PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید گوشی بالای 1 میلیون تومان

صفحه ها : [1] 2 3

VSH-Katana
2012/08/27, 15:27
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در این تاپیک میتوند برای خرید گوشی های بالای 1 میلیون تمومان مشاوره بگیرید.

ardavan7
2012/11/23, 11:17
بنظرتون بهترین گوشی تا قیمت یک میلیون تومان چی هستش؟

Hessam
2012/11/23, 11:38

Sony Xperia S
Sony Ericsson Xperia Arc S
Samsung I9070 Galaxy S Advance

amir-bahador
2012/11/23, 13:55
سلام

Samsung I9070 Galaxy S Advance

گوشی فوق العاده ای است

VSH-Katana
2012/11/23, 15:26
این بازه گزینه های خوبی مثل lg prada k3 و galaxy nexus وجود دارن و همچنین پیشنهاد میکنم اصلا سراغ arc s نروید!
xperia s هم هست!
prada که گوشی بسیر زیبایی هست همچنین رابط کاربری خوبی داره و به روز رسانی این گوشی به زودی ارائه میشه! این گوشی قابلیت افزایش حافظه رو از طریق sd کارت داره
xperia s هم گوشی خوب و زیبایی هست (البته از لحاظ زیبایی به prada نمیرسه) اندرویید نسخه 4.0 و فرار هست به 4.1 بروزرسانی بشه!
galaxy هم که اندرویید خام داره و مامولا هم آخرین نسخ آپدیت میشه!

از لحاظ قدرت سخت افزاری تقریبا هر سه گوشی در یک سطح هستن!
دو گوشی سونی و سامسون حدود قیمتی برابر با 1 میلیون دارن
و گوشی الجی کمی کمتر از یک میلیون تومن هست!

Arsn
2012/11/23, 17:06

اگر واقعا هنوز LG Prada 3 P940 توی این بازه قیمتی باشه که به گفته دیجی کالا هست ( 970 تومان است ) بهترین گزینه خرید همین مدل است !

اولا پردازنده قدرتمندی داره ، کارت گرافیک کاملا پاسخگو است (سنگین ترین بازی ها را راحت اجرا میکنه) ،1 گیگابایت رم داره، صفحه نمایش در نوع خودش از بهترین هاست ، بسیار بسیار خوشگل و فشن است ، 4 گیگ حافظه داخلی داره ، ، تا 32 گیگ مموری هم میتونید بهش اضافه کنید ، دوربین هم خیلی خوبه ، به خصوص فیلم برداری 1080 که البته توصیه میکنم برای این امر مموری گوشی را کلاس 10 بخرید !
فعلا آندروید 2.3.7 است و قراره 4.0.4 براش بیاد ! احتمالا بعدا باز هم آپدیت بشه ! البته 4.0.4 برای ایتالیا و آلمان و انگلیس اومده ولی هنوز خاورمیانه نیومده ! میتونید رام را بگیرید و گوشی را فلش بزنید !
به عبارت بهتر همون Galaxy s2 است با ظاهر زیبا تر ، کمی از نظر سخت افزاری ضعیف تر و بدون قابلیت OTG ! در مواردی هم سر تر است !

ardavan7
2012/11/23, 17:11
یعنی گوشی lg prada به گوشی سونی s برتری داره؟ارزش خرید ال جی نسبت به سونی چقدر هستش؟از نظر سخت افزاری که مقایسه کردم ودیدم، بنظر سونی s یک سر گردن بالاتر بود!من دوربین قیافه مهم نیست فقط امکانات و سخت افزارش مهمه!

ardavan7
2012/11/23, 17:14
یک گوشی میخوام واقعا در قسمت سرعت و سخت افزار نسبت به رقباش در این محدوده بالاتر باشه!حالا 100 هزار تومن بیشتر باشه مهم نیست فقط سرعتش بالا باشه و بروز رسانیش!

Arsn
2012/11/23, 17:24
یعنی گوشی lg prada به گوشی سونی s برتری داره؟ارزش خرید ال جی نسبت به سونی چقدر هستش؟از نظر سخت افزاری که مقایسه کردم ودیدم، بنظر سونی s یک سر گردن بالاتر بود!من دوربین قیافه مهم نیست فقط امکانات و سخت افزارش مهمه!

مسلما نه ! پردازنده 1.5 دو هسته است ! پرادا 1 دوهسته !
به صورت کلی اکسپریا اس گوشی بهتری است ولی خیلی هم گرونتر است ! زمانی که پرادا 1 تومن بود اکسپریا اس 1.4 تومن بود !
البته من سونی را خیلی دوست ندارم ! به خصوص رابط کاربری سونی را ! ولی مسلما اکسپریا اس بهتر است (به خصوص با اولویت های شما)

من خبری از قیمت ها ندارم ! نمیدونم با 1100 چی میدند ! یه نگاه بکن ببین optimus 4 چه طوره و چه قیمت است !

ardavan7
2012/11/23, 17:30
بنطر شما کدوم گوشی سخت افزارش با سیستم عامل آندروید مچ تره، چون من مشکلم کند بودن سیستم عامل آندروید هستش!از نظر رابطه کاربری کدام برند و مدل پیشنهاد میشه؟(البته اینم بگم که گوشی فعلیم sony xperia sola هستش که این مشکل کندی دارم)

m0hsenmaster
2012/11/23, 17:59
به نظر من LG Optimus 4X HD P880 گوشی خوبیه با قیمت1149000تومان
4هسته ای 1.5GHz
4.7 اينچ 1280 × 720
اینم لینک مطلب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ardavan7
2012/11/23, 18:30
بنطر این ال جی گزینه خوبی میاد،بنظرتون قیمت کمتر از این میشه تو بازار پیدا کرد

ardavan7
2012/11/23, 19:13
بنظر بقیه دوستان خرید این گوشی پیشنهاد میشه LG Optimus 4X HD P880
آیا از هر لحاظ کامل هستش؟

shahidamlaki
2012/11/23, 19:19
سلام رفقا من الان با توجه به این دگرگونی روز به روز قیمت ها مدل تعیین نمی کنم ولی میگم برند اچ تی سی و سامسونگ با سیستم عامل اندروید حتما بگیرید اونم اندروید جدید یعنی 4

ardavan7
2012/11/23, 19:22
یعنی این مدل ال جی خوب نیست؟چرا سامسونگ یا htc باشه؟

shahidamlaki
2012/11/23, 20:58
اچ تی سی که چرا نداره از لحاظ سخت افزاری و مقاومت اچ تی سی گوشی خفنیه در این اصلا شکی نیست و از لحاظ پردازشگر هم همیشه بالاترین پردازشگر رو داره

سامسونگ هم داره گوشی های خوبی میزنه البته کمی گرونه ولی واقعا کیفیتش عالیه البته باز من اچ تی سی رو از لحاظ قدرت سخت افزاری و بدنه ای بیشتر از هر گوشی قبول دارم کیفیتش هم عالیه اچ تی سی رو رفیقم داشت و کاراییش رو دیده بودم و الان پسرخالم گلکسی اس 3 هم داره و واقعا کارایی و کیفیت این هم عالیه ولی بدنه اش خیلی قوی هم نیست ولی در کل خوش دسته و وبگردی هم باهاش میچسبه

VSH-Katana
2012/11/23, 21:36
یعنی این مدل ال جی خوب نیست؟چرا سامسونگ یا htc باشه؟
دوست عزیز گوشی lg optimus4x با این قیمت الان شاهکاره!یعنی اگه نخری از دستت پریده سخت افزار قوی به همراه نسخه چهار اندرویید!

اتفاقا الجی برندی هست که الان گوشی هاش واقعا با کیفیت هستن ! و اگه اضافه نداشته باشه کم نداره !
این گوشی (optimus4x) دارای سخت افزار بسیار قوی هست ,همچنین دارای یکی از بهترین صفحه نمایش های بازار (صفحه نمایشش از s3 و one x هم بهتره) و با قابلیتهای نرم افزاری خوبی ارائه میشه در کل در بین تمام گوشی های بازار با قیمتی که داره بهترین نسبت کارایی/قمت رو الان داره
اینی هم که الان دارم در موردش تعریف میکنم به دلیل طرافدار بودن یا هر چیز دیگه ای نیست چون خبر دارم چه گوشی خوبی هستش دارم راهنماییتون میکنم اینو در صورت توان بخرید
در ضمن کیفیت رو تنها یه برند مشخص نمیکنه مثلا من یه فامیل دارم htc داره واقعا گوشی خوبی هستش ! خوب اول این گوشی تو چه رنج قیمت هست؟بعد همه گوشیهای این برند شبیه هم هستن؟
مطمعنا s3 گوشی خوبی هست اما چه قیمتی الان تو بازار داره؟ همین گوشی optimus4x رقیب s3 به حساب میاد اما با قیمتی بسیار کمتر چرا؟ چون تو بازار ایران خرید سامسونگ بیشتره! اما خوبه بدونی همین الجی در بازار جهانی هم قیمته!

البته این گوشی بی نقص نیست اما به قول علیرضا بخوای با پولی که میدی آش بیشتری بهت بدن واقعا این گوشی خیلی بهتره
جالبه بدونی htc one s که از این گوشی ضعیفتر هست قیمت بسیار بیشتری داره

اینم یه بررسی از گوشی lg optimus4x تو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) سایت خودمون

rajah
2012/11/23, 22:44
رنج قیمتی زیر 1 میلیون

Sony Xperia S

مشخصات کلی :

مشخصات کلی:فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 144 گرم
پردازنده:Dual-Core, Qualcomm MSM8260 Snapdragon Chipset 1.5GHz
حافظه:حافظه داخلی 32768 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - WLAN - GPS - NFC - Bluetooth
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع LED-Backlit LCD - اندازه 4.3 اینچ - 720 × 1280
دوربین:12.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه v2.3 (Gingerbread), Planned Upgrade to v4.0 - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات:رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1750 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 450 ساعت - زمان مکالمه 7:30 ساعت

قیمت : 974000 تومان | بدون گارانتی

رنج قیمتی تا 1.2 میلیون

LG Optimus 4X HD P880فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Optimus 4X HD P880 Main-Medium.jpg
مشخصات کلی :

مشخصات کلی:فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 133 گرم
پردازنده:Nvidia Tegra, Quad-Core Cortex-A9 1.5GHz
حافظه:حافظه داخلی 16384 مگابایت است و حافظه در دسترس کاربر 12288 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - 4G - GPRS - WLAN - GPS - NFC - Bluetooth
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع True HD-IPS LCD - اندازه 4.7 اینچ - 1280 × 720
دوربین:8.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه (v4.0 (Ice Cream Sandwich - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات:رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 2150 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 730 ساعت - زمان مکالمه 9:20 ساعت

قیمت : 1149000 تومان | 2 سال گارانتی طلایی شرکت ال جی |

این پیشنهادها کاملا بهترین انتخابها تو رنج قیمتیشون هستند و تمامی بنچمارک ها و تست ها برای این انتخاب ها مدنظر گرفته شده پس با اطمینان کامل گوشی خودتون رو انتخاب کنید

VSH-Katana
2012/11/23, 22:57
رنج قیمتی زیر 1 میلیون

Sony Xperia S

مشخصات کلی :

مشخصات کلی:فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 144 گرم
پردازنده:Dual-Core, Qualcomm MSM8260 Snapdragon Chipset 1.5GHz
حافظه:حافظه داخلی 32768 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - WLAN - GPS - NFC - Bluetooth
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع LED-Backlit LCD - اندازه 4.3 اینچ - 720 × 1280
دوربین:12.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه v2.3 (Gingerbread), Planned Upgrade to v4.0 - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات:رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1750 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 450 ساعت - زمان مکالمه 7:30 ساعت

قیمت : 974000 تومان | بدون گارانتی

رنج قیمتی تا 1.2 میلیون

LG Optimus 4X HD P880فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Optimus 4X HD P880 Main-Medium.jpg
مشخصات کلی :

مشخصات کلی:فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 133 گرم
پردازنده:Nvidia Tegra, Quad-Core Cortex-A9 1.5GHz
حافظه:حافظه داخلی 16384 مگابایت است و حافظه در دسترس کاربر 12288 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - 4G - GPRS - WLAN - GPS - NFC - Bluetooth
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع True HD-IPS LCD - اندازه 4.7 اینچ - 1280 × 720
دوربین:8.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه (v4.0 (Ice Cream Sandwich - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات:رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 2150 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 730 ساعت - زمان مکالمه 9:20 ساعت

قیمت : 1149000 تومان | 2 سال گارانتی طلایی شرکت ال جی |

این پیشنهادها کاملا بهترین انتخابها تو رنج قیمتیشون هستند و تمامی بنچمارک ها و تست ها برای این انتخاب ها مدنظر گرفته شده پس با اطمینان کامل گوشی خودتون رو انتخاب کنید

دقیقا!
خیلی ممنونم سعید جان

Castiel
2012/11/24, 08:19
سلام رفقا من الان با توجه به این دگرگونی روز به روز قیمت ها مدل تعیین نمی کنم ولی میگم برند اچ تی سی و سامسونگ با سیستم عامل اندروید حتما بگیرید اونم اندروید جدید یعنی 4

با حرفتون کاملا مخالفم
هم با اچ تی سی کار کردم و هم سامسونگ، یکی از یکی ضعیف تر
پشتیبانی نرم افزاری که ندارند و آپدیت برای مدلهای زیر 1 میلیون این دو برند عرضه نمی شود. از لحاظ سخت افزاری، شما یک مدل زیر یک میلیون اچ تی سی را نام ببرید که سی پی یو دو هسته ای داشته باشد؟ یک مدل معرفی کنید که اندروید 4 داشته یا آپدیتی برای آن عرضه شده باشد.
در مورد سامسونگ هم به نظرم پایین ترین کیفیت را دارد، چون بهترین کارایی خود را تنها در 4-5 ماه حفظ می کند و پس از آن مشکلات آغاز می شود.

از لحاظ قیمت به کارایی، الان سونی و بعد از آن ال جی در رقابت هستند و البته مشخصات سخت افزاری در سونی بهتر است. همان مدل Xperia S که دوستان معرفی کردند بهترین چیزی است که می توانید تهیه کنید.

Hessam
2012/11/24, 08:28
همان مدل Xperia S که دوستان معرفی کردند بهترین چیزی است که می توانید تهیه کنید.

100%. شما قدرت این گوشی اکسپریا اس رو ببینید، با رقبا فاصله ی زیادی داره.
تازه بعد از این مدل، می تونید روی مدل Xperia Ion هم حساب باز کنید با قیمت یک میلیون و 50 تومن!
علاوه بر اینکه از اس کمی بهتره، ضد آب هم هست.

ardavan7
2012/11/24, 08:56
بنظرتون این مدل ال جی بهتره یا سونی S ؟ با توه به قیمتشون بنظر خودم ال جی میتونه بهتر باشه؟
چون من بعد از تعطیلات میخوام برم گوشی بخرم میشه لطف کنید و یک جمع بندی کلی کنید و بگید کدوم بگیرم در آخر؟
LG Optimus 4X HD P880 یا sony xperia s ؟

Hessam
2012/11/24, 09:12
شما حداکثر بودجه ات چقدره؟!
یک میلیون و 200؟ اگه این مقدار باشه، مورد های بهتری هم هست...
لطفاً نهایت بودجه رو مشخص کنید!

ardavan7
2012/11/24, 09:17
بله نهایتا 1200 البته زیر این قیمت نه اینکه 50 تومن بیشتر از این باشه!بنظر شما اشکال این مدل ال جی چی هستش؟

Hessam
2012/11/24, 09:42
بله نهایتا 1200 البته زیر این قیمت نه اینکه 50 تومن بیشتر از این باشه!بنظر شما اشکال این مدل ال جی چی هستش؟

حقیقت مطلب اینه که برند ال جی در میون گوشی های موبایل و طرفدارن، هنوز جا افتاده نیست!
ال جی در نمایشگرها فقط تونسته بسیار موفق عمل کنه و تقریباً بازار رو تسخیر کنه و حتی لوازم خانگی ال جی هم واقعاً عالیه.
در مورد موبایل کمتر کسی تجربه کرده و نمیشه گفت بده. من هم به شخصه تجربه نکردم. چون بازار موبایل در مورد ال جی داغ نیست هنوز.
حالا یکی از مزیت های بزرگش اینه که دو سال گارانتی مادیران هست. در حالی که سایر گوشی ها یکساله هست.
شما سیستم عامل مورد نظر و یا گارانتی یا بدون گارانتی بودن گوشی رو مشخص کنید که آیا مهم هست برای شما یا نه.
یعنی هر سیستم عاملی باشه، مشکلی نیست؟ حتماً گارانتی دار باشه یا بدون گارانتی هم می خرید؟
نظر من در این مورد فرقی نداره! (با گارانتی یا بدون گارانتی) چون اصلآً گارانتی توی ایران معنایی نداره و گوشیی که رفت گارانتی تعمیر، دیگه به درد استفاده نمی خوره.

ardavan7
2012/11/24, 09:53
عرض کنم خدمت شما که من چون با گوشی زیاد سر و کار دارم و زیاد باهاش ور میرم دوست دارم از نظر سخت افزاری خوب باشه سیستم عامل هم که آندروید باشه!(البته ویندوز دوست دارم اما با این قیمت ها پیدا نمیکنم)!
display بزرگ و خوب، علت اینکه میگم سخت افزار خوب چون دوستدارم سرعت گوشی بالا باشه(چون آندروید یک مقدار سیستم عامل کندی هستش تجربم میگه)، مخصوصا تو قسمت cpu و ram
نه گارانتی میخوام نه دوربین و نه قیافه و فقط کارایش برام مهمه

Hessam
2012/11/24, 09:56
شما؛

1- این رو ببین. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B2/)

2- این رو ببین. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

3- این رو ببین. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اکثر این گوشی ها، ویدئوی معرفی و نقد و بررسی دارن. شما می تونی همه ی این فیلم ها رو به زبان فارسی هست ببینی و خودت انتخاب کنی.
ما نمی دونیم کاربرد های اصلی و فرعی شما چی هست؟! این گوشی ها هم همشون به هم نزدیک هستن و بهترین شخصی که می تونه انتخاب کنه، خودتون هستید و در قبال انتخابتون هم مسئولید.
اگر من یا دوستان بگن و خدایی نکرده مشکلی، ضعف مهمی چیزی پیش اومد، دیگران متهم نشن که آقا چون فلانی گفت این گوشی رو بخر، پس تقصیر اونه و ما باید اون رو محکوم کنیم.
ولی خودتون انتخاب کنید، خیلی بهتره و اگر هم مشکلی باشه، مسئولش خودتون هستید.
ضمناً این گوشی ها همشون خوب و مورد تاییده! هیچکدوم بد نیست!
این گوشی ال جی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم مشخصات خیلی خوبی داره! مخصوصاً پردازنده ی 4 هسته ایش که از این حیث از سایر گوشی ها بهتر و خوش قیمت تره!

ardavan7
2012/11/24, 09:57
حقیقت مطلب اینه که برند ال جی در میون گوشی های موبایل و طرفدارن، هنوز جا افتاده نیست!
ال جی در نمایشگرها فقط تونسته بسیار موفق عمل کنه و تقریباً بازار رو تسخیر کنه و حتی لوازم خانگی ال جی هم واقعاً عالیه.
در مورد موبایل کمتر کسی تجربه کرده و نمیشه گفت بده. من هم به شخصه تجربه نکردم. چون بازار موبایل در مورد ال جی داغ نیست هنوز.
حالا یکی از مزیت های بزرگش اینه که دو سال گارانتی مادیران هست. در حالی که سایر گوشی ها یکساله هست.
شما سیستم عامل مورد نظر و یا گارانتی یا بدون گارانتی بودن گوشی رو مشخص کنید که آیا مهم هست برای شما یا نه.
یعنی هر سیستم عاملی باشه، مشکلی نیست؟ حتماً گارانتی دار باشه یا بدون گارانتی هم می خرید؟
نظر من در این مورد فرقی نداره! (با گارانتی یا بدون گارانتی) چون اصلآً گارانتی توی ایران معنایی نداره و گوشیی که رفت گارانتی تعمیر، دیگه به درد استفاده نمی خوره.

حالا بنظر شما چون ال جی بازار داغی نداره شاید بشه بعنوان مثال همین مدل با قیمت کمتری گرفت نسبت به بقیه رقباش،نظر شما چیه؟مثلا همین گوشی با یک برند معروف دیگه اگه بود بنظرتون گرونتر نبودش؟

VSH-Katana
2012/11/24, 10:01
عرض کنم خدمت شما که من چون با گوشی زیاد سر و کار دارم و زیاد باهاش ور میرم دوست دارم از نظر سخت افزاری خوب باشه سیستم عامل هم که آندروید باشه!(البته ویندوز دوست دارم اما با این قیمت ها پیدا نمیکنم)!
display بزرگ و خوب، علت اینکه میگم سخت افزار خوب چون دوستدارم سرعت گوشی بالا باشه(چون آندروید یک مقدار سیستم عامل کندی هستش تجربم میگه)، مخصوصا تو قسمت cpu و ram
نه گارانتی میخوام نه دوربین و نه قیافه و فقط کارایش برام مهمه
مطمعن باش از لحاظ سرعت کم نمیاره این مدل دارای 1 گیگابایت رم هست و به راحتی ساپورت میکنه اندرویید رو من به شما اطمینان میدم که گوشی اندروییدی الجی کارایی خوبی داره یعنی با این قیمت بهتر از این گوشی گیرت نمیاد !
از لحاظ display هم که الجی واقعا قوی هستش!

