PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Samsung Galaxy S2 Vs Sony Xperia S

Arsn
2012/08/20, 16:34
سلام بر همگی !

با توجه به اینکه قیمت گوشی های موبایل به صورت تصاعدی بالا میره و خرید گوشی هوشمند خوب کار سختی شده ، لازم دونستم که نظر شما دوستان را نسبت به انتخاب گزینه بهتر برای خرید گوشی در رنج 750-850 تومان جویا بشم !

به صورت حدودی دو گوشی گلکسی اس 2 و اکسپریا اس در این محدوده ی قیمت قرار میگیرند ! (با این که قیمت دقیق ندارم ، اگر شما دارید ممنون میشم بگید)

حالا نظر شما چیه ؟ کدوم اینها بهتر است ؟ شما کدوم را میخرید ؟
برای چه کاربردی کدوم را مناسب تر میدونید ؟
اصلا پیشنهاد بهتر دارید ؟

121951219612200

121971219812199

metall_hero
2012/08/20, 16:47
سلام
گزینه های دیگه رو سر فرصت باید ببینم میگم اگه بود
ولی در مورد این دو گوشی ترازو به سمت سونی سنگینی میکنه از نظر مشخصات
از طرفی هم هر دو قراره آندروید 4.1 رو داشته باشند
به نظر من اس 2 یکم از تاریخ تولیدش گذشته دیگه و گوشی سونی به روز تر به حساب میاد
ولی اگر میتونی حتما توی سایت u توب فیلم های مربوط به هر گوشی رو ببین
بهتر میتونی تصمیم بگیری

Hessam
2012/08/20, 17:04
گلکسی اس 2 950 تومن شده علیرضا جان...
سونی اس 2 هم 870 تومن.

metall_hero
2012/08/20, 17:06
یه نیگاه بنداز
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Arsn
2012/08/20, 17:29
گلکسی اس 2 950 تومن شده علیرضا جان...
سونی اس 2 هم 870 تومن.

وای خدا چه قیمت هایی !

با گارانتی 870 تومن ؟ مال چه تاریخی ؟

Hessam
2012/08/20, 17:33
وای خدا چه قیمت هایی !

با گارانتی 870 تومن ؟ مال چه تاریخی ؟

آره. همین روزا...
تازه 16 گیگ هر دو... وگرنه 32 اش بیشتره...

bp1987
2012/08/20, 18:14
سلام دوست عزیز من هر جفت این گوشی ها رو داشتم ولی به نظرم سامسونگ بهتره و یکی از معایب سونی که داشتم این بود که خیلی زود شارژ خالی می کرد . دوربینشم در حد 12 مگاپیکسل نبود

ولی اگر من به جای شما بودم ی سر به اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) میزدم و یک گوشی دست 2 تمیز پیدا می کردم . من خودم تا الا چند بار اینجا گوشی فروختم و گوشی خریدم .

VSH-Katana
2012/08/20, 18:19
علیرضا!
xperia بهتره
دوربین بهتر و پردازنده کواکام و همچنین صفحه نمایش بهتر!
همچنین میتونی یه motorola razr بگیری!البته فک کنم کار کرده!
گوشی lg perada3 میتونی بگیری که چیپست ti omap 4430 داره و گرافیک قویتری از هردو به علاوه اینکه صفحه نمایش nova داره!
و البته گوشی lg:دی optimus 3d max هم گوشی خوبی هست

saeid6574598
2012/08/20, 19:30
علی جان سلام ! من هیچ چیز نمی گم ؛ فقط میگم یک سری به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)بزن تا همه چیز در مورد این دو تا ، دستت بیاد !!!

