PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنلود هکینتاش (****ed Mac)

Arsn
2011/11/10, 00:55
سلام عزیزان
یه سری لینک دانلود سیستم عامل هکینتاش داشتم گفتم با شما به اشتراک بزارم
هکینتاش یعنی سیستم عامل مک که روی سیستم های غیر اپل اجر میشه
یعنی مشکلی با پردازنده های Intel نداره!
و شما خیلی ساده میتونید تحت ماشین مجازی (Vmware) و یا اون را به صورت Dual Boot به عنوان دستیاری برای ویندوز اجرا کنید
طبق تجربه خودم روی AMD هم کار میکنه

خیلی ساده پس از دانلود با اکسترکت فایل اول یه فایل DMG بهتونه میده که به گفته منبع با استفاده از TransMAC میتونید اون را روی DVD رایت کنید!

این نسخه نسخه لایون است و حجم 4 گیگ دارد (10 پارت 400 مگی)

دانلود : پارت1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part01.rar)- پارت 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part02.rar) - پارت 3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part03.rar)- پارت4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part04.rar)- پارت5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part05.rar)- پارت6 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part06.rar)- پارت7 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part07.rar)- پارت8 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part08.rar)- پارت9 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part09.rar)- پارت10 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. load.com%5D.part10.rar)

Elord
2011/11/23, 10:52
سلام

نمی دونم این سوال جاش اینجا هست یا نه؟ولی من این نسخه (Mac OSX Snow Leopard iAtkos S3 10.6.3 V2 Intel only) را از همین سایتی که شما
فایل هارو ازش گذاشتید دانلود کردم،ولی موفق به نصب اون روی هیچ سیستم PC یا لپ تاپ نشدم،نمی دونم مشکل چیه؟بوت نمیشه،توی سایت هم
پرسیدم ولی متاسفانه کسی جواب نداد،ممنونم میشم یک نفر راهنمایی کنه.

Castiel
2011/11/23, 11:32
سلام

نمی دونم این سوال جاش اینجا هست یا نه؟ولی من این نسخه (Mac OSX Snow Leopard iAtkos S3 10.6.3 V2 Intel only) را از همین سایتی که شما
فایل هارو ازش گذاشتید دانلود کردم،ولی موفق به نصب اون روی هیچ سیستم PC یا لپ تاپ نشدم،نمی دونم مشکل چیه؟بوت نمیشه،توی سایت هم

دوست عزیز در برخی مواقع مشکلاتی برای سرور سایت و یا اینترنت شما به وجود می آید، در این حالت در رونددانلود اختلال به وجود خواهد امد و فایل مورد نظر به طور کامل دانلود نمی شود، در صورتیکه دانلود ریت شما به 100 درصد می رسد، اما فایل شما کامل نیست.

Elord
2011/11/23, 17:31
دوست عزیز در برخی مواقع مشکلاتی برای سرور سایت و یا اینترنت شما به وجود می آید، در این حالت در رونددانلود اختلال به وجود خواهد امد و فایل مورد نظر به طور کامل دانلود نمی شود، در صورتیکه دانلود ریت شما به 100 درصد می رسد، اما فایل شما کامل نیست.

دوست عزیز مثل اینکه اشتباه متوجه شدی،فایل کامل دانلود شده و از حالت زیپ هم در امده،ولی توی نصب مشکل داره،ممنون.

Castiel
2011/11/23, 19:23
دوست عزیز مثل اینکه اشتباه متوجه شدی،فایل کامل دانلود شده و از حالت زیپ هم در امده،ولی توی نصب مشکل داره،ممنون.

فایلهای زیپ با اینکه به طور کامل از حالت فشرده در می آیند، اما هنگام نصب، فایلهای اصلی که دچار مشکل هستند، به درستی نصب نمی شوند، با این حال ستاپ نیز پیغام خطا نمی دهد.

doom2009
2011/11/23, 20:07
دوست گرامی آیا برای نصب چند سیستم عامل سیستم عاملها را هر کدام دریک درایو نصب کنیم بهتر است یا اینکه در یک درایو نصب شوند عملکرد وپایداری بیشتری خواهند داشت وچگونه اینکار میسر میشود ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Elord
2011/11/23, 20:52
فایلهای زیپ با اینکه به طور کامل از حالت فشرده در می آیند، اما هنگام نصب، فایلهای اصلی که دچار مشکل هستند، به درستی نصب نمی شوند، با این حال ستاپ نیز پیغام خطا نمی دهد.