@حسام جان گارانتی الجی یاس جهان هستش نه مادیران!

Hessam
2012/11/24, 10:04
یک نفر در مورد گوشی ال جی اینطور نوشته:
من اين گوشي رو خريدم و کاملا از انتخابم پشيمونم بعد چند روز کار کردن با گوشي چند تا چيز منو از اين گوشي نا اميد کرد:
1)دوربينش تقريبا غير قابل استفادست، موقع عکس گرفتن کوچکترين لرزش دست (حتي اون حرکتي که گوشي موقع فشار دادن دکمه شاتر انجام ميده) کل عکسو تار و به درد نخور ميکنه. پس اصلا رو دورينش حساب نکنين)

2) باتريش کاملا نامناسب! مثلا موقع خوندن يه فايل PFD با نرم افزار Polaris که به صورت پيش فرض روش نصب شده کم شدن درصد باتري نظر شما رو بيشتر از خود متن به خوش جلب ميکنه!(brightness=15%)

3)کيفيت بلندگوشو که همه مستحضريد(nokia 2x صداش از اين بهتره)

4)از نظر گيمينگم هم از گوشياي هم تراز خودش ضعيفتر عمل کرده(البته منتظر ميمونم گوشي يه بار ديگه آپديت بشه تا نظر قطعي رو بدم چون One x بعد اپديت به android 4.0.4 تو بنچمارکا عملکردش بهتر شد)

Hessam
2012/11/24, 10:10
حالا بنظر شما چون ال جی بازار داغی نداره شاید بشه بعنوان مثال همین مدل با قیمت کمتری گرفت نسبت به بقیه رقباش،نظر شما چیه؟مثلا همین گوشی با یک برند معروف دیگه اگه بود بنظرتون گرونتر نبودش؟

بله. گرون تر بود. کلاً گوشی خوش قیمتیه و از این بابت از همه بهتره.
ولی خب من با ال جی اصلاً کار نکردم، پس نمی تونم نظری بدم. توی خیلی از این سایت کاربران این گوشی رو دارن و نظر دادن!
بهترین راهنمایی برای شما خوندن نظرات کاربرانی هست که از این گوشی استفاده کردن و قطعاً بهتر از ماها می تونن نظر بدن.

ardavan7
2012/11/24, 10:12
ولی من با گوشی های سونی کار کردم انها هم مشکلات خودشونو دارن!به همین خاطر میخوام سمت سونی نرم فعلا!
نظرم خودم همین مدل ال جی هستش حالا درست یا غلطش دیگه نمیدونم!حداقلش اینه که display و سخت افزارش از بقیه قوی تره

Hessam
2012/11/24, 10:15
ولی من با گوشی های سونی کار کردم انها هم مشکلات خودشونو دارن!به همین خاطر میخوام سمت سونی نرم فعلا!
نظرم خودم همین مدل ال جی هستش حالا درست یا غلطش دیگه نمیدونم!حداقلش اینه که display و سخت افزارش از بقیه قوی تره

بــــــــله. کاملاً درسته. به هر حال هر گوشیی مشکل داره! اگه بدون مشکل بسازن که فکر کنم کمپانی های دیگه اعتراض می کنن!:d:d

VSH-Katana
2012/11/24, 10:53
اردوان عزیز مسلما هزینه ای که میخوای برای گوشی بدی کم نیست پس باید انتخابی کنی ازش پشیمون نشی و یا نگی کاش پول بیشتری داده بودم !
گوشی xperia s سونی قطعا گوشی خوبی هست! الان قیمت حدود 930 . این گوشی پردازنده کوالکام داره اما krait نست چیپ ستش و نسبت به موبایل کنونی شما خیلی سریع تر نیست!

اما گوشی الجی قیمتش نزدیک 1100 هست خب تو این محدوده الان دارن galaxy s2 میفروشن !درسته هم نسل s3 و one x هست این گوشی ولی اگه بخوایم با هم قیمتاش مقایسه بشه باید با این مقایسه شه و اگه اینجوری حساب کنیم از هر نظر به s2 برتری داره !
گرچه طبق بررسی سایت های مختلف مثل cnet وgsm arena و phone arena صفحه نمایش این گوشی و همچنین دوربینش از ONE X بهتره البته صفحه نمایشش از s3 هم بهتره ,سخت افزاری هم رده با one x داره ! باطری بسیار قوی هم باید بهش اضافه شه اون شخصی هم که حسام میگفت نمیدونم چطور اون حرف رو زده که باطری ضعیفی داره !
البته درسته که از لحاظ سخت افزاری مقداری از سامسونگ s3 ضعیف تره (فقط cpu از لحاظ گرافیک گاهی اوقات بهتر هم عمل میکنه) اما خب خیلی هم ارزونتره
در کل این گوشی همرده one x (گاهی هم بهتر مثل مواردی که گفتم ) و کمی پایینتر از s3 قرار میگیره!

به زودی هم چند تا لینک از بررسی های سایتای مختلف برات میزارم گرچه گوشی رو اینجا هم بررسش رو نوشتم!

ardavan7
2012/11/24, 11:01
دوستان کسی از قیمت این گوشی خبر داره و اینکه آیا وارد بازار ایران شده یا نه؟ LG Optimus G E973

Hessam
2012/11/24, 11:03
گوشی اکسپریا آیون (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) چرا اینقدر مظلوم واقع میشه و همیشه به حساب نمیاد؟!:D

ardavan7
2012/11/24, 11:05
اردوان عزیز مسلما هزینه ای که میخوای برای گوشی بدی کم نیست پس باید انتخابی کنی ازش پشیمون نشی و یا نگی کاش پول بیشتری داده بودم !
گوشی xperia s سونی قطعا گوشی خوبی هست! الان قیمت حدود 930 . این گوشی پردازنده کوالکام داره اما krait نست چیپ ستش و نسبت به موبایل کنونی شما خیلی سریع تر نیست!

اما گوشی الجی قیمتش نزدیک 1100 هست خب تو این محدوده الان دارن galaxy s2 میفروشن !درسته هم نسل s3 و one x هست این گوشی ولی اگه بخوایم با هم قیمتاش مقایسه بشه باید با این مقایسه شه و اگه اینجوری حساب کنیم از هر نظر به s2 برتری داره !
گرچه طبق بررسی سایت های مختلف مثل cnet وgsm arena و phone arena صفحه نمایش این گوشی و همچنین دوربینش از ONE X بهتره البته صفحه نمایشش از s3 هم بهتره ,سخت افزاری هم رده با one x داره ! باطری بسیار قوی هم باید بهش اضافه شه اون شخصی هم که حسام میگفت نمیدونم چطور اون حرف رو زده که باطری ضعیفی داره !
البته درسته که از لحاظ سخت افزاری مقداری از سامسونگ s3 ضعیف تره (فقط cpu از لحاظ گرافیک گاهی اوقات بهتر هم عمل میکنه) اما خب خیلی هم ارزونتره
در کل این گوشی همرده one x (گاهی هم بهتر مثل مواردی که گفتم ) و کمی پایینتر از s3 قرار میگیره!

به زودی هم چند تا لینک از بررسی های سایتای مختلف برات میزارم گرچه گوشی رو اینجا هم بررسش رو نوشتم!
نظر خودمم همین گوشی هستش با توجه به قیمت و مشخصاتش فکر کنم خوب هستش!خلاصه من تستش میکنم امیدوار رازیم کنه

VSH-Katana
2012/11/24, 11:25
دوستان کسی از قیمت این گوشی خبر داره و اینکه آیا وارد بازار ایران شده یا نه؟ LG Optimus G E973
شاید تا یه ماه دیگه با قیمت زیاد وارد شه!

Hessam
2012/11/24, 11:28

آیون بهتره اردوان جان! یه نگاه بنداز. هم ضد آبه. هم بزرگتره. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
,ولی خب پردازنده ی SL قوی تر از اون دو مدل دیگه اس.

VSH-Katana
2012/11/24, 11:40
هر وقت خریدی ما رو هم خبر کن

VSH-Katana
2012/11/24, 11:47
آیون بهتره اردوان جان! یه نگاه بنداز. هم ضد آبه. هم بزرگتره. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
حسام جان به نظرت Qualcomm MSM8260 Snapdragon Chipset, Dual-Core در حد تگرا 3 هست؟ نه واقعا هست؟

ardavan7
2012/11/24, 11:59
آیون از ال جی بهتره!بعید میدونم آخه طبق مقایسه ای که کرم دیدم ال جی بهتره
بعدشم ال جی 4.7 و آیون 4.55 از چه نظر میگید بزرگتره

rajah
2012/11/24, 12:02
توجه توجه توجه

من نمی دونم چرا شما این همه خودتون و بقیه رو گیج می کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟(منظورم همه ی کاربرهایی هستند که نظر می دند)
لطف کنید نظراتتون رو خلاصه و مفید بیان کنید و پستاتون رو مدیریت کنید و از زدن پست های متعدد و کم مایه بپرهیزید چون باعث سردرگمی می شه
چیزی که از تمام پست ها براومده با توجه به بودجه 1.2 میلیونی دوستمون همون مدل LG Optimus 4X HD P880 هستش حالا چرا باید این قدر لقمه رو دور سرمون چرخ بدیم نمی دونم

Hessam
2012/11/24, 12:13
حسام جان به نظرت Qualcomm MSM8260 Snapdragon Chipset, Dual-Core در حد تگرا 3 هست؟ نه واقعا هست؟

بین سه گوشی سونی منظورم بود... نه مقایسه با ال جی.
ال جی که قطعاً بهتره! چون پردازنده ی 4 هسته ای 1.5 گیگاهرتزی داره که بحثی توش نیست از این نظر.
آیا ملاک فقط و فقط پردازنده اس؟!!

VSH-Katana
2012/11/24, 12:53
بین سه گوشی سونی منظورم بود... نه مقایسه با ال جی.
ال جی که قطعاً بهتره! چون پردازنده ی 4 هسته ای 1.5 گیگاهرتزی داره که بحثی توش نیست از این نظر.
آیا ملاک فقط و فقط پردازنده اس؟!!

ملاک رو هر چیزی بگیری الجی بهتر هستش (البته من خودم از طرفدارای سونی هم هستم )

VSH-Katana
2012/11/24, 12:57
توجه توجه توجه

من نمی دونم چرا شما این همه خودتون و بقیه رو گیج می کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟(منظورم همه ی کاربرهایی هستند که نظر می دند)
لطف کنید نظراتتون رو خلاصه و مفید بیان کنید و پستاتون رو مدیریت کنید و از زدن پست های متعدد و کم مایه بپرهیزید چون باعث سردرگمی می شه
چیزی که از تمام پست ها براومده با توجه به بودجه 1.2 میلیونی دوستمون همون مدل LG Optimus 4X HD P880 هستش حالا چرا باید این قدر لقمه رو دور سرمون چرخ بدیم نمی دونم

سعید جان دوستمون یه کمی روی الجی شک داره (البته نظر دوستان بی تاثیر نبوده ) آخه 1,200 پول کمی نیست وبایدم تحقیق کنه !

همینجا هممیگم نظرات همینجوری و اضافی که باعث سردرگمی کاربر میشه از هرکسی باشه حذف میشه!

البته جمله بالا منظور این پست شما نیست سعید جان

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/26, 18:56
این طور که من شنیدم الجی از لحاظ آپدیت خیلی دیر عمل میکنه و هیچ گوشیی از این لحاظ به سونی نمیرسه
مثلا optimus 3d max که سال 2011 عرضه شده هنوز براش اندروید 4 نیومده
تاکید میکنم که من فقط این ها رو شنیدم
برای همین همیشه با دلسردی به الجی نگاه میکنم

Castiel
2012/11/26, 19:08
این طور که من شنیدم الجی از لحاظ آپدیت خیلی دیر عمل میکنه و هیچ گوشیی از این لحاظ به سونی نمیرسه
مثلا optimus 3d max که سال 2011 عرضه شده هنوز براش اندروید 4 نیومده
تاکید میکنم که من فقط این ها رو شنیدم
برای همین همیشه با دلسردی به الجی نگاه میکنم

دقیقا هم همینطور هست محمد جان، برای خیلی از گوشی های سری اپتیموس آپدیت اندروید 4 منتشر نشده ولی سونی برای تمامی مدلهای سری اکسپریا نسخه 4 در نظر گرفته.

VSH-Katana
2012/11/26, 19:41
البته اوضاع 4x بهتره و آپ جدید هم واسش اومده

saeid6574598
2012/11/26, 20:06
با سلام خدمت استاد خودم ؛ آقا وحید گل !

من چند مدل معرفی می کنم :

امروز یه سر رفته بودم بازار موبایل ! به حدی جمعیت زیاد بود که دو تا شاخ روی سرم پدیدار شد ! با خودم گفتم : خدایا اینهایی همش از درد بی پولی می نالند ، پس چرا الان آمدند و گوشی های مدل بالا خریداری می کنند !!! بالاخره ما نفهمیدیم مردم ما خیلی پول دارند و یا خیلی بی پولند !!! این سه اسمارت فون رو امروز قیمت گرفتم که نزدیک به 800 هزار تومان بودند . روی Samsung Galaxy Ace 2 که اصلا نباید حساب کرد ! ظاهر زیاد جذابی نداره و قیمتش هم اصلا مناسب نیست . به نظرم huawei می تونه تجربه خوبی باشه چون محصولاتش به تازگی وارد کشور شده و نمایندگی خوبی هم دارند . قدرت و کارایی Lumia نوکیا هم که بر هیچ کس پوشیده نیست .

Nokia Lumia 800 با قیمت 780 هزار تومان

Samsung Galaxy Ace 2 با قیمت 787 هزار تومان

Huawei Honor با قیمت حدود 800 هزار تومان

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/27, 14:06
خوب حالا که یک بدی الجی رو گفتم یک بدی سونی رو هم بگم
درمورد اکسپریا پی شنیدم (احتمالا برادر بزرگش اکسپریا اس هم همینطور باشه) که مرورگر وب چندان خوبی نداره

saeid6574598
2012/11/27, 14:22
اما در کل با بودجه 800 هزار تومان ، بهترین گزینه موجود Sony Xperia P با قیمت 785 هزار تومان است .

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/27, 14:37
قیمتی که گفتی با گارانتیه؟
اصلا گارانتی بدرد میخوره؟

Hessam
2012/11/27, 14:42
خوب حالا که یک بدی الجی رو گفتم یک بدی سونی رو هم بگم
درمورد اکسپریا پی شنیدم (احتمالا برادر بزرگش اکسپریا اس هم همینطور باشه) که مرورگر وب چندان خوبی نداره

من چنین تجربه ای نداشتم... ولی در مورد باتری های گوشی های سونی، ضعف به طور محسوسی دیده میشه!
به هر حال باید این رو هم مد نظر داشت که هر گوشیی شامل ضعف هایی هست و بدون ضعف غیرممکنه!
من فقط شنیدم که عملکرد گوشی های سونی، چه در منوها و چه در مرورگر، بعد از نصب نسخه ی 4ام اندروید، بهتر و بهینه تر میشه!

VSH-Katana
2012/11/27, 16:29
دوستان تاپک مربوط به خرید هست نه بحث و گفت و گو در مورد گوشی ها

kamyar
2012/12/09, 19:15
سلام دوستان پس از مدتي تاخير و درس برگشتم حالا يك سوال دارم ممنون ميشم پاسخ بديد:
تا 1500 چه گوشي بگيرم خوبه البته ارزونتر بهتر ولي من اهل عوض كردن گوشي اصلا نيستم همين n72 رو حدود 6-7 ساله دارمش اينو حداقل 2-3 سال نگه ميدارم كاربرد هم از همه چيش استفاده ميكنم نت-فيلم-بازي-اينترنت-دانلودو....
نظر خودم بيشتر روي
lg 4x
lg 3d
s3
nokia 808
one x
note
notell
htc seansation beats
البته بيشتر دو مورد اول و دوستاني كه با 3d كار كردند در چه فاصله اي بهترين كيفيت را دارد؟

Dan
2012/12/09, 19:22
سلام دوستان پس از مدتي تاخير و درس برگشتم حالا يك سوال دارم ممنون ميشم پاسخ بديد:
تا 1500 چه گوشي بگيرم خوبه البته ارزونتر بهتر ولي من اهل عوض كردن گوشي اصلا نيستم همين n72 رو حدود 6-7 ساله دارمش اينو حداقل 2-3 سال نگه ميدارم كاربرد هم از همه چيش استفاده ميكنم نت-فيلم-بازي-اينترنت-دانلودو....
نظر خودم بيشتر روي
lg 4x
lg 3d
s3
nokia 808
one x
note
notell
htc seansation beats
البته بيشتر دو مورد اول و دوستاني كه با 3d كار كردند در چه فاصله اي بهترين كيفيت را دارد؟
دایره انتخاب رو برات کوچیک میکنم :
S3 , 4x , Note 2
که فقط 4x زیر 1500 هستش! (S3 قیمتش 1650 , Note 2 قیمت 1800 )

kamyar
2012/12/09, 20:12
ممنون اقا ميعاد ايرادي نداره كمي بودجرو ارتقا ميدم كدوم از اينها بهتره؟من كلا از سامسونگ دل خوشي ندارم هرچيزي داشتم خراب شده اين optimus 3d مشكلش چيه؟خوب نيست؟يك زماني خيلي دوست داشتم بخرمش باهاش كار كردين؟فرق note يك با دو فقط سيپيو هست؟بهتر از اينها ديگه نيست؟

Dan
2012/12/09, 20:27
ممنون اقا ميعاد ايرادي نداره كمي بودجرو ارتقا ميدم كدوم از اينها بهتره؟من كلا از سامسونگ دل خوشي ندارم هرچيزي داشتم خراب شده اين optimus 3d مشكلش چيه؟خوب نيست؟يك زماني خيلي دوست داشتم بخرمش باهاش كار كردين؟فرق note يك با دو فقط سيپيو هست؟بهتر از اينها ديگه نيست؟
بله با optimus 3D کار کردم. مشکلش اینه که تعداد نرم افزار و بازی های 3D خیلی کم هستن. تبدیل فیلم دو بعدی به سه بعدی هم اینقدر کارایی و جذابیت نداره که بخوای بخاطرش از اونای دیگه بگذری!
گالاکسی S3 که خیلی خوبه ولی اختلاف قیمت 550 تومنی با 4X یه مقدار برای خریدش تردید ایجاد میکنه.

