PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید گوشی در بازه 600 هزار تا 1 میلیون تومان

صفحه ها : [1] 2

VSH-Katana
2012/08/27, 16:25
در این تاپیک میتوانید برای خرید گوشی در این رنج راهنمایی و مشاوره بگیرید

vahid-7
2012/10/19, 13:36
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخوام یه گوشی دوسیم کارته اندروید بخرم تا 650 تومن.پیشنهاد شما چیه؟ با دلیل............(نظر خودم گالکسی ایس دوسیمکارته هست)
ممنون

VSH-Katana
2012/10/19, 23:15
کلا دوال های بازار با سیستم عامل اندرویید زیاد نیستن
و در رنج قیمتی شما سه گوشی lg optimus l5 و گوشی galaxy ace duall و sony xperia tipo duall قرار دارن که ویژگی های مشابهی هم دارن
از نظر صفحه نمایش lg دارای صفحه نمایش 4 اینچ از همه بزرگتر وبعد سامسونگ با 3.5 وسپس سونی با 3.2
و همچنین از نظر پردازنده هر سه گوشی در یک سطح هستن
طراحی هم به خودتون ونظر خودتون مربوط میشه
از نظر سیستم عامل هم الجی و سونی دارای نسخه چهار اندروید هستن اما سامسونگ نسخه 2.3

اما قیمت ACE گلکسی 650 هزار تومان
و قیمت سونی 560 هزار تومان (تا دو روز پیش الانشو خدا عالمه)
ولی قیمتی برای گوشی الجی پیدا نکردم احتمالا 700
از نظر من به ترتیب گوشی LG OPTIMUS L5 و بعد sony tipo و در آخر سامسونگ اولویت دارن!

البته اگه نظر کلی منو بخوایی به نظر من دوال سیم به کار نمیاد به خصوص استفاده زیادی از باطری داری همچنین به همین دلیل مقداری از بقیه گوشی ها گرونتره

kamyar
2013/03/31, 15:15
سلام دوستان من بلاخره تصمیم قطعی برای خرید گوشی گرفتم بودجه هم حدود 600-650 هست به نظرتون کدوم یک از مورد های زیر رو بگیرم؟
sony experia u
lg optimus l5
ممنون میشم زودتر راهنمایی بفرمایید چون تا یکی دو ساعت دیگه برای خرید میرم دی:
باتشکر

Hessam
2013/03/31, 15:40
سلام دوستان من بلاخره تصمیم قطعی برای خرید گوشی گرفتم بودجه هم حدود 600-650 هست به نظرتون کدوم یک از مورد های زیر رو بگیرم؟
sony experia u
lg optimus l5
ممنون میشم زودتر راهنمایی بفرمایید چون تا یکی دو ساعت دیگه برای خرید میرم دی:
باتشکر

صرفاً‌ جهت اطلاع: "مهم در مورد گوشی Xperia U"
ميزان *SAR براي اين گوشي؛ 1.62 وات بر کيلوگرم است که از اين حيث، بيشترين ضرر فرکانس راديويي در بين تمامي گوشي هاي جهان را بر روي بدن انسان دارد!
*SAR: مقدار فرکانس راديويي است که توسط بدن از جانب موبايل جذب مي شود.

kamyar
2013/03/31, 17:44
صرفاً‌ جهت اطلاع: "مهم در مورد گوشی Xperia U"
ميزان *SAR براي اين گوشي؛ 1.62 وات بر کيلوگرم است که از اين حيث، بيشترين ضرر فرکانس راديويي در بين تمامي گوشي هاي جهان را بر روي بدن انسان دارد!
*SAR: مقدار فرکانس راديويي است که توسط بدن از جانب موبايل جذب مي شود.
ممنون یک عدد neo l خریداری شد فقط با چه برنامه ای باید روش نرم افزار فیلم اهنگ ریخت؟
فیلم رو باید با چه فرمتی روش ریخت؟

Hessam
2013/03/31, 18:29
ممنون یک عدد neo l خریداری شد فقط با چه برنامه ای باید روش نرم افزار فیلم اهنگ ریخت؟
فیلم رو باید با چه فرمتی روش ریخت؟

فیلم رو نمی دونم.
اما با کپی - پیست ساده میشه برنامه و فیلم بهش انتقال داد از طریق کابل یو اس بی که همون شارژرش هست متصل میشه به سیستم.
از طریق رم ریدر هم امکان پذیر هست. رم گوشی رو به رم ریدر متصل کرد و از طریق یو اس بی وصل میشه به سیستم.

Nima.Salarian
2013/04/01, 01:33
اول باید برنامه Astro File Maneger رو از طریق بلوتوث توسط گوشی اندرویدی نصب کنید بعد از طریق کابل داخل پوشه Music و Film فیلم و موزیک های مورد نظر رو ریخته و با نصب نرم افزار MX Player Pro از ویدیو های خود لذت ببرید
قابل ذکره که با این پلیر میتونید فیلم های دارای زیر نویس رو هم به راحتی تماشا کنید

saranipedram
2013/05/01, 09:48
سلام.دوستان بین lumia 520 و یا htc windows phone 8s کدوم رو پیشنهاد میدید؟.
هم از نظر زیبایی و هم از نظر طراحی و هم از نظر کیفیت و از همه حلاظ کلا.کلا اگر خودتون بودید کدوم رو انتخاب میکردید؟

Castiel
2013/05/01, 11:15
هم از نظر زیبایی و هم از نظر طراحی و هم از نظر کیفیت و از همه حلاظ کلا.کلا اگر خودتون بودید کدوم رو انتخاب میکردید؟

دوست عزیز هر دو مشخصات مشابهی در موارد مهم دارند. تنها می توانید به طراحی ظاهری فکر کنید که به هر حال در این بخش نظر نهایی را خودتان می دهید.

meelad
2013/05/01, 11:58

دوربین lumia 520 خیلی بهتره:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

saranipedram
2013/05/01, 12:04
[QUOTE=meelad;73656]دوربین lumia 520 خیلی بهتره:

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.[/QUOTE
از لحاظ طراحی و کیفیت ساخت و باتری و ... کدوم بهتره؟

meelad
2013/05/03, 11:07
دوربین lumia 520 خیلی بهتره:

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
از لحاظ طراحی و کیفیت ساخت و باتری و ... کدوم بهتره؟

خودت مقایسه کن:
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

rezaei68
2013/06/02, 20:50
من می خواستم یک گوشی با قیمت حدودا 600 هزار تومان بخرم پیشنهاد neo l بوده نظر شما چیه خوب هست یا نه

Yaser_Aramesh
2013/06/02, 21:27
من می خواستم یک گوشی با قیمت حدودا 600 هزار تومان بخرم پیشنهاد neo l بوده نظر شما چیه خوب هست یا نه

Sony Neo L اسمارت فون خوبی هست نسبت به قیمت . اسمارت فون های سونی کیفیت خوب و رابط کاربری بهتری دارند نسبت به LG و Samsung

اگر میخواید گزینه های دیگری هم پیشنهاد بدیم بهتر هست که کمی توضیح بدید درباره ی خواسته هاتون . مثلا اهمیت دوربین

Hessam
2013/06/02, 21:32
Neo L در کل خوبه. اما بسیار نسبت به خط و خش آسیب پذیره! چه بدنه اش و چه نمایشگرش... کیفیت عکاسی و فیلم برداریش هم عالی هست.
تنها مشکل اصلیش همینه!
ضمناً قیمتش با یکسال گارانتی آرین 700,000 تومان می باشد!
پیشنهاد می کنم نیم نگاهی هم به گوشی LG Optimus L5 E612 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) داشته باشید. قیمتش 570 هزار تومن هست + 2 سال گارانتی طلایی شرکت ال جی.

rezaei68
2013/06/03, 07:55
راستش من برام دوربین مهمه سیستم عامل اندروید باشه و ورژن جدید بودنش مهمهه و قابل به روز رسانی بودنش gps مهمه وای فای قوی مهمه سرعت و ... شما گذینه بهتری با این قیمت سراغ ندارید ؟

Hessam
2013/06/03, 08:03
راستش من برام دوربین مهمه سیستم عامل اندروید باشه و ورژن جدید بودنش مهمهه و قابل به روز رسانی بودنش gps مهمه وای فای قوی مهمه سرعت و ... شما گذینه بهتری با این قیمت سراغ ندارید ؟

خیر. همین دو مورد به نظر می رسه خوب باشه تا 600 تومن.

saranipedram
2013/06/29, 08:02
سلام.دوستان با توجه به ارزونتر بودن 520 بین لومیا 620 و 520 کدوم بهتره؟.(قیمت 520 حدود 100 تومن ارزون تره)

Shahin007
2013/06/29, 08:18
سلام.دوستان با توجه به ارزونتر بودن 520 بین لومیا 620 و 520 کدوم بهتره؟.(قیمت 520 حدود 100 تومن ارزون تره)

سلام دوست عزیز...تفاوت هاشون چشم گیر نیست...مثلا dpi در 520 تعدادش 233 و در 620 تعدادش 246 تاهستش...پردازنده ی 620 یکم جدیدتر از پردازنده ی 520 هستش.
620 دوربینش فلاش داره ولی 520 نداره و...
در کل تفاوت هاشون همون اندازه ی تفاوت قیمتشون هستش.620 یکم بهتره.

saranipedram
2013/06/29, 08:29
سلام دوست عزیز...تفاوت هاشون چشم گیر نیست...مثلا dpi در 520 تعدادش 233 و در 620 تعدادش 246 تاهستش...پردازنده ی 620 یکم جدیدتر از پردازنده ی 520 هستش.
620 دوربینش فلاش داره ولی 520 نداره و...
در کل تفاوت هاشون همون اندازه ی تفاوت قیمتشون هستش.620 یکم بهتره.
از نظر شکل ظاهری هم تفاوت دارند درسته؟.
صفحه نمایش 520 بزرگتره.مال 620 TFT هست ولی 520 IPS .کدوم بهتره؟

Shahin007
2013/06/29, 08:35
از نظر شکل ظاهری هم تفاوت دارند درسته؟.
صفحه نمایش 520 بزرگتره.مال 620 TFT هست ولی 520 IPS .کدوم بهتره؟

بله دیگه لومیا 520
لومیا 620

صفحه نمایش 520 دو دهم اینچ از 620 بزرگتره.ipslcd بهتر هستش و کیفیتش بالاتره ولی در ویندوزفون و مخصوصا این مدل ها چون رزولیشن تصویر بسیار بالا نیس پس شاهد
تفاوت چشمیگیری نخواهید بود.
تو این رنج قیمت بسیاری از سایت های خارجی 620 رو بهترین گوشی از لحاظ سخت افزار و طراحی معرفی کردن.

lastwall
2013/09/14, 21:16
بچه ها سلام
الان بخوام یه گوشی خوب یا به عبارتی عالی بگیرم تو این رینج قیمت چی بگیرم؟
از بین گوشی های sony,HTC , Samsung

لطفا یه چیزی که واقعا سرش به تنش بیارزه بگید...:)
ممنون

Nima.Salarian
2013/09/14, 21:58
بچه ها سلام
الان بخوام یه گوشی خوب یا به عبارتی عالی بگیرم تو این رینج قیمت چی بگیرم؟
از بین گوشی های sony,HTC , Samsung

لطفا یه چیزی که واقعا سرش به تنش بیارزه بگید...:)
ممنون
1.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
2.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
3.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
4.

shadow313
2013/09/29, 21:46
'گوشی گالکسی اس 2 پلاس هم جای تامل داره ..

Hessam
2013/11/20, 13:20
سلام - دوستان راه و مسیر ما افتاد به راهنمایی از شما . :D

یه گوشی میخوایم بخریم. برای خودم نه. برای یه شخص دیگه.
در همین رنج قیمت 600 تا 800 آخرش... خیلی تلاش کردم تا خریدار رو به 800 رسوندم! یعنی 801 هزار تومن باشه، قبول نمی کنه! :D

چیزی که مهمه اینه که گوشی:
- حتماً اندروید باشه و ورژن 4.1 به بالا باشه!
- حتماً کیفیت ساخت بالایی داشته باشه از نظر مقاومت ضد ضربه و ضد خش بودن! (ضد خش بودن مهم تره!)
- حتماً دوربینش حداقل 5 مگاپیکسل باشه.
- حتماً قابلیت نصب کارت حافظه داشته باشه.
- حتماً یکی از برندهای سامسونگ یا ال جی باشه! بقیه ی برندها خریدار قبول نمی کنه!
- حتماً پردازنده ی دو هسته ای دست کم 1 گیگاهرتزی داشته باشه و رم بیش از 1 گیگ. خود 1 گیگ هم قابل قبول هست.
- حتماً کوچیکتر از 5 اینچ باشه. بین 3/5 تا حداکثر 5 اینچ عالیه.
- حتماً هم قابلیت زبان فارسی رو کاملاً ساپورت کنه!
- حتماً رادیو و هنذفری داشته باشه.
- حتماً از فایل های پی دی اف و آفیس پشتیبانی کنه!
- حتماً باتریش بیش از 1500 میلی آمپر باشه...! یعنی حداقل 1500.
- حتماً گارانتی اصلی و معتبر باشه. (حداقل حداقل 1 سال)
- اگر قابلیت مولتی تاچ و تشخیص چند لمس انگشت به صورت همزمان هم داشته باشه، خیلی خوبه. اما اجباری نیست.

با موارد فوق، من که والا گیج شدم که چی انتخاب کنم... شما راهنمایی کنید.

می دونید بیشتر چی من و خریدارها رو گیج می کنه...؟!!! این کامنت هایی که زیر مشخصات گوشی ها کاربران نوشتن!
عجیب ضد و نقیضه و آدم رو به حسابی شک می اندازه...!!! :(

Dan
2013/11/20, 14:01
سلام - دوستان راه و مسیر ما افتاد به راهنمایی از شما . :D

یه گوشی میخوایم بخریم. برای خودم نه. برای یه شخص دیگه.
در همین رنج قیمت 400 تا 800 آخرش... خیلی تلاش کردم تا خریدار رو به 800 رسوندم! یعنی 801 هزار تومن باشه، قبول نمی کنه! :D

چیزی که مهمه اینه که گوشی:
- حتماً اندروید باشه و ورژن 4.1 به بالا باشه!
- حتماً کیفیت ساخت بالایی داشته باشه از نظر مقاومت ضد ضربه و ضد خش بودن! (ضد خش بودن مهم تره!)
- حتماً دوربینش حداقل 5 مگاپیکسل باشه.
- حتماً قابلیت نصب کارت حافظه داشته باشه.
- حتماً یکی از برندهای سامسونگ، سونی، نوکیا یا ال جی باشه! بقیه ی برندها خریدار قبول نمی کنه!
- حتماً پردازنده ی دو هسته ای دست کم 1 گیگاهرتزی داشته باشه و رم بیش از 1 گیگ. خود 1 گیگ هم قابل قبول هست.
- حتماً کوچیکتر از 5 اینچ باشه. بین 3/5 تا حداکثر 5 اینچ عالیه.
- حتماً هم قابلیت زبان فارسی رو کاملاً ساپورت کنه!
- حتماً رادیو و هنذفری داشته باشه.
- حتماً از فایل های پی دی اف و آفیس پشتیبانی کنه!
- حتماً باتریش بیش از 1500 میلی آمپر باشه...! یعنی حداقل 1500.
- حتماً گارانتی اصلی و معتبر باشه.
- اگر قابلیت مولتی تاچ و تشخیص چند لمس انگشت به صورت همزمان هم داشته باشه، خیلی خوبه. اما اجباری نیست.

با موارد فوق، من که والا گیج شدم که چی انتخاب کنم... شما راهنمایی کنید.

می دونید بیشتر چی من و خریدارها رو گیج می کنه...؟!!! این کامنت هایی که زیر مشخصات گوشی ها کاربران نوشتن!
عجیب ضد و نقیضه و آدم رو به حسابی شک می اندازه...!!! :(
هفت خان رستم رو باید طی کرد! اینا که ضد و نقیضن! چجوری یه گوشی نوکیا اندرویدی معرفی کنیم که حالا اندرویدشم حتما 4.1 به بالا باشه؟! :-?

پیشنهاد اول و دوم بترتیب:
سامسونگ I9105 Galaxy S II Plus
بدون گارانتی زیر 800 پیدا میشه ولی با گارانتی رو باید بپرسی ببینی میشه یا نه.

Xperia L
با گارانتی زیر 800 تومنه.

Reza Eshraghi
2013/11/20, 14:16
هفت خان رستم رو باید طی کرد! اینا که ضد و نقیضن! چجوری یه گوشی نوکیا اندرویدی معرفی کنیم که حالا اندرویدشم حتما 4.1 به بالا باشه؟! :-?

Xperia L

:D
آره میعاد جون ! منم میخواستم همینو بگم که نوکیا که اندروید نداره !!!

Hessam
2013/11/20, 14:20

Xperia L

:))
اوکی. پس نوکیا حذف میشه! کلاً نوکیا اندروید نمی زنه! نه؟ حیف!
نه. گوشی حتماً گارانتی دار و حداقل 1 ساله باشه.
سونی هم کیفیت ساخت خوبی نداره! :( اشتباه کردم تو لیست زدم! همون بین ال جی و سامسونگ پس اوکی باشه. :D
الان مجدد ویرایش کردم. لذا مجدد نقل و قول کن عزیز. :)

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/20, 14:29
سونی هم کیفیت ساخت خوبی نداره! :( اشتباه کردم تو لیست زدم! همون بین ال جی و سامسونگ پس اوکی باشه. :D

سلام بر استاد حسام عزیز
سونی کیفیت ساخت نداره اونوقت سامونگ داره؟؟ میشه روشنم کنی حسام جان!!!!
با فقط سامسونگ و الجی خیلی خودتون رو محدود کردید!!
کاش میشد فقط کمی دیگه بودجه بره بالا تا بشه اکسپریا sp پیشنهاد داد. واقعا حیفه؛ همین چند ماه پیش یعنی اواخر بهار که اومد قیمتش حدود 1400 بود.