من برات بنچمارک ها رو می گذارم تا کارت راحت تر باشه :

سه تا تست پایین هم مربوط میشن به تست باطری

Hessam
2012/08/20, 20:39
لازم به ذکره که گوشی سامسونگ گلکسی اس 2، علاوه بر اینکه بهترین گوشی سال 2011 جهان انتخاب شد؛ کمترین میزان sar در جهان رو داره و از این حیث؛ کم ضررترین گوشی جهانه.
سال 2012 هم تا به این لحظه، گلکسی اس سه بهترین گوشی انتخاب شده.
انتخاب من گلکسی اس 2 هست، باهاش از نزدیک کار کردم، واقعاً بی نظیره!
هر چند که عاشق سونی هستم و از سامسونگ بدم میاد و الجی دوست دارم. ولی معتقدم قدرت رو نباید فدای برند به صورت سلیقه ای کرد.

YGH
2012/08/20, 20:45
نظر من روی سونی هست.

ROG
2012/08/20, 21:04
نظر من رو سونی هست

اس 2 زمان عرضه خودش گوشی فوق العاده ای بود منم عاشقش بودم! ولی به طور خلاصه سونی رو بخاطر طراحی متفاوت دوربین قوی تر صفحه نمایش بهتر ساپورت عالی سونی و صد البته برند سونی نسبت به اس 2 ترجیح میدم

از نظر من بهترین گوشی تاریخ سامسونگ تا الان همین اس 2 بوده.حتی برتر از اس 3!

Arthur
2012/08/21, 11:47
لازم به ذکره که گوشی سامسونگ گلکسی اس 2، علاوه بر اینکه بهترین گوشی سال 2011 جهان انتخاب شد؛ کمترین میزان sar در جهان رو داره و از این حیث؛ کم ضررترین گوشی جهانه.

گلکسی اس 3 کم ضرر ترین گوشی جهان میباشد با میزان sar 0.2
میزان sar اس 2 0.34 میباشد.

Arthur
2012/08/21, 12:25
گوشی سونی اکسپریا اس قطعا برتری های نسبت به گلکسی اس 2 داره :
اول از همه . صفحه نمایش با تراکم پیکسلی بالاتر نسبت به گلکسی اس 2 720*1280 در مقابل 480*800
برتری دوم.دوربین 12 مگاپیکسلی در مقابل 8 مگاپیکسل(از نظر من دوربین گلکسی بهتره!)
برتری سوم.دوربین دوم با قابلیت فیلمبرداری اچ دی با سرعت 30 فریم در ثانیه.بسیار عالی است!
برتری چهارم (وای زیاد شد!!!!:دی) پردازنده قوی تر.1.5 گیگاهرتز دو هسته ای در مقابل 1.2 گیگاهرتز دوهسته ای.
برتری پنجم . وجود پورت اچ دی ام آی.
برتری ششم : شتاب دهنده گرافیکی قوی تر.
اما برتری های گلکسی اس 2:
برتری اول : وجود نام سامسونگ!!!!:دی
برتری دوم :صفحه نمایش سوپر آمولید پلاس
دیگه برتری خاصی نداره میرسه به یه سری چرت و پرت مثل دیدن فایل های مثلاً پی دی اف!
.............
در ضمن این جور مقایسه صحیح نیست!چون حدود یک سال بعد از اس 2 اکسپریا اس وارد بازار شده است!!!!!!پس گلکسی اس 2 یک گوشی قدیمی سامسونگ هست.و سونی اکسپریا اس بسیار جدید تر.

Hessam
2012/08/21, 12:49
گلکسی اس 3 کم ضرر ترین گوشی جهان میباشد با میزان sar 0.2
میزان sar اس 2 0.34 میباشد.

ولی تا قبل از اون خود اس 2 بود...:d
البته این مزیت بزرگیه هاااا. باید توی مزیت اس 2 می نوشی مهدی جان.

Arsn
2012/08/21, 13:03
بچه ها این مسئله SAR را ولش کنید !

مسئله اینجاست که اگر قیمت s2 ارزون تر از xperia بود ، با علم به این که کارایی دو دوربین تا 95 درصد با هم برابر است و پردازنده ها هم دارند کارایی تقریبا مشابه ارائه میدند ، شاید s2 انتخاب بهتری بود ! ولی الان مسئله اینجاست که s2 که کمی ضعیفتر است (در مجموع) قیمتش بالاتر است !

