PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ کردن سیستم لطفا کمک کنید

darkman
2012/08/20, 16:09
مشخصات سیتم:
مادربرد=p8h61
گرافیک=ایسوز210
رم=4 گیگ
حافظه=500گیگ

سیستم رو یک ماه میشه خریداری کردیم که این مشکل براش پیش اومده موس گیرمیکنه و سیستم کاملا هنگ میکنه باید به صورت دستی ریستارت بشه بعضی وقتا ساعتها سیستم کار میکنه و مشکلی براش پیش نمیاد اما گاهی اوقات هم تا ویندوز بالا میاد هنگ میکنه یا حتی موقع دیدن یه فیلم یا اهنگ هم این مشکل پیش میاد اما بعضی اوقات چندتا کار سنگین روهم با هم انجام میده واقعا نمیدونم مشکل از کجاست ویندوزشم چند بار عوض کردم ویروس یابی کردم با انتی وییروس اپدیت و بروز اما مشکل حل مشد هرجا هم بردم گفتن مشکلی نداره و سالمه لطفا راهنمایی کنید

Arsn
2012/08/20, 16:21
مشخصات سیتم:
مادربرد=p8h61
گرافیک=ایسوز210
رم=4 گیگ
حافظه=500گیگ

سیستم رو یک ماه میشه خریداری کردیم که این مشکل براش پیش اومده موس گیرمیکنه و سیستم کاملا هنگ میکنه باید به صورت دستی ریستارت بشه بعضی وقتا ساعتها سیستم کار میکنه و مشکلی براش پیش نمیاد اما گاهی اوقات هم تا ویندوز بالا میاد هنگ میکنه یا حتی موقع دیدن یه فیلم یا اهنگ هم این مشکل پیش میاد اما بعضی اوقات چندتا کار سنگین روهم با هم انجام میده واقعا نمیدونم مشکل از کجاست ویندوزشم چند بار عوض کردم ویروس یابی کردم با انتی وییروس اپدیت و بروز اما مشکل حل مشد هرجا هم بردم گفتن مشکلی نداره و سالمه لطفا راهنمایی کنید

سلام

این توضیحاتی که شما دادید بیشتر شبیه مشکلاتی است که برای هارد پیش میاد !
سلامت هارد را با HD Tune pro و تب health چک کنید

همچنین احتمال دفع گرمای ضعیف هم هست ! اما چون هنگ کردن همیشه رخ میده ، این احتمال ضعیفه ! اما میتونید با دانلود occt و اجرای تست linpack به مدت 10 دقیقه و خواندن دما با نرم افزار Aida 64 یا core temp و گزارش اون دما به بنده از نظر دفع گرما هم مطمئن بشید !

خلاصه ، احتمالا مشکل هارد دارید !

AmirMahmood
2012/08/20, 16:29
مشخصات سیتم:
مادربرد=p8h61
گرافیک=ایسوز210
رم=4 گیگ
حافظه=500گیگ

اقا همه چیز رو گفتی جز مدل cpu. مدلش چیه؟

th e nd
2012/08/20, 16:40
پاورت رو هم بگو چی هست؟

amir90
2012/08/20, 19:22
اینطور که دوستمون نوشته فکر کنم بگیر نگیر هارد داره وقتی با سیستم کار می کنه یه صدای مثل گرفتن و ول کردن چطور بگم صدای بوق نیست صدای تق تق هم نیست ولی فکر کنم مشکل از هاردت باشه من چند مورد داشتم مشکل گرفتن ول کردن هارد داشتن مثلا باسیستم کار میکرد یه هو یه صدایی از هارد می اومد و هنگ می کرد باز یه مدت درست بود دوباره براش مشکل پیش می اومد اگه دقیق طر توضیح بدی بهتره همنطور که دوست خوبم گفتن می تونی از hd tune pro استفاده کنی و یه تست از سلامت هاردت بگیری

nimatehrani3
2012/08/20, 19:23
مدل هاردت رو هم یادت رفته .
مدل پاورت هم فراموش نکن .