PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو تا از بهترین مدل های لپ تاپ...hp 4540 یا acer v3 571g

amirgalaxy
2012/08/27, 20:59
با سلام خدمت همه عزیزان....من موندم بین این دو که نسل پیشرفته مدلای قبلیشون یعنی HP 4530 , ACER 5755 کدومو بخرم....لطفا راهنمایی کنید...البته اگر خودتون هم تا 1500000 لپ تاپ با کیفیت میشناسید بگید...با تشکر
ACER V3 571G

مشخصات عمومی :
سیستم عامل : DOS
پردازنده : Intel core i5 نسل سوم ivy brige
RAM : 6 گیگابایت
هارد دیسک : 750 گیگابایت
درایو نوری : DVD
کارت گرافیکی : Nvidia GeForce G640M 2GB
CPU : 2.3 گیگاهرتز
Cache : 3 مگابایت
صفحه نمایش :
اندازه صفحه : 15.4 اینچ
رزولوشن : 1366 x768
ارتباطات و اتصالات :
شبکه بی سیم : دارد
کارت خوان : دارد
HDMI : دارد
باتری :
امکانات جانبی :
دوربین ( webcam ) : دارد
BlueTooth : دارد

USB : 2×USB 3.0

hp 4540s

مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.33 کیلوگرم
پردازنده:Intel 3210M 2.5GHz Core i5 3.10 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:4 GB DDR3
هارد دیسک:640 GB SATA II (5400RPM)
کارت گرافیک:AMD Radeon HD 7650M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش:15.6" LED
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - DOS

lordbrianhughwarner
2012/08/30, 17:28
سلام

اگه قیمت و شرایط گارانتی هر دو یکسان باشه با توجه به رم 6 gig acer و کارت گرافیک قدرتمندش و مهمتر از همه cpu ivy bridge acer گزینه مناسبی
cpu ivy bridge acer در مقابل cpu sandy bridge hp بهتره مصرف برق کمتر تا 20% و قدرت بیشتر از 8% تا 200%
asus مناسب تره حتی اگه 150 تومان گرونتر باشه
موفق باشی

amirgalaxy
2012/09/07, 18:29
سلام

اگه قیمت و شرایط گارانتی هر دو یکسان باشه با توجه به رم 6 gig acer و کارت گرافیک قدرتمندش و مهمتر از همه cpu ivy bridge acer گزینه مناسبی
cpu ivy bridge acer در مقابل cpu sandy bridge hp بهتره مصرف برق کمتر تا 20% و قدرت بیشتر از 8% تا 200%
asus مناسب تره حتی اگه 150 تومان گرونتر باشه
موفق باشی

ممنون ولی با عرض پوزش اون اشتباه سایتای ایرانیه من کپی کرده بودم رم acerه هم 4ه و سیپیوی hpم ایوی بریجه..هردوشونم هاردشون 500ه

خلاصه همه چیزشون به جز گرافیک یکیه..........بعد قوی بودن که دلیل بر کیفیت و ماندگاری نیست!!!؟؟! حالا اگه خودتم مدلی سراغ داشتی بگو...

و یه چیز دیگه... اینجا واقعا پرنده پر نمیزنه

Castiel
2012/09/07, 18:52

شما اصلا نمیدونید هدفتون از خرید لپ تاپ چیه؟
توی متن هم که نگفتید برای چه کاری لازم دارید، ما هم که علم غیب نداریم. به همین دلیل به تاپیک شما توجه نمیشه. اینجا به کاربری جواب میدیم که خودش بدونه دنبال چه چیزی هست نه اینکه بخواد بیخود و بی جهت تاپیک بزنه. شاید هم شما طعمه خوبی نیستید که پرنده ای روی سر شما پر نمیزنه!

rajah
2012/09/07, 19:40
ممنون ولی با عرض پوزش اون اشتباه سایتای ایرانیه من کپی کرده بودم رم acerه هم 4ه و سیپیوی hpم ایوی بریجه..هردوشونم هاردشون 500ه

خلاصه همه چیزشون به جز گرافیک یکیه..........بعد قوی بودن که دلیل بر کیفیت و ماندگاری نیست!!!؟؟! حالا اگه خودتم مدلی سراغ داشتی بگو...

دوست عزیز علاوه بر مواردی که فرمودید چیپ کارت گرافیک مدل ایسر 630 هستش نه 640 و قیمتشون هم حدود 1430-1460 هستش
بلحاظ سخت افزاری :
پردازنده ها >>>hp=acer
رم>>>hp=acer
گرافیک:hp<acer
هارد:hp>acer
طراحی و کیفیت ساخت:hp>acer
قیمت hpهم حدود 40-50 هزار تومان بیشتره
درکل مدل hp گزینه خرید بهتریه

amirgalaxy
2012/09/09, 11:10
شما اصلا نمیدونید هدفتون از خرید لپ تاپ چیه؟
توی متن هم که نگفتید برای چه کاری لازم دارید، ما هم که علم غیب نداریم. به همین دلیل به تاپیک شما توجه نمیشه. اینجا به کاربری جواب میدیم که خودش بدونه دنبال چه چیزی هست نه اینکه بخواد بیخود و بی جهت تاپیک بزنه. شاید هم شما طعمه خوبی نیستید که پرنده ای روی سر شما پر نمیزنه!