Hessam
2013/11/20, 14:42
سلام بر استاد حسام عزیز
سونی کیفیت ساخت نداره اونوقت سامونگ داره؟؟ میشه روشنم کنی حسام جان!!!!
با فقط سامسونگ و الجی خیلی خودتون رو محدود کردید!!
کاش میشد فقط کمی دیگه بودجه بره بالا تا بشه اکسپریا sp پیشنهاد داد. واقعا حیفه؛ همین چند ماه پیش یعنی اواخر بهار که اومد قیمتش حدود 1400 بود.

من سونی برای خواهرم خریدم. مدل Neo L. خیلی از کیفیت ساختش ناراضی هستیم! کلاً بدنه و ال سی دیش خط و خش افتاده شدید!
در حالی که همیشه خوب نگه داشته شده و هرگز نیوفتاده از دست...!
رابط کاربری لمسیش هم حساسیتش ظاهراً مشکل داره! گاهی عمل می کنه! گاهی عمل نمی کنه! از روز اول همینطور بود!!
همشون هم از دم چینی هست متاسفانه! در حالی که سونی رو ژاپن میزنه. هر چند سامسونگ و ال جی رو هم کره میزنه و مدل های چینیش در بازار هست!
اما از حق نگذریم، سامسونگ یک سر و گردن از سونی بالاتره!! ال جی رو نمی دونم!

الان دارم اینو بررسی می کنم... عجیب گیجم! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Dan
2013/11/20, 14:42
من که نگفتم گارانتی نداره گفتم چون مطمئن نیستم باید چک بشه مخصوصا اینکه شهر به شهر قیمت ها تفاوت دارن.
در مورد سونی موافقم. من خودم هم زیاد رو سونی مانور نمیدم ولی Xperia L سخت افزارش نسبت به قیمتش خیلی خوبه.

بجز اینا اگه بند الف رو در نظر نگیریم Optimus L9 با اندروید 4.0.4 و Prada 3 با اندروید 2.3 خیلی خوبن. طراحی Prada 3 فوق العادست.

در کل اگر خودم جای ایشون بودم با کمی افزایش بودجه HTC Desire 500 رو میگرفتم.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/20, 14:52
همشون هم از دم چینی هست متاسفانه! در حالی که سونی رو کره میزنه.

با عرض پوزش سونی در اصل متعلق به ژاپن میباشد نه کره!!!
البته همینطور که خودتون گفتین همه رو چین میزنه.

Hessam
2013/11/20, 16:59
در حال مذاکره با خریدار هستم...! ظاهراً در عین ناباوری از برند سامسونگ خوششون نمیاد! فقط الجی و نوکیا و سونی!!!

سونی که کیفیت اوکی نیست! حذف شد!
سامسونگ که میگه بدم میاد! :( این هم حذف شد!
نوکیا هم که اندروید نداره!
راهی جز انتخاب الجی باقی نمی مونه و ظاهراً هم بین الجی ها مدلی بهتر از LG Optimus L9 P768 یافت نشد!

نظر من رو Samsung I8190 Galaxy S III Mini بود و همچنین نظر جناب Dan روی I9105 Galaxy S II Plus که تا الان هیچکدوم مورد توافق خریدار نبوده.

LG Optimus L9 P768 فعلاً تایید شده...
به Sony Xperia Go هم خیلی بی علاقه نیستن!

اما در هر صورت مورد ال جی احتمال خریدش بیشتر هست.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/11/20, 17:27
میگم حسام جان یه تحقیق بکن ببین وضعیت پشتیبانی الجی چجوریه
قبلا میگفتن آپدیت هاش خیلی دیر میاد یا مدت کمتری از هر گوشی پشتیبانی میکنه
ولی باز میگن از گوشی های جدیدش خوب پشتیبانی میکنه
تحقیق کن ببین راجع به گوشی مورد نظر شما اوضاع از چه قراره
اگر هم تصمیم سونی شد چرا آخه اکسپرا go؟؟؟ رمش 512 ه!!!

Hessam
2013/11/20, 17:47
میگم حسام جان یه تحقیق بکن ببین وضعیت پشتیبانی الجی چجوریه
قبلا میگفتن آپدیت هاش خیلی دیر میاد یا مدت کمتری از هر گوشی پشتیبانی میکنه
ولی باز میگن از گوشی های جدیدش خوب پشتیبانی میکنه
تحقیق کن ببین راجع به گوشی مورد نظر شما اوضاع از چه قراره
اگر هم تصمیم سونی شد چرا آخه اکسپرا go؟؟؟ رمش 512 ه!!!

در مورد پشتیبانی از کی بپرسم؟!! فقط فکر کنم رئیس شاید بدونه! :D

در مورد اکسپریا گو هم صرف ضد آب و ضد ضربه بودنش، اسثناً کانفیگ سخت افزاریش، اهمیت کمی پیدا می کنه براشون!!
چون قصد گیم و انجام پردازش های سنگین ندارن!!
بخاطر آینده نگریش پردازنده ی 2 هسته ای و رم 1 گیگ میخوان! وگرنه براشون کارایی نداره از نظر من.

بخاطر همین بود گفتم احتمال خرید مدل الجی بیشتر هست. خودشون عاشق الجی هستن! (اگر از ضد آب و ضد ضربه بودن اون مدل سونی صرف نظر کنن!)

Shahin007
2013/11/20, 19:24
در مورد پشتیبانی از کی بپرسم؟!! فقط فکر کنم رئیس شاید بدونه! :D

در مورد اکسپریا گو هم صرف ضد آب و ضد ضربه بودنش، اسثناً کانفیگ سخت افزاریش، اهمیت کمی پیدا می کنه براشون!!
چون قصد گیم و انجام پردازش های سنگین ندارن!!
بخاطر آینده نگریش پردازنده ی 2 هسته ای و رم 1 گیگ میخوان! وگرنه براشون کارایی نداره از نظر من.

بخاطر همین بود گفتم احتمال خرید مدل الجی بیشتر هست. خودشون عاشق الجی هستن! (اگر از ضد آب و ضد ضربه بودن اون مدل سونی صرف نظر کنن!)

ال جی تنبل ترین شرکت تو ارائه ی آپدیته...حتی در مورد پرچمداراش این مورد صدق میکنه...

و این که در اندروید اکثر موقع ها آپدیت ها
فقط واسه گوشی های رده بالا ارائه میشه.

....بهترین پشتیبانی هم که واسه نوکیا س.
البته این سخت افزاری که گفتی حسام جان همین الانش برای اندروید کاملا ضعیف محسوب میشه دیگه فکر آینده رو نکن!
(یه بازی hd بریزین کاملا مشخص میشه)
کلا در اندروید تو این رنج قیمت بیشتر از همون مدل LG انتظار نداشته باشین.

Hessam
2013/11/20, 19:42
ال جی تنبل ترین شرکت تو ارائه ی آپدیته...حتی در مورد پرچمداراش این مورد صدق میکنه...

و این که در اندروید اکثر موقع ها آپدیت ها
فقط واسه گوشی های رده بالا ارائه میشه.

....بهترین پشتیبانی هم که واسه نوکیا س.
البته این سخت افزاری که گفتی حسام جان همین الانش برای اندروید کاملا ضعیف محسوب میشه دیگه فکر آینده رو نکن!
(یه بازی hd بریزین کاملا مشخص میشه)
کلا در اندروید تو این رنج قیمت بیشتر از همون مدل LG انتظار نداشته باشین.

نه. خوشبختانه انتظار خیلی پایین هست و قرار نیست گیم هم بازی کنن. فقط گیم های کوچیک و اصلاً تو کار گیم های اچ دی نیستن.
خریدار خانوم هست. گیم و اینا تو کارش نیست. مگر بازی های دخترونه و کوچیک.

Shahin007
2013/11/20, 19:49
نه. خوشبختانه انتظار خیلی پایین هست و قرار نیست گیم هم بازی کنن. فقط گیم های کوچیک و اصلاً تو کار گیم های اچ دی نیستن.
خریدار خانوم هست. گیم و اینا تو کارش نیست. مگر بازی های دخترونه و کوچیک.

نظر بنده ی حقیرم روی اون مدل ال جی هستش...هم اندازه ی خوبی داره...سخت افزار مناسب و طراحی قشنگی هم داره.
مبارکشون باشه.

aminminooei
2013/11/20, 20:02
با عرض سلام خدمت همه اساتید
باید بگم که انصافا گوشیهای سونی مظلوم واقع شدند .
بنده خودم Xperia P داشتم و فوق الاده ازش راضی بودم .
کیفیت ساختش رو طی یک اتفاق کاملا تست کردم ، البته قبول دارم که در بعضی مدلها شرکت ها خوب عمل نمی کنند که این هم در مورد همه ی برند ها صدق میکنه .

Hessam
2013/11/20, 20:10
با عرض سلام خدمت همه اساتید
باید بگم که انصافا گوشیهای سونی مظلوم واقع شدند .
بنده خودم Xperia P داشتم و فوق الاده ازش راضی بودم .
کیفیت ساختش رو طی یک اتفاق کاملا تست کردم ، البته قبول دارم که در بعضی مدلها شرکت ها خوب عمل نمی کنند که این هم در مورد همه ی برند ها صدق میکنه .

متاسفانه درباره ی Neo L صدق می کرد که کاملاً ناامید کننده و تاسف بار ظاهر شد!
احتمالاً از دستتون افتاد که می فرمایید تست کردید...

تمامی گوشی ها از دست هر شخصی تا حالا چندین بار بر روی زمین و آسفالت افتاده و هیچ اتفاقی برای گوشی نیوفتاده! این دلیل خوبی نیست!

aminminooei
2013/11/20, 20:24
متاسفانه درباره ی Neo L صدق می کرد که کاملاً ناامید کننده و تاسف بار ظاهر شد!
احتمالاً از دستتون افتاد که می فرمایید تست کردید...

تمامی گوشی ها از دست هر شخصی تا حالا چندین بار بر روی زمین و آسفالت افتاده و هیچ اتفاقی برای گوشی نیوفتاده! این دلیل خوبی نیست!
خوب البته جسارت نباشه
ولی بنده تجربه شخصی خودم رو گفتم و البته در مورد neo L حرفهای شما رو کاملا تایید میکنم .
ولی برای مثال همین برند سامسونگ که بنده خودم هم خیلی دوستش دارم در طراحی S2 واقعا خوب عمل نکرد .
اما در مورد اون اتفاق هم که پرسیدی گوشی زمین نخورد ولی وقتی که به اتفاق خانواده رفته بودیم بیرون من مشغول فیلم برداری با گوشیم بودم که ناگهان یه پسر بچه ایی که مشغول برف بازی بود به طور ناگهانی یه مشت پر از برف و ماسه رو صاف کوبید پشت گوشی من به طوری که کل گوشی چنان خیس و کثیف شده بود که خودم هم باور نمیکردم که گوشیم دوباره روشن بشه .
در مورد کارایی هم با وجود ورزن پایین سیستم عاملش کاملا روان کار میکرد و در مورد دوربین هم میتونم یکی از عکسهایی که با هاش گرفتم رو براتون بزارم تا خودتون ببینید.
با تشکر

Dan
2013/11/20, 23:07
خوب البته جسارت نباشه
ولی بنده تجربه شخصی خودم رو گفتم و البته در مورد neo L حرفهای شما رو کاملا تایید میکنم .
ولی برای مثال همین برند سامسونگ که بنده خودم هم خیلی دوستش دارم در طراحی S2 واقعا خوب عمل نکرد .
اما در مورد اون اتفاق هم که پرسیدی گوشی زمین نخورد ولی وقتی که به اتفاق خانواده رفته بودیم بیرون من مشغول فیلم برداری با گوشیم بودم که ناگهان یه پسر بچه ایی که مشغول برف بازی بود به طور ناگهانی یه مشت پر از برف و ماسه رو صاف کوبید پشت گوشی من به طوری که کل گوشی چنان خیس و کثیف شده بود که خودم هم باور نمیکردم که گوشیم دوباره روشن بشه .
در مورد کارایی هم با وجود ورزن پایین سیستم عاملش کاملا روان کار میکرد و در مورد دوربین هم میتونم یکی از عکسهایی که با هاش گرفتم رو براتون بزارم تا خودتون ببینید.
با تشکر
حسام جان درست فرمودند. با یه مورد نمیشه نظر قطعی داد. همین S2 که میگید طراحی بدی داره ، برای یکی از دوستان از یک ردیف پله (8 پله) سقوط کرده و بعدش هم هیچ اتفاقی برای گوشیش نیفتاد.
البته در مورد این گوشی من موارد بیشتری دیدم ولی به هر حال حرف آقا حسام درست هستش.

Castiel
2013/11/20, 23:12
حسام جان من LG Optimus L9 760 را پیشنهاد می کنم با صفحه 4.7 اینچی IPS LCD
پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتز و 1 گیگابایت رم
قابلیت نصب مموری کارت
دوربین 5 مگاپیکسل
باتری 2150 میلی آمپر و ...

قیمت هم بین 760 تا 800 هزار تومان با گارانتی پیشنهاد می کنم.

Hessam
2013/11/21, 13:08
حسام جان من LG Optimus L9 760 را پیشنهاد می کنم با صفحه 4.7 اینچی IPS LCD
پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتز و 1 گیگابایت رم
قابلیت نصب مموری کارت
دوربین 5 مگاپیکسل
باتری 2150 میلی آمپر و ...

قیمت هم بین 760 تا 800 هزار تومان با گارانتی پیشنهاد می کنم.

چرا 768 نه؟

من هنوز تفاوت این دو رو درک نکردم که تو چیه!! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

امتیازش ظاهراً پایین تره...!

در مورد ضعف پشتیبانی LG دوستان درست میگن؟ (البته هر چند این چیز مهمی برای خریدار نیست!)

فقط خدمات پس از فروش مهم هست که ظاهراً خوبه.

اما اون مورد گلکسی اس 3 مینی، بهتر از این دو نیست؟!
تصور من اینه که این بهتر از اون دوتاست. قیمتش هم پایین تره. البته احتمالش خیلی کمه که خریدار قبول کنه سامسونگ رو!

smrbh
2014/03/25, 12:50
سلام

به نظرتون از بین دو گوشی زیر کدومشون بهتره و آیا در این رنج قیمت ، گوشی دیگه ای هست که بهتر از اینا باشه . ممنون

Motorola Moto G 16GB Dual Sim

Huawei Ascend G700

Yaser_Aramesh
2014/03/25, 21:13
سلام

به نظرتون از بین دو گوشی زیر کدومشون بهتره و آیا در این رنج قیمت ، گوشی دیگه ای هست که بهتر از اینا باشه . ممنون

Motorola Moto G 16GB Dual Sim

Huawei Ascend G700

سلام . عیدتون مبارک .

بین این دو قطعا" G700 بهتره چون برتری هاش بیشتره (دو برابر رم بیشتر , قدرتمندتر , فیلم برداری فول اچ دی , دارا بودن درگاه کارت حافظه )

در این رنج قیمت بین اندرویدی ها G700 ارزش خرید بالایی داره .

ویندوزفونی هم بنده HTC 8X و Lumia 525 رو توصیه میکنم .

ضد آب بودن قطعات Moto G (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

vahid65
2014/04/09, 18:06
سلام خدمت دوستان و اساتید
میخواستم نظرتون رو در مورد Huawei Ascend G610 بدونم . آیا نسبت به قیمتش گزینه بهتری وجود داره؟

Dan
2014/04/09, 21:22
سلام خدمت دوستان و اساتید
میخواستم نظرتون رو در مورد Huawei Ascend G610 بدونم . آیا نسبت به قیمتش گزینه بهتری وجود داره؟
Xperia L هم گزینه خوبی هست اما نمیشه گفت کدوم بهتره چون هرکدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2014/04/16, 11:36
سلام دوستان
دلم براتون خیلی تنگ شده
وقتم کمه ژس سری میرم سراغ سوال اصلی
هواوی g610 چطوره؟؟؟ بازی ها رو تا چه حد جواب میده؟ معایبش چیه؟ کدوم کدش خوبه؟؟
نسبت به اکسپریا L یا M؟
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

Dan
2014/04/16, 21:46
سلام دوستان
دلم براتون خیلی تنگ شده
وقتم کمه ژس سری میرم سراغ سوال اصلی
هواوی g610 چطوره؟؟؟ بازی ها رو تا چه حد جواب میده؟ معایبش چیه؟ کدوم کدش خوبه؟؟
نسبت به اکسپریا L یا M؟
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید
سلام محمد جان . دل ما هم برای شما تنگ شده :)

گوشی خوبیه. بازی های HD رو ساپورت میکنه اما خب مسلما خیلی روون نیست. در کل برای یه گوشی با این قیمت بسیار خوبه.
به نظر من تنها چیزی که میشه ضعف اصلی حساب کرد حافظه داخلی کم هست. بقیه موارد مثل ساپورت نکردن OTG ، دریافت آپدیت های کم و ... برای یه گوشی توی این رنج عادی هستش.
مدل U20 نسخه صادراتی این گوشی هست که گارانتی هم داره. فقط قبل از خرید از فروشگاه ها درباره پشتیبانی از زبان فارسی سوال کنید که فارسی رو ساپورت کنه.

MOHAMMAD MOBASHERI
2014/04/17, 09:00
سلام محمد جان . دل ما هم برای شما تنگ شده :)

گوشی خوبیه. بازی های HD رو ساپورت میکنه اما خب مسلما خیلی روون نیست. در کل برای یه گوشی با این قیمت بسیار خوبه.
به نظر من تنها چیزی که میشه ضعف اصلی حساب کرد حافظه داخلی کم هست. بقیه موارد مثل ساپورت نکردن OTG ، دریافت آپدیت های کم و ... برای یه گوشی توی این رنج عادی هستش.
مدل U20 نسخه صادراتی این گوشی هست که گارانتی هم داره. فقط قبل از خرید از فروشگاه ها درباره پشتیبانی از زبان فارسی سوال کنید که فارسی رو ساپورت کنه.