من به این خاطر میگم سالمه که Imageش را روی DVD رایت کردم.

دوست گرامی آیا برای نصب چند سیستم عامل سیستم عاملها را هر کدام دریک درایو نصب کنیم بهتر است یا اینکه در یک درایو نصب شوند عملکرد وپایداری بیشتری خواهند داشت وچگونه اینکار میسر میشود ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

100% هر کدوم را در یک درایو جدا نصب کنید.

Castiel
2011/11/23, 22:04
من به این خاطر میگم سالمه که Imageش را روی DVD رایت کردم.

شما تک تک فایل های زیپ را از حالت فشره به صورت جداگانه به حالت Unzip در آورید. ببینید پیغام خطا میدهد یا نه
حتی می توانید از گزینه test در نرم افزار winrar استفاده کنید تا از سلامت فایلها مطمئن شوید.
البته اگر دوستان احساس می کنند مشکل از جای دیگری است، حتما اعلام کنند. این نظر شخصی بنده در خصوص مشکل این دوست خوبمان است.

Elord
2011/11/23, 23:42
شما تک تک فایل های زیپ را از حالت فشره به صورت جداگانه به حالت Unzip در آورید. ببینید پیغام خطا میدهد یا نه
حتی می توانید از گزینه test در نرم افزار winrar استفاده کنید تا از سلامت فایلها مطمئن شوید.
البته اگر دوستان احساس می کنند مشکل از جای دیگری است، حتما اعلام کنند. این نظر شخصی بنده در خصوص مشکل این دوست خوبمان است.

پسوند فایل ها rar هستش و فکر نکنم که بشه به صورت تک تک و جدا جدا از زیپ در اوردشون،ولی من به سالم بودن فایل ها اطمینان دارم.

ya30n
2011/11/23, 23:58
سلام

من این رو امتحان کردم ! به سختی نصب میشه ! شما تا کجاش پیش رفتی ؟ کجا بهت پیغام خطا میده ؟

Elord
2011/11/24, 09:51
من این رو امتحان کردم ! به سختی نصب میشه ! شما تا کجاش پیش رفتی ؟ کجا بهت پیغام خطا میده ؟

همون اول کار که باید بوت بشه،اون صفحه آبیه میاد و بعد از چند دقیقه شروع می کنه به ارور دادن.

ya30n
2011/11/24, 12:36
همون اول کار که باید بوت بشه،اون صفحه آبیه میاد و بعد از چند دقیقه شروع می کنه به ارور دادن.

پس احتمال زیاد حق با حسام هست و توی دانلود دچار مشکل شده فایل هات ، روی سیستمت فقط یه هارد نصب کن ، که کاملا فرمت باشه ! و هیچی توش نباشه ، اینطوری هم یه تست کن !! ببین جواب میده !

Elord
2011/11/28, 16:57
سلام

یک سوال دیگه،آیا رایت کردن فایل iso این سیستم عامل روش خاصی داره؟

ya30n
2011/11/28, 21:28
سلام

یک سوال دیگه،آیا رایت کردن فایل iso این سیستم عامل روش خاصی داره؟

من دی وی دی آماده خریدم ! ولی کلا فرمت های معمولی سی دی ها و هارد توی مک با ویندوز فرق می فنکوله !

Elord
2011/11/29, 09:45
من دی وی دی آماده خریدم ! ولی کلا فرمت های معمولی سی دی ها و هارد توی مک با ویندوز فرق می فنکوله !

می دونم،منظورم اینه که فایل isoی که من دانلود کردم،رایتش روی DVD روش خاصی داره؟آخه 4 گیگ رایت کردم،ولی حجمش را کمتر نشون میدهد
از هارد هم که نمیشه نصب کرد؟!

ya30n
2011/11/29, 14:04
نه روش خاصی که نداره ! اگه iso هست ، که مثل بقیه باید رایت بشه !