فکر نمیکردم چیز مهمی باشه...چه فرقی میکنه بگم برای مهندسی فلان میخوام یا برای کلاس گذاشتن...اگه مدلارو ذکر نمیکردم اونوقت درسته باید بگم برای چی میخوام... ولی الان فکر نکنم لازم باشه...

من فقط خواستم بدونم کدومش کیفیت و ماندگاری بیشتری داره...؟؟؟ خلاصه برای رشته کامپیوتر در حوضه نرم افزار و برنامه نویسی میخوام...

amirgalaxy
2012/09/09, 11:12
دوست عزیز علاوه بر مواردی که فرمودید چیپ کارت گرافیک مدل ایسر 630 هستش نه 640 و قیمتشون هم حدود 1430-1460 هستش
بلحاظ سخت افزاری :
پردازنده ها >>>hp=acer
رم>>>hp=acer
گرافیک:hp<acer
هارد:hp>acer
طراحی و کیفیت ساخت:hp>acer
قیمت hpهم حدود 40-50 هزار تومان بیشتره
درکل مدل hp گزینه خرید بهتریه

با تشکر فراوان منم فقط دارم دنبال اون کيفيت ساخته ميگردم.....فقط يه سوال ديگه : چند نفر بهم گفتن چون لپ تاپا نسبت به دسکتاپا قطعاتششون ضعيف ترن فقط بايد فکر لپ تاپ i7 باشي...
که هم تو دانشگاه و ... به دردت ميخوره و هم ديگه تا آخر عمر پشيمون نميشي و لازم نيست لپ تاپتو عوض کني...ارزش نداره به خاطر 200 300 تومن i7 نگيري...

حالا نظر شما چيه؟ اينطوري از لحاظ داغ شدن مشکلي پيش نمياد؟؟؟

راستي يه زره عجيب نيست که لپ تاپ hpه با اون که از آلمينيوم درش استفاده شده و هارد ضد شوکش و کلا کيفيت ساختش 2.33 ولي acerه 2.6(اينطوري نميشه به کيفيت قطعات hpه شک کرد؟)

بازم ممنون

AloneWolf
2012/09/09, 11:22
اگه من قصد خرید داشتم ، حتما Acer میگرفتم.

Castiel
2012/09/09, 11:49
فکر نمیکردم چیز مهمی باشه...چه فرقی میکنه بگم برای مهندسی فلان میخوام یا برای کلاس گذاشتن...اگه مدلارو ذکر نمیکردم اونوقت درسته باید بگم برای چی میخوام... ولی الان فکر نکنم لازم باشه...

من فقط خواستم بدونم کدومش کیفیت و ماندگاری بیشتری داره...؟؟؟ خلاصه برای رشته کامپیوتر در حوضه نرم افزار و برنامه نویسی میخوام...

اگر برای این موارد در نظر دارید، همان ایسر خوب است.

amirgalaxy
2012/09/09, 12:58
اگر برای این موارد در نظر دارید، همان ایسر خوب است.

اگه فقط به خاطر قدرتش میگین من میتونم i7 بگیرم....من فکر میکردم i5 برای این کار بس باشه......اینا مهم نیست...لطفا فقط از لحاظ کیفیت و ماندگاری مدلی رو معرفی کنید...با تشکر
اگه دلیلشم بگین که اصلا دیگه واویلا...8->

Castiel
2012/09/09, 13:18
با قیمت 1/5 میلیون نمی تونید i7 بخرید و مجبور هستید i5 بگیرید. الان می تونید روی سامسونگ، اسوس و HP تمرکز کنید.

amirgalaxy
2012/09/09, 14:35
با قیمت 1/5 میلیون نمی تونید i7 بخرید و مجبور هستید i5 بگیرید. الان می تونید روی سامسونگ، اسوس و HP تمرکز کنید.