خیلی ممنون میعاد جان
اون مشکل حافظه داخلی رو من با چند نفر که این گوشی رو داشتن صحبت کردم میگن خیلی راحت میشه بازی ها و برنامه ها رو به حافظه جانبی منتقل کرد؛ درسته؟؟
این گوشی نسبت به اکسپریا L یا M از نظر سخت افزاری پایین تره یا بالا تر؟؟
کلا این گوشی نسبت به گوشی های همردش مثل اکسپریا L یا M یا ... و گوشی های کمی گرونتر مثل sii پلاس یا ... چطوره؟؟
به نظر شما با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟؟؟
از قیمت هاش خبر داری؟؟؟
تو این رنج سایر شرکت ها در زمینه ارائه آپدیت بهتر کار کردند؟؟؟
یه جا خوندم مدل u00 که مال اروپاست خیلی بهتر پشتیبانی میشه؛ درسته؟؟؟ بعد این مدل هم فارسی پشتیبانی میکنه یا فقط u20 پشتیبانی فارسی داره؟؟
ممنون

Dan
2014/04/17, 10:54
خیلی ممنون میعاد جان
اون مشکل حافظه داخلی رو من با چند نفر که این گوشی رو داشتن صحبت کردم میگن خیلی راحت میشه بازی ها و برنامه ها رو به حافظه جانبی منتقل کرد؛ درسته؟؟
این گوشی نسبت به اکسپریا L یا M از نظر سخت افزاری پایین تره یا بالا تر؟؟
کلا این گوشی نسبت به گوشی های همردش مثل اکسپریا L یا M یا ... و گوشی های کمی گرونتر مثل sii پلاس یا ... چطوره؟؟
به نظر شما با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟؟؟
از قیمت هاش خبر داری؟؟؟
تو این رنج سایر شرکت ها در زمینه ارائه آپدیت بهتر کار کردند؟؟؟
یه جا خوندم مدل u00 که مال اروپاست خیلی بهتر پشتیبانی میشه؛ درسته؟؟؟ بعد این مدل هم فارسی پشتیبانی میکنه یا فقط u20 پشتیبانی فارسی داره؟؟
ممنون
بله. البته بعضی نرم افزار ها این قابلیت رو ندارن اما مشکل اصلی فایل دیتای بازی هاست که قابل انتقال هستند.
تقریبا توی یه رده هستند. نسبت به گوشی های همرده بسیار خوب عمل میکنه. برای رده قیمت بالاتر G700 رو پیشنهاد میکنم که توی بعضی قسمت ها مثل صفحه نمایش بسیار خوبه.

با گارانتی. قیمت با گارانتی حدود 600 تا 650 هست که نسبت به مدل های بدون گارانتی اختلاف قیمتش کمه و مسلما با گارانتی پیشنهاد میشه.
نه خیلی تفاوتی نیست.
زمانی که پارس مایکروتل U20 رو برای کشور انتخاب میکنه یعنی پشتیبانی این مدل از رام های فارسی بهتره. U20 به امریکا هم صادر میشه پس نگران نباش.
توی همه مدل ها حتی U20 هم مدل بدون پشتیبانی فارسی وجود داره. شما با گارانتی بخر و از فروشنده هم سوال کن که مشکلی نباشه.

MOHAMMAD MOBASHERI
2014/04/17, 12:38
میعاد جان خیلی بهت زحمت دادم
ببخشید فکر کنم سوال آخرمه
تو صفحه قبل گفتی که این گوشی و اکسپریا L هرکدوم مزیت هایی به هم دارند میشه بگی مزیت های هرکدوم چیه؟؟؟
بعد این گوشی 4 هسته ایه ولی فکر کنم کورتکس آ7 ولی اکسپریا m معماری کریت داره و 2 هسته ای؛ پیشنهادت چیه؟؟ کدوم قوی تره و تفاوتشون چقدره؟؟؟ (خیلی شرمندم که سوال تکراری میپرسم ولی ذهنم رو خیلی درگیرکرده)
میشه آدرس سایتی که قدرت پردازنده ها و پردازشگر های گرافیکی موبایل ها رو رتبه بندی میکرد بهم بدی ببینم رتبه این پردازنده چنده
خیلی خیلی ممنون و شرمنده

Dan
2014/04/17, 13:35
میعاد جان خیلی بهت زحمت دادم
ببخشید فکر کنم سوال آخرمه
تو صفحه قبل گفتی که این گوشی و اکسپریا L هرکدوم مزیت هایی به هم دارند میشه بگی مزیت های هرکدوم چیه؟؟؟
بعد این گوشی 4 هسته ایه ولی فکر کنم کورتکس آ7 ولی اکسپریا m معماری کریت داره و 2 هسته ای؛ پیشنهادت چیه؟؟ کدوم قوی تره و تفاوتشون چقدره؟؟؟ (خیلی شرمندم که سوال تکراری میپرسم ولی ذهنم رو خیلی درگیرکرده)
میشه آدرس سایتی که قدرت پردازنده ها و پردازشگر های گرافیکی موبایل ها رو رتبه بندی میکرد بهم بدی ببینم رتبه این پردازنده چنده
خیلی خیلی ممنون و شرمنده
Xperia L حافظه داخلی بیشتری داره و دوربینش هم بهتر عمل میکنه. اما صفحه Xperia L از نظر زاویه دید و روشنایی کمی از G610 ضعیفتره.
به نوع پردازش بستگی داره. هسته های سی پی یو M و L از نظر پردازش قوی تر هستند اما تعداد هسته ها کمترن. به خاطر همین هر کدوم در بعضی پردازش ها برتری دارند. از نظر GPU هم گوشی G610 یه مقدار قوی تر از اون دو گوشی هست.
چون کلاک CPU و GPU در گوشی های مختلف یکی نیست هیچ سایتی به صورت کامل همه مدل ها رو مقایسه نمیکنه.

vahid75
2014/06/09, 13:34
سلام دوستان
تا 800حالا یه کم بیشتر شد چی پیشنهاد میدید؟؟
نظر خودم Xperia SP هست

Shahin007
2014/06/09, 13:36
سلام دوستان
تا 800حالا یه کم بیشتر شد چی پیشنهاد میدید؟؟
نظر خودم Xperia SP هست

همون SP یا G700...از قیافه ی هر کدوم خوشت اومد همونو بگیر.:)

hamed9457
2014/06/19, 11:46
سلام
بین lumia525 و lg l70 کدوم رو پیشنهاد می کنید. با تشکر:)

Dan
2014/06/19, 16:34
سلام
بین lumia525 و lg l70 کدوم رو پیشنهاد می کنید. با تشکر:)

بستگی داره که کدوم سیستم عامل رو انتخاب کنید. من لومیا ۵۲۵ رو پیشنهاد میکنم.

Nima.Salarian
2014/06/19, 20:59
سیستم عامل ویندوز رو اگه کسی تجربه کنه بعید بدونم دوباره بره طرف اندروید
اگه نظرتون روی 525 باشه انتخاب هوشمندانه ای کردید

MOHAMMAD MOBASHERI
2014/07/01, 16:56
سلام دوستان
میخواستم بدونم گوشی های خوش قیمت هواوی g610 و g730 فناوری nfc دارند یا نه؟؟
ممنون

Dan
2014/07/01, 17:05
سلام دوستان
میخواستم بدونم گوشی های خوش قیمت هواوی g610 و g730 فناوری nfc دارند یا نه؟؟
ممنون
خیر. هیچکدوم NFC ندارن.

JerJis
2014/07/02, 07:18
سلام . من یه گوشی میخوام بین 700 تا 800 تومن برای خواهرم .بیشتر هم واسه وب گردیو اینا میخواد. چی میتونین پیشنهاد کیند؟؟

Shahin007
2014/07/02, 09:20
سلام . من یه گوشی میخوام بین 700 تا 800 تومن برای خواهرم .بیشتر هم واسه وب گردیو اینا میخواد. چی میتونین پیشنهاد کیند؟؟

سلام.

Huawei Honor 3C H30-U10 با گارانتی پارس مایکروتل. قیمت حدودا ۶۸۰.

Reza Eshraghi
2014/07/02, 11:56
سلام دوستان عزیز . با تصمیم و مشورت انجام شده با اساتید عزیز بخش موبایل و با توجه به شرایط بازار و وضعیت اقتصادی عنوان تاپیک به « راهنمایی خرید گوشی در رنج 600 هزار تا 1 میلیون تومان! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) » تغییر یافت . از این پس شما کاربران عزیز در محدوده جدید می توانید نسبت به دریافت مشاوره خرید گوشی اقدام کرده و از تجربه و پیشنهادات اساتید بزرگوار بخش بهره مند شوید .

JerJis
2014/07/02, 18:47
خیلی ممنون . فقط باز هم میشه معرفی کنید . xperia v چطوره؟؟ یا g700 هاوایی؟؟

Shahin007
2014/07/02, 19:27
خیلی ممنون . فقط باز هم میشه معرفی کنید . xperia v چطوره؟؟ یا g700 هاوایی؟؟
سونی کلا دیگه پیشنهاد نمیکنم.
جی 700 گوشی خوبیه. قیمتش 630.

Sent from my Galaxy S4

jason123
2014/07/17, 16:14
سلام.

یکی از دوستای من میخواد یه گوشی تا سقف 1 میلیون تومان بخره. تاکید هم داره روی 2 سیم کارته بودن. و اولین معیارش هم زیبایی گوشیه. بقیه معیار ها مثل اندازه صفحه و پردازنده و سیستم عامل در مرحله های بعد قرار می گیرند.

دوستان لطفاً چند مد معرفی کنند.

VSH-Katana
2014/07/17, 16:25
سلام.

یکی از دوستای من میخواد یه گوشی تا سقف 1 میلیون تومان بخره. تاکید هم داره روی 2 سیم کارته بودن. و اولین معیارش هم زیبایی گوشیه. بقیه معیار ها مثل اندازه صفحه و پردازنده و سیستم عامل در مرحله های بعد قرار می گیرند.

دوستان لطفاً چند مد معرفی کنند.
سلام
اگه مراحل بعد هم توضیح بدید باز هم خوبه ! خصوصا اندازه صفحه نمایش رو
خب میریم سراغ پیشنهاد ها !
1. lg g2 mini dual با صفحه 4.7 اینچی و حافظه داخلی 8 گیگی قیمت : بین 840 تا 870 ! باتری خوبی هم روی این گوشی هست 2440 میلی آمپری البته اسنپ 400 چهار هسته ای 1.2 گیگا هرتز
2. huawei honor 3x با اندازه صفحه 5.5 اینچ قیمت بین 820 تا 860 این گوشی باطری 3000 میلی آمپری داره و پردازنده مدیا تک (که دقیقا میزان کاراییش رو نمیدونم چجوریاست )

3. samsung gs4 mini دوسیم کارته 4.3 اینچ با پردازنده 1.7 krait اسنپ 400 و با باطری 1900 میلی آمپری ! قیمت هم از850 تا 900 هزار تومن

اول ایکه به نظرم سامسونگ باطری کمی داره اون هم برای دو سیمکارته ! دوم تمام دستگاه ها از پردازنده تقریبا برابری استفاده میکنن ! (احتمالا مدل سامسونگ مقداری قوی تره)
از لحاظ زیبایی هم هر سه گوشی خوب هستن و همچنین یه مقداری سلیقه ای هست زیبایی و من g2 mini رو ترجیح میدم تو ظاهر

Nima.Salarian
2014/07/19, 21:37
سلام دوستان
نامزدم گوشیش xperia M DUAL بود ولی خورده زمین بیشتر وقت ها باید بالای تاچش رو هی لمس کنه تا تصویرش بیاد
حالا یکی گوشیش رو همینطوری حدود 470 میخواد گفته بهم با همین پول یک گوشی دو سیم براش بخرم
منم سرچ کردم این گوشی Alcatel one toch pop C7 رو براش انتخاب کردم
به نظرتون چطوره؟
اهل بازی و نرم افزار زیاد نیست
به نظرم با رم 512 مشکلی نداشته باشه و ارزشی نداره حدود 200 روش بذاریم و یک بالاتر بخریم

Dan
2014/07/19, 21:52
سلام دوستان
نامزدم گوشیش xperia M DUAL بود ولی خورده زمین بیشتر وقت ها باید بالای تاچش رو هی لمس کنه تا تصویرش بیاد
حالا یکی گوشیش رو همینطوری حدود 470 میخواد گفته بهم با همین پول یک گوشی دو سیم براش بخرم
منم سرچ کردم این گوشی Alcatel one toch pop C7 رو براش انتخاب کردم
به نظرتون چطوره؟
اهل بازی و نرم افزار زیاد نیست
به نظرم با رم 512 مشکلی نداشته باشه و ارزشی نداره حدود 200 روش بذاریم و یک بالاتر بخریم
سلام نیما جان

سری پاپ آلکاتل با این قیمت ارزش نداره. با یه مقدار اضافه کردن بودجه گزینه های بهتری هست. با حدود 530 تومن هواوی G610 خیلی بهتره.

دادن لینک از فروشگاه هم ممنوعه. :)

Nima.Salarian
2014/07/20, 00:59
گوشی z10 چطوره نسبت به لومیا 925 ؟ ارزش داره باهاش عوض کنم؟

VSH-Katana
2014/07/20, 01:24
گوشی z10 چطوره نسبت به لومیا 925 ؟ ارزش داره باهاش عوض کنم؟

بلک بری دیگه؟
Z10 و 925 از سخت افزار تقریبا مشابه بهره میبرن ! حتی رزلوشن صفحه اشون یکی هست! اما وینفون یه سیستم یه سیستم عامل موفق تر هست ضمن اینکه برنامه های بیشتری هم برای لومیا وجود داره و صفحه نمایش بهتر و با کیفیت تری داره
همچنین عکاسی خوبی هم داره !
در کل نمیارزه !

me.mr
2014/07/25, 09:49
سلام بر دوستان گلم در انجمن سخت افزار.
میخواستم یک گوشی در رنج 800 هزار تومن بگیرم، نظرم روی Grand2 هست.(اون 90 تومن بقیه رو یه جوری حلش میکنیم! :D)
نظر اساتید محترم در مورد این انتخاب و پیشنهاد های احتمالی دیگر رو میخواستم بدونم...
با تشکر@};-

Dan
2014/07/25, 10:11
سلام بر دوستان گلم در انجمن سخت افزار.
میخواستم یک گوشی در رنج 800 هزار تومن بگیرم، نظرم روی Grand2 هست.(اون 90 تومن بقیه رو یه جوری حلش میکنیم! :D)
نظر اساتید محترم در مورد این انتخاب و پیشنهاد های احتمالی دیگر رو میخواستم بدونم...
با تشکر@};-
گزینه دیگه LG G2 mini هست. انتخاب بین این دو تا بستگی به اولویت های خودتون داره ولی اختلاف اصلی سایز صفحه هستش.

me.mr
2014/07/25, 10:14
گزینه دیگه LG G2 mini هست. انتخاب بین این دو تا بستگی به اولویت های خودتون داره ولی اختلاف اصلی سایز صفحه هستش.
کلا از LG خوشم نمیاد! میخوام کارایی و بازدهی خوبی داشته باشه. خواستم نظرات کلی رو در مورد این گوشی بدونم.

Dan
2014/07/25, 10:31
کلا از LG خوشم نمیاد! میخوام کارایی و بازدهی خوبی داشته باشه. خواستم نظرات کلی رو در مورد این گوشی بدونم.
خب پس اگه LG رو از گزینه ها حذف کنید همون Grand 2 رو پیشنهاد میکنم. نسبت به بقیه گزینه های این رنج قیمت بهتره.

me.mr
2014/07/25, 11:52
خب پس اگه LG رو از گزینه ها حذف کنید همون Grand 2 رو پیشنهاد میکنم. نسبت به بقیه گزینه های این رنج قیمت بهتره.
آره خودمم نظرم روی grand 2 بود. خواستم ببینم گوشی میتونه تو این رنج رقیب اصلی باشه که با تحقیقات و گفته های شما مطمئن شدم که نه!
ممنون از کمکتون... ایشالا عکسشم میزارم تو تاپیک@};-

king
2014/07/28, 19:46
galaxy s3 i9300 خیلی بهتره

SAMAN
2014/07/28, 23:55
اساتید زیر رنج 600 پیشنهاد نمیدین ؟؟؟!

Reza Eshraghi
2014/07/28, 23:57

عنوان تاپیک چی هست ؟ :-?
برام اینجا بنویسید عنوان تاپیک رو

Shahin007
2014/07/28, 23:58

اینجا:

راهنمایی خرید گوشی زیر 600 هزار تومان! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!)

SAMAN
2014/07/29, 00:03
اینجا:

راهنمایی خرید گوشی زیر 600 هزار تومان! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!)

ندیده بودم عزیز ببخشید .................. فکر کردم زیر 600 تومن پیشنهاد نمیدین .........

me.mr
2014/07/29, 12:25
galaxy s3 i9300 خیلی بهتره
بودجه رو توجه کنید. 800 هزار تومان!

davo0d-s000t
2014/07/29, 16:13
کلا گوشی های زیر1تومن سامسونگ وhtcرو بهتره طرفش نرین
متاسفانه تاچویز بسیار سنگین شده و بعد از مدتی پر از هنگ میشه گوشی و واقعا ادم رو پشیمون میکنه از خرید سامسونگ!من الان اس4دارم واقعا رو اعصابه تاچویز
به نظرم اگرg2 miniبردارید واقعا گوشی عالی هست با گارانتی رسمی2ساله شرکتlg
اگر هم تمایلی به الجی ندارید xperia m2 dualگوشی خوبیه
در تست باتری حدود30-40%بهتر از گرند2 بوده،کنتراست صفحه هم بالاتر هست و cpuش همs400که من خیلی میپسندم و معتبر تره.صفحه هم4.8اینچ هست که بهترین سایزه برای گوشی.گرند2خیلی بد دست هست
اگر همhtcرو میپسندین دیزایر610هم فارق از باتریش گوشی خوبیه خصوصا با سنس5.5.

