PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال موبایل به اینترنت با کامپیوتر

darkknight
2012/08/26, 23:07
میخواستم ببینم راهی است که با کابل موبایل به ADSLدسترسی داشت از روی کامپیوتر؟
اگه جواب سوال بالا منفی است
غیر از خرید مودم وایرلس راه دیگه ای وجود داره؟
اگه باز هم جواب منفی هست
خرید مودم وایرلس به صرفه هست یا خرید اکسس پوینت؟
اگه احتمالا جواب بالا مثبت هست(به خاطر قیمت ها ممکنه منفی باشه)
یک اکسس پوینت یا مودم ارزون و یکی هم معرفی کنید که قیمت مناسب و امکانات مناسبی داشته باشه
در ضمن یه سوال داشتم
اینCNet Wireless-N PCI Adapter CWP-905 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)و D-Link Wireless N 150 Pico USB Adapter DWA-121 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو میشه به عنوان مودم وای فای استفاده کرد؟
مودم منZYXEL P-660RU-T1است
موبایلم هم گلکسی اس 3 هست

Amoo
2012/08/26, 23:21
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. =12293&viewfull=1#post12293

Navid.y
2012/08/27, 00:28
میخواستم ببینم راهی است که با کابل موبایل به ADSLدسترسی داشت از روی کامپیوتر؟ با کابل خیر. ولی اگر دانگل موجود هست یک ad hoc connection بسازید و اینترنت رو از طریق اون share کنید.
اگه جواب سوال بالا منفی است
غیر از خرید مودم وایرلس راه دیگه ای وجود دارههمونی که گفتم. استفاده از دانگل وای فای یا اگر سیستم خودش wifi داره با همون میشه.
اگه باز هم جواب منفی هست
خرید مودم وایرلس به صرفه هست یا خرید اکسس پوینت؟ اگر یه مودم تو مایه های 30-40 پیدا کردین عالیه. ولی اگر نشد این کاری در پایین گفتم رو بکنید.
اگه احتمالا جواب بالا مثبت هست(به خاطر قیمت ها ممکنه منفی باشه)
یک اکسس پوینت یا مودم ارزون و یکی هم معرفی کنید که قیمت مناسب و امکانات مناسبی داشته باشه به نظر من خرید این دانگل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم خوبه.
در ضمن یه سوال داشتم
اینCNet Wireless-N PCI Adapter CWP-905 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)و D-Link Wireless N 150 Pico USB Adapter DWA-121 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو میشه به عنوان مودم وای فای استفاده کرد؟ربله ولی بدلیل قیمت خوشگلی که داره ارزش نداره. یا این مدلی که گفتم رو تهیه کنید یا مودم بخرید.
مودم منZYXEL P-660RU-T1است
موبایلم هم گلکسی اس 3 هست
up...........................up

+Aren
2012/08/27, 00:39
میخواستم ببینم راهی است که با کابل موبایل به ADSLدسترسی داشت از روی کامپیوتر؟
بستگی به مدل گوشیتون داره!(گالکسی اس 3 رو میشه! برنامه های اندرویدی رو بگردید همچین برنامه ای پیدا می کنید. HTC ها همچین قابلیتی رو نصب شده دارند.

غیر از خرید مودم وایرلس راه دیگه ای وجود داره؟
بهترین گزینه همین هست.

خرید مودم وایرلس به صرفه هست یا خرید اکسس پوینت؟
برای استفاده خانگی و اداری کوچک همون مودم وایرلس انتخاب خوبیست!

یک اکسس پوینت یا مودم ارزون و یکی هم معرفی کنید که قیمت مناسب و امکانات مناسبی داشته باشه
من از این مدل استفاده می کنم و راضی هستم:
TP-Link 54Mbps Wireless ADSL2+ Modem Router TD-W8901G

در ضمن یه سوال داشتم
اینCNet Wireless-N PCI Adapter CWP-905 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)و D-Link Wireless N 150 Pico USB Adapter DWA-121 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو میشه به عنوان مودم وای فای استفاده کرد؟
مودم WiFiعبارت اشتباهی هست! باید بگید اداپتور WiFi
بله، با این وسیله شما می توند در PC از قابلیت WiFi بهره مند بشید.
سپاس

darkknight
2012/09/21, 18:27
حالا اگه بخوام اکسس پوینت یا مودم وایرلس بگیرم امکان استفاده از ویp ان روی این دستگاه ها موجود هست؟چون با موبایل نتونستم به ویp ان وصل بشم
در ضمن در مورد ad hocهم اگه امکان داره توضیح بدید

Navid.y
2012/09/21, 18:55
حالا اگه بخوام اکسس پوینت یا مودم وایرلس بگیرم امکان استفاده از ویp ان روی این دستگاه ها موجود هست؟چون با موبایل نتونستم به ویp ان وصل بشم
در ضمن در مورد ad hocهم اگه امکان داره توضیح بدید
اول از همه بگم که باید امتحان کنید که گلکسی اس3 میتونه به ad-hoc وصل بشه یا نه.
ad-hoc یک نوع کانکشن هست که توسط یک سیستم دارای کارت شبکه ی وای فای ایجاد میشه و برای اتصال حداکثر 10 دستگاه مناسب هست. در واقع یک اکسس پوینت مجازی میسازه.

برای اتصال مودم به چیز چیز ان باید از مدل های cisco بگیرید که قیمت بالایی دارن. چیزی که شما نیاز دازید تقریباً باید 200 تومن باشه.

یه راه دیگه هست: استفاده از این روش (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.). هنوز خودم تست نکردم ولی ظاهرجواب میده.

اگه من بودم یه مودم وایرلس 50 تومنی (ترجیحاً TP-Link) تهیه میکردم و با گوشی به اون چیز چیز ان وصل میشدم.

Osuk
2012/09/21, 21:12
من لبتاپم وایفای داره اما هر کاری کردم وصل نشد .
چون هیچ جای دنیا نیاز نیست اینترنت کامپیوتر بین موبایل share بشه ، کلا فکر زیادی برای این موضوع نکردن !
دردسر هم زیاد داره لامصب !
یاحق

darkknight
2012/09/22, 22:26
من امروز رفتم این اداپتور رو خریدمtp -link TL-727Nالان هم که هیچی سر در نمیارم باید چکار کنم اگه ممکن هست راهنمایی کنید
در ضمن تا فردا امکان پس دادن این اداپتور رو دارم پس اگه ممکنه هرچه سریع تر کمک کنید

darkknight
2012/09/22, 23:04
با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردند
مشکل حل شد
درنتیجه تاپیک بسته شد

ya30n
2012/09/23, 00:07
یک راه حل ساده برای اشتراک اینترنت از طریق لپتاپ ! اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 5373)

Navid.y
2012/09/23, 00:17
من امروز رفتم این اداپتور رو خریدمtp -link TL-727Nالان هم که هیچی سر در نمیارم باید چکار کنم اگه ممکن هست راهنمایی کنید
در ضمن تا فردا امکان پس دادن این اداپتور رو دارم پس اگه ممکنه هرچه سریع تر کمک کنید
خب شما لطف کنید پست های قبلی رو بخونید.

ولی بعید میدونم بشه به ad-hoc وصلش کرد.