PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما کدام را بخرم؟ssd-cpu cooler-case

kamyar
2012/08/25, 16:35
سلام دوستان با بودجه حدودا 160(دقیقا معلوم نیست بالاپایین میشه)کدام یک را بگیرم؟اگر کیس کیسی میخوام که توش معلوم باشه.خواهشا گرین معرفی نکنید(اینفینیتی هم خودم میدونم ولی قیمتش ناصرفه هست)سیپیو رو هم اور نمیکنم
ممنون
راستی چطور میشه از شر این بیماری ارتقا راحت شد؟
سیستم:

CPU : intel 3770k
main:asus p8-z77 v-pro
PSU : gp 785b
VGA : his 6970
Memory : 4g corsair 1600 vengence
hdd:500 hitachi 64m buffer
monitor:aoc 20

kamyar
2012/08/25, 18:46
دوستان جدا کسی نظری نداره؟

metall_hero
2012/08/25, 18:52
راستش بیشتر اولویت با ssd هست ولی بستگی به بودجه داره ....!!!
خرید هر گونه ssd هم پیشنهاد نمیشه یا نگیرید یا یه چیز خوب در مورد کیس هم همینطوره یه کیس خوب میتونه تا حدودی کار کولر رو برای شما بکنه حتی در مورد قطعات دیگه
ولی کیس هم به همین ترتیب باید یک چیز مناسب تهیه بشه

کیس x7 جزو کیسهای هست که میشه با خریدش آینده نگری کرد
یعنی بعدا شما میتونید یک کولر خوب هم نصب کنید که دیگه دغدغه جا نشدن کولر رو نداشته باشید

Arsn
2012/08/25, 19:00
سلام دوستان با بودجه حدودا 160(دقیقا معلوم نیست بالاپایین میشه)کدام یک را بگیرم؟اگر کیس کیسی میخوام که توش معلوم باشه.خواهشا گرین معرفی نکنید(اینفینیتی هم خودم میدونم ولی قیمتش ناصرفه هست)سیپیو رو هم اور نمیکنم
ممنون
راستی چطور میشه از شر این بیماری ارتقا راحت شد؟
سیستم:

CPU : intel 3770k
main:asus p8-z77 v-pro
PSU : gp 785b
VGA : his 6970
Memory : 4g corsair 1600 vengence
hdd:500 hitachi 64m buffer
monitor:aoc 20

از دست اون بیماری نمیشه راحت شد !

من باشم با توجه به مشکل هارد شما با بودجه 200 تومن یه سالید Agility 3 میخریدم

کیس اصلا نخر

یا اینکه رمت را هم بفروش ، حدود 200 خواهی داشت و میتونی رم های پاتریوت فرکانس 2133 با 8 گیگ حافظه بخر

kamyar
2012/08/25, 19:38
ایکاش یه دارو واسش میساختن
هارد راستش مثل اینکه مشکلی از بابت سرعت نداره و مشکل از ویندوز بود چون توی مافیا تست گرفتم بدون ویرتو زیر 60 نمیومد
چرا کیس نخرم؟من مشکلم اینه که خوانواده خیلی گیر دادن کیس بگیر
رم پاتریوت برای اور خوب هست؟
ممنون

kamyar
2012/08/25, 19:39
راستش بیشتر اولویت با ssd هست ولی بستگی به بودجه داره ....!!!
خرید هر گونه ssd هم پیشنهاد نمیشه یا نگیرید یا یه چیز خوب در مورد کیس هم همینطوره یه کیس خوب میتونه تا حدودی کار کولر رو برای شما بکنه حتی در مورد قطعات دیگه
ولی کیس هم به همین ترتیب باید یک چیز مناسب تهیه بشه

کیس x7 جزو کیسهای هست که میشه با خریدش آینده نگری کرد
یعنی بعدا شما میتونید یک کولر خوب هم نصب کنید که دیگه دغدغه جا نشدن کولر رو نداشته باشید
ممنون از اینکه گرین پیشنهاد ندادین دی:
کیس x7 بعد از گرون شدن خیلی نیارزنده هست

