PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الجی تلویزیون 84 اینچ 4k خود را روانه بازار می کند

saeid6574598
2012/08/22, 16:34
شرکت الجی به جهت پیشبرد اهدف بلند خود و با امید به کسب مقام اول در صنعت تلویزیون سازی ، قرار است تلویزیون 84 اینچ با کیفیت 4K خود را روانه بازارهای جهانی کند .

به تازگی ، الجی اولین نمایشگر 4K خود را در سایز ۸۴ اینچ وارد بازار کره‌جنوبی کرده و اعلام نموده است که 84LM9600 تا ماه آینده وارد بازار جهانی خواهد شد. این تلویزیون که در شاخه UHDTVها قرار می‌گیرد ، دارای رزولوشنی بالغ بر 2160*3840 پیکسل بوده و حدود ۲۲ هزار دلار قیمت دارد .

البته این در حالی است که هنوز فیلم یا ویدئویی با این کیفیت ، در دست ساخت قرار نگرفته است و به همین جهت نمی توان کیفیت صفحه نمایش این تلویزیون را به درستی محک زد .

این تلویزیون هوشمند همانند دیگر هم نوعان خود ، از یک ریموت هوشمند ( Magic Motion ) نیز بهره می برد . قرار گرفتن در رده Cinema 3D نیز ، نوید دهنده این است که شما می توانید با تعداد بیشتری از دوستانتان به تماشای تصاویر بپردازید . انگار که در یک سینما ، مشغول تماشای تصویر هستید .

فناوری پسیو به همراه عینک های سه بعدی پسیو نیز ، شما را در دیدن تصاویر سه بعدی با کیفیت یاری خواهند کرد . اسپیکر های 2.2 کاناله نیز ، صدای شفاف و رسایی را برای شما به ارمغان می آورند .

لازم به ذکر است که تلویزیون 84LM9600 الجی قرار است در نمایشگاه IFA 2012 به نمایش گذاشته شود .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نگارش : سعید مظفری

Arsn
2012/08/22, 19:55
سعید خوب شد توی صدا و سیما کار نمیکنی !

saeid6574598
2012/08/22, 22:37
چکار کنم علی جان ! دست و بالمان بسته است ! زمانی که عکس رو داشتم ویرایش می کردم ، هزار بار نفرین کردم !!! فتوشاپ هم نداشتم که تصویر رو تار کنم !!!

VSH-Katana
2012/08/23, 15:09
خب سانسور نمیکردی :دی

VSH-Katana
2012/08/23, 15:14
راستی تو lg news room عکس بهتری گذاشته راهت تر هم ویرایش میشه!