PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای گوشی xperia u

nimatehrani3
2012/08/25, 22:37
با سلام خدمت شما دوستان . چند راهنمایی برای استفاده از این گوشی احتیاج دارم . به عنوان مثال چه جوری میتونم از چراغ فوه اش استفاده کنم ؟

بعد چه جوری میتونم به اندروید 4.0 ابدیتش کنم .؟

اگه ابدیت کنم مشکلی براش بیش نمیاد از نظر هنگی و اجرای بازی و اپلیکیشن ؟؟؟؟؟

amir-bahador
2012/08/25, 23:03
سلام.
اپدیت اندروید 4 هنوز براش ارائه نشده باید تا چند ماه دیگه صبر کنی برای استفاده از چراغ قوه گوشی باید برنامه flash light رو روی گوشیت نصب کنی

XeniX
2012/08/25, 23:05
با سلام!
1. یه برنامه کوچیک بنام LED Flash Light رو دانلود کنید.
2. اگه اینترنت پرسرعت دارین برنامه Update Service رو از خود سونی دانلود کنید و بعد از طریق کامپیوتر آپدیتش کنید! (البته نمیدونم آندروید 4 برای ما ایرانی ها در دسترس باشه یا نه!؟)
3. اگه سرعت اینترنت خوب باشه و در حین آپدیت کردن قطع نشه, هیچ مشکلی پیش نمیاد.
با تشکر!

amir-bahador
2012/08/25, 23:11
با سلام!
1. یه برنامه کوچیک بنام LED Flash Light رو دانلود کنید.
2. اگه اینترنت پرسرعت دارین برنامه Update Service رو از خود سونی دانلود کنید و بعد از طریق کامپیوتر آپدیتش کنید! (البته نمیدونم آندروید 4 برای ما ایرانی ها در دسترس باشه یا نه!؟)
3. اگه سرعت اینترنت خوب باشه و در حین آپدیت کردن قطع نشه, هیچ مشکلی پیش نمیاد.
با تشکر!

دوست عزیز اپدیت اندروید 4 ارائه نشده براش تو خود مجله سخت افزار اخرین شمارش نوشته بود

XeniX
2012/08/25, 23:45
دوست عزیز اپدیت اندروید 4 ارائه نشده براش تو خود مجله سخت افزار اخرین شمارش نوشته بود
دوست عزیز! آندروید 4 برای این گوشی ارائه شده (یه سر به سایت سونی بزن!) ولی در ایران در دسترس نیست!

vahed
2012/08/26, 00:13
نمی دونم آپدیتش تو ایران ارائه شده یا نه ولی برای آپدیتش حتما حتما باید از نرم افزار Update Service که دوستمون گفتن استفاده کنی چون از طریق PC companion ارور میده، ضمنا اگه دانلود هم قطع شه مشکلی نخواهی داشت چون من تجربه کردم ولی بهتره صبر کنی اندروید 4.1 واسش بیاد چون اندروید 4 یکم رابط کاربریش سرعتش از 4.1 کمتره.

nimatehrani3
2012/08/26, 07:35
وقتی گوشی رو روشن میکنم پیغام میده که ورژن جدید اماده هست و میتونید ابدیتش کنی . ایا همون ابدیت برای 4.0 نیست ؟؟؟؟؟؟

vahed
2012/08/26, 09:11
وقتی گوشی رو روشن میکنم پیغام میده که ورژن جدید اماده هست و میتونید ابدیتش کنی . ایا همون ابدیت برای 4.0 نیست ؟؟؟؟؟؟
میتونه 4 نباشه ولی برای اینکه دقیقا بدونی چه آپدیتیه گوشیتو به کامپیوتر وصل کن و با Update Service ببین که اندروید 4 هست یا نه.

nimatehrani3
2012/08/26, 09:29
بعد یه سوال . ایا میتونم اهنگ هامو روی موج اف ام مثل گوشی c7 پخش کنم .؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدش چه طور میتونم از اینترنت کامپیوتر توی گوشی استفاده کنم . ؟؟ یعنی از اینترنت کامپیوتر به جای جی پی ار اس استفاده کنم .؟؟؟؟؟
بعد اگه بخوام از edge استفاده کنم باید حتمی از سیمکارت مینی استفاده کنم یا همین سیمکارت معمولی ایرانسل هم میشه استفاده کرد .؟؟؟؟

VSH-Katana
2012/08/29, 10:55
بعد یه سوال . ایا میتونم اهنگ هامو روی موج اف ام مثل گوشی c7 پخش کنم .؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدش چه طور میتونم از اینترنت کامپیوتر توی گوشی استفاده کنم . ؟؟ یعنی از اینترنت کامپیوتر به جای جی پی ار اس استفاده کنم .؟؟؟؟؟
بعد اگه بخوام از edge استفاده کنم باید حتمی از سیمکارت مینی استفاده کنم یا همین سیمکارت معمولی ایرانسل هم میشه استفاده کرد .؟؟؟؟

برای پخش آهنگهاتون نیاز به قطعه ای دارید که از طریق میکرو usb به گوشیتون وصل بشه! که معولا این قطعات دست سازن و تاحالا چیز رسمی ای ازشون ندیدم!

برای استفاده از اینترنت (adsl) شما نیاز به یه مودم روتر داری و بتونی اینترنت رو از طریق wifi به وسیله مودم با وسایل دیگه به اشتراک بزاری و سپس از طریق wifi گوشی بتونی وصل شی!

