PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : acer aspire v3-571g یا asus n55sl

action1
2012/08/19, 17:45
سلام
یه راهنمای می خواستم .میخواستم بدونم بین این دو مدل نوت بوک کدوم رو بخرم
ملاک من : کارهای گرافیکی و بعدش بازی
مدلهای نوت بوک : asus n55sl و acer aspire v3-571g
راستش ایسر مدل پردازنده اش آی وی بریجه و گرافیکش 640m هست همینها است که من رو دچار شک کرده.
در ضمن یه سوال دیگه هم اینکه شنیده بودم که نوت بوکهای ایسر باتری داخلی شون غیرقابل تعویضه می خواستم بدونم این حرف صحت داره یا نه ؟
یه سوال دیگه هم این که باتری داخلی بقیه ایسوس ؟(قابل تعویضه)
و در کل معایب هر نوت بوک رو بنویسید

amir90
2012/08/19, 18:26
دوست عزیز دنبال ایسر نرو درسته مشخصات سخت افزاریش بالاست ولی کم میاره من خودم الان ایسر 5750g دارم با سی پی یو i5 و گرافیک 640 1 گیگ با رم چهار گیگ ولی توی بازی کم میاره منم اول گول مشخصات سخت افزاریشو خوردم می خواستم msi بگیرم ولی نشد بودجم کم اومد
من به شخصه msi رو بهت پیشنهاد می کنم ایسوس هم غول بزرگیه ولی دور بر ایسرو دل و کلا خط بکش

lordbrianhughwarner
2012/08/31, 11:15
سلام
از نظر من acer aspire v3-571g خیلی بهتره
1 ivy bridge cpu یعنی 20% مصرف انرژی کمتر و 8% تا 200% راندمان بیشتر (200% برای برنامه های 3d و بخشی از بازیه)
2 NVIDIA® GeForce® GT 640M Graphics 2GB بهتر از gt 635m
3 تو سری N ایسوس بیشترین تمرکز رو صدای لپ تاپ بوده که به هر حال به دلیل پایین بودن وات و توان اسپیکر ها قدرت سیستم برای این امر هدر میره
به جای اینکه بخوای راندمان رو فدای صدای بهترو شیک بودن لپ تاپ کنی میتونی از یک HEADSET خوب برای مواقعی که بازی میکنی استفاده کنی (صدارو از 14 جهت تو هدست بشنوی بهتر از 4 جهت تو لپ تاپه)
موفق باشی

rajah
2012/09/01, 01:11
سلام
یه راهنمای می خواستم .میخواستم بدونم بین این دو مدل نوت بوک کدوم رو بخرم
ملاک من : کارهای گرافیکی و بعدش بازی
مدلهای نوت بوک : asus n55sl و acer aspire v3-571g
راستش ایسر مدل پردازنده اش آی وی بریجه و گرافیکش 640m هست همینها است که من رو دچار شک کرده.
در ضمن یه سوال دیگه هم اینکه شنیده بودم که نوت بوکهای ایسر باتری داخلی شون غیرقابل تعویضه می خواستم بدونم این حرف صحت داره یا نه ؟
یه سوال دیگه هم این که باتری داخلی بقیه ایسوس ؟(قابل تعویضه)
و در کل معایب هر نوت بوک رو بنویسید

بنده هم به ایسر رای می دم میشه گفت تنها عیبش اینه که اثر انگشت روش می مونه در ضمن قیمتش بالا رفته البته این حرف برای چهارشنبه هستش فردا ظهر باید دید چه قیمتی می خوره اونوقت باتوجه به قیمتش و کاراییش قضاوت کنیم از این مدل تو روزهای گذشته استقبال زیادی شده بخاطر همین احتمال افزایش قیمت زیاده