The Ghost
2014/08/15, 19:18
سلام؛یک گوشی تا حداکثر 650 برای دوستم می خوام.دوربین و قدرت پردازشی در اولویت باشه.
پیشنهاد خودم بهش Huawei Honor 3C هستش.نظرتون چیه؟

Shahin007
2014/08/16, 00:01
سلام؛یک گوشی تا حداکثر 650 برای دوستم می خوام.دوربین و قدرت پردازشی در اولویت باشه.

همون Honor 3C...رقیب نداره در رنج 600 تومن. :)

Oneshot Milad
2014/08/16, 02:02
لومیا 520
لومیا 720
لومیا 630
اچ تی سی 8 ایکس
ویندوز فون ... شک نکن ...

Dan
2014/08/16, 07:33
با شاهین جان موافق هستم. Honor 3C انتخاب خوبیه.
اگر میخواهید تمرکز بیشتری روی دوربین بذارید سونی Xperia SP هم گزینه خوبیه ولی توی بعضی قسمت ها مثل صفحه نمایش از 3C ضعیفتر عمل میکنه.

The Ghost
2014/08/16, 09:19
همون Honor 3C...رقیب نداره در رنج 600 تومن. :)

با شاهین جان موافق هستم. Honor 3C انتخاب خوبیه.
اگر میخواهید تمرکز بیشتری روی دوربین بذارید سونی Xperia SP هم گزینه خوبیه ولی توی بعضی قسمت ها مثل صفحه نمایش از 3C ضعیفتر عمل میکنه.

خیلی ممنون :)

لومیا 520
لومیا 720
لومیا 630
اچ تی سی 8 ایکس
ویندوز فون ... شک نکن ...

من خودم طرفدار پر و پا قرص ویندوز فون و نوکیام.از نظر خودم نوکیا و اپل در زمینه گوشی هیچ رقیبی ندارن!ولی خب این دوست ما ویندوزفون دوست نداره (:|

Nima.Salarian
2014/08/16, 10:07
خیلی ممنون :)

من خودم طرفدار پر و پا قرص ویندوز فون و نوکیام.از نظر خودم نوکیا و اپل در زمینه گوشی هیچ رقیبی ندارن!ولی خب این دوست ما ویندوزفون دوست نداره (:|
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(-%D8%B9%D9%85%D8%AF%D9%87-%D9%88-%D8%AA%DA%A9%DB%8C)

opoyan
2014/08/16, 12:35
با سلام
متاسفانه گوشیم خراب شد و نیاز دارم یه گوشی اندرویدی یا ویندوزفون "با دوام" بگیرم! یعنی چیزی که حداقل سه سال کار بده بهم.
ملاک های خرید من شامل موارد زیر هستند:
دو سیم کارته بودن
هنگ نکردن و "اعصاب خردکن نبودن"
دوام بالا

استفاده های بنده:
آهنگ گوش کردن
استفاده معمولی مثل پیام دادن و زنگ زدن
ضبط صدا
خیلی کم عکس گرفتن
وبگردی
وایبر و نرم افزار های پیام رسان
خیلی کم هم شاید بازی کنم.

حالا با توجه به محدودیت بودجه ام که تا سقف 700 هزارتومان الی 800 میباشد جستجو کردم و به این نتایج رسیدم:

1)
LG L70 Dual D325:

قیمت هم 553 تومن و صفحه نمایش 4.5 اینچی

2)

Huawei Ascend G730

قیمت :545 تومن
صفحه نمایش هم 5.5 اینچی

3)Huawei Ascend G525

قیمت 425
صفحه نمایش هم 4.5 اینچی

4)

Nokia Lumia 630 Dual

4.5 اینچ
قیمت 655

با توجه به بررسی های انجام شده باطری ال جی از هر دو تا قوی تره و فقط نمایش گر 4.5 اینچی و سی پیوش ضعیف تره .
البته خیلی ها به هوواوی خوشبین نیستن و این من رو دو به شک میکنه چون هووای جی 730 امکانات خیلی خوبی داره ولی خب برند ال جی معتبرتره.
با توجه به جمیع صحبت هام لطفا راهنمایی م کنید ارزش خرید کدومش بیشتره.
بازم تاکید میکنم من نمیخام با گوشی بازی سنگین انجام بدم و اولویت 4 ام من بازی کردنه.

البته لومیا خیلیا ازش راضین و واقعا توجه خودمم جلب کرده.
خواهشا منت سر بنده گذاشته اول اولیوت های بنده رو خونده و مدل ها رو بررسی کنیدو از بین 4 مدل یکی رو پیشنهاد بدید .
سپاس

از پاسخ های شما سپاسگزارم.

VSH-Katana
2014/08/16, 13:16
با حدود 870 یا کمتر میتونید lg g2 mini dual رو بگیرید که یه گوشی خوب با امکانات خوب هست

ولی اگه بودجه نمیرسه به نظرم
Nokia Lumia 630 Dual ! گرچه فیلمبرداری hd در برابر fhd بقیه یه خورده کمه اما گوشی خوبی هست

opoyan
2014/08/16, 13:22
عزیز دل ممنون از پیشنهادتون ولی امکان خریدش واقعا نیس
مرسی از توجهتون

Reza Eshraghi
2014/08/16, 13:27
امید جان عزیز سلام . به فروم سخت افزار خوش آمدی برادر @};-
خوشحالم که بالآخره توستی با طی 7 خان رستم در انجمن پست بدی ! ( مشاوره خوب گرفتن در انجمن خوب به قولی واقعاً نیاز به یک سری مراحل پیش نیازی داره و ناز داره دیگه ! :D )
شوخی کردم ولی اگر از قند شکن استفاده نکنید مشکلی پیش نمیاد بعضی اوقات لینک دادن از جاهای دیگه یا پیوست فایل از آپلودسنترهای دیگه باعث به انتظار تأیید رفتن میشه .
اما به هرحال خوشحالم در حال حاضر مشکل ندارید و سؤالتون تأیید شد و به سرعت جواب اولین استاد عزیز بخش موبایل وحید جان عزیز هم گرفتید @};-@};-

Shahin007
2014/08/16, 13:28
عزیز دل ممنون از پیشنهادتون ولی امکان خریدش واقعا نیس
مرسی از توجهتون

اگه اندروید خواستی بگیری G700 بگیرید...گوشی خوبیه.
در جریان باش ویندوزفون با وایبر مشکل داره...نه وایبر با ویندوزفون مشکل داره...فعلا نسخه ی سالم این برنامه برای ویندوزفون نیومده.
حالا شاید با اومدن ویندوزفون 8.1 درست بشه. :)

Dan
2014/08/16, 13:38
اگه اندروید خواستی بگیری G700 بگیرید...گوشی خوبیه.
در جریان باش ویندوزفون با وایبر مشکل داره...نه وایبر با ویندوزفون مشکل داره...فعلا نسخه ی سالم این برنامه برای ویندوزفون نیومده.
حالا شاید با اومدن ویندوزفون 8.1 درست بشه. :)
من هم با شاهین جان موافقم. G700 و Honor 3C نسبت به گزینه های خودتون بهتر هستند.
شاهین جان خیلی از مشکلات وایبر توی دو تا آپدیت آخرش حل شده.

opoyan
2014/08/16, 13:41
ببخشید دوستان G700 مال کدوم شرکته؟ o:-)

opoyan
2014/08/16, 13:43
امید جان عزیز سلام . به فروم سخت افزار خوش آمدی برادر @};-
خوشحالم که بالآخره توستی با طی 7 خان رستم در انجمن پست بدی ! ( مشاوره خوب گرفتن در انجمن خوب به قولی واقعاً نیاز به یک سری مراحل پیش نیازی داره و ناز داره دیگه ! :D )
شوخی کردم ولی اگر از قند شکن استفاده نکنید مشکلی پیش نمیاد بعضی اوقات لینک دادن از جاهای دیگه یا پیوست فایل از آپلودسنترهای دیگه باعث به انتظار تأیید رفتن میشه .
اما به هرحال خوشحالم در حال حاضر مشکل ندارید و سؤالتون تأیید شد و به سرعت جواب اولین استاد عزیز بخش موبایل وحید جان عزیز هم گرفتید @};-@};-
سایت خوب ارزششو داره رضا جان.
البته به شرط این که کسی بهم نگه برم گوشی رو از امازون سفارش بدم :v

Shahin007
2014/08/16, 13:43
ببخشید دوستان G700 مال کدوم شرکته؟ o:-)

Huawei ascend G700 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

opoyan
2014/08/16, 13:48
شاهین جان ناموجود شده :(

Dan
2014/08/16, 13:50
شاهین جان ناموجود شده :(
توی بازار کاملا موجوده :)

opoyan
2014/08/16, 13:53
شاهن جان من از سایت دیجی کالا میخام خرید کنم اون جا ناموجوده
ببخشید که با سوالات زیادم دارم شر به پا میکنم :D
این روهم یه نگاهی میکنی؟
Huawei Ascend G630 Dual SIM

Dan
2014/08/16, 13:54
شاهن جان من از سایت دیجی کالا میخام خرید کنم اون جا ناموجوده
ببخشید که با سوالات زیادم دارم شر به پا میکنم :D
این روهم یه نگاهی میکنی؟
Huawei Ascend G630 Dual SIM
نگاه کردن احتیاجی نداره :) گوشی خوبیه. ولی همونطور در پست های قبل گفتم Honor 3C بهتره که البته مثل اینکه اون هم ناموجوده. البته صبر کنید 3C رو میاره احتمالا.

opoyan
2014/08/16, 13:57
عزیزجان ناموجوده
همین الان چک کردم

Dan
2014/08/16, 13:59
عزیزجان ناموجوده
همین الان چک کردم
من هم گفتم نا موجوده ولی به احتمال زیاد یکی از این دو گوشی به زودی موجود میشه چون فروش بالایی دارن.

opoyan
2014/08/16, 14:01
اقا یه سوال از دوستانی که هم با ویندوزفون کار کردن هم با اندروید.
شما کدومشو ترجیح میدین؟
خیلیا میگن ویندوزفون مشکلات اندروید نداره
یکسری هم میگن اندروید نرم افزار و .... بیشتر داره .
لومیا کم چیزی نیست و واقعا یه جورایی چشممو گرفته.
دوربینش خیلی بهتره نسبت به سایر گزینه ها و باطریش هم قوی تره.
من تبلتم اندرویدیه اما احساس میکنم بدجور تنم میخاره با ویندوزفون ور برم!
لطفا شما هم نظرتونو بگید
باسپاس از همه عزیزان که با حوصله جواب میدن

Dan
2014/08/16, 14:05
شما کدومشو ترجیح میدین؟
لطفا شما هم نظرتونو بگید
بستگی به خود شما داره. بعضی ها اصلا نمیتونن با ویندوزفون کنار بیان. بیشتر نیاز افراد و سلیقه تفاوت ها رو مشخص میکنه. نمیشه قطعی جای شخص دیگه ای اظهار نظر کرد.

Shahin007
2014/08/16, 14:31
شما کدومشو ترجیح میدین؟
لطفا شما هم نظرتونو بگید
عزیزم ویندوزفون طوریه که کسی رو میخواد که باهاش کله بزنه...محدودیت هارو دور بزنه. و با این کله زدن ها و چالش ها حال کنه. در غیر این صورت کاربر ازش زده میشه. ولی اگه بتونی باهاش کنار بیای بهش مسلط بشی سیستم عامل بسیار خوبیه.
درسته تعداد اپ هاش انداره ی اندروید و IOS نیست ولی
کارو راه میندازه. سیستم عاملیه که باید عاشقش بشی بعد بشینی پاش تا طی مرور زمان و آپدیت های بیشتر که تکمیل تر شد اون موقع لذت کامل ازش ببری.
من خودم از اون دسته بودم که بهش خیانت کردم و پاش واینستادم و رفتم اندروید. ولی ویندوزفون کامل تر بشه دوباره برمیگردم.

واسه خرید HONOR یا G700 هم اگه فقط قصدت دیجی کالا هست باید صبر کنی موجود کنه. عجله ای هستش PM بده الان HONOR موجود داریم. G700 هم خواستی پیدا میکنم برات. :)

Nima.Salarian
2014/08/16, 17:06
با سلام بنده Honor 3C رو موجود دارم با قیمت 595000

G700 675000

opoyan
2014/08/16, 20:16
دوستان واقعا از برخورد خود و کار راه اندازتون متشکرم.
من شخصا از برند هووای خوشم نمیاد، چون مثه پراید الان تو دست همه هست . (بدون قصد توهین)
این گوشی LG L70 Dual D325رو چطور می دونید؟
سر 70 تومن الکی وقت تلف نمی کنم ولی دیجی کالا اشانتیون خیلی خوبی میده روش و تازه گارانتی دو ساله هم داره که خیلی شدید خیال منو راحت می کنه!
از طرفی هم من دیجی بن دارم بابت خرید لپ تاپ از دیجی کالا و ی تخفیف مضاعف هم میگیرم از دیجی کالا.
بازم تاکید می کنم که من قصد بازی کردن با گوشی ندارم . یعنی ته بازی کردن من بعید می دونم از نینجا فروت یا انگری بردز اون ور تر بره .
با سپاس از همه شما عزیزان نادیده و اون دوست عزیزی که اعلام موجودی کرد.
امید

Dan
2014/08/16, 20:25
دوستان واقعا از برخورد خود و کار راه اندازتون متشکرم.
من شخصا از برند هووای خوشم نمیاد، چون مثه پراید الان تو دست همه هست . (بدون قصد توهین)
این گوشی LG L70 Dual D325رو چطور می دونید؟
سر 70 تومن الکی وقت تلف نمی کنم ولی دیجی کالا اشانتیون خیلی خوبی میده روش و تازه گارانتی دو ساله هم داره که خیلی شدید خیال منو راحت می کنه!
از طرفی هم من دیجی بن دارم بابت خرید لپ تاپ از دیجی کالا و ی تخفیف مضاعف هم میگیرم از دیجی کالا.
بازم تاکید می کنم که من قصد بازی کردن با گوشی ندارم . یعنی ته بازی کردن من بعید می دونم از نینجا فروت یا انگری بردز اون ور تر بره .
با سپاس از همه شما عزیزان نادیده و اون دوست عزیزی که اعلام موجودی کرد.
امید
گوشی خوبیه ولی در سطح خودش. L70 رو میشه یک پله پایین تر از گوشی های پیشنهاد شده دونست. برای شما که فرمودید قصد دارید تا 3 سال از گوشی استفاده کنید همون گوشی ها هم شاید نشه با اطمینان پیشنهاد داد.
با این وضعیت برای شما باید سخت افزار مهمتر از برند باشه.

opoyan
2014/08/16, 20:34
شما از نظر سخت افزاری هوواوی رو تایید می کنی؟
فامیل ما تقریبا همه هوواوی دارن.
من نگران افت شدید کارایی این هواووی ها هستم . چون متاسفانه گوشی های فامیل های عزیز ما به نوبت به صورت نرم افزاری دارن قاطی می کنن! (بزارید پای بی اطلاع بودن بنده از مشکل دقیق و نداشتم سواد سخت افزاری که این طوری میگم )
مرسی

aryaiee
2014/08/16, 20:39
من نگران افت شدید کارایی این هواووی ها هستم . چون متاسفانه گوشی های فامیل های عزیز ما به نوبت به صورت نرم افزاری دارن قاطی می کنن! (بزارید پای بی اطلاع بودن بنده از مشکل دقیق و نداشتم سواد سخت افزاری که این طوری میگم )
مرسی
با اجازه آقا میعاد عزیزم
ایشون خودشون استاد هستند اما بنده در پرانتز خدمتتون عرض کنم،بنده 6 ماهه از huawei استفاده میکنم و قبلش هم samsung galaxy win داشتم.در کل از g525 راضی هستم.در اون مورد افت کیفیت بنده هنوز همچین چیزی ندیدم ضمن اینکه یکی از همکاران بند هم از g600 استفاده میکنه و در این 2 تجربه همچنین مسائلی مشاهده نکردم!
باز هرچی اساتید بفرماییند

Dan
2014/08/16, 20:40
مرسی
بله مشکل خاصی وجود نداره. این گوشی ها کیفیت قابل رقابتی با برند های مطرح بازار دارن.

opoyan
2014/08/16, 21:02
بازم ممنون!
انشالله در این هفته با جمع بندی کردن همه مشورت ها یه تصمیم خوب میگیرم وشما رو هم در جریان می زارم.
انشالله موفق و موید باشید

opoyan
2014/08/26, 21:01
با سلام خدمت همگی دوستان
گوشی Huawei honor 3c رو خریداری کردم.
در حال نصب اپلکشن های کاربردی هستم.
از همه عزیزانی که وقت گذاشتن و این مدل رو بهم پیشنهاد کردن ممنونم.
نسبت به قیمتش واقعا کانفیگ خوبی داره.
یک دنیا سپاس از همه دوستانم در انجمن

Reza Eshraghi
2014/08/26, 21:12
با سلام خدمت همگی دوستان
گوشی Huawei honor 3c رو خریداری کردم.
در حال نصب اپلکشن های کاربردی هستم.
از همه عزیزانی که وقت گذاشتن و این مدل رو بهم پیشنهاد کردن ممنونم.
نسبت به قیمتش واقعا کانفیگ خوبی داره.
یک دنیا سپاس از همه دوستانم در انجمن

مبارکتون باشه امید جان
عکس گوشی و قیمت رو در تاپیک خرید و فروش های کاربران می تونید اعلام کنید تا طبق قوانین به صورت تضمینی ، همیشه از مشاوره های اساتید اینجا استفاده ببرید @};-

capitan2
2014/10/26, 22:00
سلام به دوستان عزیز
یه گوشی در تا 800 تومن میخام بخرم
بین برند هواوی کدوم رو تایید میکنید؟
honor 3c
g750
p6
p6 رو دست دوستان دیدم اونقر سریع نیست!!!!
از برند های دیگر چی رو توصیه می کنید؟
صفحه تا 4.5 اینچ باشه بهتر(بزرگ هم بود مشکل نیست ولی زیر 5 اینچ باشه بهتره)
باتریش قابل قبول باشه
کیفیت صفحه نمایش خوب
در فعالیت های گرافیکی هم خیلی کم نیاره
g2 mini dual در قیاس با این سه گزینه چطوره؟

Dan
2014/10/29, 17:18
سلام به دوستان عزیز
یه گوشی در تا 800 تومن میخام بخرم
بین برند هواوی کدوم رو تایید میکنید؟
honor 3c
g750
p6
p6 رو دست دوستان دیدم اونقر سریع نیست!!!!
از برند های دیگر چی رو توصیه می کنید؟
صفحه تا 4.5 اینچ باشه بهتر(بزرگ هم بود مشکل نیست ولی زیر 5 اینچ باشه بهتره)
باتریش قابل قبول باشه
کیفیت صفحه نمایش خوب
در فعالیت های گرافیکی هم خیلی کم نیاره
g2 mini dual در قیاس با این سه گزینه چطوره؟
کارایی G2 mini نسبت به بقیه بهتره. سایزش هم مناسب شما هست.

m.J
2014/10/30, 11:03
سلام دوستان
آقا ما htc one v داریم میخوام بفروشم فرض میگریم 500 فروختم و 200 میزارم روش 700
700 تومن چی پیشنهاد میدید که از one بهتر باشه
در ضمن نمی خوام خیلی خرج کنم چون پول رو گذاشتم برای gtx 970
پس تا 700 ممنون میشم راهنمای کنید

VSH-Katana
2014/10/30, 11:40
از الجی: مینیlg g2 با قیمتی حدود 670 تا 710 تومن که از مشخصاتش باتری 2440 و صفحه 960*540 qhd هست اسنپ 400 و چهار هسته ای 1.2 گیگاهرتز و نسخه اندروید 4.4.2 (البته آپدیت به این نسخه رو احتمالا خودت باید انجام بدی)

از htc: گوشی desire 616 با قیمت حدود 660 تا 730!!! صفحه نمایش اچ دی 5 اینچی پردازنده مدیتاک 1.2 گیگاهرتز 8 هسته ای و اندروید 4.2.2 باتری 2000 میلی آمپری

از هواوی: honor3c با صفح5 اینچ اچ دی , چیپ مدیا تک چهار هسته ای 1.2 گیگا هرتز, اندرویید 4.2.2 و باتری 2400

همه مدلهای معرفی شده دوربین 8 مگا پیکسلی دارن!

