PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه lg optimus4x و htc one x به همراه نظر سنجی!

VSH-Katana
2012/08/22, 00:55
بازار موبایل تا کنون هیاهو های زیادی به خود دیده اما شاید هیچ وقت رقابق تا این اندازه تنگاتنگ و داغ نبوده و هر کدام از شرکتها گوشی های قدرتمند اندروییدی خود را وارد بازار کرده اند . ازجمله شرکت قدر htcو کمپانی بزرگ lg و امشب هم قصد دارم یه نظرسنجی برای دو گوشی پرطرفدار و قدرتمند این دو شرکت یعنی lg optimus 4x و htc one x روی سایت قرار بدم تا ابتدا نظر کاربران در مورد این را بدانیم و سپس یهک مقایسه اجمالی از این دو گوشی داشته باشی!
البته کاربران در این نظر سنجی تنها نخواهند بود و مشخصات کلی این دو گوشی به همراه بنچمارکهایی درخور یاریگر خواهند بود

12254

VSH-Katana
2012/08/22, 11:57
12277

باندهای مخابربتی پشتی بانی شده:3G,2g

وضعیت دسترسی: موجود در بازار ایران میباشد

قیمت: حدود 1100000تا 1200000 هزار تومان

ابعاد: 134*69.9*8.9 /ارتفاع/عرض/ ضخامت

وزن: 130 گرم

نام صفحه نمایش: HD-IPS

نوع پنل: SUPER IPS LCD2

اندازه صفحه نمایش:4.7 INCH

نوع حفاظت از صفحه نمایش: Corning Gorilla Glass

اسلات حافظه خارجی: ندارد

میزان حافظه داخلی: 32GB(26GB available)

میزان رم: 1gb

چیپست: NVIDIA tegra3

پردازنده : Quad core 1.5ghz

gpu: گرافیک ULP GeForce

بلوتوث:نسخه 4.0

NFC : دارد

USB:از نوع microUsb با فناوری MHL

نسخه USB: 2.0

سیستم عامل: Android os v4.0 قابل ارتقاع به نسخه 4.1

رابط کاربری: SENS UI 4.0

سنسور ها: Accelerometer, gyro, proximity, compass

پشتیبانی از جاوا:دارد از طریق امولاتور MIDP

رنگها:خاکستری و سفید

باتری:1800 میلی آمپر لیتیوم-یون

12272

VSH-Katana
2012/08/22, 12:36
12279
باندهای مخابربتی پشتی بانی شده:3G,2G,

وضعیت دسترسی: موجود در بازار ایران میباشد

قیمت: حدود 1100000تا 1200000 هزار تومان

ابعاد: 132.4*68.1*8.9 /ارتفاع/عرض/ضخامت

وزن: 133گرم

نام صفحه نمایش: True HD-IPS

نوع پنل: AH-IPS

اندازه صفحه نمایش: 4.7 INCH

چگالی پیکسل: 312PPI

نوع حفاظت از صفحه نمایش: Corning Gorilla Glass

اسلات حافظه خارجی: دارد micro sd up to 32gb

میزان حافظه داخلی: 16gb (12gb available)

میزان رم: 1gb

چیپست: NVIDIA tegra3

پردازنده: Quad core 1.5ghz

گرافیک : ULP GeForce

بلوتوث: نسخه 4.0

NFC : دارد

درگاه usb: درگاه microUSBبه همراه فناوری MHL

نسخه usb پشتیبانی شده: v2.0

سیستم عامل:Android os v4.0 قابل ارتقاع به 4.1

رابط کاربری: OPTIMUS UI 3.0

سنسور ها: Accelerometer, gyro, proximity, compass

پشتیبانی از جاوا: دارد از طریق امولاتور MIDP

رنگها: سیاه و سفید

باتری: 2140 میلی آمپر لیتیوم -یون

12280

VSH-Katana
2012/08/22, 12:36
این هم از بنچ مارکهای مختلف! با تشکر از دوست خوبمسعید مظفری بابت کمکش تو این بخش

12285

12281

12282

12283

12284

موضوع باز شده
منتظر نظرات شما عزیزان هستیم

VSH-Katana
2012/08/22, 12:37
البته بنچمارکها بزودی قرار داده خواهد شد!

saeid6574598
2012/08/22, 13:57
با سلام !

به نظر من اسمارت فون های HTC به هیچ عنوان قابل قیاس با اسمارت فون های LG نیستند ! HTC از سابقه بیشتری نسبت به الجی ، در زمینه اسمارت فون برخوردار است . تاچ صفحه نمایش های الجی ، هیچ گاه به پای تاچ HTC ها نمی رسد . در طراحی ظاهری هم ، باز هم HTC پیشتاز هست . طبق بنچمارک های معتبر ، بیشترین امتیازات متعلق به HTC One X است . من یک مدت با یک HD2 کار می کردم ؛ واقعا محشر بود ! همن الانش هم می تونه پوز خیلی از اسمارت فون ها را به خاک بماله !