VSH-Katana
2012/12/09, 22:29
تا 1500 بهترین گزینه ها lg 4x و one x هستن!
مشکل optimus 3d
1. کم بودن باتریش
2.سیستم عاملش همچنان اندرویید2.3 هست
3.سخت افزارش نهایتا تا دو سال آینده رو جواب بده!
از لحاظ برنامه 3d به نسبت از htc evo 3d بهتره!
اما 4x رو که به نظرم باید در موردش خیالت راحت باشه باتری خوبی داره و ست افزار و سیستم عامل بروز از لحاظ دوربین هم خیالت راحت باشه! صفحه نمایشش هم که حتی از s3 بهتره اگرچه از لحاظ قدرت سخت افزاری مقداری از s3 ضعیف تره!
به نظرم به نسبت قیمتی که الان S3 داره ارزش خرید کمتری داره
خب note2 هم گوشی خوبیه که همون s3 با هیبت بزرگتره
کلاک cpu اش هم مقداری بالاتره اگه فاکتور کارایی به قیمت رو در نظر بگیری !به ترتیب
4x>s3>note2
اما اگه قیمت مهم نباشه
s3>4x>note2

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/09, 22:34
اما اگه قیمت مهم نباشه
s3>4x>note2

سید جان چطور note2 رو آخر گذاشتی؟؟؟؟؟؟

VSH-Katana
2012/12/09, 22:48
سید جان چطور note2 رو آخر گذاشتی؟؟؟؟؟؟

آخه 0.7 اینچ صفحه بزرگتر و همون سخت افزار اونوقت این همه گرونتر بعد هم به نظر من گوشی نهایت 4.5 خیلی جر زنی کنه 4.8
البته یه مزیت داره توی (گلاب به روتوتون)رو به دیفال .... استرس افتادن توی سیفون رو نداری:دی

iranmanoto
2012/12/09, 22:57
البته یه مزیت داره توی (گلاب به روتوتون)رو به دیفال .... استرس افتادن توی سیفون رو نداری:دی
=))=))=))=))=))

vahid-7
2013/04/15, 17:08
سلام به همه ی دوستان
میخواستم بدونم از بین سامسونگ s3 و سونی اکسپریا وی(V) کدوم یکی رو پیشنهاد میدید؟ برای من کیفیت عکس و فیلم بسیار مهمه.
ممنوون

Hessam
2013/04/15, 17:36
سلام به همه ی دوستان
میخواستم بدونم از بین سامسونگ s3 و سونی اکسپریا وی(V) کدوم یکی رو پیشنهاد میدید؟ برای من کیفیت عکس و فیلم بسیار مهمه.
ممنوون

100% گلکسی اس3!!! علاوه بر دوربین، در سایر موارد بسیار سر تر از اکسپریا وی سونی هست!
من خودم عاشق سونی هستم و از سامسونگ بدم میاد! ولی واقعاً در مقابل محصولات سامسونگ حرفی برای گفتن ندارم!!!
انتخاب بی چون و چراییه! قیمت 16 گیگ اس 3 هم زیر یک میلیون و 600 هست!

vahid-7
2013/04/15, 18:13
100% گلکسی اس3!!! علاوه بر دوربین، در سایر موارد بسیار سر تر از اکسپریا وی سونی هست!
من خودم عاشق سونی هستم و از سامسونگ بدم میاد! ولی واقعاً در مقابل محصولات سامسونگ حرفی برای گفتن ندارم!!!
انتخاب بی چون و چراییه! قیمت 16 گیگ اس 3 هم زیر یک میلیون و 600 هست!
البته در خیلی از بنچمارکها اکسپریا وی بهتر عمل کرده... در مورد دوربین هم بعضی از سایتهای معتبر نظرات متفاوتی رو ارایه کردن ....راستش گیج شدم. نمیدونم تا این قیمت چه گوشی رو که با ملاکهام (دوربین.کیفیت ساخت.وزن.سخت افزار مناسب) بخونه...چی بگیرم؟

Shahin007
2013/04/15, 18:32
البته در خیلی از بنچمارکها اکسپریا وی بهتر عمل کرده... در مورد دوربین هم بعضی از سایتهای معتبر نظرات متفاوتی رو ارایه کردن ....راستش گیج شدم. نمیدونم تا این قیمت چه گوشی رو که با ملاکهام (دوربین.کیفیت ساخت.وزن.سخت افزار مناسب) بخونه...چی بگیرم؟

با توجه به ملاک هاتون شما باید بین سامسونگ و کیفیت ساخت یکی رو انتخاب کنی!یا این ملاکت رو حذف کن یا اگه نمیشه دور سامسونگ رو خط بکش.
اگه تونستی از کیفیت ساخت صرف نظر کنی s3 بهترین گزینس.
اگه نمیشه باید سراغ برند های htc و سونی برید.اینا هم هر کدوم مشکل های خاص خودشون رو دارن...مثلا سونی زاویه دید نمایشگرش افتضاحه.
htc هم رابط کاربری سخت و خسته کننده ای داره...یکم هم داغ میکنه مخصوصا مدل وان ایکس.
راستی هواوی مدل ascend d1 U9500 هم گوشی خیلی خوبی هستش که کیفیت ساختش هم در حد HTC هستش.

Hessam
2013/04/15, 18:37

شما اینها رو ببین، بلکه انتخابتون محدود تر بشه.

لینک 1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک 3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Yaser_Aramesh
2013/04/15, 18:59
htc هم رابط کاربری سخت و خسته کننده ای داره
.
رابط کاربری Senseاز نظر بنده و خیلی ها بهترین رابط کاربری روی سیستم عامل آندروید هست .

کمی پیچیده هست اما اصلا خسته کننده نیست . رابط کاربری Touchwiz سامسونگ خسته کننده است .

iSteve
2013/04/15, 19:46
یه آیفون5 بخر و به همه ی خواسته هات برس!!!:) البته اول باید خونه و ماشین و کامپیوتر و شرکت پدر تونو بفروشین!:d
ولی از شوخی گذشته تنها گوشی ای که تمام خوبی ها رو دور خودش جمع کرده آیفونه.
تو سایت سونی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هر چی گشتم اکسپریا وی پیدا نکردم منظورتون کدوم گوشیه؟
GSM.ir (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شاید بتونه کمکتون کنه چون هم فیمت هاش به روزه و هم منبع معتبریه البته در بعضی جاها اشتباهاتی در مشخصات داره که باید توجه داشته باشید.

vahid-7
2013/04/15, 21:02
یه آیفون5 بخر و به همه ی خواسته هات برس!!! البته اول باید خونه و ماشین و کامپیوتر و شرکت پدر تونو بفروشین!:d
ولی از شوخی گذشته تنها گوشی ای که تمام خوبی ها رو دور خودش جمع کرده آیفونه.
آیفون 5 گوشی خوبیه ولی نسبت به قیمتش اصلا نمیارزه.

Dan
2013/04/16, 11:03
رابط کاربری Senseاز نظر بنده و خیلی ها بهترین رابط کاربری روی سیستم عامل آندروید هست .

کمی پیچیده هست اما اصلا خسته کننده نیست . رابط کاربری Touchwiz سامسونگ خسته کننده است .
از طرفدارهای رابط کاربری آندروید خالص هم نباید گذشت! منم وقتی با Nexus 4 کار کردم فهمیدم که راست میگن!

vahid-7
2013/07/12, 17:01
سلام
به نظر شما با در نظر گرفتن مزایا و معایب...1) از بین گوشیهای سامسونگ s4 و سونی اکسپریا z و zl کدامیک رو پیشنهاد میکنین؟(کیفیت عکس دوربین و سخت افزار قوی برام مهمه)...
2) آیا مشکل زاویه دید در گوشی اکسپریا z و zl (با پنل ساخت ژاپن ) حل شده؟
3) طبق گفته ها مشکل کیفیت عکسهای پایین دوربین اکسپریا زد با آپدیت به 4.2.2 حل میشه.آیا صحت داره؟
ممنون میشم با دلیل جواب بدید.چون تصمیم دارم هرچه سریعتر خرید کنم.

lastshepherd
2013/07/12, 17:41
من یک گوشی Huawei Ascend Mate (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برای فروش توی قسمت فروش گذاشتم. ببینید به کارتون میاد یا نه.

Dan
2013/07/12, 19:36
سلام
به نظر شما با در نظر گرفتن مزایا و معایب...1) از بین گوشیهای سامسونگ s4 و سونی اکسپریا z و zl کدامیک رو پیشنهاد میکنین؟(کیفیت عکس دوربین و سخت افزار قوی برام مهمه)...
2) آیا مشکل زاویه دید در گوشی اکسپریا z و zl (با پنل ساخت ژاپن ) حل شده؟
3) طبق گفته ها مشکل کیفیت عکسهای پایین دوربین اکسپریا زد با آپدیت به 4.2.2 حل میشه.آیا صحت داره؟
ممنون میشم با دلیل جواب بدید.چون تصمیم دارم هرچه سریعتر خرید کنم.
مشکل زاویه دید در Z حل نشده. زاویه دید در S4 خیلی بهتره.
از نظر سخت افزار که S4 خیلی بهتره ولی توی دوربین هر دو خوب عمل میکنن. اگه جنس بدنه خیلی براتون اهمیت نداره S4 بهتره چون علاوه بر سخت افزار قوی تر توی قابلیت های نرم افزاری و رابط کاربری هم خیلی بهتر از Z هستش.

moeid76
2013/07/23, 16:51
بالای 1800 هزار تومن :
بهترین ها از نظر من
1. iPhone 5
2. Galaxy S4
3. galaxy note 2
4. iphone 4s
5. xperia z

Nima.Salarian
2013/07/23, 17:36
بالای 1800 هزار تومن :
بهترین ها از نظر من
1. iPhone 5
2. Galaxy S4
3. galaxy note 2
4. iphone 4s
5. xperia z

توی S4 ذره ای شک نکن. ولی جنس بدنش خوب نیست اگه افتاد دیگه... مگه بری براش 100.000 کاور ضد ضربه و... بگیری
آیفون 5 هم عالیه ولی به قیمتش نمی ارزه
اگه بدنه محکم میخوای با ضد آب بودن توی Z شک نکن

spetsnaz
2013/08/06, 08:34
سلام

میخواستم نظر دوستان رو در مورد s4mini بدونم و اگر پیشنهادی بهتر دراین محدوده قیمت 800 تا 1500 و اندازه نهایت 4.5 اینچ دارید بفرماید در ضمن باتری وکیفیت صفحه نمایش هم برام خیلی مهمه

پیشاپیش از راهنمایهایتان سپاسگزارم

Shahin007
2013/08/06, 08:41
سلام

میخواستم نظر دوستان رو در مورد s4mini بدونم و اگر پیشنهادی بهتر دراین محدوده قیمت 800 تا 1500 و اندازه نهایت 4.5 اینچ دارید بفرماید در ضمن باتری وکیفیت صفحه نمایش هم برام خیلی مهمه

سلام...حتما اندروید باشه؟به جز سایز دیگه چه پارامتری برات مهمه؟

Dan
2013/08/06, 08:41
سلام

اول باید بگید نیازتون چیه و معیار های مورد نظرتون رو بگید.
اگه فقط باتری و صفحه نمایش مهمه و زیر 4.5 اینچ باید باشه لومیا 920 نوکیا.

Yaser_Aramesh
2013/08/06, 12:43
سلام

بنده Nexus 4 و Lumia 920 رو پیشنهاد میکنم .

Nexus 4 با اینکه 4.7 اینچ هست صفحه اش اما ندازه ی مناسبی داره و به راحتی در دست جای میگیره (راحت تر از S4 Mini با صفحه ی 4.3)

محصولات نکسوس خوب آپدیت دریافت میکنن .

درضمن با نکسوس 4 برخلاف S4 Mini میشه USB On The Go راه انداخت . البته یه سری کار کوچیک سخت افزاری و نرم افزاری لازمه چون اولا 5 ولت مورد نیاز تهیه نمیشه و دوما به صورت پیش فرض سیستم عامل پشتیبانی نمیکنه (ولی هسته اش (Kernel) پشتیبانی میکنه UTG رو ) .

برتری ها به S4 Mini : گرفتن 500 امتیاز بیشتر در بنچمارک 3D Mark - دارا بودن 500MBحافظه ی رم بیشتر - صفحه نمایش باکیفیت تر با زاویه ی دید بیشتر - روانتر بودن به علت سخت افزار قدرتمندتر و آندروید خالص - کیفیت بدنه ی بهتر - طرحی زیبا (در پشت گوشی که زیر نور نقطه نقطه دیده میشه )

برتری S4 Mini : دوام باتری بیشتری

تست باتری S4 Mini (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) , تست باتری Nexus 4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Lumia 920

طراحی زیبا , بدنه ی باکیفیت پلی کربنات که هم دوام خوبی داره و هم حس خوبی القا میکنه , صفحه نمایش بهتر از S4 Mini که هم کیفیت بیشتری داره و هم به لطف فناوری ClearBlack نوکیا زیر نور آفتاب خیلی بهتر از صفحه نمایش های دیگه دیده میشه , سیستم عامل روان ویندوزفون 8 , در راه بودن آپدیت خوب GDR2 , دوربین بهتر از S4 Mini

در کل اگر به هر دلیلی اصرار به سیستم عامل آندروید دارید Nexus 4 بهترین انتخاب هست اما اگر با سیستم عامل ویندوزفون مشکلی ندارید بی شک Lumia 920 بهترین انتخاب هست .

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/06, 13:59
سلام دوستان

به نظرتون بهترین گوشی در رنج قیمت 800 هزار تومان کدام است؟؟ (کمی کمتر یا بیشتر)

گوشی را برای خاله ام میخوام و تنها کار خاصی که قرار باهاش انجام بشه (غیر از اینکه خالم باهاش تماس بگره) اینه که بچه های خالم باهاش بازی کنند!!!

در حال حاظر هم بچه ها با siii mini پدرشون بازی میکنند.

ممنون

Yaser_Aramesh
2013/08/06, 14:12
سلام دوستان

به نظرتون بهترین گوشی در رنج قیمت 800 هزار تومان کدام است؟؟ (کمی کمتر یا بیشتر)

Xperia L که بررسیش در شماره آخر مجله سخت افزار (53) هم هست .

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/06, 14:39
Xperia L که بررسیش در شماره آخر مجله سخت افزار (53) هم هست .

بله؛ نظر خودم هم همین بود.

به نظر شما در مقایسه با
siii mini عملکرد بهتری خواهد داشت؟؟ (خودم این طور فکر میکنم)

آیا تمام بازی ها را اجرا خواهد کرد؟

آیا حافظه داخلی کمتر از 6 گیگ برای نصب بازی کم نیست؟

در مورد siii mini هم نمیتوان بازی را روی حافظه خارجی ریخت؟ چقدر حافظه داخلی در دسترس دارد؟

ممنون

Yaser_Aramesh
2013/08/06, 23:52
بله؛ نظر خودم هم همین بود.

به نظر شما در مقایسه با
siii mini عملکرد بهتری خواهد داشت؟؟ (خودم این طور فکر میکنم)

البته که بهتر عمل خواهد کرد . به دلیل معماری بهتر Qualcomm و GPU قدرتمندتر .
درضمن Xperia L در تست default بنچمارک 3D Mark دقیقا 1270 امتیاز و در تست Etreme دقیقا 2362 امتیاز بیشتر از S III Mini گرفته . پس شک نکن در قدرتمندتر بودنش .

آیا تمام بازی ها را اجرا خواهد کرد؟

تمام بازی ها را اجرا خواهد کرد اما به احتمال زیاد در بازی های بیسار سنگین و گرافیکی مثل Mass Effect : Infiltrator , Modern Combat 4 و NFS : Most anted شاهد افت سرعت بازی خواهید بود . (بچه ها اگر بالای 10 سال نیستند اصلا نیازی نیست به این بازی ها . بازی های سبک تر راضیشون میکنه. )

آیا حافظه داخلی کمتر از 6 گیگ برای نصب بازی کم نیست؟

کم هست . خاله ات باید به فکر خرید موری کارت باشه.

در مورد siii mini هم نمیتوان بازی را روی حافظه خارجی ریخت؟

نه . پیشفرض نمیشه ریخت اما روش های نیازمند و بدون نیاز به روت هم هست تا روی مموری کارت ریخت اپلیکیشن ها رو .

چقدر حافظه داخلی در دسترس دارد؟

دقیق نمیدونم . حداقل 2 گیگ کمتر از حافظه ی داخلی اعلام شده (دو مدل 8 گیگ و 16 گیگ S III Mini تولید شده )

ممنون

به لطف رابط کاربری سبک TimeScape , اسمارت فون های Xperia سونی روان عمل میکنن (روانتر از HTC ها هم رده به علت سنگین بودن رابط کاربری Sense . روانتر بودن نسبت به سامسونگی ها رو مطمئن نیستم چون به نظرم TouchWiz هم سبک هست ) .

Xperia L طراحی بسیار زیبایی هم داره

اصلا در خرید Xperia L شک نکنید . بهترین اسمارت فون در رنج قیمت 800 تومن هست .

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/07, 15:17
یاسر جان بسیار متشکرم

بهم لطف کردی و اطلاعات خیلی خوبی بهم دادی.

همون دیشب که خالم رو تو افطاریمون دیدم این مدل رو بهش پیشنهاد دادم.

راستی منظورم از اینکه "کمتر از 6 گیگ حافظه کافی هست یا نه" فقط برای بازی و نرم افزار بود. چون برای سایر موارد که میشه از حافظه خارجی استفاده کرد.

راجع به اون راه های بدون نیاز به روت برای ریختن بازی در حافظه خارجی میتونی بهم منبع درست و حسابی برای مطالعه معرفی کنی؟ این کار رو فروشنده ها بلدن؟

Shahin007
2013/08/07, 16:04
یاسر جان بسیار متشکرم

بهم لطف کردی و اطلاعات خیلی خوبی بهم دادی.

همون دیشب که خالم رو تو افطاریمون دیدم این مدل رو بهش پیشنهاد دادم.

راستی منظورم از اینکه "کمتر از 6 گیگ حافظه کافی هست یا نه" فقط برای بازی و نرم افزار بود. چون برای سایر موارد که میشه از حافظه خارجی استفاده کرد.

راجع به اون راه های بدون نیاز به روت برای ریختن بازی در حافظه خارجی میتونی بهم منبع درست و حسابی برای مطالعه معرفی کنی؟ این کار رو فروشنده ها بلدن؟

با اجازه ی یاسر جان...

محمد جان اگه بدون نیاز به روت بخوای انتقال بدی به مموری کارت میتونی از برنامه هایی مثل app 2 sd استفاده کنی...
البته اینو بگم این جور برنامه ها نمیتونن تمامی برنامه ها رو به مموری انتقال بدن...برنامه هایی که back service هستند رو انتقال نمیده...مثلا من روی چند تا گوشی که کم هم نبودن امتحان کردم هیچ کدوم برنامه ی آنتی ویروس رو انتقال ندادند.
ولی یک برنامه ی هست که اسمش apk installer بود اگه اشتباه نکنم که یکمم کار باهاش سخته ولی این برنامه میتونه مستقیما app هارو روی sd نصب کنه.
کسایی که نرم افزار کار گوشی هستند میتونن انجام بدن.

dariosh
2013/09/03, 01:07
سلام به همه می خواستم نظر شما دوستان و مدیران سایت راجت به گلکسی وین دو سیم کارته بدونم چهار هسته با سرعت 1.2 ولی گرافیگ 203 می گن پائین هست در مقابل مگا 5.8 و اس 4 مینی که دوهسته 1.4 و 1.7 با اختلاف قیمتشون که 200 تا 300 هزار تومن بیشر دو سیم مهمه و برای اینترنت کمی نرم افزاز اصلا بازی نمیکنم شما راهنمایی کنید خیلی متشکرم ...

Dan
2013/09/03, 06:44
سلام به همه می خواستم نظر شما دوستان و مدیران سایت راجت به گلکسی وین دو سیم کارته بدونم چهار هسته با سرعت 1.2 ولی گرافیگ 203 می گن پائین هست در مقابل مگا 5.8 و اس 4 مینی که دوهسته 1.4 و 1.7 با اختلاف قیمتشون که 200 تا 300 هزار تومن بیشر دو سیم مهمه و برای اینترنت کمی نرم افزاز اصلا بازی نمیکنم شما راهنمایی کنید خیلی متشکرم ...
بین این موارد S4 Mini Dual Sim بهتره. چون جدید تره و به نسبت بقیه بهتر آپدیت میشه. امکاناتش با هم متناسب هستند و مثل مگا صفحه 5.8 اینچی با رزولوشن 540x960 نداره که بی کیفیت باشه. از دو مورد دیگه بهتره.
اگه از دو سیم کارته بودن صرفنظر کنید موارد بسیار خوبی با همین بودجه میتونید که اصلا قابل مقایسه نیستند! قیمت گوشی های بالا اصلا معقول نیستند!

shadow313
2013/09/29, 20:49
گوشی اس 2 پلاس هم گوشی خوبیه

Dan
2013/10/11, 12:58
گوشی زیاده از :
Thl w8s
Zopo zp980 +
Umi x2
Umi cross
New n003
Xiaomi M2s
Zte Nubia z5 mini
تا
Oppo find 5
ZTE Grand s
Vivo x2 xplay
lenovo k900
.....
...
ببخشید شما تو چه کشوری زندگی میکنید؟!

Shahin007
2013/10/11, 13:02
گوشی زیاده از :
Thl w8s
Zopo zp980 +
Umi x2
Umi cross
New n003
Xiaomi M2s
Zte Nubia z5 mini
تا
Oppo find 5
ZTE Grand s
Vivo x2 xplay
lenovo k900
.....
...

انگار مقیم چین هستید...
اینجا هم که نظر دادین جوابتونو دادم:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!/page3

Dan
2013/10/11, 13:07
انگار مقیم چین هستید...