در کل هم گزینه الجی و سپس اچ تی سی پیشنهاد میشه

m.J
2014/10/30, 11:48
داداش این جی 2 قیمتش این نیستا!!!!!

الان دیدم قیمت تقریبا 1300 هست شایدم من اشتباه می کنم

jansiz hayat
2014/10/30, 12:08
از هواوی: honor3c با صفح5 اینچ اچ دی , چیپ مدیا تک چهار هسته ای 1.2 گیگا هرتز, اندرویید 4.2.2 و باتری 2400

با سلام.
جسارتا فکر کنم 1.3 گیگاهرتز هستش

meelad
2014/10/30, 12:17

الان دیدم قیمت تقریبا 1300 هست شایدم من اشتباه می کنم

منظورشون g2 mini بوده - در ضمن این گوشی یکی از بهترین دوربین های 8 مگاپیکسلی رو که تاحالا دیدم داره! جزییات بسیار خوب حتی در لبه ی تصویر!
اگر باتری و عکسبرداری با گوشی براتون مهمه قطعا بهترین انتخاب در این محدوده ی قیمته!

VSH-Katana
2014/10/30, 19:05

الان دیدم قیمت تقریبا 1300 هست شایدم من اشتباه می کنم ببخشید منظور g2 mini هست

VSH-Katana
2014/10/30, 19:06
با سلام.
جسارتا فکر کنم 1.3 گیگاهرتز هستش
حالا شما این 0.1 گیگا هرتز رو به جوونیمون ببخش ^:)^

jansiz hayat
2014/10/30, 21:13
حالا شما این 0.1 گیگا هرتز رو به جوونیمون ببخش ^:)^
ما مخلصیم برادر...اصلا 2.00 گیگاهرتز

Dan
2014/10/31, 09:53
سلام دوستان
آقا ما htc one v داریم میخوام بفروشم فرض میگریم 500 فروختم و 200 میزارم روش 700
700 تومن چی پیشنهاد میدید که از one بهتر باشه
در ضمن نمی خوام خیلی خرج کنم چون پول رو گذاشتم برای gtx 970
پس تا 700 ممنون میشم راهنمای کنید
بنده هم با پیشنهادات اول و سوم وحید جان موافقم. Desire 616 رو پیشنهاد نمیکنم. بنا به دلایل زیر:
در عمل کارایی جالبی نداره. از نظر سرعت پردازش خوب نیست و در عمل لگ زیاد داره. دوربینش در ثبت رنگ ها خوب عمل نمیکنه و عکس ها نویز زیادی دارن. عملکرد باتریش خیلی جالب نیست.
من پیشنهادم اینه که اگر گزینه اول رو نتونستید تهیه کنید یک راست برید سراغ گزینه سوم.

yasamanzahedi
2015/02/01, 12:52
سلام دوستان من نهایت هزینه ای که میتونم کنم بین800تا900تومنه.گوشی میخوام که دخترونه باشه و صفحش5اینچ باشه.دوربین انقدرا برام اهمیت نداره.باطری برام خیلی مهمه.و اینکه هنگ نکنه.اهل بازی هم به اون صورت نیستم ولی مهمه واسم نرم افزارا رو بدون مشکل اجرا کنه.تو این رنج قیمت گوشیLG G3Beat خیلی مورد پسندم بوده.و رابط کاربری زیبایی داره.ولی بعضیا میگن گوشی بعد بازی شدیدا داغ میشه.و اینکهotgساپورت نمیکنه.به نظرتون گوشی تو این زمان حتما لازمهotgساپورت کنه؟سمت هواویی هم نمیرم چون تجربه خوبی ازش نداشتم.تو این قیمت چه گوشی به من پیشنهاد میکنین؟ممنونم
:-bd

Mohammad Ali X
2015/02/01, 13:30
سلام دوستان من نهایت هزینه ای که میتونم کنم بین800تا900تومنه.گوشی میخوام که دخترونه باشه و صفحش5اینچ باشه.دوربین انقدرا برام اهمیت نداره.باطری برام خیلی مهمه.و اینکه هنگ نکنه.اهل بازی هم به اون صورت نیستم ولی مهمه واسم نرم افزارا رو بدون مشکل اجرا کنه.تو این رنج قیمت گوشیLG G3Beat خیلی مورد پسندم بوده.و رابط کاربری زیبایی داره.ولی بعضیا میگن گوشی بعد بازی شدیدا داغ میشه.و اینکهotgساپورت نمیکنه.به نظرتون گوشی تو این زمان حتما لازمهotgساپورت کنه؟سمت هواویی هم نمیرم چون تجربه خوبی ازش نداشتم.تو این قیمت چه گوشی به من پیشنهاد میکنین؟ممنونم

سلام دوست عزیز. با توجه به مواردی که فرمودید، پیشنهاد من به شما Galaxy A3 به قیمت 940.000 تومان میباشد. پشتیبانی کردن از OTG بسته به نیاز شماست، اگر میخواهید فلش مموری یا وسایلی با پورت یو اس بی را به گوشی وصل کنید نیاز است.

VSH-Katana
2015/02/01, 14:24
سلام ورودتون رو به انجمن سخت افزار خوش آمد میگم

بله گوشی ای که انتخاب کردید گزینه مناسبه
دوربین خوبی هم داره
ساپورت otg هم خوبه اما ضروری نیست

yasamanzahedi
2015/02/01, 14:34
سلام ورودتون رو به انجمن سخت افزار خوش آمد میگم

بله گوشی ای که انتخاب کردید گزینه مناسبه
دوربین خوبی هم داره
ساپورت otg هم خوبه اما ضروری نیست
خیلی ممنونم باعث افتخاره در کنار حرفه ای هایی مثل شماها باشم.@};-خودم به نظرم مشخصات خوبی داره.دوستی که گفتن سامسونگ آ3 به نظرم چون گوشی تازه اومده یخورده قیمتش واقعی نیست.بازم ممنون@};-

MoJtAbA
2015/02/03, 15:50
سلام دوستان عزیز

قصد خرید گوشی تا 650 تومن رو داشتم. تنها چیزی که از گوشی میخوام این هست که دوربینش در حد قابل قبولی باشه که اگر یک وقتی قرار شد عکسی بگیریم کیفیت عکس ها خوب باشه. علاوه بر اون اینکه صفحه گوشی بزرگ باشه در حد 5 اینچ. بقیه مشخصات گوشی مهم نیست چون هیچ بازی سنگین و Data داری قرار نیست نصب بشه و همچنین تعداد نرم افزار هایی که قرار نصب بشه خیلی زیاد نیستند خیلی شاهکار کنم دیگه 10 تا !
سایت ها رو که گشتم خودم Huawei honor 3C 4G و Samsun Galaxy Grand Prime رو پیدا کردم ؛ ولی باز هم گفتم که هم نظر شما رو جویا بشم.

خیلی ممنون :158:

Mohammad Ali X
2015/02/03, 16:01
سلام دوستان عزیز

قصد خرید گوشی تا 650 تومن رو داشتم. تنها چیزی که از گوشی میخوام این هست که دوربینش در حد قابل قبولی باشه که اگر یک وقتی قرار شد عکسی بگیریم کیفیت عکس ها خوب باشه. علاوه بر اون اینکه صفحه گوشی بزرگ باشه در حد 5 اینچ. بقیه مشخصات گوشی مهم نیست چون هیچ بازی سنگین و Data داری قرار نیست نصب بشه و همچنین تعداد نرم افزار هایی که قرار نصب بشه خیلی زیاد نیستند خیلی شاهکار کنم دیگه 10 تا !
سایت ها رو که گشتم خودم Huawei honor 3C 4G و Samsun Galaxy Grand Prime رو پیدا کردم ؛ ولی باز هم گفتم که هم نظر شما رو جویا بشم.

سلام مجتبی جان. با توجه به مواردی که فرمودی پیشنهاد من همان Huawei honor 3C 4G است. گوشی فوق العاده ای هستش. نسبت به پولی که پرداخت میکنی ارزشش را دارد.

Dan
2015/02/03, 16:38
سلام دوستان عزیز

من پیشنهادم G2 mini هستش ولی قیمتش کمی بیشتره (حدود 700) و صفحه 4.7 اینچی که ممکنه دوست نداشته باشی.
برای گزینه دوم Honor 3C رو پیشنهاد میکنم.

yasamanzahedi
2015/02/11, 10:59
سلام دوستان بین این دو گوشی کدوم رو پیشننهاد میکنین
-گوشي-موبايل-الجي-جي3-استايلوس-دي-690-دو-سيم-کارت
-گوشي-موبايل-سوني-اکسپريا-سي3-دو-سيم-کارت
راستش دوستان من اول جی3بیت مدنظرم بود.ولی وقتی دیدم یه خورده کوچیک بود.دوست دارم صفحه5.5باشه
باطری قوی
اهل بازی نیستم ولی مهمه برام که لگ نداشته باشه و با نرم افزارا به راحتی کار کنم.
پشتیبانی خوب و آپدیت شدنش
جدید بودن وظریفی و زیبایی
دوربین زیاد مهم نیست برام.
کدوم برند بهتره سونی یا ال جی.
5.5 اینچ باشه.
میخوام چند سال برام کار کنه.
با این هزینه"تا900"میخوام یه گوشی باشه که چن ماه دیگه نگم چرا یکی دیگه رو برنداشتم.

ErfanDL
2015/02/11, 11:04
راستش دوستان من اول جی3بیت مدنظرم بود.ولی وقتی دیدم یه خورده کوچیک بود.دوست دارم صفحه5.5باشه

بدون شک C3 بهتره چون G3 پردازنده چینی Mediatek داره و سرعت افتضاحی داره

Dan
2015/02/11, 18:36
باطری قوی
اهل بازی نیستم ولی مهمه برام که لگ نداشته باشه و با نرم افزارا به راحتی کار کنم.
پشتیبانی خوب و آپدیت شدنش
جدید بودن وظریفی و زیبایی
دوربین زیاد مهم نیست برام.
کدوم برند بهتره سونی یا ال جی.
5.5 اینچ باشه.
میخوام چند سال برام کار کنه.
با این هزینه"تا900"میخوام یه گوشی باشه که چن ماه دیگه نگم چرا یکی دیگه رو برنداشتم.
با توجه به اینکه دوربین زیاد برای شما مهم نیست و بیشتر مواردی مثل صفحه نمایش و سخت افزار مهمه بین دو گوشی 5.5 اینچی پیشنهاد من هم C3 هستش.
در مورد آپدیت فعلا در مورد هیچکدوم از گوشی هایی که نام بردید عرضه اندروید 5 قطعی نیست. با توجه به اخبار بیشترین احتمال آپدیت مربوط به G3 Beat هست دوم C3 وبعد G3 Stylus

Dan
2015/02/11, 18:39
دوستان سلام . الآن مدتی است دنبال گوشی honor 3c 4g هستم ونتوانستم آنرا پیدا کنم . لطفا" راهنمایی کنید این گوشی چند مدل دارد؟ اگر از دوستان آدرس فروشگاهی را دارند برایم ارسال نمایند .متشکرم
در دو مدل عرضه شده. یکی با رم یک گیگابایت و حافظه داخلی 8 گیگابایتی و یکی هم با رم دو گیگابایت و حافظه داخلی 16 گیگابایتی.
آدرس یکی از فروشگاه های اهواز رو پ.خ میکنم.

yasamanzahedi
2015/02/11, 18:48
با توجه به اینکه دوربین زیاد برای شما مهم نیست و بیشتر مواردی مثل صفحه نمایش و سخت افزار مهمه بین دو گوشی 5.5 اینچی پیشنهاد من هم C3 هستش.
در مورد آپدیت فعلا در مورد هیچکدوم از گوشی هایی که نام بردید عرضه اندروید 5 قطعی نیست. با توجه به اخبار بیشترین احتمال آپدیت مربوط به G3 Beat هست دوم C3 وبعد G3 Stylus
ممنونم از این که جواب دادین.برای دوربینش یه جا نوشته بود خیلی ضعیفه مثلا به اندازه3.2مگه!!!درسته؟؟رابط کاربری سونی به اندازه جی3هست یعنی؟!داغ نمیکنه؟باطری سونی که تو کاغذ ضعیف تر از الجی ست.و یه سوال دیگه قیمت سونی تو دیجی کالا هشتصد و خورده ایه ولی تو موبایل فروشی شهر ما قیمت خریدشون700تومنه که750میفروشن.این اختلاف قیمت برای چیه؟این مدل گوشی چن مدل داره مگه؟

ErfanDL
2015/02/11, 18:54
ممنونم از این که جواب دادین.برای دوربینش یه جا نوشته بود خیلی ضعیفه مثلا به اندازه3.2مگه!!!درسته؟؟رابط کاربری سونی به اندازه جی3هست یعنی؟!داغ نمیکنه؟باطری سونی که تو کاغذ ضعیف تر از الجی ست.و یه سوال دیگه قیمت سونی تو دیجی کالا هشتصد و خورده ایه ولی تو موبایل فروشی شهر ما قیمت خریدشون700تومنه که750میفروشن.این اختلاف قیمت برای چیه؟این مدل گوشی چن مدل داره مگه؟

رابط کاربری سونی بهتر از G3 هست بسیار روان و زیبا
سونی از قابلیت stamina بهره میبره که مصرف باطری رو کاهش میده جای نگرانی برای مصزف باطری نیست
قیمت هم بستگی به گارانتی داره

Dan
2015/02/11, 19:15
در این حد نه ولی نسبت به رقبای 8 مگاپیکسلی ضعیفتره.
رابط کاربری بحثش سلیقه ای هستش. رابط کاربری LG امکانات بیشتری داره و ظاهرش کاربر پسند تره ولی رابط سونی خلوت تر و سبک تره و طرفدار های خودش رو داره. بحثش بیشتر تجربی هستش.
نه مشکلی از این نظر نداره. البته همه گوشی های متوسط به بالا در زمان لود گرما دارند. باتری C3 مشکل خاصی نداره و اتفاقا نسبتا به رقبا برتری داره.
قیمت از نظر داشتن گارانتی و دو یا تک سیم کارت بودن تفاوت داره. قیمت مدل دو سیم کارت با گارانتی حدود 800 تا 850 هستش.

yasamanzahedi
2015/02/12, 15:18
در این حد نه ولی نسبت به رقبای 8 مگاپیکسلی ضعیفتره.
رابط کاربری بحثش سلیقه ای هستش. رابط کاربری LG امکانات بیشتری داره و ظاهرش کاربر پسند تره ولی رابط سونی خلوت تر و سبک تره و طرفدار های خودش رو داره. بحثش بیشتر تجربی هستش.
نه مشکلی از این نظر نداره. البته همه گوشی های متوسط به بالا در زمان لود گرما دارند. باتری C3 مشکل خاصی نداره و اتفاقا نسبتا به رقبا برتری داره.
قیمت از نظر داشتن گارانتی و دو یا تک سیم کارت بودن تفاوت داره. قیمت مدل دو سیم کارت با گارانتی حدود 800 تا 850 هستش.
خیلی ممنونم.به نظرتون گوشی رو با گارانتی بردارم یا بدون گارانتی.

Dan
2015/02/12, 22:32
خیلی ممنونم.به نظرتون گوشی رو با گارانتی بردارم یا بدون گارانتی.
شخصا با گارانتی پیشنهاد میکنم.

SAMAN
2015/02/20, 12:26
سلام دوستان تا 900 هزار تومن چی پیشنهاد میکنید ......

تعداد کانتکت ها خیلی زیاده + دوال سیم باشه + دوربین ش خوب باشه ........

VSH-Katana
2015/02/20, 19:17

g3 beat گزینه خوبیه و دوربین خوبی هم داره دوال سیم هم هست

SAMAN
2015/02/20, 20:25
g3 beat گزینه خوبیه و دوربین خوبی هم داره دوال سیم هم هست

ممنون عزیز دل برادر .......

