PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی earphone ibeats htc

+Aren
2012/08/19, 14:03
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
بدون صحبت در مورد مسایل حاشیه ای به سراغ بررسی این محصول پر ادعا می رویم!
در مرحله اول آن را از درون جعبه بیرون می آوریم.
محصول شامل یک ار فون، یک کیف با کیفیت چرمی با دوخت قرمز و طرح جذاب و نشان شرکت و تعداد زیادی تیوپ است که تضمین کننده مناسب بودن آن برای هر گوشی است.

از لحاظ کیفیت ساخت محصول عالی به نظر می رسد و نمی توان به آن نقصی گرفت! البته کلید ها تا حدودی کلید های کنترل موزیک نسبت به سایر قسمت ها کیفیت پایینتری دارد(البته نسبت به سایر برندها کیفیت خوبی دارد)
سیم قرمز آن شاید برای همه خوشایند نباشد ولی من یکی بسیار اون رو دوست دارم و اون رو یکی از جذابیت هاش می دونم. این ارفون به رنگ سپید هم عزضه شده است که در صورت عدم علاقه به رنگ قرمز(!؟) می توانید نمونه سپید را تهیه کنید.

دکمه های کنترل موزیک هم شامل بعدی، قبلی و همینطور پخش و توقف است که مورد آخری برای برقراری و قطع ارتباط نیز کاربرد دارد.

هد های این دستگاه هم طبق انتظار کیفیت عالیی دارند و تنها نکته از نظر من خشک بودن تیوپ ها می باشد که من نمونه های نرم تر سونی را بیشتر می پسندم!
البته می توانید به راحتی تیوپ ها را تعویض کنید.

بعد از این موارد می رسیم به جک 3.5 آن که به دلیل طراحی آن به گوشی های سونی اریکسون(روی سونی تست نکردم) و برخی از نوکیا ها (خصوصا ارزان قیمت ها) قابلیت فیکس شدن ندارد و شما را شرمنده خواهد کرد!
...
کیفیت صدا

وقتی برای اولین بار هدفون را در گوش می گذارید ابتدا سبکی آن نظر شما را جلب خواهد کرد. سپس با فشردن کلید پخش از خرید خود مطمئن می شوید. صدایی بدون نویز و شفاف و یکدست!
اما ممکن است در ابتدای کار با مقدار باس مشکل داشته باشید(همانگونه که من داشتم). برای رفع این مشکل شما حتما باید از تیوپ مناسب گوش خود استفاده کنید.
با تعویض تیوپ علاوه بر صدا یک باس شفاف نیز خواهید داشت.
این هدفون بهترین نتیجه را روی گوشی های اپل، اچ تی سی و سامسونگ دارد.
قیمت این مدل حدود 90 تومن می باشد.
سوالی بود در خدمتم!

saeid6574598
2012/08/19, 14:14
ممنون روح الله جان ! من الان قیمت گرفتم 90 هزار تومان .

+Aren
2012/08/19, 14:18
ممنون روح الله جان ! من الان قیمت گرفتم 90 هزار تومان .
آره ارزون شده مثل اینکه!
الان قیمت رو ویرایش می کنم!

Navid.y
2012/08/19, 14:32
من با این earphone رو تست کردم. خیلی چنگی به دل نمیزد. ارزش خرید نداره.
معایب:
1-سیم بسیار بسیار ضعیف
2-هنگام کار با بعضی از دستگاه های پخش موسیقی بیس غیر طبیعی تولید میکند.
3-قیمتش به کیفیتش نمیخوره!

+Aren
2012/08/19, 14:39
من با این earphone رو تست کردم. خیلی چنگی به دل نمیزد. ارزش خرید نداره.
معایب:
1-سیم بسیار بسیار ضعیف
2-هنگام کار با بعضی از دستگاه های پخش موسیقی بیس غیر طبیعی تولید میکند.
3-قیمتش به کیفیتش نمیخوره!
مطمئنی اوریجینال استفاده کردی؟ چون نمونه 10 تومنیشم تو بازار هست!
مال من این مواردی رو که گفتی نداره و تنها عیبش هم همون فیکس نبودن جکش با بعضی از دستگاهاست!
به همین خاطر هم هست الان داره خاک می خوره!

ATA
2012/08/19, 17:18
با تشکر از روح ال... جان عزیز