Arsn
2012/08/25, 20:33
ایکاش یه دارو واسش میساختن
هارد راستش مثل اینکه مشکلی از بابت سرعت نداره و مشکل از ویندوز بود چون توی مافیا تست گرفتم بدون ویرتو زیر 60 نمیومد
چرا کیس نخرم؟من مشکلم اینه که خوانواده خیلی گیر دادن کیس بگیر
رم پاتریوت برای اور خوب هست؟
ممنون

نه خیلی ! یعنی چیپش تعریفی نداره

vahed
2012/08/26, 01:20
به نظر من بهتره همون کیس X7 رو بگیری چون به قول دوستان هم کار یه کیس رو واست انجام میده و هم کار یه کولر پردازنده،ضمنا کیس X7 ساخت گرین نیست بلکه طراحیش توسط شرکت Cougar آلمان انجام شده که تو سایتش اسم این کیس Evolution هست و تو تایوان یا چین ساخته شده!
ضمنا شما با گرفتن کیس مناسب میتونید عمر قطعاتتون رو بالا ببرید(البته یکم!)، بعدا هم که پول تو دستتون اومد به هارد و کولر فکر کنید.:|

kamyar
2012/08/26, 11:47
ممنون میدونم برای کوگار هست ولی گرین وارد میکنه که بعد از گران کردن واقعا خریدش نمیصرفه
اگر بخوام کیس بگیرم که بغلش پنجره داشته باشه چی بگیرن الایت 430 پیدا میشه؟
رم چی بگیرم از پاتریوت بهتر باشه؟بودجه هم همون دور و بر 220

Arsn
2012/08/26, 11:58
ممنون میدونم برای کوگار هست ولی گرین وارد میکنه که بعد از گران کردن واقعا خریدش نمیصرفه
اگر بخوام کیس بگیرم که بغلش پنجره داشته باشه چی بگیرن الایت 430 پیدا میشه؟
رم چی بگیرم از پاتریوت بهتر باشه؟بودجه هم همون دور و بر 220

نمیدونم ! میتونید x7 هم بگیرید و یه کمی کیس مودینگ انجام بدید ! خودتون درش را شیشه ای کنید تازه با طرح دلخواه ! البته من هم قیمت های کیس برام خیلی توجیح پذیر نیست

ببین کامیار جان ! بازار رم ایران یه افتضاح به معنی کلمه است ! اگر رم خیلی عالی با چیپ الپیدا بخوای و حاضر باشی پول وحشتناک هم بدی باز هم پیدا نمیشه ! اگر به رم های پاورچیپ خوب قناعت گرون هستند ! اگر به رم های معمولی هم قانع باشی باز هم گرون هستند ! رم های معمولی هم قدرت اورکلاک وحشتناک ندارند ، همون پاتریوت یا جی اسکیل سری ripjaws x 2133 8 گیگ که تازه 260 تومنه را میتونید بخرید !

کلا تو ایران دنبال شیر مرغ بگرد ، ولی دنبال رم خوب با قیمت خوب نگرد

kamyar
2012/08/26, 20:49
ممنون اقا علیرضا پس همون پاتریوت میگیرم یکی از دوستان رم سوپرتلنت گذاشتن برای فروش 1333 هست ولی چیپش الپیدا هست به نظرتون برای تست میرزه بگیرم؟2تا2 میده65؟
کیس x-7 مگه گرون نشده؟من بتونم از این بیارم فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. خوبه؟فکر میکنم کولینگش از x9 هم بهتر باشه

Arsn
2012/08/26, 20:59
ممنون اقا علیرضا پس همون پاتریوت میگیرم یکی از دوستان رم سوپرتلنت گذاشتن برای فروش 1333 هست ولی چیپش الپیدا هست به نظرتون برای تست میرزه بگیرم؟2تا2 میده65؟
کیس x-7 مگه گرون نشده؟من بتونم از این بیارم فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. خوبه؟فکر میکنم کولینگش از x9 هم بهتر باشه

آخه مسئله گرید چیپ ها هم مطرحه ! اینکه هیت سینک هاش چقدر خوب است هم مطرح است

بعید میدونم از x9 بهتر باشه ! شما این مسئله را هم یادت باشه وارد کردن کیس با توجه به مسئله وزن خیلی سخته ! اگر میخوای روی کیس هزینه کنی haf x یا hoplite یا x9 بخر !