PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانیتورهای جدید lg مجهز به پنل ips

saeid6574598
2012/08/28, 10:59
شرکت الجی ، این غول دنیای صوت و تصویر ، از دو مانیتور جدید خود که مجهز به پنل IPS می باشند رونمایی کرد .

این دو مانیتور که با نام های EA93 ( مدل 29 اینچ ) و EA83 ( مدل 27 اینچ ) شناخته می شوند ، از طراحی بسیار ظریف و مدرنی برخوردار بوده و نمای زیبایی را به محیط شما خواهند بخشید .

مدل EA93 نسبت به مدل EA83 ، از امکانات بیشتری برخوردار بوده که در نتیجه بر قیمت نهایی ان اثیر خواهد گذاشت .

محصول EA93 ، یک مانیتور 29 اینچ ultra-widescreen می باشد که دارای نسبت تصویر 21:9 و حداکثر رزولوشن 1080*2560 پیکسل می باشد .

محصول EA83 نیز یک مانیتور 27 اینچ با نسبت تصویر 16:9 و حداکثر رزولوشن 1440*2560 پیکسل می باشد .

مانیتور EA93 ، قابلیت پخش 4 تصویر همزمان را دار بوده و در بخش پورت ها ، از دو پورت DVI ، یک پورت DP و یک پورت HDMI بهره می برد . همچنین مجهز به فناوری اختصاصی این کمپانی به نام MHL می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به صورت بی سیم با سایر تجهیزات دیجیتال مثل اسمارت فون ارتباط برقرار کرده و فایل های خود را اعم از فیلم و عکس ، به اشتراک بگذارید .

مانیتور EA83 نیز دارای دو پورت DVI ، یک پورت DP و یک پورت HDMI می باشد .

الجی اعلام کرده است که این دو محصول را در نوامبر امسال ، به فروش عمومی خواهد رساند .

نگارش : سعید مظفری

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Beni7192
2012/08/28, 13:04
سعید جان این نمایشگر 29 اینچی فوقالعادست من که خیلی خواهانش شدم!
فقط باید ببینیم قیمتش نجومی میشه یا نه!

darkknight
2012/08/28, 14:25
حالا چه کاری بود اینجوری این عکس ها رو بزنی سعید جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا اسانسورشون نمیکردی
یا کامل حذفشون میکردی

حالا اگه وارد ایران بشن خودش خیلی هست:دی

darkknight
2012/08/28, 14:27
سعید جان این نمایشگر 29 اینچی فوقالعادست من که خیلی خواهانش شدم!
فقط باید ببینیم قیمتش نجومی میشه یا نه!
پس نه با قیمت واقعی به فروش میرسه:-w:-w

vahed
2012/08/28, 14:35
خیلی خوشگلن ولی قیمتاش نه!