من هم دقیقا همینطور فکر میکنم! اگر هم این گوشی ها موجود بودند باز هم پیشنهاداتشون قابل قبول نبود!

iranmanoto
2013/12/10, 10:43
سلام به تمامیه دوستان
یکی از دختران فامیل که دانشجو هم هست میخواد یک گوشی بگیره! و مهم ترین فاکتور براش رفتن به اینترنت هست!
من بهش تبلت رو پیشنهاد دادم ولی مثل این که بیشتر گوشی دوست داره! دلش سمت تبلت نمیره
بودجه رو هم 1/000/000 تومان گفته که من گفتم تا 200 بالا تر جور کنه شما همون 1 تومن رو در نظر بگیرید
حالا به نظر شما چی بهش پیشنهاد بدم؟! بیشتر میخواد تو دانشگاه وصل اینترنت شه! وزن لب تاپ خستش کرده برای همین اقدام به خرید گوشی میکنه
هم تبلت و هم گوشی و هم فبلت! هر کدوم که فکر میکنید به کارش میاد رو معرفی کنید!
فقط دوستان مشارکت کنید که آبرومون حفظ شه (:دی
ممنون

Dan
2013/12/10, 12:54
سلام به تمامیه دوستان
یکی از دختران فامیل که دانشجو هم هست میخواد یک گوشی بگیره! و مهم ترین فاکتور براش رفتن به اینترنت هست!
من بهش تبلت رو پیشنهاد دادم ولی مثل این که بیشتر گوشی دوست داره! دلش سمت تبلت نمیره
بودجه رو هم 1/000/000 تومان گفته که من گفتم تا 200 بالا تر جور کنه شما همون 1 تومن رو در نظر بگیرید
حالا به نظر شما چی بهش پیشنهاد بدم؟! بیشتر میخواد تو دانشگاه وصل اینترنت شه! وزن لب تاپ خستش کرده برای همین اقدام به خرید گوشی میکنه
ممنون
از ویندوزفون:
Nokia Lumia 920

از اندروید بترتیب:
LG Nexus 4
LG Optimus G
Huawei Ascend P6

همگی حدودا بین 900 تا 1100 هستند.

iranmanoto
2013/12/10, 13:17
از ویندوزفون:
Nokia Lumia 920

از اندروید بترتیب:
LG Nexus 4
LG Optimus G
Huawei Ascend P6

همگی حدودا بین 900 تا 1100 هستند.
مرسی آقا میعاد عزیز
من نظرم بیشتر روی تبلت هست برای ایشون و اگه زیاد بخوان مثل گوشی باشه - از گوشی های بالای 5 اینچ میتونن استفاده کنن
حالا نظر شما در مورد تبلت و یا فبلت چیه؟!
راستی از اونجایی که خانوم هستن یکم ظاهر رو هم در نظر بگیرید ولی ملاک اصلی قرار ندید
ممنون

Dan
2013/12/10, 13:23
مرسی آقا میعاد عزیز
من نظرم بیشتر روی تبلت هست برای ایشون و اگه زیاد بخوان مثل گوشی باشه - از گوشی های بالای 5 اینچ میتونن استفاده کنن
حالا نظر شما در مورد تبلت و یا فبلت چیه؟!
راستی از اونجایی که خانوم هستن یکم ظاهر رو هم در نظر بگیرید ولی ملاک اصلی قرار ندید
ممنون
تبلت براشون خوبه اما توجه کنید که اگر سخت افزار خوب مد نظر باشه فقط مدل های 7 و 8 اینچی میتونن بخرن.
فبلت هم خوبه اما با این بودجه نمیشه. رزولوشن پایین صفحه نمایش باعث میشه موقع مطالعه چشم اذیت بشه.
4 تا مورد بالا از نظر طراحی ظاهری بهترین مدل ها توی این رنج قیمت هستند.

mohammad1984
2013/12/11, 07:34
سلام به تمامیه دوستان
ممنون
پیشنهاد من s4 mini تک سیم هست

Viper95
2013/12/11, 08:31
سلام به تمامیه دوستان
ممنون

پیشنهاد بنده Galexy mega 5.8 هست .

اون جایی که من هستم قیمتش 1 میلیون تومان هست .

برا اینتر نت هم عالیه .

Viper95
2013/12/11, 08:39
گوشی زیاده از :
Thl w8s
Zopo zp980 +
Umi x2
Umi cross
New n003
Xiaomi M2s
Zte Nubia z5 mini
تا
Oppo find 5
ZTE Grand s
Vivo x2 xplay
lenovo k900
.....
...

یا حضرت فناوری !!!!

اینا چیه حاجی !؟ از کجا پیداشون کردی !؟

به غیر از Lenovo k900 که تو ایران هم هست حتی اسم بقیه رو نشنیدم !

واقعا شما کجا هستی که از این گوشیا پیدا میکنی ؟؟ به ما هم بگو !

VSH-Katana
2013/12/11, 09:22
تبلتو میتونه gpad بگیره از الجی 8.3 اینچه اما زیاد هم بزرگ نیست!

iranmanoto
2013/12/11, 10:27

برا اینتر نت هم عالیه .
ممنون از پیشنهادتون
ولی به نظرم LG Optimus G
Huawei Ascend P6
یه سرو گردن از این مدل ها بالا ترن! در واقع در 2 گزینه بالا سامسونگ پول سامسونگ بودنش رو میخوره!
الجی و هواوی رمشون 2 هست! از نظر کیفیت بالای Galexy mega 5.8 هستند و از نظر اندازه صفحه نمایش بالای s4 mini هست
بازم گزینه های شما رو هم تو لیست پیشنهادی قرار میدم تا ببینم چی میگن
ممنون

iranmanoto
2013/12/11, 10:44

برا اینتر نت هم عالیه .

تبلتو میتونه gpad بگیره از الجی 8.3 اینچه اما زیاد هم بزرگ نیست!
اگه به خرید تبلت راضی بشه! باید سیم کارت خور باشه!
به نظرم باید تو فکر خرید گوشی باشیم! چون تبلت دوست نداره!!!

ALIREZA228
2013/12/13, 14:20
GALAXY GRAND بهترین گزینه زیر 1میلیونه واقعا الیه تا به حال تجربه زیادی باهاش داشتم

VSH-Katana
2013/12/13, 16:03
به نظرم optimus g یا با خرج بیشتر

LG Optimus G Pro
این دوتا از نظر قیمت و کاریی و همچنین کیفیت سطج خیلی خوبی دارن

ARMIN
2014/01/06, 14:53
دوستان تا 1.100 و 1.150 گوشى چي بخريم خوبه؟

براى يكي از دوستان ميخوام.

Shahin007
2014/01/06, 16:32
دوستان تا 1.100 و 1.150 گوشى چي بخريم خوبه؟

براى يكي از دوستان ميخوام.

آرمین جان یه اطلاعاتی بهمون بده در مورد انتظارش از گوشی و کدوم قسمت های گوشی بیشتر براش مهمه و ...
@};-

Lycas
2014/01/06, 17:16
آرمین جون به طرف بگو :
XPERIA SP قیمت 860
XPERIA ZR قیمت 1075
HTC Desire 600 dual sim قیمت 1040
Samsung Galaxy S4 mini قیمت 940
HTC Windows Phone 8X قیمت 840
من که کوچیک شما باشم تجربه کارکردن با SP و S4 Mini و رو داشتم.
S4 چهار به ظاهر خوبه من که مشکلی نداشتم باهاش خیلی رووووووون و عالی
SP هم خیلی عالی بود مخصوصا پردازنده و صفحه نمایشش
ZU قیمت 1190
G2 قیمت 1250
NOTE III قیمت 1380
Xperia SP قیمت 670
حیف دلم نمیاد پول خرج گوشی کنم (:

vahid-7
2014/01/08, 19:33
راستی من چون کرمانشاه زندگی میکنم چند روز پیش که به شهر پاوه سفر کرم همنطوری گفتم قیمت گوشی هارور بگیرم دهنم تا روی زمین باز شد
Z1 قیمت 1180
S4 قیمت 1150
ZU قیمت 1190
G2 قیمت 1250
NOTE III قیمت 1380
Xperia SP قیمت 670
حالا واقعا این گوشیها اصل بودن؟ چیزی کم و کسر نداشتن؟ !!!!!!!!

Lycas
2014/01/09, 00:48
تمام گوشی ها اصل و همراه با متعلقات بودند !
آخه اونا قاچاقی رد میکنند !

vahid-7
2014/01/09, 20:03
تمام گوشی ها اصل و همراه با متعلقات بودند !
آخه اونا قاچاقی رد میکنند !
کاش قیمت آیفون 5s رو هم میپرسیدی...

Shahin007
2014/01/09, 21:11
Z1 قیمت 1180
S4 قیمت 1150
ZU قیمت 1190
G2 قیمت 1250
NOTE III قیمت 1380
Xperia SP قیمت 670

دوست عزیز یه زحمتی اگه بتونی برام بکشی ممنونت میشم...
اگه میتونی لطف کن با همین قیمت هایی که نوشتی...
برام 3 تا S4 و 2 تا NOTE 3 بفرستی شیرینیت هم محفوظه...با همون مشخصاتی که گفتی یعنی صد در صد اصلی و با لوازم کامل.
مبلغش هم یکی واسه اعتماد سازی میذارم پیش یکی از کاربران فروم که هم من قبولش دارم و هم شما...بعد که جنس
به من رسید پول به حسابتون واریز بشه.
اگه اون تعداد نمیتونی از هر کدوم یکی برام بفرستی هم کافیه..یعنی یکی S4 و یکی هم NOTE 3.
همین جا جوابمو بده که اگه میتونی با پیام خصوصی در ارتباط باشیم.منتظرم.@};-

vahid-7
2014/01/20, 19:16
سلام به همه دوستان
میخواستم یه گوشی برای خاله م بگیرم.سقف پولش 900 تومنه.الان یه گوشی نوکیا E66 داره و میخواد یه گوشی تا این قیمت(900 تومن) بگیره.تا حالا با اندروید کار نکرده و الانم تاکید داره یه گوشی میخواد که بتونه راحت باهاش کار کنه.(رابط کاربریش ساده باشه).کیفیت خوب صدای مخاطب و زنگ گوشی و دوربین براش خیلی مهمه.اندازه گوشی هم بزرگ نباشه و....خلاصه قراره 5شنبه براش خرید کنم.لطفا نظرتون رو بفرمایید.خیلی فوریه.....
ممنون از همه.

Dan
2014/01/20, 19:31
سلام به همه دوستان
میخواستم یه گوشی برای خاله م بگیرم.سقف پولش 900 تومنه.الان یه گوشی نوکیا E66 داره و میخواد یه گوشی تا این قیمت(900 تومن) بگیره.تا حالا با اندروید کار نکرده و الانم تاکید داره یه گوشی میخواد که بتونه راحت باهاش کار کنه.(رابط کاربریش ساده باشه).کیفیت خوب صدای مخاطب و زنگ گوشی و دوربین براش خیلی مهمه.اندازه گوشی هم بزرگ نباشه و....خلاصه قراره 5شنبه براش خرید کنم.لطفا نظرتون رو بفرمایید.خیلی فوریه.....
ممنون از همه.
اگر فقط همین موارد رو در نظر دارن Lumia 920 رو پیشنهاد میکنم.
برای ایشون که میخوان کار با یه گوشی هوشمند رو شروع کنن فرقی نداره سیستم عامل اندروید باشه یا ویندوزفون. با کمی تمرین میتونن روی ویندوزفون تسلط پیدا کنن.
توی این رنج قیمت دوربین فوق العاده ای داره و کیفیت عکس ها با رقبای گرونتر از خودش هم قابل رقابت هستش. کیفیت ساخت عالی و صفحه نمایش با کیفیتی هم داره.

vahid-7
2014/01/20, 20:25
اگر فقط همین موارد رو در نظر دارن Lumia 920 رو پیشنهاد میکنم.
برای ایشون که میخوان کار با یه گوشی هوشمند رو شروع کنن فرقی نداره سیستم عامل اندروید باشه یا ویندوزفون. با کمی تمرین میتونن روی ویندوزفون تسلط پیدا کنن.
توی این رنج قیمت دوربین فوق العاده ای داره و کیفیت عکس ها با رقبای گرونتر از خودش هم قابل رقابت هستش. کیفیت ساخت عالی و صفحه نمایش با کیفیتی هم داره.
لومیا 920 عالیه...ولی وزن بالای گوشی( 185 گرم ) برای یه خانم با دستهایی کوچیک سخت و ازار دهنده هست.نظرتون در مورد سونی XPERIA V چیه؟

Dan
2014/01/20, 21:01
لومیا 920 عالیه...ولی وزن بالای گوشی( 185 گرم ) برای یه خانم با دستهایی کوچیک سخت و ازار دهنده هست.نظرتون در مورد سونی XPERIA V چیه؟
اتفاقا خانوم ها چون گوشی رو توی کیفشون میذارن از نظر وزن و اندازه دردسر های آقایون رو ندارد. :)
من عموما گوشی های اندرویدی که یه مقدار قدیمی میشن رو پیشنهاد نمیدم چون ساپورت نرم افزاری سیستم عامل خیلی زود قطع میشه. V هم سخت افزار و هم نرم افزار قدیمی داره. در قسمت دوربین خیلی از ویژگی ها خوب هستند مثل میزان جزئیات و دقت رنگ اما مثل اکثر دوربین های سونی مقدار نویز توی عکس ها زیاده.

vahid-7
2014/01/20, 22:12
اتفاقا خانوم ها چون گوشی رو توی کیفشون میذارن از نظر وزن و اندازه دردسر های آقایون رو ندارد.
من عموما گوشی های اندرویدی که یه مقدار قدیمی میشن رو پیشنهاد نمیدم چون ساپورت نرم افزاری سیستم عامل خیلی زود قطع میشه. V هم سخت افزار و هم نرم افزار قدیمی داره. در قسمت دوربین خیلی از ویژگی ها خوب هستند مثل میزان جزئیات و دقت رنگ اما مثل اکثر دوربین های سونی مقدار نویز توی عکس ها زیاده.
ولی سخت افزار هر دو گوشی کاملا باهم برابره...

Dan
2014/01/20, 22:31
ولی سخت افزار هر دو گوشی کاملا باهم برابره...
بله اما این سیستم عامل ها هستند که بازدهی گوشی رو تعیین میکنند. به لطف طراحی بهینه ویندوزفون Lumia 920 با چیپست MSM8960 در حد گوشی های پرچمدار حساب میشه اما Xperia V یه گوشی کاملا معمولی هستش.

vahid-7
2014/01/20, 22:36
DAN عزیز
بغیر از ویندوز فون(لومیا 920) توی این رده قیمت پیشنهاد دیگه ای هست که با ملاکهای من جور دربیاد؟

Dan
2014/01/20, 22:43
DAN عزیز
بغیر از ویندوز فون(لومیا 920) توی این رده قیمت پیشنهاد دیگه ای هست که با ملاکهای من جور دربیاد؟
توی این رنج قیمت گوشی خوب چند مدل هست اما با تمرکز روی عکاسی پیشنهادم بین گوشی های اندرویدی Desire 600 هستش که حدود 950 تومن قیمت داره. از نظر کیفیتی گوشی خوبیه و توی عکاسی هم کیفیت مناسبی داره. سخت افزار به روز تری هم داره.

vahid-7
2014/01/21, 12:37
دلیل وسواسم برای خرید اینه که ایشون اهل گوشی عوض کردن نیست و تا چندسال گوشی رو نگه میداره.میخوام یه گوشی براش بخرم که از هر نظر مناسب باشه. راستی نظرتون در مورد سامسونگ S4 MINI تک سیمکارت چیه؟ با معیارهایی که گفتم همخوانی داره؟

Dan
2014/01/21, 12:48
دلیل وسواسم برای خرید اینه که ایشون اهل گوشی عوض کردن نیست و تا چندسال گوشی رو نگه میداره.میخوام یه گوشی براش بخرم که از هر نظر مناسب باشه. راستی نظرتون در مورد سامسونگ S4 MINI تک سیمکارت چیه؟ با معیارهایی که گفتم همخوانی داره؟
S4 Mini یه مقدار گرونتره. بله قدرت پردازشی مناسبی داره و دوربینش هم کیفیت خوبی داره.
باز هم تاکید میکنم برای ایشون که دیر گوشی رو عوض میکنن و با توجه به معیار ها ، لومیا 920 رو در اولویت میدونم.

vahid-7
2014/01/24, 19:08
با تشکر از راهنمایی های دوستان مخصوصا DAN عزیز...روز 5 شنبه گوشی XPERIA V رو خریداری کردم.باید بگم نسبت به قیمتش گوشی فوق العاده ایه.ورژن اندروید 4.1.2 روش نصبه.کیفیت صفحه نمایش و دوربینش هم عالیه... فقط میخوام براش یه کارت حافظه 8 گیگ با سرعت خوب بخرم.چی پیشنهاد میکنید؟(نظرم سیلیکون پاور کلاس 10 هست)

Dan
2014/01/24, 22:19
با تشکر از راهنمایی های دوستان مخصوصا DAN عزیز...روز 5 شنبه گوشی XPERIA V رو خریداری کردم.باید بگم نسبت به قیمتش گوشی فوق العاده ایه.ورژن اندروید 4.1.2 روش نصبه.کیفیت صفحه نمایش و دوربینش هم عالیه... فقط میخوام براش یه کارت حافظه 8 گیگ با سرعت خوب بخرم.چی پیشنهاد میکنید؟(نظرم سیلیکون پاور کلاس 10 هست)
خدا رو شکر که از خریدتون راضی هستید.
برای V میتونید از مموری کلاس 10 استفاده کنید و مشکلی نیست.
برای برند اول SanDisk رو پیشنهاد میدم بعد Silicon Power و Adata .

iranmanoto
2014/02/13, 02:38
خوب نوبتی هم باشه نوبت خودمه!
ماشاال... انقدر تنوع محصول زیاد شده آدم میمونه چی بگیره!
دوستان من 900 نقد دارم + یدونه آرک اس(که فکر کنم کم کم 300 بره! قیمت دقیق ندارم)
حالا با بودجه من (اگه نیاز باشه 100-200 هم میشه جور کرد) چی \یشنهاد میدید؟
یه گوشی خوب مثل آرک اس میخوام. اینجوری نگاه نکنیدش 2 سال \یش سلطانی بود برای خودش
حقیقتش اول میخواستم با 900 تومن تبلت بگیرم و در کنارش از گوشی خودم استفاده کنم بعد منصرف شدم چون دیدم شاید حمل و نقلش یکم سخت باشه
حالا بین فبلت و گوشی موندم!
کارهایی که من اکثرا با گوشی انجام میدم:
1- تماس میگیرم و اس میدم!
2- بازی میکنم! وقتایی که تو بانکم یا جایی بی کار هستم همیشه در حال بازیم
3- از gps که زیاد استفاده میکنم همچنین wifi قوی هم میخوام
4- چی بشه تو گوشی فیلم ببینم! وقتی در حال سفر هستم فیلم میبینم!
5-خوش دست باشه! مثل آرک اس
6- امکان روت و انگولک کردنش هم خوب باشه! مثلا همین آرک اس رو روش اندروید کیت کت 4.4.2 نصب کردیم!!
7- و... صداشم خوب باشه حالا عالی نبود. نبود!
ممنون
8- عکس و فیلم برداری رو یادم رفت بگم! من از وقتی آرک اس رو گرفتم دیگه چیزی رو یاداشت برداری نمیکنم!!! یه عکس سریع ازش میگیرم! از \ایه تخته استاد بگیر تا شماره حسابی که رو دیوار ادارات مینویسن!

Dan
2014/02/13, 07:59
خوب نوبتی هم باشه نوبت خودمه!
ماشاال... انقدر تنوع محصول زیاد شده آدم میمونه چی بگیره!
دوستان من 900 نقد دارم + یدونه آرک اس(که فکر کنم کم کم 300 بره! قیمت دقیق ندارم)
حالا با بودجه من (اگه نیاز باشه 100-200 هم میشه جور کرد) چی \یشنهاد میدید؟
یه گوشی خوب مثل آرک اس میخوام. اینجوری نگاه نکنیدش 2 سال \یش سلطانی بود برای خودش
حقیقتش اول میخواستم با 900 تومن تبلت بگیرم و در کنارش از گوشی خودم استفاده کنم بعد منصرف شدم چون دیدم شاید حمل و نقلش یکم سخت باشه
حالا بین فبلت و گوشی موندم!
کارهایی که من اکثرا با گوشی انجام میدم:
1- تماس میگیرم و اس میدم!
2- بازی میکنم! وقتایی که تو بانکم یا جایی بی کار هستم همیشه در حال بازیم
3- از gps که زیاد استفاده میکنم همچنین wifi قوی هم میخوام
4- چی بشه تو گوشی فیلم ببینم! وقتی در حال سفر هستم فیلم میبینم!
5-خوش دست باشه! مثل آرک اس
6- امکان روت و انگولک کردنش هم خوب باشه! مثلا همین آرک اس رو روش اندروید کیت کت 4.4.2 نصب کردیم!!
7- و... صداشم خوب باشه حالا عالی نبود. نبود!
ممنون
8- عکس و فیلم برداری رو یادم رفت بگم! من از وقتی آرک اس رو گرفتم دیگه چیزی رو یاداشت برداری نمیکنم!!! یه عکس سریع ازش میگیرم! از \ایه تخته استاد بگیر تا شماره حسابی که رو دیوار ادارات مینویسن!
من تا سقف 1.5 پیشنهاد میدم.

1- LG G2
از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش قدرتمنده. باتری خیلی قویتری نسبت به بقیه داره. اندازه خوبی داره که هم میشه بجای گوشی حساب کرد و هم فبلت. وای فای هم تا جایی که من تو تجربه دیدم قویه و مشکلی نداره.

2- LG Nexus 5
از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش قدرتمنده ولی از نظر اندازه صفحه یه کم کوچکتر از G2 هست. برای شما که میخواهید دو سال گوشی رو نگه دارید بهترین انتخاب از نظر نرم افزاریه که آپدیت های زیادی خواهد داشت. برای دستکاری و نصب کاستوم رام هم بهترین انتخابه. متاسفانه باتری ضعیفی داره.

3- HTC One
از نظر سخت افزاری قوی هست اما نه به اندازه دو مورد بالا. فعلا تفاوتی زیادی حس نمیکنید اما در آینده اختلاف زیاد خواهد شد. از نظر صفحه کوچکتر از هر دو مورده و رزولوشن هم به تناسب صفحه پایین تره. کیفیت ساخت شاخصی داره و از نظر صدا هم توی بازار جزء بهترین هاست. باتری قوی داره. از این نظر به G2 نمیرسه اما باز هم نسبت به بقیه سرآمده.

از نظر دوربین هم G2 بین گوشی های بالا از بقیه بهتره.

iranmanoto
2014/02/13, 09:10
من تا سقف 1.5 پیشنهاد میدم.