این چطوره ؟

LG G3 Stylus Dual SIM D690

یه مقدار به LG اطمینان ندارم ......... میتونم خیالم راحت باشه ؟

واسه ی برنامه ها و بازی ها چطوره ؟ منظورم بیشتر بازی های سنگینه !

Dan
2015/02/20, 22:41
ممنون عزیز دل برادر .......

این چطوره ؟

LG G3 Stylus Dual SIM D690

یه مقدار به LG اطمینان ندارم ......... میتونم خیالم راحت باشه ؟

واسه ی برنامه ها و بازی ها چطوره ؟ منظورم بیشتر بازی های سنگینه !
من هم G3 Beat رو پیشنهاد میکنم. کیفیت صفحه نمایش Beat نسبت به Stylus برتری داره. در قسمت چیپست هم Beat بهتره.

kenzo
2015/02/21, 08:46
سلام دوستان می خوام گوشی بخرم بین رنج قیمت 600- تا نهایت 700 تومن گیج شدم نمی دونم از چه برندی بگیرم یا چه مارکی لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
زیاد با گوشی بازی نمی کنم
سرعتش و هنگ نکردنش برام مهمه
صفحه بهتره 4.7 باشه نمی خوام زیاد شبیه نون بربری باشه ( خیلی بزرگ نباشه )

Shahin007
2015/02/21, 09:04
سلام دوستان می خوام گوشی بخرم بین رنج قیمت 600- تا نهایت 700 تومن گیج شدم نمی دونم از چه برندی بگیرم یا چه مارکی لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
زیاد با گوشی بازی نمی کنم
سرعتش و هنگ نکردنش برام مهمه
صفحه بهتره 4.7 باشه نمی خوام زیاد شبیه نون بربری باشه ( خیلی بزرگ نباشه )
سلام دوست عزیز ...

در این رنج قیمت بهترین گزینه

LG G2 mini Dual D618 هستش. :)

kenzo
2015/02/21, 09:19
سلام آقا شاهین ممنون از پیشنهاد شما من شنیدم گوشی های ال جی فارسی نمیشن درسته ؟ البته منظورم منو گوشی نیست چون فینگلیش راحت ترم منظورم sms هستش

Dan
2015/02/21, 09:47
سلام آقا شاهین ممنون از پیشنهاد شما من شنیدم گوشی های ال جی فارسی نمیشن درسته ؟ البته منظورم منو گوشی نیست چون فینگلیش راحت ترم منظورم sms هستش
مشکلی وجود نداره. گوشی های الجی که به صورت رسمی و با گارانتی به فروش میرسند همگی از کیبورد و منوی فارسی پشتیبانی میکنند.

kenzo
2015/02/21, 10:38
نظر دیگه ای نبود !؟ مارک دیگه ای ؟

VSH-Katana
2015/02/21, 12:00

همچین چیزی رو چطور به شما گفتن؟ در حالی که الجی موبایل تو ایران کلی برنامه ربزی کرده و حتی برنامه های مخصوص اینجا رو هم داره ؟ و تنها موتورولا های قدیمی رو دیدم این مشکل رو داشتن

نظر دیگه ای نبود !؟ مارک دیگه ای ؟

دوتا از استید این پیشنهاد رو تایید کردن مطمعن باشید پیشنهاد بسیار خوبی هست

yasamanzahedi
2015/03/05, 10:18

منم جی3بیتو دو هفته ای گرفتم واقعا راضیم.گوشی روان و خوبیه.بعد از سونی و سامسونگ به این گوشی رسیدم.اندازه مناسبی هم داره و باطری با کارکردن زیاد بیشتر از یک روز دووم میاره و یک روز نهایتا.
فقط با وای فای که وصل میشم سرعت دانلود کردن خیلی پایینه ریسیت فکتوری هم کردم مشکل حل نشد.گوشی قبلیم خیلی زود دانلود میشد.این گوشی مثلا یک فایل20مگ رو بعد از چن دقیقه اونم طولانی دانلود میکنه و یا اینکه ناقص و ارور میده.ولی با گوشی قبلیم که همون فایل رو دانلود میکنم شاید 2دقیقه هم طول نکشه...نمیدونم مشکل کجاست!سرعت اینترنتمم خوبه.میگن گارانتی هم ببرم قبول نمیکنن.فعلا که چشم پوشی کردم از این مشکلش.که انگار من فقط با این مشکلو دارم با این گوشی

M.Ahmadi
2015/03/26, 13:06
سلام دوستان گلم میشه بگید تو رنج 700-800 چه گوشیهایی خوبن از s3 neo بهترهم میشه چیزی تهیه کرد؟

Shahin007
2015/03/26, 17:59
سلام دوستان گلم میشه بگید تو رنج 700-800 چه گوشیهایی خوبن از s3 neo بهترهم میشه چیزی تهیه کرد؟

درود ...

Samsung Galaxy A3 Duos به خاطر به روز بودن مدل ارجحیت داره به S3 NEO ... البته اگه با یکم هزینه ی بیشتر مشکل ندارید.
حدودا 820.00 هستش با گارانتی مایکروتل.

FAZEL77
2015/03/26, 18:19
تو قیمت 950 هزار تومان بین این دو گوشی

هواوی P7 و سامسونگ A5

و رنج قیمت 750 هزار تومان بین دو گوشی

هواوی G7 و سامسونگ A3

کدوم یکی ارزش خرید بیشتری داره؟ باتری کدوم یکی بهتره؟

M.Ahmadi
2015/03/26, 18:37
مرسی شاهین جان یه 2مورد قابل رقابت دیگه هم اگه ذکرکنی خوبه این مدل رزولیشنش کمی پایینه باتریشم ضعیفه.

Shahin007
2015/03/26, 19:21
مرسی شاهین جان یه 2مورد قابل رقابت دیگه هم اگه ذکرکنی خوبه این مدل رزولیشنش کمی پایینه باتریشم ضعیفه.

شما گوشی رو باید از نزدیک باید ببینی صفحه نمایش رو مشاهده کنی متوجه میشید به خاطر پنل صفحه نمایش SUPER AMOLED این

گوشی تراکم پیکسلی متوسطش اصلا به چشم نمیاد و کیفیت خیلی خوبی هم داره.

باطری هم متوسط هستش مثل باطری همه ی گوشی های این رده.

پیشنهاد من فقط همونه که گفتم.

Shahin007
2015/03/26, 19:24
تو قیمت 950 هزار تومان بین این دو گوشی

هواوی P7 و سامسونگ A5

و رنج قیمت 750 هزار تومان بین دو گوشی

هواوی G7 و سامسونگ A3

کدوم یکی ارزش خرید بیشتری داره؟ باتری کدوم یکی بهتره؟

بین دو گزینه اول A5 سامسونگ.

دو گزینه دوم G7 رنج 750 تومن نیستش ... با گارانتی حدودا 950 تومن قیمتشه. به هر حال G7 مشخصا بهتره.

FAZEL77
2015/03/26, 20:47
بین دو گزینه اول A5 سامسونگ.

دو گزینه دوم G7 رنج 750 تومن نیستش ... با گارانتی حدودا 950 تومن قیمتشه. به هر حال G7 مشخصا بهتره.

تشکر .. نه با گارانتی نمیخوام از رو بار قایق میخوام بردارم با قیمت دبی ...

فقط یه سوال باتری کدوم یکیشون قوی تره؟ باتری واسم خیلی مهمه

gonzoo
2015/04/10, 00:28
درود
دوستان ممکنه راهنمایی کنید چه گوشی تا 900 هزار تومان تهیه کنم؟؟
برای استفاده روزانه و کارهای عادی. گاهی هم بازی. فقط اندروید
هواوی هم نباشه
مرسی

SAMAN
2015/04/10, 08:29
درود
هواوی هم نباشه
مرسی

HTC Desire 816G Dual Sim
پیشنهاد میشه ......... با گارانتی اصلی تهیه فرمایید ....... قیمت تقریبی 820 هزار تومن .......

Dan
2015/04/10, 13:42
درود
هواوی هم نباشه
مرسی
اگر به قدرت سخت افزاری و آپدیت های نرم افزاری اهمیت میدید و گارانتی برای شما خیلی اهمیت نداره سونی Xperia Z1 رو پیشنهاد میکنم. هر چند کمی قدیمی حساب میشه اما همچنان از میانرده های این رنج قیمت پشتیبانی نرم افزاری بهتری داره. اگر به روز بودن خود گوشی برای شما مهمه سامسونگ Galaxy E7 رو پیشنهاد میکنم.

Nima.Salarian
2015/05/05, 16:53
سلام دوستان گل
قصد تعویض گوشی فعلیم ( Huawei Honor 3C ) به همراه اکانت بازی کلش لول 74 با htc Butterfly شانزده گیگ تایوانی رو دارم طرف میگه بهم 200 سر بده
به نظر شما ارزشش رو داره؟
گوشی خوبی هست؟

M.Ahmadi
2015/05/05, 16:57
یه مقدارقدیمی شده به دورخودش خیلی خوب بود ولی فکرنکنم الان توجیح منطقی داشته باشه.

Nima.Salarian
2015/05/05, 17:27
گوشی من شده نوش 500 اینو دارم با اکانت کلشم میدم اکانت رو 150 حساب میکنم . اینطوری اکانتم رو کسی نمیخره
گوشی رو یکی 300 میخواست یکی 400
بعدشم باطری گوشی یکم ضعیف شده

M.Ahmadi
2015/05/05, 20:38
نیما جان اکانت لول 74 کسی 150 نمیده اونایی که ارزون میدن 250-300 میدن بافروش گوشی و اکانت یه گوشی صفرخوب میتونید تهیه کنیدحالاباز تصمیم باشماس.

Dan
2015/05/06, 11:18
سلام دوستان گل
قصد تعویض گوشی فعلیم ( Huawei Honor 3C ) به همراه اکانت بازی کلش لول 74 با htc Butterfly شانزده گیگ تایوانی رو دارم طرف میگه بهم 200 سر بده
به نظر شما ارزشش رو داره؟
گوشی خوبی هست؟
نه چندان. از گوشی شما تا حدودی بهتره ولی چیپش قدیمی شده و در ساپورت نرم افزاری هم تقریبا به آخر راه رسیده.

Nima.Salarian
2015/05/06, 11:29
پس بیخیالش میشم چون طرف هم داره بازار گرمی میکنه

AmirMahmood
2015/05/08, 14:01
سلام دوستان
ایا گوشی های شرکت xiaomi وارد ایران شدند؟ چند به فروش میرسه ؟ کجا دارند؟
2- ایا گوشی های این شرکت با فارسی و سیستم های ایران سازگاری دارد یا خیر؟

FAZEL77
2015/05/08, 20:53
سلام ...دوستم گوشی هواوی g6 خریده تک سیم 4G هستش
مدل دوسیم که 4G باشه هم تو بازار هست یا نگردم ؟

Shahin007
2015/05/08, 21:08
سلام دوستان
ایا گوشی های شرکت xiaomi وارد ایران شدند؟ چند به فروش میرسه ؟ کجا دارند؟
2- ایا گوشی های این شرکت با فارسی و سیستم های ایران سازگاری دارد یا خیر؟

وارد شدند اما نه به صورت انبوه ... چند مدل محدود و بدون گارانتی ... سایت هایی مثل شیائومی سنتر اینا داشتن یه زمانی ..

الان نمیدونم موجودی دارن یا نه.

از نظر منو مطمئن نیستم فارسی داشته باشه ولی کیبوردی مشکلی نداره ... از نظر سیستم آنتن دهی هم مشکلی ندارن.

سلام ...دوستم گوشی هواوی g6 خریده تک سیم 4G هستش
مدل دوسیم که 4G باشه هم تو بازار هست یا نگردم ؟

مدل های دو سیم کارت بازار 3G هستن فقط.

FAZEL77
2015/05/08, 21:11
وارد شدند اما نه به صورت انبوه ... چند مدل محدود و بدون گارانتی ... سایت هایی مثل شیائومی سنتر اینا داشتن یه زمانی ..

الان نمیدونم موجودی دارن یا نه.

از نظر منو مطمئن نیستم فارسی داشته باشه ولی کیبوردی مشکلی نداره ... از نظر سیستم آنتن دهی هم مشکلی ندارن.

مدل های دو سیم کارت بازار 3G هستن فقط.
تنها تفاوتشون همین 4G و 3G هستش یا تو حافظه و رم و چیز های دیگه هم تفاوت دارن ؟
اگه دو سیم کارت خوب دیگه تو همین قیمت سراغ دارین چند مدل معرفی کنید
با تشکر [emoji6]

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

Shahin007
2015/05/08, 21:54
تنها تفاوتشون همین 4G و 3G هستش یا تو حافظه و رم و چیز های دیگه هم تفاوت دارن ؟
اگه دو سیم کارت خوب دیگه تو همین قیمت سراغ دارین چند مدل معرفی کنید
با تشکر [emoji6]

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

مدل 4 جی 8 گیگ حافظه ی داخلی داره.

مدل 3 جی 4 گیگ.

فرکانس پردازنده یکسان هستش اما چیپست پردازنده مدل 4 جی قوی تر هستش.

AmirMahmood
2015/05/09, 22:48
دوستان بنظرتون از نظر دوربین ( دوربین جلو)
از این مدل های زیر کودومش تصاویر بهتری رو ارایه میکنه؟
Samsung Galaxy E5
sony xperia T3

AmirMahmood
2015/05/10, 13:11
مورد 2-
ایا بنظرتون ارزش داره واسه 4 جی داشتن ، سخت افزار بهتر e5 گذاشت کنار؟

Shahin007
2015/05/10, 16:31
دوستان بنظرتون از نظر دوربین ( دوربین جلو)
از این مدل های زیر کودومش تصاویر بهتری رو ارایه میکنه؟
Samsung Galaxy E5
sony xperia T3

عکس هایی که E5 میگیره نسبت به T3 نویز کمتری داره و نمایش رنگ ها هم بهتر هستش.

مورد 2-
ایا بنظرتون ارزش داره واسه 4 جی داشتن ، سخت افزار بهتر e5 گذاشت کنار؟

به نظر من اصلا ... 4 جی مصرف باطری فوق العاده زیادی داره و به شدت پردازنده رو درگیر میکنه که باعث داغ شدن بیش از حد گوشی میشه.
مخصوصا برای کسی که وای فای در دسترسش هست اصلا توصیه نمیکنم.

در کل E5 رو برتر از T3 میدونم.

NAVID OC
2015/06/20, 12:53
گوشی می خوام :
عکس برداری و فیلم برداری و واتس آپ. فقط همین 3 مورد.
دوربین در اولیوت باشد.

با سپاس.

Shahin007
2015/06/20, 13:35
گوشی می خوام :
دوربین در اولیوت باشد.

با سپاس.

بودجه؟
عنوان تاپیک 600 تا 1 میلیون هستش. اختلاف زیاده. بودجه ی مورد نظر رو بگید. :)

NAVID OC
2015/06/20, 14:14
بودجه؟
عنوان تاپیک 600 تا 1 میلیون هستش. اختلاف زیاده. بودجه ی مورد نظر رو بگید. :)

اختلاف زیاد نیست!!! یک تومن حد اکثر.

Shahin007
2015/06/20, 21:33
اختلاف زیاد نیست!!! یک تومن حد اکثر.

400 تومن اختلاف هست که میشه باهاش یک گوشی میان رده خرید. پس زیاده.

جی 2 32 گیگ پیشنهاد میشه.

گود لاک.

NAVID OC
2015/06/20, 22:55
400 تومن اختلاف هست که میشه باهاش یک گوشی میان رده خرید. پس زیاده.

جی 2 32 گیگ پیشنهاد میشه.

گود لاک.

اما قیمت این گوشی 1.100 بود و از حد بودجه فراتر.
به نظرم بازم لومیا به خاطر لنز زایس وضوح تصویر بهتری دارد.

Shahin007
2015/06/20, 23:04
اما قیمت این گوشی 1.100 بود و از حد بودجه فراتر.
به نظرم بازم لومیا به خاطر لنز زایس وضوح تصویر بهتری دارد.

جی 2 32 گیگ D801 بدون گارانتی با قیمت 900 تومن میتونستید تهیه کنید.
از نظر دوربین بله لومیا 830 دوربین بهتری داره. :)

NAVID OC
2015/06/20, 23:05
جی 2 32 گیگ D801 بدون گارانتی با قیمت 900 تومن میتونستید تهیه کنید.
از نظر دوربین بله لومیا 830 دوربین بهتری داره. :)

من تو بازار زیر 1.090 پیدا نکردم. به هر حال خیلی ممنون.

Armadilo
2015/06/20, 23:20
گوشی می خوام :
دوربین در اولیوت باشد.