میگم که قیمت و هر چیزه دیگه مهم نیست تا 2 تومن میتونم هزینه کنم...اصلا یبشترم شد مشکلی نداره ما که داریم این همه پول میدیم لااقل حالا یه زره بیشتر بدیم..بعدا پشیمون نشیم
تو ذهنم lenovo z580 بود چون خیلی ها از کیفیتش میگفتن...این دو مدلم چون مدلای قبلیشون یعنی 4530 و 5755 امتحانشونو پس داده بودن و خیلی ها ازشون راضی بودن و خرابیه بسیار کمی داشتم ذکر کردم
وگرنه برای من فقط کیفیت و ماندگاری مهمه...مثل گوشی 1100...!!!! با تشکر فراوان

Castiel
2012/09/09, 19:49
میگم که قیمت و هر چیزه دیگه مهم نیست تا 2 تومن میتونم هزینه کنم...اصلا یبشترم شد مشکلی نداره ما که داریم این همه پول میدیم لااقل حالا یه زره بیشتر بدیم..بعدا پشیمون نشیم
تو ذهنم lenovo z580 بود چون خیلی ها از کیفیتش میگفتن...این دو مدلم چون مدلای قبلیشون یعنی 4530 و 5755 امتحانشونو پس داده بودن و خیلی ها ازشون راضی بودن و خرابیه بسیار کمی داشتم ذکر کردم
وگرنه برای من فقط کیفیت و ماندگاری مهمه...مثل گوشی 1100...!!!! با تشکر فراوان

در بحث کیفیت و کارایی واقعا Lenovo بی نظیره و به خصوص مدل Z580

rajah
2012/09/09, 22:27
اگه هزینه برات مهم نیست می تونی به lenovo y580 و asus a56vz هم فکر کنی که بلحاظ کیفیت و کارایی فوق العاده هستند ولی قیمتشون الان بالای 2.5 هستش
اگه هزینه محدود به 2 میلیونه می تونی سراغ همون z580 و یا cx61-i7 از msi بری

pc hardware
2012/09/09, 23:09
دوستان من با ايسر v3 كار كردم واقعا نسبت به قيمت وكارايش خيلي خوبه ومن يكي واسه يكي از دوستان خريدم 1370
البته اگه اشتباه نكنم سري جديد محصولات ايسر رو كمپاني توشيبا توليد ميكنه (توي بايوس نوشته)

rajah
2012/09/09, 23:25
دوستان من با ايسر v3 كار كردم واقعا نسبت به قيمت وكارايش خيلي خوبه ومن يكي واسه يكي از دوستان خريدم 1370
البته اگه اشتباه نكنم سري جديد محصولات ايسر رو كمپاني توشيبا توليد ميكنه (توي بايوس نوشته)
چه ربطی داره؟؟شاید یه قطعه خاص رو توشیبا بسازه نه کل نوت بوک رو

amirgalaxy
2012/09/10, 22:33
اگه هزینه برات مهم نیست می تونی به lenovo y580 و asus a56vz هم فکر کنی که بلحاظ کیفیت و کارایی فوق العاده هستند ولی قیمتشون الان بالای 2.5 هستش
اگه هزینه محدود به 2 میلیونه می تونی سراغ همون z580 و یا cx61-i7 از msi بری

چ....کارایی زیاد مهم نیست.....گفتم فقط کیفیت.....میگی اگه لنوو y580نشد میتونی همون z580رو بگیری یعنی منظورت اینه که کیفیت yه بهتر از zس؟؟؟؟؟؟؟چرا؟

rajah
2012/09/10, 22:54
چ....کارایی زیاد مهم نیست.....گفتم فقط کیفیت.....میگی اگه لنوو y580نشد میتونی همون z580رو بگیری یعنی منظورت اینه که کیفیت yه بهتر از zس؟؟؟؟؟؟؟چرا؟
بلحاظ کیفیت ساخت هردو سری z وyخوب هستند ولی قطعات استفاده شده در سری y قوی تر هستند

amirgalaxy
2012/09/11, 16:07
ممنون از همه عزیزان.....منم lenovo یه زره بیشتر قلقلکم میده چون زیر نظر شرکت بزرگ ibmه...یکی دو هفته پیش قرار بود بگیرم ولی یه دفعه که 200 تومن رفت رو قیمتا محبور شدم تقریبا تا 3 هفته ی دیگه صبر

کنم چون اون موقع قراره قیمتا خیلی بیاد پایین.....فقط مشکل اینجاست که هنوز هیچکدام از این لپ تاپ ها امتحانشونو پس ندادن(طبق آمار نظر سنجی)که این خیلی مهمه...(بالاخره انسان جایزالخطاس)....اگه

هر عزیزی این تاپیکو میبینه و اگه لپ تاپ ivy brigeی داره مارو از تجربه خودش به نصیب نذاره...تا سه چهار هفته ی دیگه منتظرم....با تشکر فراوان :)>-:)>-:)>-

amirgalaxy
2012/09/14, 15:27
راستی کسی ندونست چرا hp 4540s با این که از

آلمینیوم توش استفاده شده ولی 30 گرم از acer v3

سبک تره؟؟؟

Enayat
2012/11/15, 23:50
مطمئنی وی3 ایسر ای وی بریجه؟