1- LG G2
از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش قدرتمنده. باتری خیلی قویتری نسبت به بقیه داره. اندازه خوبی داره که هم میشه بجای گوشی حساب کرد و هم فبلت. وای فای هم تا جایی که من تو تجربه دیدم قویه و مشکلی نداره.

2- LG Nexus 5
از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش قدرتمنده ولی از نظر اندازه صفحه یه کم کوچکتر از G2 هست. برای شما که میخواهید دو سال گوشی رو نگه دارید بهترین انتخاب از نظر نرم افزاریه که آپدیت های زیادی خواهد داشت. برای دستکاری و نصب کاستوم رام هم بهترین انتخابه. متاسفانه باتری ضعیفی داره.

3- HTC One
از نظر سخت افزاری قوی هست اما نه به اندازه دو مورد بالا. فعلا تفاوتی زیادی حس نمیکنید اما در آینده اختلاف زیاد خواهد شد. از نظر صفحه کوچکتر از هر دو مورده و رزولوشن هم به تناسب صفحه پایین تره. کیفیت ساخت شاخصی داره و از نظر صدا هم توی بازار جزء بهترین هاست. باتری قوی داره. از این نظر به G2 نمیرسه اما باز هم نسبت به بقیه سرآمده.

از نظر دوربین هم G2 بین گوشی های بالا از بقیه بهتره.
آخه مگه این کمپانی ها کرم دارن؟!! چرا گوشی نمیتونه رم بخوره؟! خب شاید 32 گیگ کم بیاد!
توی این مورد g2 به علت داشتن USB Onthe go یه سرو گردن بالا تره!
یه سوال؟ چرا htc one صفحه نمایشه کم کیفیت تری نسبت به 2 تای دیگه داره؟! این که تراکم پیکسلش 469 هست. بیشتر از 2 تای دیگه - ولی اگه شما تجربه کردید حرف شما سنده! نه یه مشت نوشته رو کاغذ
این که گفتید
برای شما که میخواهید دو سال گوشی رو نگه دارید بهترین انتخاب از نظر نرم افزاریه که آپدیت های زیادی خواهد داشت. برای دستکاری و نصب کاستوم رام هم بهترین انتخابه یعنی g2 رو نمیشه کاستوم رام روش نصب کرد یا آپدیت نخواهد شد؟! الان کیت کت برای g2 امده یا نه؟! میخواد بیاد یا نه؟!
g2 با وجود اندازه بزرگ تر خوش دست هست یا نه؟!

Dan
2014/02/13, 10:47
آخه مگه این کمپانی ها کرم دارن؟!! چرا گوشی نمیتونه رم بخوره؟! خب شاید 32 گیگ کم بیاد!
توی این مورد g2 به علت داشتن USB Onthe go یه سرو گردن بالا تره!
یه سوال؟ چرا htc one صفحه نمایشه کم کیفیت تری نسبت به 2 تای دیگه داره؟! این که تراکم پیکسلش 469 هست. بیشتر از 2 تای دیگه - ولی اگه شما تجربه کردید حرف شما سنده! نه یه مشت نوشته رو کاغذ
این که گفتید یعنی g2 رو نمیشه کاستوم رام روش نصب کرد یا آپدیت نخواهد شد؟! الان کیت کت برای g2 امده یا نه؟! میخواد بیاد یا نه؟!
g2 با وجود اندازه بزرگ تر خوش دست هست یا نه؟!
درسته. من یه لحظه فکر کردم One رزولوشنش HD هست. من نگفتم کیفیت صفحه پایینی داره. اتفاقا صفحه اون هم کیفیت خوبی داره.
این که نمیتونه رم بخوره به خاطر سیاست های بازاریابی هست. البته تا حدودی روی تجربه کاربری هم تاثیر داره مگر اینکه محدودیت های زیادی ایجاد بشه.

بله برای G2 هم کاستوم رام هست ولی خانواده Nexus در مقایسه با بقیه توی این زمینه خیلی جلوتر هستند. برای G2 کیت کت میاد. برای کره جنوبی منتشر شده.
نسبت به اندازه خودش خیلی خوبه ولی گوشی هایی مثل One بخاطر اندازه کوچکتر مسلما راحت تر هستند.

در مورد OTG هم با توجه به اطلاعات ارائه شده هر 3 گوشی از OTG پشتیبانی میکنند.

iranmanoto
2014/02/13, 11:40
خوب g2 سخت افزار قوی تری داره باتری بهتر رو هم اضافه کنید
بازم سوال!
1- رابط کاربری کدوم بهتره؟! چون تجربه ای از هیچ کدوم ندارم! برای من که 2 ساله با اندروید کار کردم ممکنه نا امید کننده باشن؟!
2- این حسگر فشار سنج چیه دیگه؟! کارش چیه؟!
3- واقعا Nexus 5 رادیو نداره؟؟!!!
4- راستی چرا حرفی در مورد s4 نشد؟! معایبش چیه؟!

Dan
2014/02/13, 12:09
بازم سوال!
1- رابط کاربری کدوم بهتره؟! چون تجربه ای از هیچ کدوم ندارم! برای من که 2 ساله با اندروید کار کردم ممکنه نا امید کننده باشن؟!
1- رابط کاربری سلیقه ای هست. از نظر عموم مردم بین اون 3 گزینه رابط کاربری HTC طرفدار بیشتری داره.
2- بارومتر که کارش معلومه. فشار هوا رو اندازه میگیره. توی برنامه های سلامتی و بالا بردن کارایی GPS تاثیر داره. (دلیل دوم رو گوگل گفته اما جایی بررسی نشده که تاثیر کارایی در عمل چقدر هست.)
3- واقعا رادیوی FM نداره. گوگل مردم رو بسمت سرویس های ابری سوق میده. اینطوری سودش بیشتره! ;)
4- به جز کیفیت ساخت نچندان تعریفی نمیشه ایراد بخصوصی ازش گرفت اما با قیمت نزدیک به گوشی های بالا کارایی کمتری میده. اون موارد همه در قسمت هایی شاخص هستند ولی S4 با همون حدود قیمت نکته خاصی نداره.

Yaser_Aramesh
2014/02/13, 12:28
بازم سوال!
سلام دوست عزیز .

1) خب سلیقه ها مختلفه . هر سه رابط کاربردی خوبی دارن و طرفدارهای خاص خودشون رو . شما سرچ کن تصاویر رابط های هر کدوم رو ببین .

4) وقتی G2 و Nexus 5 هستن میخوای از S4 حرف بزنیم ؟!

در کل بنده Nexus 5 رو پیشنهاد میدم .

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید .

Nima.Salarian
2014/02/13, 16:22
من تا حدودی با Dan (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
موافق و تا حدودی هم مخالف تمام حرفاش رو نقض هم نمیکنم
من خودم قصد خرید گوشی دوم در کنار Galaxy Siii رو داشتم و هنوزم دارم
با تحقیقاتی که روی Htc One قبلا کرده بودم مشاهده کردم که گوشی خوبی ای هستش و دوربین مناسبی داره و سخت افزار خوب و صدای بلند و با کیفیت ( ولی رابط کاربری کاربر پسندی به نظر من نداشت
Nexus 5 هم خوب بود هم یک سری مشکلاتی داشت عکس های گرفته شده با گوشی کیفیت قابل قبولی نداره انگار اندروید 4.4 با بعضی برنامه مثل AnTaTU مچ نیست بنچمارک گوشی رو پایین نشون میده
G2 گوشی خوبی هستش هیچ بحثی توش نیست
ولی به نظر من HTC One قیمتش بالاست توی سخت افزارش با LG G Pro هیچ فرقی نداره و به نظر من LG G Pro ارزش خرید بیشتری داره و با چیزی که دوستمون گفت سازگاری داره
مقایسه Nexus 5 و HTC One

مقایسه LG G Pro و HTC One:

kamyar
2014/03/31, 11:16
سلام به همه دوستان بنده قصد خريد گوشي موبايلي حدود ١١٠٠ رو براي كسي دارم مصارف هم بيشتر موارد زير هست
عكس گرفتن(كيفيت خوب عكس)
وايبر
فيس-بوك(مرور اينترنت)
تماس
كيفيت خوب صفحه نمايش
Sms
صفحه هم از حدود ٤.٥ بزرگتر نباشه
به دليل نداشتن برخي برنامه هاي مورد نياز هم ويندوز رو حذف كردم
موارد مورد نظر خودم
HTC ONE MINI
Sony ZR
اگر مورد بهتري هم هست ممنون ميشم بفرماييد

Dan
2014/03/31, 11:23
سلام به همه دوستان بنده قصد خريد گوشي موبايلي حدود ١١٠٠ رو براي كسي دارم مصارف هم بيشتر موارد زير هست
عكس گرفتن(كيفيت خوب عكس)
وايبر
فيس-بوك(مرور اينترنت)
تماس
كيفيت خوب صفحه نمايش
Sms
موارد مورد نظر خودم هم
HTC ONE MINI
LUMIA 925
Sony ZR
با توجه به موارد مورد نیاز پیشنهاد بنده Lumia 925 هست.

فقط تا قبل از اومدن آپدیت ویندوزفون 8.1 امکان استفاده از فیسبوک نیست.

Shahin007
2014/03/31, 11:28
عكس گرفتن(كيفيت خوب عكس)
وايبر
فيس-بوك(مرور اينترنت)
تماس
كيفيت خوب صفحه نمايش
Sms
موارد مورد نظر خودم هم
HTC ONE MINI
LUMIA 925
Sony ZR

سلام کامیار جان...

گزینه های که خودت در نظر گرفتی خوب هستن...مخصوصا لومیا 925...پیشنهاد منم925 هستش.
کیفیت صفحه نمایش بسیار بالاس...عکس برداری هم که با لنز 8 مگاپیکسلی carl zeiss و تکنولوژی Pure View کم نظیره.
با اومدن وینفون 8.1 هم لذت کار با اینترنت بیشتر میشه مخصوصا فیس/بوک چون تمرکز زیادی روی این شبکه کرده مایکروسافت
و قابلیت هایی از جمله فیس/بوک مسنجر رو میخواد ارائه بده.
@};-

kamyar
2014/03/31, 12:15
ممنون
بين اندرويد ها كدوم بهتر هست؟
نظر خودم هم اولش 925 بود ولي مثل اينكه ويندوز v -p-n نداره درسته؟(سرويس l2tp-pptp در خط ما كار نميكنه)
چون ويندوز رو به علت نداشتن open *** و puffin احتمالا نگيرم

Dan
2014/03/31, 13:37
ممنون
بين اندرويد ها كدوم بهتر هست؟
نظر خودم هم اولش 925 بود ولي مثل اينكه ويندوز v -p-n نداره درسته؟(سرويس l2tp-pptp در خط ما كار نميكنه)
چون ويندوز رو به علت نداشتن open *** و puffin احتمالا نگيرم
V/P|N توی وینفون 8.1 قراره اضافه بشه. اون مرورگر ها بخاطر همین محدودیت فعلی توی وینفون 8 وجود ندارن. یا بعضی ها مثل U\C توی نسخه وینفون 8 قابلیت قند شکن ندارن.

بین اندرویدی های توی این رنج قیمت ، دوربین در سطح لومیا 925 وجود نداره. ZR رو بخاطر کیفیت خود گوشی و کیفیت صفحه خیلی نمیپسندم. One mini هم دوربین چندان مناسبی نداره. رزولوشن عکس ها خیلی پایینه. ولی با محدودیت صفحه که گذاشتی به جز این دو مورد گزینه خاصی باقی نمیمونه. شخصا با در نظر گرفتن مجموع موارد One mini رو ترجیح میدم.

prn
2014/05/04, 18:09
دوستان میخوام گوشی بگیرم
بودجم ته تهش یک و چهارصد هستش و پیشنهادم xperia zu هستش اما نمیدونم nexus چطوره؟
راستیتش ازتون چندتا سوال داشم:
1-دوربین xperia zu خیلی ضعیفه؟یعنی اصلا نمیشه روش حساب کرد به هیچ عنوان؟(دوربین یکی از ملاکام هستش.)
2-اونقدر بزرگ هست که تو دید باشه و ضایع باشه؟تو یک دست به راحتی جا میشه؟
3-برتری های nexus5 نسبت به zu چی هستش؟
4-من اگه zu رو بدون گارانتی بگیرم زیادبد نیست؟یعنی گارانتی اونقدر معتبر هست که تاثیر داشته باشه؟
5-تا یک و چهارصد گوشی بهتری هم هست؟ lg gpro چنده و تا اپدیت چند براش اومده؟
ببخشید خیلی زیاد شد

Dan
2014/05/04, 22:28
دوستان میخوام گوشی بگیرم
بودجم ته تهش یک و چهارصد هستش و پیشنهادم xperia zu هستش اما نمیدونم nexus چطوره؟
راستیتش ازتون چندتا سوال داشم:
1-دوربین xperia zu خیلی ضعیفه؟یعنی اصلا نمیشه روش حساب کرد به هیچ عنوان؟(دوربین یکی از ملاکام هستش.)
2-اونقدر بزرگ هست که تو دید باشه و ضایع باشه؟تو یک دست به راحتی جا میشه؟
3-برتری های nexus5 نسبت به zu چی هستش؟
4-من اگه zu رو بدون گارانتی بگیرم زیادبد نیست؟یعنی گارانتی اونقدر معتبر هست که تاثیر داشته باشه؟
5-تا یک و چهارصد گوشی بهتری هم هست؟ lg gpro چنده و تا اپدیت چند براش اومده؟
ببخشید خیلی زیاد شد
اگر سقف نهایی بودجه شما 1400 باشه Z Ultra نمیتونید بخرید چون قیمتش الان بالاتر رفته.
توی قسمت دوربین Z Ultra و Nexus 5 هیچکدوم عملکرد خیلی خوبی ندارن.
Z Ultra جزء بزرگترین فبلت های بازار هست. با یک دست میشه نگه داشت اما نمیشه با یک دست کار کرد.
برتری های نکسوس 5 صفحه نمایش بهتر ، دریافت سریع تر آپدیت و پشتیبانی طولانی تر هست.
بد نیست اما باز هم گارانتی اولویت داره.
قیمت G Pro حدود 1250 هست. به کیت کت قراره آپدیت بشه اما هنوز زمان دقیقش اعلام نشده.
برای حدود قیمت 1400 اول G2 و بعد اگر دوربین رو در اولویت قرار بدید Z1 Compact و Lumia 925 رو توصیه میکنم.

prn
2014/05/05, 12:42
اگر سقف نهایی بودجه شما 1400 باشه Z Ultra نمیتونید بخرید چون قیمتش الان بالاتر رفته.
توی قسمت دوربین Z Ultra و Nexus 5 هیچکدوم عملکرد خیلی خوبی ندارن.
Z Ultra جزء بزرگترین فبلت های بازار هست. با یک دست میشه نگه داشت اما نمیشه با یک دست کار کرد.
برتری های نکسوس 5 صفحه نمایش بهتر ، دریافت سریع تر آپدیت و پشتیبانی طولانی تر هست.
بد نیست اما باز هم گارانتی اولویت داره.
قیمت G Pro حدود 1250 هست. به کیت کت قراره آپدیت بشه اما هنوز زمان دقیقش اعلام نشده.
برای حدود قیمت 1400 اول G2 و بعد اگر دوربین رو در اولویت قرار بدید Z1 Compact و Lumia 925 رو توصیه میکنم.
ممنون از پاسخ های خوبتون اما اینجایی که من میخوام بخرم zu رو به یک و چهارصد هم میفروشه.مزیت های g2 نسبت به zu چی هستش؟(اخه این ضد ابه اما اون با این قیمت فقط 16 گیگابایت رو در اختیار قرار میده)
راستی شما میدونید که zu خیلی تو دیده یا نه؟
منظور از جمله ی (عملکرد خیلی خوبی ندارن.)یعنی درچه حد؟من تاحالا یک عکس درست و حسابی با دوربینش ندیدم

Dan
2014/05/05, 14:24
ممنون از پاسخ های خوبتون اما اینجایی که من میخوام بخرم zu رو به یک و چهارصد هم میفروشه.مزیت های g2 نسبت به zu چی هستش؟(اخه این ضد ابه اما اون با این قیمت فقط 16 گیگابایت رو در اختیار قرار میده)
راستی شما میدونید که zu خیلی تو دیده یا نه؟
منظور از جمله ی (عملکرد خیلی خوبی ندارن.)یعنی درچه حد؟من تاحالا یک عکس درست و حسابی با دوربینش ندیدم
مزیت های G2 نسبت به Z Ultra مواردی مثل صفحه نمایش بهتر ، باتری بهتر ، دوربین بهتر و ... هستند.
بله میدونم. کاملا توی دیده. به غیر از صفحه نمایش 6.4 اینچی مقدار زیادی حاشیه اضافه داره و توی جیب بغل هیچ شلوار استانداردی جا نمیشه. بخاطر همین بیشتر مواقع باید توی دستتون باشه و موقع مکالمه هم تقریبا حس استفاده از یه تبلت 7 اینچی رو میده.
عملکرد خوبی ندارن یعنی اینکه نمیشه دوربین این گوشی ها رو در حد گوشی های خوب این رنج قیمت دونست.

prn
2014/05/05, 15:06
مزیت های G2 نسبت به Z Ultra مواردی مثل صفحه نمایش بهتر ، باتری بهتر ، دوربین بهتر و ... هستند.
بله میدونم. کاملا توی دیده. به غیر از صفحه نمایش 6.4 اینچی مقدار زیادی حاشیه اضافه داره و توی جیب بغل هیچ شلوار استانداردی جا نمیشه. بخاطر همین بیشتر مواقع باید توی دستتون باشه و موقع مکالمه هم تقریبا حس استفاده از یه تبلت 7 اینچی رو میده.
عملکرد خوبی ندارن یعنی اینکه نمیشه دوربین این گوشی ها رو در حد گوشی های خوب این رنج قیمت دونست.
واقعا ممنونم.
ولی جنس رو تا تو دستت نگیری نمیشه قضاوت کنی.باید برم از نزدیک با هردوتاشون کار کنم ببینم چجوریه.g2 مدل حافظه خورش هم هست؟

Dan
2014/05/05, 16:28
خیر. در دو مدل ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی موجوده.

prn
2014/05/05, 17:29
خیر. در دو مدل ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی موجوده.
ممنون
بهتر از ایندوتا تو این قیمت هست؟
zuکدوم مدلش بهتره؟تا کی براش اپدیت میاد؟g2تا کی براش اپدیت میاد؟
zuمدل خاصی داره که بهتر باشه؟
ببخشید فکر میکنم این همه سوال پرسیدم داری کچل میشی

Dan
2014/05/05, 23:31
ممنون
بهتر از ایندوتا تو این قیمت هست؟
zuکدوم مدلش بهتره؟تا کی براش اپدیت میاد؟g2تا کی براش اپدیت میاد؟
zuمدل خاصی داره که بهتر باشه؟
ببخشید فکر میکنم این همه سوال پرسیدم داری کچل میشی
گزینه های مناسب رو توی پست 140 به ترتیب ذکر کردم.
تعداد آپدیت های هیچکدوم از گوشی های اندرویدی (به غیر از سری نکسوس) قابل پیش بینی نیست. فعلا کیت کت برای جفتشون اومده.
نه ZU فقط همین یک مدل توی ایران موجوده. یه ورژن Wi-Fi Only داره که سیم کارت نمیخوره و فقط نقش یه مینی تبلت رو داره که توی ایران نیست.

نه نیازی به نگرانی نیست از تقویت کننده مو استفاده میکنم. ;)

farzin007
2014/05/27, 15:40
سلام
من بین گوشی htc m8 و iphone 5s موندم کدومو بخرم
میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟

Shahin007
2014/05/27, 16:12
سلام
من بین گوشی htc m8 و iphone 5s موندم کدومو بخرم
میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز...

شما اول در رابطه با سیستم عامل انتخابیت باید تصمیم بگیری.
باید ببینی با اندروید متن باز راحت تری و یا ios متن بسته.
باید ببینی با معایب کدومش راحت تر کنار میای.