با سپاس.
واتس اپ رو که سیمبینم داره پس بیشترین مانور باید روی دوربین گوشی باشه
من سه مقایسه بین گوشیایی که در این محدوده قیمتی نسبت به همرده ها از کیفیت تصویر بالاتری برخوردارند انجام دادم که میتونید مشاهده کنید

از نظر من برای عکاسی Lumua 830 به دلیل داشتن لنز زایس آلمان و لرزشگیر اپتیکال که بقیه فاقد اونن بهتره در ضمن 830 به دلیل داشتن سایز دیافراگم بزرگتر نسبت به بقیه مستعد دریافت نور بیشتر و وضوع بیشتری است,

در رابطه با (PPI (Pixel Per Inch هم بگم که به ارقام بالا توجه نکنید چشم قادر به تشخیص بیش از 325 PPI در اندازه گوشی نیست و لزوما نباید توجه خاصی به تفاوت بین این اعداد داشت در رابطه با صفحه نمایش باید بگم که a7 از رزولیشن و کیفیت بهتری برخورداره و از پنل Super Amoled استفاده میکنه , البته من زیاد به پنل های الد و امولد در سایز های پایین اعتقاد ندارم و اون رو صرفا تبلیغات میدونم ,

HARDWARE

System chip

Qualcomm Snapdragon 400
Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974
Qualcomm Snapdragon 615 8939

Processor

Quad core, 1200 MHz
Quad core, 2200 MHz, Krait 400
8-core, 1500 MHz, ARM Cortex-A53, 64-bit

Graphics processor
Adreno 305
Adreno 330
Adreno 405

System memory

1024 MB RAM
2048 MB RAM
2048 MB RAM

Built-in storage
16 GB
16 GB
16 GB

Maximum User Storage

12 GB

Storage expansion
microSD, microSDHC, microSDXC up to 128 GB
microSD, microSDHC, microSDXC up to 64 GB

از نظر سخت افزاری z1 و a7 دارای سخت افزار قویتر (فرکانس بالاتر , رم دو برابر , پردازشگر گرافیکی ) نسب به 830 هستند که دلیل بر برتری به خاطر سیستم عامل نیست که توضیحش مفصله که چرا گوشیهایه اندرویدی نسبت به گوشیهای آیفون و لومیا از سخت افزار قویتری برخوردار هستند دلیل عمدش هم بخاطر junk file ها و اشغال بیهوده حافظه رم گوشی هست که کی بهینه بشه خدا داند,

تصمیم با شما

NAVID OC
2015/06/20, 23:24
واتس اپ رو که سیمبینم داره پس بیشترین مانور باید روی دوربین گوشی باشه
من سه مقایسه بین گوشیایی که در این محدوده قیمتی نسبت به همرده ها از کیفیت تصویر بالاتری برخوردارند انجام دادم که میتونید مشاهده کنید

از نظر من برای عکاسی Lumua 830 به دلیل داشتن لنز زایس آلمان و لرزشگیر اپتیکال که بقیه فاقد اونن بهتره در ضمن 830 به دلیل داشتن سایز دیافراگم بزرگتر نسبت به بقیه مستعد دریافت نور بیشتر و وضوع بیشتری است,

در رابطه با (PPI (Pixel Per Inch هم بگم که به ارقام بالا توجه نکنید چشم قادر به تشخیص بیش از 325 PPI در اندازه گوشی نیست و لزوما نباید توجه خاصی به تفاوت بین این اعداد داشت در رابطه با صفحه نمایش باید بگم که a7 از رزولیشن و کیفیت بهتری برخورداره و از پنل Super Amoled استفاده میکنه , البته من زیاد به پنل های الد و امولد در سایز های پایین اعتقاد ندارم و اون رو صرفا تبلیغات میدونم ,

HARDWARE

System chip
Qualcomm Snapdragon 400
Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974
Qualcomm Snapdragon 615 8939

Processor
Quad core, 1200 MHz
Quad core, 2200 MHz, Krait 400
8-core, 1500 MHz, ARM Cortex-A53, 64-bit

Graphics processor
Adreno 305
Adreno 330
Adreno 405

System memory
1024 MB RAM
2048 MB RAM
2048 MB RAM

Built-in storage
16 GB
16 GB
16 GB

Maximum User Storage

12 GB

Storage expansion
microSD, microSDHC, microSDXC up to 128 GB

از نظر سخت افزاری z1 و a7 دارای سخت افزار قویتر (فرکانس بالاتر , رم دو برابر , پردازشگر گرافیکی ) نسب به 830 هستند که دلیل بر برتری به خاطر سیستم عامل نیست که توضیحش مفصله که چرا گوشیهایه اندرویدی نسبت به گوشیهای آیفون و لومیا از سخت افزار قویتری برخوردار هستند دلیل عمدش هم بخاطر junk file ها و اشغال بیهوده حافظه رم گوشی هست که کی بهینه بشه خدا داند,

تصمیم با شما

دوست عزیز من ، چرا حرص آخه؟! :-"

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 5#post183585

و متاسفانه موردی که بسیار من را عصبانی (!) می کند و هیچ کدوم بهش اشاره نکردید!!! این است که : واتس آپ ویندوز فون پولیییی است!!!!!!!!

Armadilo
2015/06/20, 23:29

و متاسفانه موردی که بسیار من را عصبانی (!) می کند و هیچ کدوم بهش اشاره نکردید!!! این است که : واتس آپ ویندوز فون پولیییی است!!!!!!!!

دوست عزیز من که از خرید و فروش ها مطلع نیستم تاپیک رو دیدم نظرم رو دادم < مبارکتون باشه گوشی خیلی قشنگیه

Dan
2015/06/21, 10:17

واتس اپ در ویندوزفون با بقیه هیچ تفاوتی نداره. الان همه پلتفرم ها قوانین یکسانی دارن. یک سال رایگان و بعد از اون باید سالی 1 دلار پرداخت کنید.

vahid75
2015/06/22, 19:10
سلام دوستان
با کمک شما دو گوشی G3 و Z2 رو تو تاپیک بالای یک میلیون واسه دوستم خریدم فقط حیف که دوربین ندارم که ازشون عکس بگیرم
حالا واسه خودم یه گوشی تا مرز 750 میخوام
واسم پشتیبانی و یه مقدار کیفیت صفحه و سخت افزار مهمه (الان که همه رو گفتم)
نظر خود من LG g3 beat و یا LG magna هستش خواستم ببینم کدوم رو پیشنهاد میدید و دیگه چه مدلایی هست
فقط طوری باشه که گوشی روون کار کنه حوصله هنگ و اینارو ندارم
خیلی خیلی از پیشنهادات فوق العاده تون ممنونم=D>

NAVID OC
2015/06/22, 19:32
سلام دوستان
با کمک شما دو گوشی G3 و Z2 رو تو تاپیک بالای یک میلیون واسه دوستم خریدم فقط حیف که دوربین ندارم که ازشون عکس بگیرم
نظر خود من LG g3 beat و یا LG magna هستش خواستم ببینم کدوم رو پیشنهاد میدید و دیگه چه مدلایی هست

کاربرد دقیقتان را بهتر است بگید.
به نظر من 640 XL هم می تواند گزینه خوبی باشد.

vahid75
2015/06/22, 22:43
کاربرد دقیقتان را بهتر است بگید.
به نظر من 640 XL هم می تواند گزینه خوبی باشد.
کاربری دقیقی ندارم همین کارهای روزانه و اینترنت
مایکروسافت الان بازار موجوده؟میشه راحت گیرش اورد؟در چه بازه ی قیمتی هستش؟
و نکته دیگه اینکه ایا مایکروسافت ویندوز 10 رو برای این گوشیش قرار میده؟
کیفیت ساخت و صفحه کدوم رو بهتر میدونید ؟
نکته اخر اینکه اصلا حضوری خرید نمیکنم و فقط اینترنتی این کاررو انجام میدم

VSH-Katana
2015/06/22, 22:52
سلام دوستان
خب مبارکشون باشه

گزینه های خوبی هستن و از اونجایی که کارایی تقریبا یکسان دارن از روی ظاهر هرکدوم رو میپسندید انتخاب کنید

Dan
2015/06/22, 23:01
کاربری دقیقی ندارم همین کارهای روزانه و اینترنت
مایکروسافت الان بازار موجوده؟میشه راحت گیرش اورد؟
و نکته دیگه اینکه ایا مایکروسافت ویندوز 10 رو برای این گوشیش قرار میده؟
کیفیت ساخت و صفحه کدوم رو بهتر میدونید ؟
نکته اخر اینکه اصلا حضوری خرید نمیکنم و فقط اینترنتی این کاررو انجام میدم
بله 640XL توی بازار موجوده.
اینترنتی توی تهران کمی گرونتر در میاد. قیمتش توی بازار 700 تا 720 هزار تومان هست. قیمت هم برای همه رنگ ها یکیه. گول حرف بعضی فروشنده ها رو نخوردید.
بله ویندوز 10 موبایل برای این گوشی منتشر میشه.
کیفیت ساخت 640XL و G3 Beat از Magna بالاتره.

vahid75
2015/06/22, 23:09
بله 640XL توی بازار موجوده.
اینترنتی توی تهران کمی گرونتر در میاد. قیمتش توی بازار 700 تا 720 هزار تومان هست. قیمت هم برای همه رنگ ها یکیه. گول حرف بعضی فروشنده ها رو نخوردید.
بله ویندوز 10 موبایل برای این گوشی منتشر میشه.
کیفیت ساخت 640XL و G3 Beat از Magna بالاتره.

چطوره که بعضی فروشگاه ها دو سیمکارت اون رون رو حدود 660 هم برای فروش قرار دادن؟
قابل اعتماد هستن؟چون نمیتونم نام فروشگاه رو بگم و ممکنه به جرم تبلیغ بازخواست بشم
چون تا الان تمام خرید های دیجیتالم رو از یه سایت انجام دادم بقیه رو خبر ندارم

vahid75
2015/06/22, 23:13
خب مبارکشون باشه

گزینه های خوبی هستن و از اونجایی که کارایی تقریبا یکسان دارن از روی ظاهر هرکدوم رو میپسندید انتخاب کنید
ظاهر تقریبا یکسانی هم دارن فقط magna مقداری قوس داره که فکر کنم راحتی بیشتری هم داره
و اینکه نسخه اندروید مگنا بالاتر از G3 beat هستش

Dan
2015/06/22, 23:23
چطوره که بعضی فروشگاه ها دو سیمکارت اون رون رو حدود 660 هم برای فروش قرار دادن؟
قابل اعتماد هستن؟چون نمیتونم نام فروشگاه رو بگم و ممکنه به جرم تبلیغ بازخواست بشم
چون تا الان تمام خرید های دیجیتالم رو از یه سایت انجام دادم بقیه رو خبر ندارم
الان هر کاری بگید از فروشنده ها بر میاد اما اگه کسی قصد داشته باشه با سود کم بفروشه میتونه این قیمت بده. توی بازار تهران معمولا اختلاف قیمت زیادی با وارد کننده ها وجود داره. اگه فروشگاه مورد اعتماد شماست میتونید از همونجا خرید کنید.

vahid75
2015/06/22, 23:42
الان هر کاری بگید از فروشنده ها بر میاد اما اگه کسی قصد داشته باشه با سود کم بفروشه میتونه این قیمت بده. توی بازار تهران معمولا اختلاف قیمت زیادی با وارد کننده ها وجود داره. اگه فروشگاه مورد اعتماد شماست میتونید از همونجا خرید کنید.
تا حالا از این فروشگاه خرید نداشتم پس منطقیه اعتماد هم ندارم
فروشگاه کیو هست که چند نفر رو دیدم که ازش خرید داشتن
من خودم از دیجیکالا خیلی زیاد خرید داشتم اما مثل اینکه قصد موجود کردن نداره

Armadilo
2015/06/23, 00:10
تا حالا از این فروشگاه خرید نداشتم پس منطقیه اعتماد هم ندارم
فروشگاه کیو هست که چند نفر رو دیدم که ازش خرید داشتن
من خودم از دیجیکالا خیلی زیاد خرید داشتم اما مثل اینکه قصد موجود کردن نداره
از نظر من هم 640 XL گزینه مناسبی هست مخصوصا شما که پشتیبانی و سخت افزار رو جدی میگیرید . دوست من اگر قصد خرید اینترنتی دارید سایت های کم و قابل اعتمادی وجود دارن میتونید خرید کنید , وینفون استور یکی ازین سایت ها هست که خودم هم تجربه خرید ازشون رو دارم و کارشون درسته. مایکروسافت هم بدلیل اینکه تو ایران نماینده رسمی نداره دیجیکالا بدون گارانتی و ضمانت عرضه نمیکنه , فروشگاه کیو دو سه تا نظر ضد تو سایت موبایل ایران خوندم که خریدارا ازشون راضی نبودن و هزینه کالا مرجوع رو هم نصف نصف به گردن مشتری گذاشتن
.
.
پ.ن : امید وارم منظورم به منظله تبلیغ برداشت نشه قصد بنده فقط کمک و راهنمایی برای یک خرید معتبر هست

vahid75
2015/06/23, 00:29
از نظر من هم 640 XL گزینه مناسبی هست مخصوصا شما که پشتیبانی و سخت افزار رو جدی میگیرید . دوست من اگر قصد خرید اینترنتی دارید سایت های کم و قابل اعتمادی وجود دارن میتونید خرید کنید , وینفون استور یکی ازین سایت ها هست که خودم هم تجربه خرید ازشون رو دارم و کارشون درسته. مایکروسافت هم بدلیل اینکه تو ایران نماینده رسمی نداره دیجیکالا بدون گارانتی و ضمانت عرضه نمیکنه , فروشگاه کیو دو سه تا نظر ضد تو سایت موبایل ایران خوندم که خریدارا ازشون راضی نبودن و هزینه کالا مرجوع رو هم نصف نصف به گردن مشتری گذاشتن
.
.
پ.ن : امید وارم منظورم به منظله تبلیغ برداشت نشه قصد بنده فقط کمک و راهنمایی برای یک خرید معتبر هست

نه کاملا ممنونم از شما نظر کاملا درستی دادید
خیلی ممنونم دیگه یه جورایی از اندروید و هنگ کردنش مخصوصا تو گوشی هایی با این رنج قیمت کلافه شدم

Dan
2015/06/23, 08:43
.
.
گارانتی مایکروسافت و نوکیا توی ایران مشترک هستش. نوکیا هم الان تقریبا نماینده رسمی نداره. روی ارکان ارتباطات خیلی نمیشه حساب کرد. دیجی کالا لومیا 535 رو یه سری فروخت ولی الان دیگه نداره چون نسخه های با گارانتی فوق العاده کم هستند و بصورت محدود وارد بازار میشن.

darvishkhoob
2015/07/22, 18:54
سلام دوستان به نظرتون یک گوشی حدود 900 تومن یک تومن چی مناسبه
حافظه داخلیش کمتر 16 نباش بهتره g4 هم داشت باش کیفیت صفحه نمایش هم قابل قبول باش همینطور عکسو فیلمش
خلاصه یک گوش تو حدد این قیمت مدلی یا ملهای معرفی کنید ارزش خرید خوبی داشت باش ممنون

Shahin007
2015/07/22, 19:11
سلام دوستان به نظرتون یک گوشی حدود 900 تومن یک تومن چی مناسبه
حافظه داخلیش کمتر 16 نباش بهتره g4 هم داشت باش کیفیت صفحه نمایش هم قابل قبول باش همینطور عکسو فیلمش
خلاصه یک گوش تو حدد این قیمت مدلی یا ملهای معرفی کنید ارزش خرید خوبی داشت باش ممنون

LG G2 32GB
یا
Samsung Galaxy A5 (بعضی مدلهاش 4جی داره)

darvishkhoob
2015/07/22, 19:18
LG G2 32GB
یا
Samsung Galaxy A5 (بعضی مدلهاش 4جی داره)
lg g4 به اندروید 5 اپدیت میشه؟

ممنون شاهین داداش فقط یه عرضی دیگر داشتم حالا اگر داشتن g4 رو اولویت نباش چی در نظر داری بازم همینا؟ ممنون

Shahin007
2015/07/22, 19:30
lg g4 به اندروید 5 اپدیت میشه؟

ممنون شاهین داداش فقط یه عرضی دیگر داشتم حالا اگر داشتن g4 رو اولویت نباش چی در نظر داری بازم همینا؟ ممنون

G4 کسی نگفت عزیزم ...G2
به اندروید 5 هم آپدیت شده.
بله همینا بهترین گزینه ها هستن.

darvishkhoob
2015/07/22, 19:39
G4 کسی نگفت عزیزم ...G2
به اندروید 5 هم آپدیت شده.
بله همینا بهترین گزینه ها هستن.

بله درسته شاهین جان حواسم رفت تو شبکه G4 اشتباه نوشتم بله همون که شما فرمودید منظورم
خوب پس همین دو گزینه یکیش در نظر میگیرم ممنون عزیزم@};-

jansiz hayat
2015/07/24, 23:32
سلام به همه دوستان و اساتید.
من قبلا یه مشاوره برای خرید گوشی دوم تا 300 تومن گرفته بودم تا پول دستم اومدنی یه گوشی بهتر بگیرم.
الان خوشبختانه پول دستم اومده و حالا میخوام با بودجه حداکثر 750.000 تومن یه گوشی بگیرم با نیازهای زیر:

- کیفیت دوربین موبایل و صفحه نمایش برای من در الویت قرار دارد
- ترجیحا 5 اینچ باشد.
- خوش دست و فاقد قوسی زیاد باشد (مثل A3 سامسونگ و سری آلفای سامسونگ)
- گزینه بازی آخرین الویت را برای من دارد.کلا اهل بازی نیستم
- از لحاظ آپدیت ساپورت بشه.
- ترجیحا از برند های سامسونگ و هواوی باشه.چون از مدل و رابط کاربری گوشی های دیگه خوشم نمیاد

خودم از دو مدل Samsung Galaxy E5 SM-E500H Dual SIM (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و
Huawei P8 Lite Dual SIM - 16GB خوشم اومده و بیشتر نظرم رو P8 هستش.

حالا پیشنهاد شما اساتید چیه...؟

Mohammad Ali X
2015/07/24, 23:39
من قبلا یه مشاوره برای خرید گوشی دوم تا 300 تومن گرفته بودم تا پول دستم اومدنی یه گوشی بهتر بگیرم.
الان خوشبختانه پول دستم اومده و حالا میخوام با بودجه حداکثر 750.000 تومن یه گوشی بگیرم با نیازهای زیر:

- ترجیحا 5 اینچ باشد.
- ترجیحا از برند های سامسونگ و هواوی باشه.چون از مدل و رابط کاربری گوشی های دیگه خوشم نمیاد

خودم از دو مدل Samsung Galaxy E5 SM-E500H Dual SIM (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و

هواوی مدل Ascend p7 از p8 lite بهتره از لحاظ صفحه نمایش و پردازنده لذا اولویت خرید با این مدل می باشد . می توانید نیم نگاهی هم به G7 هواوی داشته باشید اینم گوشیه مناسبیه.

jansiz hayat
2015/07/25, 00:20
هواوی مدل Ascend p7 از p8 lite بهتره از لحاظ صفحه نمایش و پردازنده لذا اولویت خرید با این مدل می باشد . می توانید نیم نگاهی هم به G7 هواوی داشته باشید اینم گوشیه مناسبیه.
برادر جسارت من فکر میکنم قیمت اینها بالاتر از 800 تومن باشه

Mohammad Ali X
2015/07/25, 00:37
برادر جسارت من فکر میکنم قیمت اینها بالاتر از 800 تومن باشه

قیمت های بدون گارانتی در حدود 800 تومن هستند ، حالا شما نمیتوانید صبر کنید تا بودجه بشه 800؟ اگر نمی تونید p8 lite گزینه مناسبیه و گرنه با کمی افزایش بودجه p7.

jansiz hayat
2015/07/25, 00:47
از شما بابت راهنماییتون متشکرم.
اگه دوستان دیگه نظر خودشون رو بگن ممنون میشم

Dan
2015/07/25, 09:06

- ترجیحا 5 اینچ باشد.

