PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیس های گیمینگ AeroCool

saeid6574598
2012/08/21, 14:58
شرکت AeroCool که در زمینه تولید تجهیزات گیم از جمله کیس فعالیت می کند ، به تازگی از جدیدترین کیس های خود رونمایی کرده است .

این دو کیس از سری XPreadator X3 بوده و AeroCool به منظور احترام به سلایق مختلف ، این محصولات را در دو مدل Red Edition و White Edition عرضه کرده است . ترکیب رنگ قرمر و سیاه / سفید و سیاه در کنار یکدیگر ، جلوه زیبایی را به کیس می بخشند .

در طراحی این کیس ها ، از آلیاژ SPCC با ضخامت 0.7 میلیمتر استفاده شده است که نوید بخش یک محصول محکم و با دوام می باشد .

این کیس ها ، در رده full-tower قرار گرفته و دارای ابعادی بالغ بر 527*223*533 میلیمتر می باشند .

همچنین این کیس ها ، قابلیت نصب انواع مادربوردها در سایز ATX ، کارتهای گرافیکی تا طول 310mm و کولر پردازنده تا ارتفاع 186mm را ، دارا می باشند .

به جهت خنک سازی ، از دو عدد فن در جلوی کیس و یک عدد فن در پنل پشتی استفاده شده است که بدین تریتب هوای خنک توسط فن های جلو به داخل دمیده شده و گرمای تولید شده در داخل ، به وسیله فن عقب ، به بیرون هدایت می شود . شیارهای تعبیه شده ( حفره های دفع حرارت ) در بالای کیس نیز ، در میزان دفع گرما نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند .

همچنین به منظور خنک سازی فوق العاده ، امکان نصب 9 عدد فن در کیس را خواهید داشت .

ضمن اینکه می توانید 3 هارد در سایز 2.5 اینچی و 5 هارد در سایز 3.5 اینچ را در درون این کیس ها جا دهید و این موضوع برای کسانی اهمیت خواهد داشت که با مشکل کمبود فضا ، مواجه هستند .

تعبیه دو پورت USB نسخه 3 ، یک ورودی هدفون ، یک ورودی میکروفن ، دکمه خاموش / روشن کردن کیس و دکمه های تنظیم دور فن در بالای کیس ، از دیگر امکانات این کیس های قدرتمند می باشند .

کمپانی AeroCool اعلام کرده است که کیس های Red Edition و White Edition خود را در اواخر سپتامبر به فروش عمومی خواهد رساند .

نگارش : سعید مظفری

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

saeid6574598
2012/08/21, 15:03
با عذرخواهی از مدیر سایت و همچنین مدیران انجمن بخش " سخت افزار " . می دونم این خبر به من هیچ ربطی ندارد اما خبدلم نیومد از دستش بدیم !!

یکمی شبیه به x9 گرین است . امکانات خیلی خوبی هم داره . البته هنوز قیمتی برای این محصول تعیین نشده است .

Reza Y
2012/08/22, 01:01
فکر نمیکنم هیچ قانونی وجود داشته باشه که بگه مدیر صوت و تصویر حق نداره خبری غیر صوت و تصویر قرار بده اضافه کنم که این شبیه کیس x9 گرین نیست دقیقا همونه مدل پردیتور از آروکول که گرین هم همین کیس رو از این شرکت خریداری کرده و اسمش رو عوض کرده و زحمت هم کشیده لوگوی خودش رو چسبونده روش!

Arsn
2012/08/22, 01:24
فکر نمیکنم هیچ قانونی وجود داشته باشه که بگه مدیر صوت و تصویر حق نداره خبری غیر صوت و تصویر قرار بده اضافه کنم که این شبیه کیس x9 گرین نیست دقیقا همونه مدل پردیتور از آروکول که گرین هم همین کیس رو از این شرکت خریداری کرده و اسمش رو عوض کرده و زحمت هم کشیده لوگوی خودش رو چسبونده روش!

رضا جان صمیمیت خاصی بین تیم مدیریت هست و رسم معمول اینه که معمولا لینک خبر یا بررسی را به هم میدیم

همچین قانونی وجود نداره ولی قانون نانوشته ای بین مدیرها هست (بعد از یه سری مسائل) که دخالت در بخش های راهنمایی و مشاوره را برای هر مدیر در بخش غیر تخصصی خودش منع کرده است ! این قانون شامل بررسی و مقاله و خبر هم میشه !
اما همیشه استثنا هایی مثل همین مورد الان آقا سعید هست که البته هیچ کس از ایشون خرده نمیگیره و ازشون ممنون هم هستیم چون همه ما بعضی اوقات دوست داریم که چیز های مورد علاقه ای که نظرمون را جلب کرده با دیگران به اشتراک بزاریم
خود من هم بعضی اوقات تحریک میشم روی بخش های دیگر فروم مقاله بزارم (مثل صوت و تصویر - تبلت - موبایل) ولی یا جلوی خودم را میگیرم یا خیلی استثناء میزارم (مثلا یه بار ipad2 گذاشتم و یه بار kindle fire)

شاید لازم بود در جریان باشید

Castiel
2012/08/22, 01:32
خیلی دوست داشتم گرین ریویژن مشکی نارنجی کیس x9 را هم وارد کشور یکند ولی ...
برای این ریویژن هم فکر نمی کنم گرین برنامه ای داشته باشد. ولی مدل نسخه سفید رنگ این کیس واقعا زیبا شده.