بعدش هم کاربردت رو مشخص کنید اون موقع بیشتر پی میبرید که کدوم سیستم عامل و در نهایت کدوم اسمارت فون مناسب شما هست.

farzin007
2014/05/27, 19:09
شاهین جان با هر دو تا سیستم عامل راحتم
از یه طرف htc m8 صدا و باتریش خیلی بهتره نسبت به 5s ولی از طرف دیگه 5s دوربینش بهتره
از طرفی htc m8 دوربینش یکم ضعیفه و کیفیت دوربین برام مهمه
موندم کدومو بگیرم؟

Arthur
2014/05/27, 19:23
از یه طرف htc m8 صدا و باتریش خیلی بهتره نسبت به 5s ولی از طرف دیگه 5s دوربینش بهتره
موندم کدومو بگیرم؟

Lumia 1020 بگیر حالش رو ببر....

farzin007
2014/05/27, 19:32
اونم بد یست ولی از این دوتا گوشی خوشم اومده

Shahin007
2014/05/27, 19:51
موندم کدومو بگیرم؟

معدود کسایی هستن که هم از سیستم عامل متن باز خوششون بیاد هم متن بسته.
چند تا نکته هست که کمکت میکنه واسه تصمیم گیری:
اول اینکه تا شهریور ماه آیفون 6 میاد و 5s یک مدل قدیمی میشه.
از نظر طراحی هم وان ام 8 یک گوشی فوق العاده زیبا و خوش ساخت هستش.با اندازه ی مناسب برای کارهای مولتی مدیا.
سخت افزار به روزی داره و از لحاظ نرم افزاری هم آپدیت هست و htc هم ساپورت خیلی خوبی میکنه از محصولاتش.
ولی دوربینش اون طور که گفتی یکم بد نیست...یکم بیشتر بدتره و اصلا در حد پرچمدارهای دیگه نیست.حتی پرچمدارهای سال قبل.
به نظر من به جز دوربین هر طور که نگاه کنیم مزیت های ام 8 بیشتر از 5اس هستش...البته به جز دوربین عکس سیب پشت گوشی هم هست که واسه خیلی ها خیلی مهمهb-(
اگه عجله برای خرید نداری دوست داشتی امشب اخبار معرفی LG G3 رو نگاه کن فکر کنم خیلی قراره خوب باشه و ارزش صبر کردن داشته باشه.البته اگه اختلاف قیمتش برات مهم نیست.:)

farzin007
2014/05/28, 15:28
عجله ای به اون صورت ندارم
ممنون از راهنماییت ولی زیاد رابطه خوبی با LG ندارم
به نظرت منتظر IPHONE 6 یا HTC PRIME بمونم یا یکی از همی دو تارو بخرم؟

Shahin007
2014/05/28, 16:40

آیفون 6 بدون شک قیمت خیلی بالایی خواهد داشت...
ام 8 پرایم هم همین طور ولی نه اندازه ی آیفون 6.
بین این نسخه های پرایم Galaxy s5 prime هم قراره معرفی بشه.
چون به آیفون 6 امیدی ندارم به نظر من تا زمان معرفی پرایم ها صبر کن و وقتی معرفی شد
اگر دیدی تغییرات انجام شده نسبت به نسخه ی اصلی ارزش هزینه ی اضافی رو داره
تا ورودشون به بازار صبر کن و یکیشون رو بخر.(از نظر من s5 prime در اولویته)
ولی به محض اینکه دیدی چیز خاصی اضافه نشده خریدت رو انجام بده و بیشتر به وان ام8 فکر کن.(اگه با سامسونگ خصومتی نداری S5 هم واقعا خوبه)
اگه میخوای از کار با گوشیت لذت ببری و بیهوده وقتت برای ریختن چند تا اپلیکیشن و آهنگ تلف نشه.@};-

unihoin
2014/05/28, 18:01
اساتید من رو ببخشند که جسارت میکنم ولی میتونید lumia 930 رو هم در نظر بگیرید.

farzin007
2014/05/28, 18:13
اساتید من رو ببخشند که جسارت میکنم ولی میتونید lumia 930 رو هم در نظر بگیرید.

نه خواهش میکنم این چه حرفیه شما سروری !!!
ولی من بیشتر از گوشی های جدید دو شرکت htc و apple خوشم اومدهو علاقه زیادی به ویندوز فون ندارم البته قصد جسارت ندارما lumia 930 هم گوشی خوبیه ولی چیزی که من میخوام نیست
مرسی از نظرت

SAMAN
2014/06/14, 18:37
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستای گلم ............. برای یکی از دوستان یه گوشی میخواهم نهایتا تا 900 هزارتومان ترجیحا زیر این مبلغ !!!!! خودم و خودش علاقه داره سیستم عامل اندروید باشه دیگه باقیش با خودتون ....... @};-

aryaiee
2014/06/14, 19:10
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستای گلم ............. برای یکی از دوستان یه گوشی میخواهم نهایتا تا 900 هزارتومان ترجیحا زیر این مبلغ !!!!! خودم و خودش علاقه داره سیستم عامل اندروید باشه دیگه باقیش با خودتون ....... @};-
با اجازه اساتید
سامان جان توی این رنج قیمت به نظرم HUAWEI بد نباشه!مثلا G700،G730 کلا HUAWEI خوب کار کرده توی این رنج قیمتی و feedback خوبی داده!حالا تا اساتید هم نظرشون رو بفرمایند

SAMAN
2014/06/14, 19:13
با اجازه اساتید
سامان جان توی این رنج قیمت به نظرم HUAWEI بد نباشه!مثلا G700،G730 کلا HUAWEI خوب کار کرده توی این رنج قیمتی و feedback خوبی داده!حالا تا اساتید هم نظرشون رو بفرمایند

p6 چطوره ؟؟؟؟

Shahin007
2014/06/14, 19:20
p6 چطوره ؟؟؟؟

Crap!

جی 2 مینی پیشنهاد میشه.قیمت حدودا 870.

SAMAN
2014/06/14, 19:24
Crap!

جی 2 مینی پیشنهاد میشه.قیمت حدودا 870.

نهایتا تا 950 هم میتونه هزینه کنه ........ گزینه ی بهتری نبود استاد ؟؟؟؟

Shahin007
2014/06/14, 19:32

با 50 تومن ارتقا بودجه هم گزینه ی بهتری نیست.
همون جی 2 مینی.

aryaiee
2014/06/14, 19:36
p6 چطوره ؟؟؟؟

اونم خوبه به شخصه باهاش نکردم اما یکی از دوستان داره راضیه!فقط سوزنش رو گم کرده ;)
یه مدت اگر اشتباه نکنم عنوان باریکترین گوشی رو داشت.نمیدونم هنوزم موجود هستش یا نه آقا شاهین بهتر میدونن.

SAMAN
2014/06/14, 19:37
با 50 تومن ارتقا بودجه هم گزینه ی بهتری نیست.
همون جی 2 مینی.

بین پی 6 و این گزینه شما کدوم رو میپسندی ؟؟؟؟

Shahin007
2014/06/14, 19:51
بین پی 6 و این گزینه شما کدوم رو میپسندی ؟؟؟؟

G2 Mini

Sent From my Galaxy S4

Dan
2014/06/14, 23:10
بنده هم با شاهین جان موافقم و G2 mini رو پیشنهاد میدم.

farzin007
2014/07/02, 03:14
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه گوشی خوب واسه مادرم بخرم بودجمم حدودا 1200 هست حالا 100تومن بالا یا پایینم بشه اشکال نداره
اگه امکانش هست یه سری گوشی خوب بهم معرفی کنین که خودتونم باهاش کار کرده باشینو اشکالالتشم اگه میشه بگین ترجیحا سیستم عاملشم اندروید باشه
ممنون

Shahin007
2014/07/02, 08:16
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه گوشی خوب واسه مادرم بخرم بودجمم حدودا 1200 هست حالا 100تومن بالا یا پایینم بشه اشکال نداره
اگه امکانش هست یه سری گوشی خوب بهم معرفی کنین که خودتونم باهاش کار کرده باشینو اشکالالتشم اگه میشه بگین ترجیحا سیستم عاملشم اندروید باشه
ممنون

سلام...

Samsung Galaxy S4 i9505 با قیمت تقریبی ۱.۲۷۰
گزینه ی مناسب تری پیدا نکردم. :)

Dan
2014/07/02, 10:03
سلام دوستان عزیز
ممنون
چه مواردی براتون اهمیت بیشتری داره؟ چه سایز صفحه ای بیشتر میپسندن؟

farzin007
2014/07/02, 10:48
چه مواردی براتون اهمیت بیشتری داره؟ چه سایز صفحه ای بیشتر میپسندن؟
صفحه نمایشش بیشتر از 5 اینچ نباشه یه گوشی باشه که از همه نظر خوب باشه هنگ نکنه مشکل باتری نداشته باشه....

Dan
2014/07/02, 10:56
صفحه نمایشش بیشتر از 5 اینچ نباشه یه گوشی باشه که از همه نظر خوب باشه هنگ نکنه مشکل باتری نداشته باشه....
اگر به دوربین اهمیت زیادی میدن سونی Xperia Z1 رو پیشنهاد میدم. صفحه خیلی عالی نداره ولی در کل گوشی خوبی هست و با نسل جدیدش هم تفاوت کمتری نسبت به بقیه برندها داره. حدود 1300 هست. البته Z1 Compact بهتره ولی خیلی از بودجه بالاتر میره حدود 1400 هست.

نکسوس 5 هم گوشی خیلی خوبیه و از نظر نرم افزاری خیلی بهتر از بقیه گزینه ها هست ولی از نظر عمر باتری و دوربین ضعیف تر از بقیه رقبا هست.
S4 هم که شاهین جان پیشنهاد دادن گزینه خیلی متعادلی هست فقط یه مقدار قدیمی شده.

Reza Eshraghi
2014/07/02, 10:57
سلام دوستان عزیز . با تصمیم و مشورت انجام شده با اساتید عزیز بخش موبایل و با توجه به شرایط بازار و وضعیت اقتصادی عنوان تاپیک به « راهنمایی خرید گوشی بالای 1 میلیون تومان! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) » تغییر یافت . از این پس شما کاربران عزیز در محدوده جدید می توانید نسبت به دریافت مشاوره خرید گوشی اقدام کرده و از تجربه و پیشنهادات اساتید بزرگوار بخش بهره مند شوید .

farzin007
2014/07/02, 15:26
اگر به دوربین اهمیت زیادی میدن سونی Xperia Z1 رو پیشنهاد میدم. صفحه خیلی عالی نداره ولی در کل گوشی خوبی هست و با نسل جدیدش هم تفاوت کمتری نسبت به بقیه برندها داره. حدود 1300 هست. البته Z1 Compact بهتره ولی خیلی از بودجه بالاتر میره حدود 1400 هست.

نکسوس 5 هم گوشی خیلی خوبیه و از نظر نرم افزاری خیلی بهتر از بقیه گزینه ها هست ولی از نظر عمر باتری و دوربین ضعیف تر از بقیه رقبا هست.
S4 هم که شاهین جان پیشنهاد دادن گزینه خیلی متعادلی هست فقط یه مقدار قدیمی شده.
مرسی از نظرت دوست عزیز
من خودمم گوشی نکسوس 5 بیشتر ترجیح میدم با توجه به قیمت و امکاناتش!!
فقط اینکه من با این گوشی کار نکردم!
دوربینش خیلی مهم نیست
کیفیت صداش چطوریه؟باتریش با یه استفاده معمولی چقدر شارژ نگه میداره؟سرعت تاچ و عملکردش خوبه؟لنگ نمیزنه یا هنگ نمیکنه؟؟؟

Dan
2014/07/02, 15:55
مرسی از نظرت دوست عزیز
من خودمم گوشی نکسوس 5 بیشتر ترجیح میدم با توجه به قیمت و امکاناتش!!
فقط اینکه من با این گوشی کار نکردم!
دوربینش خیلی مهم نیست
کیفیت صداش چطوریه؟باتریش با یه استفاده معمولی چقدر شارژ نگه میداره؟سرعت تاچ و عملکردش خوبه؟لنگ نمیزنه یا هنگ نمیکنه؟؟؟
کیفیت صدای مکالمه خوبه. کیفیت اسپیکر اصلی دستگاه هم خوبه ولی حجم صدا خیلی زیاد نیست.
با استفاده معمول حدود یک روز.
سرعت گوشی هم خوبه. یکی از روون ترین گوشی های اندرویدی هستش.

worldblue
2014/07/02, 19:18
تا 1.200.000 بهترین گوشی اندرویدی ؟؟؟

farzin007
2014/07/02, 19:38

گوشی lg nexus 5

VSH-Katana
2014/07/02, 23:45

حدود 1200 دو گزینه وجود داره
1. nexus 5 16 gb که حدود 12 گیگا حافظه در دسترس داره و امکان افزایش از طریق کارت sd وجود نداره! که همین عدم افزایش تنها ضعفشه!! اما برتریاش آپدیت سریع و همچنین اندروید خالص, بدون دستکاری و رابط کاربری اختصاصی شده شرکت های دیگه
2. گوشی lg optimus g pro که درگاه sd داره! و احتمالا آپدیت هم براش میاد ! اندازه صفحه نمایش بزرگتر از نکسوس اما توی دوربین ضعیف تره همچنین یه خورده قدیمی تره که زیاد توصیه نمیشه!
اینا تا 1200 بودن اما با قیمت بالا تر (حدود 200 تومن ) مدلهای دیگری هم هستن که چون از سقف بودجه شما خیلی بالاتره ازشون چیزی نمیگم

vahid-7
2014/07/15, 18:28
با سلام خدمت اساتید گرامی
میخوام گوشی سامسونگ اس 4 مینی(دوسیم کارت) خودمو عوض کنم و یه گوشی دوسیم کارت تا سقف 1250 بخرم.سخت افزار خوب و دوربین عالی و باتری برام به ترتیب خیلی مهمه....خودم بین چند تا گوشی گیر کردم: به ترتیب
هواوی (honor 3x (g750 ........ سامسونگ گلکسی نوت 3 نئو دوسیمکارت..... سامسونگ اس 3 نئو...البته میخواستم اچ تی سی وان دوسیم بخرم. ولی باتری ضعیف و پرش آنتن و داشتن نویز هنگام مکالمه و دوربین ضعیفش مانع شد به سمتش برم.
از دوستان عزیز ممنون میشم اگه پیشنهاد بهتری دارن بفرمایند....

Shahin007
2014/07/15, 18:34
با سلام خدمت اساتید گرامی
میخوام گوشی سامسونگ اس 4 مینی(دوسیم کارت) خودمو عوض کنم و یه گوشی دوسیم کارت تا سقف 1250 بخرم.سخت افزار خوب و دوربین عالی و باتری برام به ترتیب خیلی مهمه....خودم بین چند تا گوشی گیر کردم: به ترتیب
هواوی (honor 3x (g750 ........ سامسونگ گلکسی نوت 3 نئو دوسیمکارت..... سامسونگ اس 3 نئو...البته میخواستم اچ تی سی وان دوسیم بخرم. ولی باتری ضعیف و پرش آنتن و داشتن نویز هنگام مکالمه و دوربین ضعیفش مانع شد به سمتش برم.
از دوستان عزیز ممنون میشم اگه پیشنهاد بهتری دارن بفرمایند....

دو سیم کارت بودن مهمه؟

vahid-7
2014/07/15, 18:42
دو سیم کارت بودن مهمه؟
بله آقا شاهین....برام مهمه.چون حمل و نقل دوتا گوشی برام سخته.

Shahin007
2014/07/15, 19:15
بله آقا شاهین....برام مهمه.چون حمل و نقل دوتا گوشی برام سخته.

همون نوت 3 نئو بهترین گزینس.
اس 3 نئو قیمتش حدودا 910 تومنه(بدون گارانتی).OTG هم ساپورت نمیکنه.
:)

vahid-7
2014/07/15, 23:08
همون نوت 3 نئو بهترین گزینس.
اس 3 نئو قیمتش حدودا 910 تومنه(بدون گارانتی).OTG هم ساپورت نمیکنه.
نظرتون در مورد اون گوشی هواوی honor 3x (g750 چیه؟ (سی پی یو 8 هسته ای که در تست AN TU TU امتیاز 28000 رو کسب کرده و دوربین 13 مگا ساخت سونی و...با قیمت حدود 1050 با گارانتی مایکروتل)

SAMAN
2014/08/18, 15:36
دوستان گرامی بخش موبایل تا سقف 1200 نهایتا چی میشه خرید واسه ی دوستان ؟! ایا با صبر کردن چیز جدید و مناسبی میاد ؟

Dan
2014/08/18, 16:07
دوستان گرامی بخش موبایل تا سقف 1200 نهایتا چی میشه خرید واسه ی دوستان ؟! ایا با صبر کردن چیز جدید و مناسبی میاد ؟
چندین گزینه وجود داره. بیشتر روی چه قسمت هایی از گوشی تمرکز کنیم؟ گارانتی حتما داشته باشه؟

VSH-Katana
2014/08/18, 16:41

نسخه 32 gb نکسوس5 همین حدود قیمتاس !
اما خب انتظاراتتو هم بگی خوبه ها!

Nima.Salarian
2014/08/18, 17:11
آره سامان جان انتظاراتت رو بگی خوبه
ولی از برند Huawei گوشی جدید P7 هست تو این رنج

از بند سامسونگ Galaxy S4 ، Note 3 Neo

از سونی Z1 ، Z1 Compact ، T2

از اچ تی سی HTC One ، Desire 816

از الجی G2 ، Nexus 5

SAMAN
2014/08/18, 19:02
چندین گزینه وجود داره. بیشتر روی چه قسمت هایی از گوشی تمرکز کنیم؟ گارانتی حتما داشته باشه؟

دوست عزیز گارانتی حتما داشته باشه .......... من از گارانتی خیلی خاطره ی بدی ندارم ..........
والا چیز ی که به من گفته اینه که همه چیزش متوازن باشه ......... مرور گری در حد معمولی .......... بازی مبتدی .......... تلفن ........ عکاسی معمولی .........

SAMAN
2014/08/18, 19:10

از الجی G2 ، Nexus 5

اقا نیمای عزیز من چندتا سایت انلاین رو چک کردم .......... وان رو یه حدود 1450 میگن .........
تو اینا با توجه به کاربرد عمومی که بالا گفتم کدوم رو پیشنهاد میکنی .............

Shahin007
2014/08/18, 19:16

از الجی G2 ، Nexus 5

G2 32 گیگ با گارانتی مدیا پردازش 1.200 نیما جان؟ مطمئنی؟
الان فول پک با گارانتیش حدودا 1.430 و غیر فول پک 1.390 هستش حدودا.
Z1 هم 1.300 هستش حدودا.
S3 NEO هم با گارانتی 1.290.

پیشنهاد خود من P7 هستش...گوشی خیلی خوبیه...دوربین و صفحه نمایش خیلی خوبی داره...کیفیت ساختش هم که عالیه...طراحی خوبی داره.
رابط کاربری جدید هواوی هم جذاب شده...قیمتش هم 1.180 هستش حدودا.

SAMAN
2014/08/18, 19:19
Z1 هم 1.300 هستش حدودا.

پیشنهاد خود من P7 هستش...گوشی خیلی خوبیه...دوربین و صفحه نمایش خیلی خوبی داره...کیفیت ساختش هم که عالیه...طراحی خوبی داره.

بین نکسوس و پی 7 کدوم رو شما پیشنهاد میکنی شاهین جان ؟!

SAMAN
2014/08/18, 19:21
دوستان نظرتون در مورد one mini چیه ؟؟

Nima.Salarian
2014/08/18, 19:31
Z1 هم 1.300 هستش حدودا.

شاهین جان اگه توی تاپیک فروش من رفته باشی میبینی که بعضی مدل هامو تعدیل قیمت داشتم
الجی جی 2 رو بهت میدم 1250000 گارانتیشو باید چک کنم الان دسترسی ندارم . چرا میگم من قیمتی میدم که هیچ جا نداشته باشن ماشالله منو شما که معامله باهم داشتیم و انشالله که به منو و حرفام اعتماد دارید
Z1 هم میدم 1270000
نئو هم میدم 1185000

Nima.Salarian
2014/08/18, 19:35
اقا نیمای عزیز من چندتا سایت انلاین رو چک کردم .......... وان رو یه حدود 1450 میگن .........
تو اینا با توجه به کاربرد عمومی که بالا گفتم کدوم رو پیشنهاد میکنی .............

سامان جان HTC One رو من میدم 32 گیگشو 1280000

با توجه به قیمت من به کارایی یکی همین وان رو پیشنهاد میدم یکی هم الجی جی 2 سی و دو گیگ z1 هم بد نیست ولی من شاید خوشم نمیاد ازش :D

Nima.Salarian
2014/08/18, 19:38
دوستان نظرتون در مورد one mini چیه ؟؟
one mini هم خوبه برادر کوچیکیه one هست :D

SAMAN
2014/08/18, 19:43
one mini هم خوبه برادر کوچیکیه one هست :D

اقا بیزحمت ادرس تاپیک ت رو برام خصوصی کن .... نتونستم پیدا کنم .......

باقی دوستان نظری ندارن ؟

Shahin007
2014/08/18, 19:54
شاهین جان اگه توی تاپیک فروش من رفته باشی میبینی که بعضی مدل هامو تعدیل قیمت داشتم
الجی جی 2 رو بهت میدم 1250000 گارانتیشو باید چک کنم الان دسترسی ندارم . چرا میگم من قیمتی میدم که هیچ جا نداشته باشن ماشالله منو شما که معامله باهم داشتیم و انشالله که به منو و حرفام اعتماد دارید
Z1 هم میدم 1270000
نئو هم میدم 1185000

ندید بهت میگم جی 2 شما بی گارانتی هستش...اگه گارانتی مدیا پردازش داشت و 32 گیگ هست 3 تا برام بذار کنار.
نوت 3 نئو با گارانتی اصلی هم اگه اون قیمت میدی اونم 3 تا هم از اون میخوام.
چک کن خبرم کن...ردیف بود شماره کارت پ.خ کن.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ

سامان جان من P7 رو ترجیح میدم به نکسوس 5...به خاطر همه چیه بهتر...نکسوس 5 فقط پشتیبانی نرم افزاری بهتری داره نسبت به P7. :)

Dan
2014/08/18, 20:25
دوست عزیز گارانتی حتما داشته باشه .......... من از گارانتی خیلی خاطره ی بدی ندارم ..........
والا چیز ی که به من گفته اینه که همه چیزش متوازن باشه ......... مرور گری در حد معمولی .......... بازی مبتدی .......... تلفن ........ عکاسی معمولی .........
سامان جان متعادل ترین گزینه Note 3 Neo هست. همه قسمت ها متعادل هست که عمر باتری خیلی خوبی هم داره. بدون گارانتی هم با کمی هزینه بیشتر میشه Z1 گرفت که اونطوری دوربین خیلی بهتر خواهد بود و قدرت سخت افزاری بیشتری هم داره. صفحه نمایش هم رزولوشن بالاتری داره ولی پنلش ضعیف تر هست. G2 هم با قیمتی که نیما جان میگن خیلی خوبه. با این قیمت G2 ارجعیت داره نسبت به Z1 .

