PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتشار نسخه جدید ابونتو 12.04.1 با عنوان Rock solid

neo
2012/08/25, 00:56
نسخه جدید ابونتو با شماره ورژن 12.04.1 و عنوان Rock solid منتشر شد و در وبسایت رسمی ابونتو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برای دانلود قرار گرفت، این نسخه هم مانند نسخه 12.04 از پشتیبانی بلند مدت برخوردار است و البته یک نسخه کاملا جدید و با تغییرات عمده نیست بلکه منتشر شده تا مشکلات نسخه 12.04 که کم هم نبودند و بسیاری از جمله خود من را آزردند را برطرف کند. در واقع انتشار چنین نسخه ای از سوی کانونیکال تا کنون سابقه نداشته و همیشه 2 نسخه در سال منتشر می شد و بر اساس زمان پشتیبانی برای هر نسخه آپدیت هایی ارائه می شد اما انگار این بار مشکلات واقعا جدی بوده اند.
نکته جالب در مورد این نسخه نامی است که برایش انتخاب شده که با عنوان Rock solid یعنی سنگ سخت به همه اعلام می کند که مشکلات برطرف شده اند و با یک سیستم عامل پایدار، دقیق و خوش دست روبرو خواهند بود.
با مراجعه با وبسایت رسمی ابونتو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) می توانید این نسخه را دریافت کنید. (خود من هنوز این نسخه رو نصب نکردم و در حال دانلودش هستم، ان شا الله نتیجه بررسی شخصیم رو اعلام خواهم کرد.)
12366