VSH-Katana
2012/08/22, 14:39
دوستان اون بالا نظر سنجی گذاشتم که رای بدید

VSH-Katana
2012/08/22, 14:47
با سلام !

به نظر من اسمارت فون های HTC به هیچ عنوان قابل قیاس با اسمارت فون های LG نیستند ! HTC از سابقه بیشتری نسبت به الجی ، در زمینه اسمارت فون برخوردار است . تاچ صفحه نمایش های الجی ، هیچ گاه به پای تاچ HTC ها نمی رسد . در طراحی ظاهری هم ، باز هم HTC پیشتاز هست . طبق بنچمارک های معتبر ، بیشترین امتیازات متعلق به HTC One X است . من یک مدت با یک HD2 کار می کردم ؛ واقعا محشر بود ! همن الانش هم می تونه پوز خیلی از اسمارت فون ها را به خاک بماله !
البته سعید جان الجی شروع کارش تو بخش موبایل درست یک سال قبل از تاسیس htc بوده یعنی1996

Arsn
2012/08/22, 15:15
من یه کم ظاهر بین هستم و الجی را بهتر پسندیدم ، در ضمن قیمت بهتر هم داره !

Arthur
2012/08/22, 20:56
من یه کم ظاهر بین هستم و الجی را بهتر پسندیدم ، در ضمن قیمت بهتر هم داره !
باورم نمیشه علیرضا!!!
تو که عشقه اچ تی سی بودی؟!!!!!!:-?

darkknight
2012/08/23, 13:47
من خودم دل خوشی از گوشی های الجی ندارم ولی بااین حال به ال جی رای دادم
چون از شکلش بیشترخوشم امد(کلا ال جی طراحی خوبی داره)

darkknight
2012/08/23, 13:53
باورم نمیشه علیرضا!!!
تو که عشقه اچ تی سی بودی؟!!!!!!:-?
دوره زمونه بدی شده ادم نمیدونه چه خبر هست
من از ال جی بدم میاد به ال جی رای میدم
عشق مادربورد گیگا بودم الان میخوام از ایسوس بگیرم
بی اینتل کامپیوتر برام معنا نداشت الان یکساله دارم ای ام دی پیشنهاد میکنم(حالا این یکی رو بیشتر بخاطر قیمت ای ام دی پیشنهاد میکنم:-?)
این علیرضا هم حکما یه اتفاقی براش پیش امده که همچین شده(99%کارهمین کنکور بوده:دی)

Arsn
2012/08/24, 21:31
این کنکور رسما من را دیوانه کرده ! حاضرم کل سیستم خودم را بدم فقط همون حافظه سال دوم دبیرستان را داشته باشم ، وقتی میخواستم به کسی مطلبی را توضیح بدم انقدر سریع میگفتم که خودم هم نمیفهمیدم و تو خونه هم به من میگفتند "خانوم نامداری" چون صحبت کردنم مثل اون سریع شده بود ، 73 صفحه مقاله در باره منطق فازی سر کلاس حسابان خوندم واو به واو نکاتش یادم بود ، مجلات را نمیخوندم میخوردم ، خیلی از شماره های دوستام را حفظ بودم ولی بعد از این دو سال ..... کلا مغزم مثل جوراب کش اومده و حتی چهار تا قیمت را نمیتونم حفظ کنم !

ولی دلیل اینکه من htc دوست دارم اینه که این شرکت از نطفه کارش اسمارت فون است و بوده مثل جنرال موتورز ! ولی سامسونگ و الجی این کاره نیستند ، محصولات Htc یه اصالتی خاصی داره که وقتی چشم بسته هم دستت میگیری میتونی بفهمی !
اما در باره p880 قضیه فرق داشت و htc one x واقعا چشم را نگرفت و بلعکس اپتیموس با ظاهر قشنگ و دلفریبش و UI جدیدش دلم رو برد ، بخصوص که الان مدت زیادی است تغییر زیادی در رابط کاربری htc نمیبینیم !

rajah
2012/11/24, 12:11
من نمی دونم چرا ما باید رو چیزی که کاملا مشخصه بحث کنیم
مشخصه که اگه تمام جوانب سخت افزاری رو در نظر داشته باشیم گوشی الجی به مدل اچ تی سی نمی رسه چون اصولا مقایسه اونها هم کاملا اشتباهه ما باید گوشی ها رو با توجه به رنج قیمتشون باهم قیاس کنیم رقیمت وان ایکس می تونه گالکسی اس 3 باشه نه اپتیموس
گوشی اپتیموس الجی تو رنج قیمتی خودش بهترین گزینه هست ولی به پای وان ایکس نمی رسه

shahidamlaki
2012/11/24, 13:21
سلام

ولی من همچنان پای حرفم هستم اچ تی سی آخر پرستیژ هست

Roz6710
2013/03/01, 22:24
زمانی که من hd7 داشتم هر کی گوشی رو تو دستم میدید انگار دست خودشم نبود فوری میپرسید گوشیت چیه ؟...از بس که اباهت داشت تو دستم
کلا htc برندیه که همیشه صاحب کلاس بوده و هست وخواهد بود...>-)