Nima.Salarian
2014/08/19, 10:45
شاهین جان چک کردم گارانتی اصلی نبود ولی طرفم گفت من گارانتی میکنم برات شماره رو هم روی کارت ثبت میکنم هر مشکلی پیش اومد بفرست برام
__________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________

من خودم کل گوشی هامو از همینجا گرفتم و تا الان هیچ مشکلی براشون پیش نیامده
کلا گارانتی فقط پول اضافه میگیرن
من گوشی قبلیم که S3 بود گارانتی کردش ولی من تا روزیکه فروختمش کارت گارانتی ای ندیدیم

Shahin007
2014/08/19, 11:35
شاهین جان چک کردم گارانتی اصلی نبود ولی طرفم گفت من گارانتی میکنم برات شماره رو هم روی کارت ثبت میکنم هر مشکلی پیش اومد بفرست برام
__________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________

من خودم کل گوشی هامو از همینجا گرفتم و تا الان هیچ مشکلی براشون پیش نیامده
کلا گارانتی فقط پول اضافه میگیرن
من گوشی قبلیم که S3 بود گارانتی کردش ولی من تا روزیکه فروختمش کارت گارانتی ای ندیدیم

عزیزم گارانتی رسمی خود سامسونگ یا شرکت های دیگه هم خیلی اعتبار بهش نیست چه برسه به حرف یک فروشنده...
شب میخوابی صبح بلند میشی میبینی یک شرکت جوری جمع کرده رفته که انگار اصلا وجود نداشته...
من خودم فروشنده هستم از این چیزا خبر دارم...گارانتی آره چیز خیلی به درد بخوری نیست ولی حرف فروشنده که بگه گارانتی میکنم از اون هم بیخود تره.
بدون گارانتی میخواستم بگیرم از اون ارزون تر الان داریم میخریم دیگه...
در کل ممنونم ازت...تو زحمت هم افتادی. :)

mohammad ahmadi13
2014/08/19, 12:17
با سلام ،من میخوام گوشی بخرم بین نوت4 و آیفون6 موندم. اطرافیانم میگن آیفون محدودیت های زیادی داره.برای دانلود فیلم وبرنامه و...اپل آیدی میخواد.با این حساب من اصلا حوصله این چیزارو ندارم دوست دارم هر نرم افزاری به راحت ترین شکل دانلود ونصب بشه؟قدرت وسخت افزار گوشی برای من خیلی مهمه. ممنون میشم راهنمایی کنید؟قیمت این دو گوشی چقد میشه؟

Reza Eshraghi
2014/08/19, 12:34
با سلام ،من میخوام گوشی بخرم بین نوت4 و آیفون6 موندم. اطرافیانم میگن آیفون محدودیت های زیادی داره.برای دانلود فیلم وبرنامه و...اپل آیدی میخواد.با این حساب من اصلا حوصله این چیزارو ندارم دوست دارم هر نرم افزاری به راحت ترین شکل دانلود ونصب بشه؟قدرت وسخت افزار گوشی برای من خیلی مهمه. ممنون میشم راهنمایی کنید؟قیمت این دو گوشی چقد میشه؟

عزیز این دو گوشی توی بازار اومده که شما توش موندین ؟ بزارید شایعات ها در موردشون به واقعیت بپیونده ، عرضه بشه ، 4 تا ریویو معتبر از توشون در بیاد ، مشکلات احتمالیشون مشخص بشه در نتیجه اون ریویوها ، قیمت بسیار مناسبش !! توی ایران مشخص بشه ، بعد توش بمونید .

Dan
2014/08/19, 12:36
دوست خوبم هنوز هیچ اطلاعات رسمی از این دو گوشی وجود نداره. بدون اطلاعات که نمیشه نظر داد.
هر کدوم از این محصولات خودشون یه مراسم معرفی جدا دارن. صبر کنید مراسم رو کامل ببینید اون موقع خودتون از روی امکانات معرفی شده تا حدی به نتیجه میرسید. اگر سوالی بود اون موقع میشه پاسخ داد.

fable
2014/08/20, 15:24
با سلام دوستان
می‌خواستم یه گوشی بگیرم مشخصات زیرو رو داشته باشه:

۲ سیم کارت باشه
دوربین گوشی عالی‌ باشی‌
کیفیت صفحه نمایش و ویدئوش هم عالی‌ باشه
کار کردن باهاش و برنامه زدن اینا راحت باشه نه مثل آیفون
قیمت مهم نیست
بد از نوکیا ۱۰۲۰ کدوم گوشی بهترین دوربین رو داره !!!?

از وقتی‌ قوشی vibe z2 pro رو معرفی کردین

بی‌ صبرانه منتظر این گوشی هستم ( آیا از این گوشی بهتر هم هست!!!از نظر کیفیت ویدئو )

آیا هم اکنون در بازار گوشیهای با صفحه نمایش 2k یا بیشتتر موجود هست ?

ممنون
خودم آیفون ۴ دارم دوستام میگن فورا بفروشم تا این آپدیت نیومده ( به علت برنامهٔ آیتونز به سراغ آیفون دیگه نمیرم [-(

Dan
2014/08/20, 15:54
با سلام دوستان
می‌خواستم یه گوشی بگیرم مشخصات زیرو رو داشته باشه:

۲ سیم کارت باشه
دوربین گوشی عالی‌ باشی‌
کیفیت صفحه نمایش و ویدئوش هم عالی‌ باشه
کار کردن باهاش و برنامه زدن اینا راحت باشه نه مثل آیفون
قیمت مهم نیست
بد از نوکیا ۱۰۲۰ کدوم گوشی بهترین دوربین رو داره !!!?

از وقتی‌ قوشی vibe z2 pro رو معرفی کردین

بی‌ صبرانه منتظر این گوشی هستم ( آیا از این گوشی بهتر هم هست!!!از نظر کیفیت ویدئو )

آیا هم اکنون در بازار گوشیهای با صفحه نمایش 2k یا بیشتتر موجود هست ?

ممنون
خودم آیفون ۴ دارم دوستام میگن فورا بفروشم تا این آپدیت نیومده ( به علت برنامهٔ آیتونز به سراغ آیفون دیگه نمیرم [-(
بهترین انتخاب برای شما S5 دو سیمکارته هست. بدون گارانتی حدود 1900 هستش. از نظر دوربین ، کیفیت صفحه و راحتی نصب نرم افزار بسیار خوبه.

Vibe Z2 هنوز نیومده که بررسی بشه و بشه نظر داد. اگر صفحه QHD مد نظرتون باشه قراره به زودی G3 نسخه دو سیمکارت عرضه بشه که فعلا فقط برای چین تایید شده و از عرضه در سایر نقاط جهان اطلاعی در دسترس نیست.

farzin007
2014/08/28, 00:07
سلام دوستان شما میدونید که گوشی HTC M8 ساخت چین و تایوانش چه تفاوت هایی دارن؟من شنیدم میگن تفاوتشون در سردی و گرمی رنگ هاشه درسته؟و اینکه الان ساخت تایوان پیدا میشه تو بازار؟

Dan
2014/08/28, 09:08
سلام دوستان شما میدونید که گوشی HTC M8 ساخت چین و تایوانش چه تفاوت هایی دارن؟من شنیدم میگن تفاوتشون در سردی و گرمی رنگ هاشه درسته؟و اینکه الان ساخت تایوان پیدا میشه تو بازار؟
تفاوتشون در 0.2 گیگاهرتز اختلاف در پردازنده هست. تفاوت آنچنانی نداره. مدل هایی که با گارانتی و بصورت رسمی وارد میشن ساخت چین هستند. نسخه های تایوانی به سختی پیدا میشه.

farzin007
2014/09/04, 00:29
سلام دوستان عزیز

من خواستم htc m8 بخرم اما مشکلش اینه که صفحه نمایشش رنگ ها رو یه مقدار سرد نشون میده و دوربینش ضعیفه!!!
بعد از اون رفتم سراغ sony z2 که زیادخوش دست نیست و صداشم ضعیفه!!!
s5 که شبیه چسب زخمه خیلی ضایعس
iphone 5s هم که صفحش یه مقدار کوچیکه و باطریشم ضعیفه مشکلات ios هم بماند...

دوستان خواهشا منو راهنمایی کنین واقعا نمیدونم چی بخرم

علاقه ای به ویندوزفون هم ندارم!

Dan
2014/09/04, 07:21
سلام دوستان عزیز

من خواستم htc m8 بخرم اما مشکلش اینه که صفحه نمایشش رنگ ها رو یه مقدار سرد نشون میده و دوربینش ضعیفه!!!
بعد از اون رفتم سراغ sony z2 که زیادخوش دست نیست و صداشم ضعیفه!!!
s5 که شبیه چسب زخمه خیلی ضایعس
iphone 5s هم که صفحش یه مقدار کوچیکه و باطریشم ضعیفه مشکلات ios هم بماند...

دوستان خواهشا منو راهنمایی کنین واقعا نمیدونم چی بخرم

علاقه ای به ویندوزفون هم ندارم!
اگر این گوشی ها رو تا حالا عملا تست نکردید حتما تست کنید شاید برای شما خیلی از موارد مثل سردی رنگ ها در M8 محسوس نباشه. بعد از اون میتونید LG G3 هم تست کنید. اگر اون هم شما رو راضی نکرد منتظر ورود Note 4 و آیفون جدید بمونید.
در کل باید بگم منتظر یه محصول کامل نباشید چون همه گوشی ها ضعف های خودشون رو دارن. باید گوشی رو پیدا کنید که نزدیک ترین به خواسته هاتون باشه وگرنه هیچ محصولی دقیقا اونطوری نیست که انتظار دارید.

farzin007
2014/09/04, 13:59
اگر این گوشی ها رو تا حالا عملا تست نکردید حتما تست کنید شاید برای شما خیلی از موارد مثل سردی رنگ ها در M8 محسوس نباشه. بعد از اون میتونید LG G3 هم تست کنید. اگر اون هم شما رو راضی نکرد منتظر ورود Note 4 و آیفون جدید بمونید.
در کل باید بگم منتظر یه محصول کامل نباشید چون همه گوشی ها ضعف های خودشون رو دارن. باید گوشی رو پیدا کنید که نزدیک ترین به خواسته هاتون باشه وگرنه هیچ محصولی دقیقا اونطوری نیست که انتظار دارید.

دوست عزیز من 4 تا گوشی روتست کردم که دارم این حرفها رو میزنم!
در مورد lg g3 هم باید بگم که خیلی شنیدم لگ داره در اجرای بازی ها مشکل داره اونم از کسی که این گوشی داره شنیدم
ممنون از توضیحاتت

mohammad ahmadi13
2014/09/12, 13:25
با عرض سلام به همه دوستان عزیز
چند تا سوال داشتم؟
ممنون میشم جواب بدید.
1.قیمت تقریبی گلگسی نوت4 و آیفون6 وآیفون6پلاس چقده؟(به تومان)
2.زمان عرضه دقیق هر کدوم چه زمانی؟
3.آیا نسخه اگزینوس گلکسی نوت4 64 بیتی با اندرویدL خواهد بود؟
4.آیا نسخه اگزینوس نوت4 ایران میاد؟
5.نسخه اسنپدراگون قوی تر وبهتره یا اگزینوس؟البته هنوز نتایج پنجمارک دقیق نسخه نهایی هر دو نسخه گلگسی نوت4 منتشر نشده؟
6.آیا گلکسی نوت اج نسخه اگزینوس داره؟
ودر آخر به نظرتون من کدوم بخرم؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم و سرتونو درد آوردم.

mohammad ahmadi13
2014/09/12, 14:24
دوستان کسی نیست جواب سوالات منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad ahmadi13
2014/09/12, 17:32
ی نفر پیدا نمیشه جواب منو بده؟دوستان خواهش میکنم.

Dan
2014/09/12, 20:41
با عرض سلام به همه دوستان عزیز
چند تا سوال داشتم؟
ممنون میشم جواب بدید.
1.قیمت تقریبی گلگسی نوت4 و آیفون6 وآیفون6پلاس چقده؟(به تومان)
2.زمان عرضه دقیق هر کدوم چه زمانی؟
3.آیا نسخه اگزینوس گلکسی نوت4 64 بیتی با اندرویدL خواهد بود؟
4.آیا نسخه اگزینوس نوت4 ایران میاد؟
5.نسخه اسنپدراگون قوی تر وبهتره یا اگزینوس؟البته هنوز نتایج پنجمارک دقیق نسخه نهایی هر دو نسخه گلگسی نوت4 منتشر نشده؟
6.آیا گلکسی نوت اج نسخه اگزینوس داره؟
ودر آخر به نظرتون من کدوم بخرم؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم و سرتونو درد آوردم.
1- بازار ایران که قابل پیش بینی نیست و من هم اصلا پیش گوی خوبی نیستم ولی این احتمالات رو میدم:
نوت 4 حدود 2200 تا 2500 در هنگام ورود. آیفون ها هم که احتمالا طبق رسم هر ساله با قیمت حدود 5 میلیون موقع ورود فروخته میشه. بعد از اون احتمالا برای اول کار به حدود 3 و 3.5 میلیون برای هر مدل میرسه. (نسخه های 16 گیگابایتی)
2- فروش نوت از پاییزه و پیش فروش اپل هم از الان شروع شده.
3- خیر. طبق اطلاعات فعلی اندروید 4.4.4 خواهد بود.
4-هر دو میاد ولی نسخه رسمی بازار ایران احتمالا Exynos خواهد بود.
5- بنچمارک هایی که تا الان منتشر شده نشون میدن که Exynos بهتره. به بررسی دقیق تر نیاز داره. در مورد بهتر بودنش موارد دیگه ای مثل دما و مصرف انرژی هم دخیله که فعلا مشخص نیست.
6- بله داره.
7- صبر کنید تا هر کدوم دقیق بررسی بشه و بعد تصمیم بگیرید.

mohammad ahmadi13
2014/09/12, 21:36
ممنون از جوابتون.واقعا راهنمایی کامل ومفیدی بود.

mortezaaghaei260
2014/09/14, 11:52
سلام و عرض خسته نباشید به تمام دوستان گلم
دوستان عزیز من 16000000 دارم و میخوام گوشی بگیرم و بین این مدل ها خیلی سردرگم شدم و نمیدونم کدوم رو بخرم
1.samsung galaxy s4 i9500 - 16G
2.samsung galaxy s4 i9505 - 16G
3.(samsung galaxy s5 (Snapdragon 801
4.LG G2 - 32G
5.LG G3 - 16G
حالا شما منو راهنمایی کنید که کدوم مدل رو بخرم که از این نظر ها
1.خیلی داغ نکنه
2.اصلا هنگ نکنه
3.بازی های سنگین و ویدئو های کیفیت بالا رو به خوبی اجرا کنه
4.دوربین خوبی داشته باشه
5.آنتن دهی خوبی داشته باشه با هر سیم کارتی
6.هندزفری تو گوشی و بسیار باکیفیت داشته باشه
7.صدای خود گوشی بالا باشه
8.از همه مهم تر باتری رو به خوبی نگه داره در روز استفاده
9.حافظه جانبی رو قبول کنه حافظه رو خود گوشی مورد نظرم نیست چون مطمئنم بعد خرید با محدودیت و مشکل بر میخورم
10.صفحه نمایش بسیار عالی داشته باشه

ممنون میشم اگه منو کمکم کنیددرخرید یک گوشی عالی

VSH-Katana
2014/09/14, 16:58
5.LG G3 - 16G و (samsung galaxy s5 (Snapdragon 801 قیمت بیشتری دارن از 1600 ! و حدود 1750
اما من بین این دو g3 رو پیشنهاد میکنم

Dan
2014/09/14, 17:06
سلام و عرض خسته نباشید به تمام دوستان گلم
دوستان عزیز من 16000000 دارم و میخوام گوشی بگیرم و بین این مدل ها خیلی سردرگم شدم و نمیدونم کدوم رو بخرم
...
ممنون میشم اگه منو کمکم کنیددرخرید یک گوشی عالی
سلام مرتضی جان. ممنون
گزینه 1 و 2 با اختلاف زیاد حذف میشه. گزینه 5 با وجود گزینه 4 حذف میشه. میتونی Z2 رو به گزینه ها اضافه کنی که احتمالا با دلیل حذفش کردی پس من مقایسه نمیکنم.
در مورد لیست انتظارات میدونی که هیچ گوشی توی همشون بهترین نیست پس من مقایسه ای میگم خودت تصمیم بگیر.

1- همه گوشی های رده بالا داغ میکنن. S5 نسخه Exynos کمی بیشتر داغ میکنه ولی چون نسخه Snapdragon رو توی گزینه ها گذاشتی تقریبا وضعیت مشابهی دارند.
2 و 3- هر دو به راحتی اجرا میکنند. همونطور که مشخصه اگر رزولوشن ویدیو بیشتر از FHD باشه G3 بخاطر رزولوشن صفحه نمایش بهتره.
4- هر دو دوربین های بسیار خوبی دارن اما S5 با مقداری اختلاف بهتره.
5- هر دو خوب هستند.
6- با اینکه هندزفری S5 کیفیت صدای خیلی خوبی داره ولی G3 بهتره.
7- خروجی صدای اسپیکر S5 بلندتره اما کیفیت G3 بیشتره.
8- هر دو به هم نزدیک هستند. در کارایی های مختلف هر کدوم نسبت به اون یکی برتری دارن. در کل S5 کمی بهتره.
9- هر دو تا 128 گیگابایت مموری ساپورت میکنند. حافظه داخلی هم برای نصب نرم افزار و بازی خیلی بدرد میخوره. اگر بازی زیاد نصب میکنید حتما این مورد رو ملاک قرار بدید.
10- صفحه نمایش هر دو عالیه. در تئوری و در مقام مقایسه S5 کمی بهتره ولی G3 هم چیزی کم نداره.

حالا شما خودتون میتونید تصمیم بگیرید.

mortezaaghaei260
2014/09/14, 17:39
5.LG G3 - 16G و (samsung galaxy s5 (Snapdragon 801 قیمت بیشتری دارن از 1600 ! و حدود 1750
اما من بین این دو g3 رو پیشنهاد میکنم

سلام مرتضی جان. ممنون
گزینه 1 و 2 با اختلاف زیاد حذف میشه. گزینه 5 با وجود گزینه 4 حذف میشه. میتونی Z2 رو به گزینه ها اضافه کنی که احتمالا با دلیل حذفش کردی پس من مقایسه نمیکنم.
در مورد لیست انتظارات میدونی که هیچ گوشی توی همشون بهترین نیست پس من مقایسه ای میگم خودت تصمیم بگیر.

ممنونم بابت راهنمایی که کردید دوستان گلم پس الان s4 کلا خط خورد و g2 هم بخاطر اینکه من بازی زیاد انجام میدم و نصب میکنم و میخوام کارزیادی بکشم از گوشی میخوام کم نیاره و از لیست خط میخوره پس (ولی حیف که کاش رم میخورد)
و موندش s5 و g3 که من میخوام بین این دو یکی رو انتخاب کنم از نوشته های میغاد عزیز و دوست گلم VSH-REVOLVER معلومه که s5 بهتر از g3 هست (بازم نمیشه گفت کدوم بهتره)(البته حسگر های سامسونگ بیشتر هست که بدرد من نمیخوره) و همچنین شما گفتید که قیمت 1700000 یا حتی بیشتر هست و من هم خودم اینو میدونم و برنامه دارم واسش.
دوستان گلم به نظرتون من گوشی رو در چه ماهی بگیرم بهتره تا قیمت بیاد پایین لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
(نظر خودم آبان هست که خریداری کنم نظرتون چیه خوبه چون هم ماه محرم هست و هم اینکه گوشی های جدید تر وارد بازار میشه)

Dan
2014/09/14, 17:54
ممنونم بابت راهنمایی که کردید دوستان گلم پس الان s4 کلا خط خورد و g2 هم بخاطر اینکه من بازی زیاد انجام میدم و نصب میکنم و میخوام کارزیادی بکشم از گوشی میخوام کم نیاره از لیست خط میخوره (ولی حیف که کاش رم میخورد)
و موندش s5 و g3 که من میخوام بین این دو یکی رو انتخاب کنم از نوشته های میغاد عزیز و دوست گلم VSH-REVOLVER (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) معلومه که g3 بهتر از s5 هست (البته حسگر های سامسونگ بیشتر هست که بدرد من نمیخوره) و همچنین شما گفتید که قیمت 1700000 یا حتی بیشتر هست و من هم خودم اینو میدونم.
دوستان گلم به نظرتون من گوشی رو در چه ماهی بگیرم بهتره تا قیمت بیاد پایین لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
(نظر خودم آبان هست که خریداری کنم نظرتون چیه خوبه چون هم ماه محرم هست و هم اینکه گوشی های جدید تر وارد بازار میشه)
تقریبا همون حدود آبان Note 4 وارد بازار میشه که باعث میشه کمی از قیمت S5 کم بشه و تا اون زمان G3 هم کمی قیمتش پایین میاد. اما در کل توی بازار گوشی بیشتر مواقع بهترین زمان خرید "همین الانه!" . مگر اینکه قرار باشه به زودی اون گوشی از سمت شرکت سازنده با نسل بعدش جایگزین بشه. وضعیت بازار ما هم خیلی قابل پیش بینی نیست.

mortezaaghaei260
2014/09/14, 18:09
تقریبا همون حدود آبان Note 4 وارد بازار میشه که باعث میشه کمی از قیمت S5 کم بشه و تا اون زمان G3 هم کمی قیمتش پایین میاد. اما در کل توی بازار گوشی بیشتر مواقع بهترین زمان خرید "همین الانه!" . مگر اینکه قرار باشه به زودی اون گوشی از سمت شرکت سازنده با نسل بعدش جایگزین بشه. وضعیت بازار ما هم خیلی قابل پیش بینی نیست.