با توجه به اینکه اولویت های شما دوربین و صفحه نمایش هستند ، دو گوشی مد نظر خودتون ممکنه تا حدی شما رو ناامید کنند. E5 کیفیت صفحه نمایش خوبی داره اما کیفیت دوربینش احتمالا شما رو راضی نخواهد کرد. P8 lite هم کیفیت صفحه متوسطی داره.
اگر نمیتونید بودجه خودتون رو افزایش بدید Honor 6 رو پیشنهاد میکنم. قیمتش در حدود 750 تا 800 هزار تومان هست که مشکل خاصی از این نظر ایجاد نمیکنه. کیفیت صفحه مناسبی داره و کیفیت عکس های دوربینش هم قابل قبوله.

Sam
2015/07/28, 20:36
سلام به همه.
من یه مدتیه دارم در مورد خرید یه گوشی تا حدود 1 میلیون تومن تحقیق میکنم و آخر سر با توجه به امکانات سخت افزاری و صفحه نمایش و... به Xperia Z1 رسیدم. اما یک نکته ای که منو یه مقدار به شک انداخته اینه که این گوشی آخرین گوشی سونی با پنل TN هست و خب به نسبت IPS استفاده شده در Z2 کم کیفیت تره. سوالم اینه که آیا منطقیه که صبر کنم تا قیمت Z2 پایین تر بیاد و اون رو بخرم؟ اصلا امکان پایین اومدنش هست؟ یا همین صفحه نمایش Z1 کاملا رضایت بخشه؟

Mohammad Ali X
2015/07/28, 20:45
سلام به همه.
من یه مدتیه دارم در مورد خرید یه گوشی تا حدود 1 میلیون تومن تحقیق میکنم و آخر سر با توجه به امکانات سخت افزاری و صفحه نمایش و... به Xperia Z1 رسیدم. اما یک نکته ای که منو یه مقدار به شک انداخته اینه که این گوشی آخرین گوشی سونی با پنل TN هست و خب به نسبت IPS استفاده شده در Z2 کم کیفیت تره. سوالم اینه که آیا منطقیه که صبر کنم تا قیمت Z2 پایین تر بیاد و اون رو بخرم؟ اصلا امکان پایین اومدنش هست؟ یا همین صفحه نمایش Z1 کاملا رضایت بخشه؟
دوست عزیز قیمت z2 یک میلیون و دویست هزار تومان است. منطقی هستش صبر کنید بودجتون افزایش پیدا کنه تا z2 را خریداری کنید.

Huawei Honor 3c lite

ErfanDL
2015/07/28, 20:55
زی 2 قیمتش 1140 هست مدل 4G و مدل 3G هم 950 تومن. بهترین انتخابه به نظر من

Sent from my C6833 using Tapatalk

Dan
2015/07/28, 23:41
سلام به همه.
صفحه Z1 اصلا رضایت بخش نیست. اتفاقا همین مورد ضعف اصلی Z1 هستش.

Nima.Salarian
2015/08/20, 19:40
سلام عزیزان
دوستان عزیز نظرتون در مورد گوشی LG Magna چیه؟
کدوم ارزش بیشتری دارن؟چرا؟
Honor 3C و LG Magna

Dan
2015/08/20, 23:23
سلام عزیزان
دوستان عزیز نظرتون در مورد گوشی LG Magna چیه؟
کدوم ارزش بیشتری دارن؟چرا؟
Honor 3C و LG Magna
گوشی خوبیه.
با توجه به قیمت Magna باید با 4C مقایسه بشه. من 4C رو پیشنهاد میکنم.

Nima.Salarian
2015/08/21, 13:21
گوشی خوبیه.
با توجه به قیمت Magna باید با 4C مقایسه بشه. من 4C رو پیشنهاد میکنم.

من 3 سی دارم شاید بفروشم مگنا بخرم

Dan
2015/08/22, 10:04
من 3 سی دارم شاید بفروشم مگنا بخرم
به نسبت هزینه ای که میشه انتخاب چندان خوبی نیست. از نظر نرم افزاری به روز تره ولی از همون چیپ قدیمی استفاده میکنه و توی بعضی موارد هم عقب گرد میکنید. مثلا از OTG پشتیبانی نمیکنه یا زمان شارژ خیلی طولانی تری نسبت به 3C داره.

old gamer
2015/08/25, 11:59
از دوستان کسی گوشی لومیا 640XL دو سیم کارت 4G رنگ آبی توی فروشگاه ها سراغ داره؟؟ دقیقا همین مدل. ینی کاملترینش

Nima.Salarian
2015/08/26, 08:33
از دوستان کسی گوشی لومیا 640XL دو سیم کارت 4G رنگ آبی توی فروشگاه ها سراغ داره؟؟ دقیقا همین مدل. ینی کاملترینش
امین جان سلام اگه زودتر میگفتی من یکی داشتم که اینجا اگهی کرده بودم ولی رنگش مشکی بود
500 دادمش خشک بود یک هفته کار کرده بود:D

old gamer
2015/08/26, 08:56
امین جان سلام اگه زودتر میگفتی من یکی داشتم که اینجا اگهی کرده بودم ولی رنگش مشکی بود
500 دادمش خشک بود یک هفته کار کرده بود:D

در مورد تجربه استفاده خودت باهات مشورت میکنم پس ببینم چطور گوشی ایه

invoker
2015/09/12, 10:28
سلام

بنده قصد خرید یک گوشی برای برادرم دارم در رنج 600 تا 650 ...

چیزای که مد نظر داره حافظه گوشی 16 یا 32 گیگ باشه ... دوربینش خوب باشه / صحفه نمایش خوب در حد ایفون / هنگ نکنه ...

Dan
2015/09/12, 11:50
سلام

بنده قصد خرید یک گوشی برای برادرم دارم در رنج 600 تا 650 ...

چیزای که مد نظر داره حافظه گوشی 16 یا 32 گیگ باشه ... دوربینش خوب باشه / صحفه نمایش خوب در حد ایفون / هنگ نکنه ...
مواردی که فرمودید در گوشی های این رنج قیمت بصورت یکجا پیدا نمیشه. Galaxy S3 Neo تا حدودی موارد مورد نظر رو داره اما کمی قدیمی شده.
از بین گوشی های نسل جدید Honor 4C رو پیشنهاد میکنم.

shahrokhblash
2015/09/19, 16:35
بادرود
دوستان تا رنج نزدیک به 800 تومن حالا یکم بیشتر گوشی مدنظرم ویندوز موبایل باشه می خوام،
خواستم بپرسم دوستان از نظر کارایی کدام مدل پیشنهاد می کنن؟(قابلیت otg حتما داشته باشه)
باسپاس

arashlinux
2015/09/19, 19:19
بادرود
دوستان تا رنج نزدیک به 800 تومن حالا یکم بیشتر گوشی مدنظرم ویندوز موبایل باشه می خوام،
خواستم بپرسم دوستان از نظر کارایی کدام مدل پیشنهاد می کنن؟(قابلیت otg حتما داشته باشه)
باسپاس

درود
موبایل های ویندوزی تا ویرایش 8.1 که از OTG پشتیبانی نمی کنند اگر OTG لازم هستید باید سمت آندروید برید

Dan
2015/09/19, 23:23
بادرود
باسپاس
تا الان که چندین بیلد از ویندوز 10 منتشر شده از این قابلیت پشتیبانی نمیشه. ممکنه در آینده اضافه بشه اما فعلا نمیتونید از بین ویندوزفون ها انتخابی داشته باشید.

Only tiger
2015/10/11, 15:33
سلام
میخواستم گوشی بخرم در همین رنج قیمتی
مهم ترین قسمت واسم داخل گوشی شارژ رو زود خالی نکنه ,هنگی نداشته باشه,دوربینش بدرد عکاسی بخوره
میدونم یکم شاید توقع زیادی باشه ولی پیدا میشه اینجوری گوشی به نظرم
htc باشه بهتره
مثلا مثل htc one max که تمام این مشخصات رو داره اما قدیمی شده یکم

Dan
2015/10/11, 22:35
سلام
میخواستم گوشی بخرم در همین رنج قیمتی
مهم ترین قسمت واسم داخل گوشی شارژ رو زود خالی نکنه ,هنگی نداشته باشه,دوربینش بدرد عکاسی بخوره
میدونم یکم شاید توقع زیادی باشه ولی پیدا میشه اینجوری گوشی به نظرم
htc باشه بهتره
مثلا مثل htc one max که تمام این مشخصات رو داره اما قدیمی شده یکم
Galaxy A5 با معیار های شما تطبیق داره.

Only tiger
2015/10/12, 09:26
ببخشین این گوشی چطوره بهتر نیست این Huawei4X نسب به سامسونگ Galaxy A5 ؟

Dan
2015/10/13, 00:26
ببخشین این گوشی چطوره بهتر نیست این Huawei4X نسب به سامسونگ Galaxy A5 ؟
گوشی خیلی خوبی هستش اما A5 کیفیت بهتری داره.

ATER
2015/10/20, 00:27
دوستان درست میگن که گوشی سامی Alpha مشکلان زیادی داره؟
مثلا اگر آبدیتش کنی کلا lock میشه ، باتری هاشون یکی در میون مشکل خالی کردن داره ، رام ش داغ میکنه و...
در نظر داشتم بخرم نظر شما چی هست.

Dan
2015/10/21, 00:12
دوستان درست میگن که گوشی سامی Alpha مشکلان زیادی داره؟
مثلا اگر آبدیتش کنی کلا lock میشه ، باتری هاشون یکی در میون مشکل خالی کردن داره ، رام ش داغ میکنه و...
در نظر داشتم بخرم نظر شما چی هست.
خیر اما عمر باتری این گوشی کمی پایینه که در صورت استفاده زیاد ممکنه در وسط روز هم نیاز به شارژ پیدا کنید. این مورد بستگی به میزان استفاده شما داره. در لود بالا هم مثل گوشی های دیگه گرم میشه اما در حد طبیعی هست و مشکل خاصی نداره. لاک شدن با آپدیت در صورت وجود قفل منطقه ای هستش که برای اکثر گوشی های آنلاک فکتوری داخل ایران مشکلی وجود نداره.
این گوشی با این که تولیدش متوقف شده اما همچنان آپدیت میشه و قراره به اندروید 6 آپدیت بشه. انتخاب بدی نیست اما بهتره اول میزان بودجه و نیاز های خودتون رو بگید تا مشخص بشه کدوم گزینه ها برای شما مناسب تر هستند.

M.Ahmadi
2015/11/04, 22:56
سلام خدمت دوستان عزیز میخوام تا محدوده 700 حالا 50 بابا پایین گوشی تهیه کنم ممنون میشم بهترین گزینه هارو معرفی کنید خودم نظرم رو لومیا 640 حالا هر نسخه ای که شما دوستان معرفی کنید هست..

Dan
2015/11/05, 21:51
سلام خدمت دوستان عزیز میخوام تا محدوده 700 حالا 50 بابا پایین گوشی تهیه کنم ممنون میشم بهترین گزینه هارو معرفی کنید خودم نظرم رو لومیا 640 حالا هر نسخه ای که شما دوستان معرفی کنید هست..
توی ویندوزی ها با این بودجه 830 و 640XL انتخاب های بهتری هستند.
از بین اندرویدی ها هم اول Honor 6 و بعد از اون G7 و J5 انتخاب های خوبی هستند.

Nima.Salarian
2015/11/29, 18:01
سلام قصد خرید p8 lite رو دارم
شهر ما قیمتش هست 690.000
به نظرتون خوبه خریدش؟
میگن باطریش ضعیفه کسی تجربه کار داشته باهاش؟

Dan
2015/11/29, 22:30
سلام قصد خرید p8 lite رو دارم
شهر ما قیمتش هست 690.000
به نظرتون خوبه خریدش؟
میگن باطریش ضعیفه کسی تجربه کار داشته باهاش؟
نه زیاد. با اینکه P8 گوشی خیلی خوبیه اما نسخه Lite خیلی انتخاب خوبی نیست.
خودم با گوشی کار کردم. به نظرم صفحه نمایشش اصلا راضی کننده نیست. هم از نظر میزان روشنایی و هم از نظر کنتراست ضعیفه. از نظر باتری هم عملکردش متوسط و تا حدی ضعیفه. پیشنهاد میکنم دنبال گزینه های دیگه باشید.

Nima.Salarian
2015/11/30, 11:21
نه زیاد. با اینکه P8 گوشی خیلی خوبیه اما نسخه Lite خیلی انتخاب خوبی نیست.
خودم با گوشی کار کردم. به نظرم صفحه نمایشش اصلا راضی کننده نیست. هم از نظر میزان روشنایی و هم از نظر کنتراست ضعیفه. از نظر باتری هم عملکردش متوسط و تا حدی ضعیفه. پیشنهاد میکنم دنبال گزینه های دیگه باشید.

شما در رنج 600 چی رو پیشنهاد میکنید؟
یک مقایسه با گوشی خودم Honor 3c میکنید؟ از این بهتره یا نه؟ از نظر صفحه نمایش و باطری

Only tiger
2015/11/30, 19:32
من قصد خرید گوشی در همین بازه دارم به نظرتون Honor 4x بهتره یا p8 lite

Dan
2015/12/02, 00:39
شما در رنج 600 چی رو پیشنهاد میکنید؟
یک مقایسه با گوشی خودم Honor 3c میکنید؟ از این بهتره یا نه؟ از نظر صفحه نمایش و باطری
توی رنج 600 هزار تومان همین گوشی و J5 بهترین انتخاب ها هستند ولی با یه کم اضافه کردن بودجه نسبت به 690 هزار تومانی که بالاتر فرمودید میتونید G7 رو بخرید که از نظر عمر باتری بهتر از این گوشی هستش و در قسمت های دیگه هم عملکرد خوبی داره. P8 Lite نسبت به 3C ارتقاء خوبیه و در بیشتر قسمت ها نسبت به گوشی شما برتری داره فقط در دو مورد ضعیفه ، یکی خوانایی صفحه زیر نور آفتاب و یکی هم باتری که نقطه ضعف اصلی این گوشیه. باتریش نسبت به گوشی شما برتری نداره.

Dan
2015/12/02, 00:40
من قصد خرید گوشی در همین بازه دارم به نظرتون Honor 4x بهتره یا p8 lite
معیار های شما برای انتخاب گوشی چه مواردی هستند؟

Only tiger
2015/12/02, 09:05
خب تو این رنج قیمتی یک گوشی که هم جدید باشه و سخت افزارش خوب باشه اندرویدی باشه دوربین خوب داشته باشه شارژ هم خوب نگهداری کنه و هنگ هم نکنه و خودم گشتم تو این بازه قیمتی این دو تا رو پیدا کردم حالا کدوم بهتره یا اگر بهتر از اینا رو هم سراغ دارین بفرمایین

Dan
2015/12/02, 16:14
خب تو این رنج قیمتی یک گوشی که هم جدید باشه و سخت افزارش خوب باشه اندرویدی باشه دوربین خوب داشته باشه شارژ هم خوب نگهداری کنه و هنگ هم نکنه و خودم گشتم تو این بازه قیمتی این دو تا رو پیدا کردم حالا کدوم بهتره یا اگر بهتر از اینا رو هم سراغ دارین بفرمایین
4X برای شما گزینه بهتری هستش.

abbas-t
2015/12/15, 16:55
سلام دوستان
ملاک اصلی من برای انتخاب گوشی روون بودن گوشی و دوربین با کیفیته ،به نظر شما گلکسی s3 neo i9300i به کارم میاد؟ اگه تو این رنج قیمت و نهایت 800 تومن مورد بهتری هست ،ممنون میشم معرفی کنید.

Dan
2015/12/16, 07:44
سلام دوستان
ملاک اصلی من برای انتخاب گوشی روون بودن گوشی و دوربین با کیفیته ،به نظر شما گلکسی s3 neo i9300i به کارم میاد؟ اگه تو این رنج قیمت و نهایت 800 تومن مورد بهتری هست ،ممنون میشم معرفی کنید.
بله اما این گوشی دیگه قدیمی شده و خریدش پیشنهاد نمیشه. میتونید سراغ گوشی های جدید تر و با سخت افزار قوی تر برید مثل Xperia C4 و Honor 6 که در محدوده قیمت 850 هزار تومان هستند. اگر دنبال گزینه هایی با قیمت پایین تر هستید Huawei Ascend G7 و Galaxy J7 گوشی های مناسبی هستند.

abbas-t
2016/01/08, 13:31
بله اما این گوشی دیگه قدیمی شده و خریدش پیشنهاد نمیشه. میتونید سراغ گوشی های جدید تر و با سخت افزار قوی تر برید مثل Xperia C4 و Honor 6 که در محدوده قیمت 850 هزار تومان هستند. اگر دنبال گزینه هایی با قیمت پایین تر هستید Huawei Ascend G7 و Galaxy J7 گوشی های مناسبی هستند.
سلام
نظر شما درباره خرید p8 light چیه؟

Dan
2016/01/08, 23:16
سلام
نظر شما درباره خرید p8 light چیه؟
گوشی خوبیه اما با توجه به معیار های شما گزینه های پیشنهادی داده شده.