PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس‌های تلفن‌های آینده نوکیا لو رفت؛ لومیا 820 و لومیا 920

Ata_hero
2012/09/01, 20:19
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
حساب کاربری evleaks در توییتر عکس‌هایی از تلفن‌هایی را منتشر کرده که مدعی است به زودی نوکیا آنها را معرفی خواهد کرد.

تلفن اول که عکس آن را در بالا مشاهده می‌کنید لومیا 820 است که نمایشگر 4.3 اینچی و دوربینی برخوردار از لنز Carl Zeiss دارد.

تلفن دوم هم لومیا 920 است که نمایشگری 4.5 اینچی خواهد داشت و برخوردار از دوربین قدرتمند PureView است.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
فعلاً فقط و فقط همین اطلاعات را داریم ولی به نظر می‌رسد لومیا 820 میانه بازار را هدف گرفته و همان محصولی است که در شایعات قبلی آن را با نام Arrow می‌شناختیم. و قاعدتاً لومیا 920 باید همان تلفنی باشد که قرار است پرچم‌دار آینده محصولات نوکیا قلمداد شود و پیش‌تر در شایعات از آن با نام Phi یاد شده بود.

amirad
2012/09/01, 23:46
اتفاقا من هم این خبر رو دیشب در سایت جی اس ام آرنا خوندم
من که بی صبرانه منتظرم این گوشیها به بازار بیان یا حداقل مشخصات و معرفی رسمی اونه در سایت ها ثبت بشن.
من عمیقا به کیفیت محصولات نوکیا ایمان دارم و از اینکه انقدر با ساختن محصولات خوش ساخت و باکیفیت به مشتری هاشون احترام میگذارن ممنونشونم.

VSH-Katana
2012/09/02, 01:32
دوست عزیز لطفا منبع خودتون رو ذکر کنید!