اون که درست من یه نمودار دارم که در 19 و 21 همین ماه قیمت s5 تا 1300000هم رسیده که من تعجب کردم
اگه که پول دستم بود مهر میخریدم چون بالاخره کسی دیگه تو ماه مهر دنبال گوشی نمیره میره سراغ کارای دانشگاه و امور آموزشی که میعاد جان خودت بهتر میدونی چی میگم و چون تو آبان پول دستم میاد باید همون موقع پرونده رو ببندم بره چون سابقه پایین اومدن تو محرم خیلی بالاست همن تور که گفتی باورود نوت دیگه منفجر میشه قیمت
ولی حالا به نظرتون دست نگه دارم درخرید یا نه . مثلا در دی ماه که موقع امتحانات هست و یا اسفند که موقع حراجی هست و یا خرداد ماه که دیگه اوه کله میکنه قیمتا بگیرم

Dan
2014/09/14, 18:11
اون که درست من یه نمودار دارم که در 19 و 21 همین ماه قیمت s5 تا 1300000هم رسیده که من تعجب کردم
اگه که پول دستم بود مهر میخریدم چون بالاخره کسی دیگه تو ماه مهر دنبال گوشی نمیره میره سراغ کارای دانشگاه و امور آموزشی که میعاد جان خودت بهتر میدونی چی میگم و چون تو آبان پول دستم میاد باید همون موقع پرونده رو ببندم بره چون سابقه پایین اومدن تو محرم خیلی بالاست همن تور که گفتی باورود نوت دیگه منفجر میشه قیمت
ولی حالا به نظرتون دست نگه دارم درخرید یا نه . مثلا در دی ماه که موقع امتحانات هست و یا اسفند که موقع حراجی هست و یا خرداد ماه که دیگه اوه کله میکنه قیمتا بگیرم
اسفند باید به فکر S6 باشی و خرداد به فکر Note 5 ! دانشجو ها هم اتفاقا همین الان به فکر گوشی افتادن. الان چند تا پرونده G3 دانشجویی دستمه! آیفون های جدید هم جایگاه ویژه ای بین دانشجو ها دارن.
بین زمان هایی که گفتی همون آبان بهترین موقع هستش.

mortezaaghaei260
2014/09/14, 18:51
اسفند باید به فکر S6 باشی و خرداد به فکر Note 5 ! دانشجو ها هم اتفاقا همین الان به فکر گوشی افتادن. الان چند تا پرونده G3 دانشجویی دستمه! آیفون های جدید هم جایگاه ویژه ای بین دانشجو ها دارن.
بین زمان هایی که گفتی همون آبان بهترین موقع هستش.

درسته راست میگی
بابا کی 300000 داره که به آیفون 6 یا نوت 4 بده همینا کافیه که گفتم.
بازم ممنون بابت راهنماییت

mortezaaghaei260
2014/09/16, 16:26
سلام دوستان من یه سوال داشتم در مورد گوشی samsung galaxy s4 i9506 که میخواستم بدونم تو تهران هست یا نه چون خیلی گوشی قوی هست سخت افزار قوی داره و میگم داغ و هنگ اصلا نمیکنه میخوام بدونم به نظر شما درست هست این قضیه یا نه اصلا مثل مدل های قبلیش داغ و هنگ میکنه

Dan
2014/09/17, 08:05
سلام دوستان من یه سوال داشتم در مورد گوشی samsung galaxy s4 i9506 که میخواستم بدونم تو تهران هست یا نه چون خیلی گوشی قوی هست سخت افزار قوی داره و میگم داغ و هنگ اصلا نمیکنه میخوام بدونم به نظر شما درست هست این قضیه یا نه اصلا مثل مدل های قبلیش داغ و هنگ میکنه
این مدل به سختی پیدا میشه. مدل های قبلی مثل i9505 مشکلی نداشتند. اون هم هنگ نمیکرد. داغی این مدل هم خیلی زیاد نبود. در کل به خاطر ثابت موندن حجم باتری و افزایش قدرت سخت افزار خیلی این مدل رو توصیه نمیکنم. البته با بهینه سازی نرم افزاری عمر باتری کمی بهبود داشته.

mortezaaghaei260
2014/09/18, 10:54
سلام میعاد عزیز یه سوال داشتم من میخوام بدونم اگه ال جی رو بگیرم داخل جعبش میگن یه اسلیم پورت داره درسته یا سامسونگ هم فکر کنم داره درسته این مورد تایید میکنی که داره
بازم ممنون

Dan
2014/09/18, 12:10
سلام میعاد عزیز یه سوال داشتم من میخوام بدونم اگه ال جی رو بگیرم داخل جعبش میگن یه اسلیم پورت داره درسته یا سامسونگ هم فکر کنم داره درسته این مورد تایید میکنی که داره
بازم ممنون
محتویات جعبه توی مناطق مختلف فرق داره ولی تا جایی که اطلاع دارم G3 ، G2 ، S4 و S5 هیچکدوم داخل جعبه آداپتور های اسلیم پورت ندارن.

mortezaaghaei260
2014/09/18, 12:25
محتویات جعبه توی مناطق مختلف فرق داره ولی تا جایی که اطلاع دارم G3 ، G2 ، S4 و S5 هیچکدوم داخل جعبه آداپتور های اسلیم پورت ندارن.

میعاد جان نظرت راجع به گوشی htc one e8 چی هست میشه مثلا با اون گوشی هایی که معرفی کردم برابری کنه چون snapdragon 801 هست و خیلی گوشی خوبی به نظر میرسه
من میترسم تو پخش ویدئو فول اچ دی و بازی های سنگین کم بیاره با اینکه فول اچ دی هست ولی شک دارم
ولی خدایی از هرچی که بگذریم در اچ تی سی از پخش صدا و بدنه و ظاهر و استایل گوشی نمیشه گذشت فوق العادس
نظرت چی هست چه اشکال و ایرادی داره که من نمیدونم

farzin007
2014/09/19, 03:42
سلام دوستان عزیز

شما اخبار رو در مورد گوشی های htc m9 و htc eye شنیدین؟

در مورد امکانات و صحت ساخت این گوشی ها چیزی شنیدین؟

Dan
2014/09/19, 10:40
میعاد جان نظرت راجع به گوشی htc one e8 چی هست میشه مثلا با اون گوشی هایی که معرفی کردم برابری کنه چون snapdragon 801 هست و خیلی گوشی خوبی به نظر میرسه
من میترسم تو پخش ویدئو فول اچ دی و بازی های سنگین کم بیاره با اینکه فول اچ دی هست ولی شک دارم
ولی خدایی از هرچی که بگذریم در اچ تی سی از پخش صدا و بدنه و ظاهر و استایل گوشی نمیشه گذشت فوق العادس
نظرت چی هست چه اشکال و ایرادی داره که من نمیدونم
E8 یه گوشی میانرده حساب میشه. دوربینش همون دوربینی هست که توی One mini 2 استفاده شده به پرچمدار های شرکت های دیگه نمیرسه. کیفیت بدنه هم خیلی معمولیه و در واقع نقطه قوت M8 رو از این گوشی کم کردن.
اگر گزینه مناسبی بود خودم بهت پیشنهاد میدادم. :)

Dan
2014/09/19, 10:47
سلام دوستان عزیز

شما اخبار رو در مورد گوشی های htc m9 و htc eye شنیدین؟

در مورد امکانات و صحت ساخت این گوشی ها چیزی شنیدین؟
M9 نسل بعدی پرچمدار های HTC خواهد بود. M8 Eye یک گوشی از سری M8 هست که سخت افزار مشابهی با M8 داره. به نوعی HTC قصد داره ضعف اصلی M8 یعنی دقت پایین سنسور دوربین رو برطرف کنه تا بتونه فروش خودش رو بیشتر کنه. احتمالا دوربین این گوشی 13 مگاپیکسلی هستش که البته انتظار میره کیفیت بهتری نسبت به One mini 2 و E8 داشته باشه و همچنین بر خلاف این دو مدل از Duo Camera یعنی دوربین دوم که برای عمق میدان استفاده میشه پشتیبانی کنه.

farzin007
2014/09/19, 15:37
M9 نسل بعدی پرچمدار های HTC خواهد بود. M8 Eye یک گوشی از سری M8 هست که سخت افزار مشابهی با M8 داره. به نوعی HTC قصد داره ضعف اصلی M8 یعنی دقت پایین سنسور دوربین رو برطرف کنه تا بتونه فروش خودش رو بیشتر کنه. احتمالا دوربین این گوشی 13 مگاپیکسلی هستش که البته انتظار میره کیفیت بهتری نسبت به One mini 2 و E8 داشته باشه و همچنین بر خلاف این دو مدل از Duo Camera یعنی دوربین دوم که برای عمق میدان استفاده میشه پشتیبانی کنه.
ببحشید دوست عزیز من شنیدم گوشی HTC EYE دوربینش 13 اولتراپیکسلیه و 16 مهر معرفی میشه!!!!!!
یه سوال HTC M9 چه زمانی ممکنه معرفی میشه؟

Dan
2014/09/19, 17:18
ببحشید دوست عزیز من شنیدم گوشی HTC EYE دوربینش 13 اولتراپیکسلیه و 16 مهر معرفی میشه!!!!!!
یه سوال HTC M9 چه زمانی ممکنه معرفی میشه؟
اولین نکته اینه که Ultrapixel واحد نیست. در واقع باید گفت 13 مگاپیکسلی با تکنولوژی Ultrapixel . فعلا همه مشخصات در حد شایعه هستش اما تا جایی که در اخبار اشاره شده M8 Eye از سنسور های استاندارد میکنه. البته تا حدی هم طبیعیه چون تولید سنسور های 13 مگاپیکسلی با پشتیبانی از Ultrapixel خیلی سخت تره.
نکته بعدی اینه که HTC Eye و M8 Eye دو گوشی مجزا هستند. HTC Eye برای سلفی دوستان هست و قراره که دو دوربین 8 مگاپیکسلی در جلو و عجب داشته باشه. در مورد پشتیبانی از تکنولوژی Ultrapixel هم حرفی زده نشده.
زمان معرفی این دو احتمالا در مراسم 8 اکتبر خواهد بود. M9 هم احتمالا حدود 6 ماه دیگه معرفی میشه.

farzin007
2014/10/01, 19:04
سلام دوستان

این شایع درسته که میگن htc m8 max با مشخصات صفحه نمایش 5.5 اینچی رزولوشن QHD و snapdragon805 و 3گیگابایت رم و همچنین دوربین 18 مگاپیکسلی با لرزشگیر لیزری تصویر-باتری 3000 میلی امپری قراره معرفی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dan
2014/10/01, 21:20
سلام دوستان

این شایع درسته که میگن htc m8 max با مشخصات صفحه نمایش 5.5 اینچی رزولوشن QHD و snapdragon805 و 3گیگابایت رم و همچنین دوربین 18 مگاپیکسلی با لرزشگیر لیزری تصویر-باتری 3000 میلی امپری قراره معرفی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله اینطور شایعه شده. درست بودنش مشخص نیست ولی احتمالا مشخصات در چنین محدوده ای خواهد بود.

Dan
2014/10/02, 16:30
ببخشید دوست عزیز شما میدونید زمان معرفی این گوشی حدودا چه تاریخیه؟
دوست عزیز من به شما پیغام دادم که این بحث ها به این تاپیک مربوط نمیشه و لینک تاپیک مربوطه رو به شما دادم. لطفا به تذکرات مدیران انجمن توجه کنید.

اگر مشخصات نهایی همین مشخصات باشه احتمالا تا بهمن ماه معرفی میشه. بعد از اون زمان اکثر گوشی های پرچمدار معرفی شده از چیپست های 64 بیتی استفاده خواهند کرد.

VSH-Katana
2014/10/02, 16:39
هرگونه سوال در موردی غیر از عنوان تاپیک پاک خواهد شد و در صورت ادامه دار بودن پست های غیر مربوط تخلف ثبت خواهد شد !

farzin007
2014/10/03, 00:36
هرگونه سوال در موردی غیر از عنوان تاپیک پاک خواهد شد و در صورت ادامه دار بودن پست های غیر مربوط تخلف ثبت خواهد شد !
از همه مدیران و اعضای انجمن عذر میخوام

farzin007
2014/11/08, 19:34
سلام

دوستان به نظر شما htc m8 بخرم یا htc m8 eye????????

باطری هر دو تا گوشی 2600 میلی آمپره ولی تو سایت gsmarena میزان بازدهیشون فرق داره جریان چیه؟

Dan
2014/11/10, 12:06
سلام

دوستان به نظر شما htc m8 بخرم یا htc m8 eye????????

باطری هر دو تا گوشی 2600 میلی آمپره ولی تو سایت gsmarena میزان بازدهیشون فرق داره جریان چیه؟
اگر دوربین اهمیت زیادی برای شما داره M8 Eye بهتره. هم در رزولوشن و هم در دقت ثبت رنگ ها از M8 بهتره. عملکردش در نور کم هم همچنان خوبه.
میزان شارژ به عوامل زیادی بستگی داره. این گوشی ها از چیپست های متفاوتی استفاده میکنند و نسخه های سیستم عامل اونها هم در زمان تست متفاوت بوده.

fredmehdi
2014/11/13, 20:05
سلام دوستان گرامی.بودجم مشخصه.1 و 400 میلیون.
شرایطش:
اندروید بالای 4.3 باشه
کیفیت دوربینش خوب باشه
مارکش اپل نباشه
هارد داخلیش حداقل 8 گیگ باشه
پردازنده و کارت گرافیکش قوی باشه.رمش هم حداقل 1 باشه.
از حافظه جانبی پشتیبانی کنه
برندش معتبر باشه
حداقل 4 اینچ باشه
لمسش قوی باشه
تمام ارتباطات اینترنتی مثل EDGE و GPRS و غیره پشتیبانی کنه
فیلمبرداریش خوب و با کیفیت باشه
باتریش مقاوم و زود خالی نشه.
سنگین نباشه
شیک و خوشگل باشه
سرعتش بالا و مناسب باشه
وضوح صفحه نمایشش بالا باشه
قابلیت فارسی شدن داشته باشه
از اونایی نباشه که وقتی یک بار زمین میخوره تکه تکه بشه.
متشکرم از شما.

aryaiee
2014/11/13, 20:23
سلام دوستان گرامی.بودجم مشخصه.1 و 300 میلیون.
شرایطش:
اندروید بالای 4.3 باشه
کیفیت دوربینش خوب باشه
مارکش اپل نباشه
هارد داخلیش حداقل 16 گیگ باشه
پردازنده و کارت گرافیکش قوی باشه
برندش معتبر باشه
حداقل 4 اینچ باشه
لمسش قوی باشه
باتریش مقاوم و زود خالی نشه.حتی الامکان بالای 3000 میلی امپرباشه
سنگین نباشه
شیک و خوشگل باشه
سرعتش بالا و منسب باشه
گیمینگ قوی داشته باشه
تا 5 سال دیگه نمیخام موبایل جدید بخرم.یک جوری باشه که تا اون موقع قابل استفاده باشه.
متشکرم از شما.

دوست عزیزم شما هم تاپیک زدید و هم سوال را در محل خود پرسیده اید؟در صورت نداشتن آگاهی از یکی از مدیران بپرسید و لطفا تکرار نشود.ممنونم
اساتید موبایل شما رو راهنمایی میکنند شاید هم یکی برای شما ساختند!

fredmehdi
2014/11/13, 20:24
قوانین رو نمیدونستم.ببخشید.

Shahin007
2014/11/13, 20:57
سلام دوستان گرامی.بودجم مشخصه.1 و 400 میلیون.
شرایطش:
اندروید بالای 4.3 باشه
کیفیت دوربینش خوب باشه
مارکش اپل نباشه
هارد داخلیش حداقل 8 گیگ باشه
پردازنده و کارت گرافیکش قوی باشه.رمش هم حداقل 1 باشه.
برندش معتبر باشه
حداقل 4 اینچ باشه
لمسش قوی باشه
باتریش مقاوم و زود خالی نشه.
سنگین نباشه
شیک و خوشگل باشه
سرعتش بالا و مناسب باشه
متشکرم از شما.

LG G2 خیلی خوبه ولی رم نمیخوره و 32 گیگ حافظه ی داخلی داره. پیشنهادم همینه.
سونی اکسپریا Z1 ... اینم خوبه.

fredmehdi
2014/11/13, 21:03
z1 بهتره یا z1 compact?بعد اندرویدش به 4.4 قابل ارتقا هست؟
از لحاظ گیمینگ و سرعت عمل و همچنین دوربین کدامش بهتره؟

Dan
2014/11/20, 16:18
z1 بهتره یا z1 compact?بعد اندرویدش به 4.4 قابل ارتقا هست؟
از لحاظ گیمینگ و سرعت عمل و همچنین دوربین کدامش بهتره؟
Z1 Compact از نظر کیفیت صفحه و عمر باتری بهتره. برای گیم Compact بخاطر رزولوشن پایین تر صفحه نمایش کمی بهتره ولی چون هر دو گوشی چیپ های قدرتمندی دارند در حال حاضر تفاوتش قابل احساس نیست.
هر دو به 4.4 قابل آپدیت هستند. اندروید 5 هم برای هر دو گوشی منتشر خواهد شد.

maad123
2014/11/26, 12:53
با سلام به اساتید میخوام بدونم پیشنهاد شما برای خرید گوشی در حد 700 تا 1 میلیون نظرتون چیه وکدوم برند تایید میکنید سامسونگ htc.سونی با تشکر

ErfanDL
2014/11/26, 12:58
با سلام به اساتید میخوام بدونم پیشنهاد شما برای خرید گوشی در حد 700 تا 1 میلیون نظرتون چیه وکدوم برند تایید میکنید سامسونگ htc.سونی با تشکر
SONY XPERIA Z Ultra

Shahin007
2014/11/26, 14:53

سلام دوست عزیز ...

با بودجه ی ماکزیمم شما HTC Desire 816 پیشنهاد میشود.

با بودجه مینیمم هم گوشی LG G2 MINI گزینه ی مناسبی هست.

موفق باشید. :)

farzin007
2014/11/27, 09:48
سلام
من میخوام این هفته m8 بگیرم
یه چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که ساخت کجا رو بگیرم ؟؟؟؟
m8 سفارش اسیا 2.5 gh یا سفارش اروپا یا امریکا که 2.3gh رو بگیرم؟
بعضی ها میگن ساخت تایوان خوبه بعضی هام میگن سفارش امریکا کیفیتش بالاتره و تو تست ها هم موفق تر نشون داده
دوستان کمک کنید خیلی گیج شدم؟

VSH-Katana
2014/11/27, 17:15
سلام
من میخوام این هفته m8 بگیرم
یه چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که ساخت کجا رو بگیرم ؟؟؟؟
m8 سفارش اسیا 2.5 gh یا سفارش اروپا یا امریکا که 2.3gh رو بگیرم؟
بعضی ها میگن ساخت تایوان خوبه بعضی هام میگن سفارش امریکا کیفیتش بالاتره و تو تست ها هم موفق تر نشون داده
دوستان کمک کنید خیلی گیج شدم؟
نسخه 2.5 ghz به دلیل فرکانس بالاتر بنچمارک بهتری هم داره !
میتونی از فون آرنا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم ببینی!
اما سایت جی اس ام آرنا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e-news-8141.php)تستش یه چیز دیگه میگه

پس احتمالا در کل آنچنان تفاوتی بین عملکرد این دو نسخه نیست!
هرکدوم رو گرفتی مبارکت باشه! با خیال راحت استفاده کن و هیچ نترس

meelad
2014/11/27, 17:49
سلام دوست عزیز ...

با بودجه مینیمم هم گوشی LG G2 MINI گزینه ی مناسبی هست.

G2 Mini دوربین به شدت خوبی داره!
جزییات کاملا واضح در عکسبرداری!