ولی به قول یکی از دوستان من باید به استفاده خودم نگاه کنم !

یعنی آدمی مثل من که هر دقیقه کامپیوترش یه جوریه و هر ثانیه داره با یه قسمتی ور میره ، باید گوشی بگیره که انعطاف پذیری سیستم عامل بالا داشته باشه ! با توجه به این مسئله s2 برای من بهتره !

اما سوالم اینجاست ، بر فرض روی xperia میشه آندروید با تاچ ویز سامسونگ s2 را نصب کرد و همون قابلیت های زیاد تغییرات و روت و... داشت ؟؟؟

ROG
2012/08/21, 13:10
یعنی رابط کاربری سونی و قدرت بیشتر سخت افزاری s شما رو راضی نمیکنه؟

Dan
2012/08/21, 20:38
گوشی سونی اکسپریا اس قطعا برتری های نسبت به گلکسی اس 2 داره :
اول از همه . صفحه نمایش با تراکم پیکسلی بالاتر نسبت به گلکسی اس 2 720*1280 در مقابل 480*800
برتری دوم.دوربین 12 مگاپیکسلی در مقابل 8 مگاپیکسل(از نظر من دوربین گلکسی بهتره!)
برتری سوم.دوربین دوم با قابلیت فیلمبرداری اچ دی با سرعت 30 فریم در ثانیه.بسیار عالی است!
برتری چهارم (وای زیاد شد!!!!:دی) پردازنده قوی تر.1.5 گیگاهرتز دو هسته ای در مقابل 1.2 گیگاهرتز دوهسته ای.
برتری پنجم . وجود پورت اچ دی ام آی.
برتری ششم : شتاب دهنده گرافیکی قوی تر.
اما برتری های گلکسی اس 2:
برتری اول : وجود نام سامسونگ!!!!:دی
برتری دوم :صفحه نمایش سوپر آمولید پلاس
دیگه برتری خاصی نداره میرسه به یه سری چرت و پرت مثل دیدن فایل های مثلاً پی دی اف!
.............
در ضمن این جور مقایسه صحیح نیست!چون حدود یک سال بعد از اس 2 اکسپریا اس وارد بازار شده است!!!!!!پس گلکسی اس 2 یک گوشی قدیمی سامسونگ هست.و سونی اکسپریا اس بسیار جدید تر.
البته قابلیت های مختلف گوشی ها بر میگرده به کاربر های اونا و قابلیت هایی مثل دیدن فایل های پی دی اف چرت و پرت نیستند! درسته که این مورد رو میشه با نصب نرم افزار حل کرد ولی قابلیت هایی هستند که ممکنه به درد خیلی از کاربر ها بخوره و نمیشه به اونا گفت چرت و پرت!

Arthur
2012/08/21, 21:07
البته قابلیت های مختلف گوشی ها بر میگرده به کاربر های اونا و قابلیت هایی مثل دیدن فایل های پی دی اف چرت و پرت نیستند! درسته که این مورد رو میشه با نصب نرم افزار حل کرد ولی قابلیت هایی هستند که ممکنه به درد خیلی از کاربر ها بخوره و نمیشه به اونا گفت چرت و پرت!
میدونم.
آخه دیگه این قابلیت ها واسه برادر علیرضا پیش پا افتاده هست.:دی

vahed
2012/08/21, 22:15
Only sony xperia s چون هم بهتره و هم بهتره!!!
مهم ترین مزیتش اینه که سونی بخوبی ساپورتش میکنه و اندروید 4.1 هم قراره واسش بیاد، بالاتر از این هم مگه چیزی هست؟

VSH-Katana
2012/08/21, 22:17
علیرضا جان تمامی گوشی های اندروییدی روت میشن و من نسخه های زیادی از روش روت xperia دیدم!