برای eadg هم فقط باید بسته های gprs ایرانسل رو بخری! که باید اول کد *140# رو وارد کنی بعد ادامه ماجرا....

nimatehrani3
2012/08/31, 00:15
منظورتان این است که خود گوشی نمی‌تونه که آهنگ ها رو با اف ام بخش کنه. بعد آیا راه نداره که از پورت یو اس بی یا بولوتوس برای اینترنت استفاده بشه؟ ؟؟؟؟؟بعد وقتی دارم از گوشی استفاده میکنم به یکباره رم گوشی مشغول میشه و سرعت پایین مباد. .....برای رفعش باید چه کنم. راستی گوشی رو هم روت کردم. بعد میشه یه فیلتر شکن خوب به جز اپرا معرفی کنید. بعد برای روشن کردن ال ای دی هم یه لینک دانلود بزاریم که برنامهش امتحان شده باشه. اخه یه چندتای دانلود کردم ولی وقتی مریم توش از برنامه خارج میشه.

VSH-Katana
2012/09/01, 13:05
برای پخش رو fm گوشی نیاز به فرستنده داره! همینجوری که نمیشه!
همچنین از طریق دیگری نمیشه با گوشی به اینترنت رفت!فقط wifi یا gprs!
البته میشه از گوشی به عنوان مودم استفاده کرد و با pc به انترنت وصل شد اما من این روش رو توصیه نمیکنم چون پایان خوشی برای گوشی نداره!

در ضمن تاپیک به بخش پرسش و پاسخ منتقل شد!

alibms
2012/10/13, 16:54
با سلام خدمت دوستان عزیز، من تازگی یه گوشی xperiau گرفتم ضمنا بدلیل اینکه سیمکارتم قدیمی بود از طریق دفاتر خدمات ارتباطی با سیمکارت جدید تعویض کردم ، حالا این گوشی تقریبا هر روز یک یا دوبار کاملا هنگ می کنه مثلا اگر بخوام زنگ بزنم که تو اون حالت تماس می مونه و اگر هم کسی به من زنگ بزنه واسه طرف زنگ آزاد می خوره ولی سمت من زنگی خورده نمیشه و طرف هم فکر می کنه تماس رو دیدم و خیلی واسم دردسر ساز شده، البته چیزی که متوجه شدم صبحا یعنی پس از طی شدن یک شب و عصرها این جوری میشه و زمانهای دیگه تا حالا به این شکل درنیومده ، ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از چیه ؟

+Aren
2012/10/13, 18:31
با سلام خدمت دوستان عزیز، من تازگی یه گوشی xperiau گرفتم ضمنا بدلیل اینکه سیمکارتم قدیمی بود از طریق دفاتر خدمات ارتباطی با سیمکارت جدید تعویض کردم ، حالا این گوشی تقریبا هر روز یک یا دوبار کاملا هنگ می کنه مثلا اگر بخوام زنگ بزنم که تو اون حالت تماس می مونه و اگر هم کسی به من زنگ بزنه واسه طرف زنگ آزاد می خوره ولی سمت من زنگی خورده نمیشه و طرف هم فکر می کنه تماس رو دیدم و خیلی واسم دردسر ساز شده، البته چیزی که متوجه شدم صبحا یعنی پس از طی شدن یک شب و عصرها این جوری میشه و زمانهای دیگه تا حالا به این شکل درنیومده ، ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از چیه ؟

اگر احتمال میدید از سیم کارت هست با یک سیم کارت ایرانسل تست کنید.
مثل همیشه اولین قدم ریسیت گوشی به صورت هارد است.
اگر درست نشد مرحله بعد فلش یا آپدیت گوشی به ورژن بالاتر است.

alibms
2012/10/22, 12:35
ممنون از راهنمایی شما ولی مشکلم حل نشد، البته چیزی که متوجه شده ام اگر مدتی مثلا پس از چند ساعت تماس نداشته باشم خودش اینجوری میشه و بالای صفحه پیغام خارج از سرویس می زنه.

no0shin
2013/06/03, 18:50
چرا فایلهای گوشی xperia u تو کامپیوترباز نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرااااااااااااااااااااااا اا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:( (

Hessam
2013/06/03, 18:51
چرا فایلهای گوشی xperia u تو کامپیوترباز نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرااااااااااااااااااااااا اا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:( (

یعنی چی باز نمیشه؟!
لطفاً عکس قرار بدید تا بتونیم راهنمایی کنیم...
اطلاعات و جزئیات بیشتری بدید. باز نمیشه یعنی چی؟! چه فایل هایی؟!

بهتر بود اینجا سوال می کردید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

no0shin
2013/06/03, 18:57
وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم گوشیم رو میشناسه ولی تو my computer آیکون گوشی رو نمیبینم که بازش کنم و فایل های داخله گوشی رو ببینم

Hessam
2013/06/03, 19:02
وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم گوشیم رو میشناسه ولی تو my computer آیکون گوشی رو نمیبینم که بازش کنم و فایل های داخله گوشی رو ببینم

روی یک سیستم دیگه تست کردید؟ اتصال رو از پشت کیس وصل می کنید دیگه...؟ درسته؟

Yaser_Aramesh
2013/06/03, 20:59

حالت USB رو Mass Storage گزاشتید ؟

no0shin
2013/06/20, 19:30
چجوری باید بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟

no0shin
2013/06/20, 19:31
کجا باید برم که بزارم؟؟؟