتر یا اینکه با قیمت کمتر یه کارت با مدل بالاتر میشه خرید. فکر کنم یه چیزی تو همین مایه ها باید باشه!

Republic Of Gamers
2012/09/04, 06:59
سلام
کاملا درسته
بزارید با یه مثال توضیح بدم
مثلا بین مارس ۳ که در آینده ای نزدیک به بازار خواهد آمد و جی تی ایکس ۶۸۰ شرکت ام اس ای کدوم رو انتخاب می کنید
بین مارس ۲ و جی تی ایکس ۶۸۰ چه طور