PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید کیس کامل تا سقف 2 تومن

Beginner
2012/08/19, 09:54
سلام دوستان میخوام یه کیس جمو جور بگیرم تا 2میلیون برای بازی وکارهای گرافیکی این زیری هارو میخوام ممنون
:-B
cpu
main borad
vga
power
ram
میشه قیمت ومدل رو بگید.

Castiel
2012/08/19, 10:07
علاقه مندی ها به برندها را هم اعلام کنید. کارهای گرافیکی با چه نرم افزار هایی هست؟ کارتهای مخصوص رندرینگ گرافیکی و کارت های گیم متفاوت هستند.

Beginner
2012/08/19, 10:23
ممنون بیشتر با intel .nvidia . asus حال میکنم گرافیک هم با autodesk 3d وautocad کار میکنم کارت قبلیم توی این دوتا کم میاورد بعضی وقتها هنگ میکرد یه کارت خوب میخوام ممنون:-"

Hessam
2012/08/19, 10:57
این چطوره؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Beginner
2012/08/19, 11:18
والا من که خیلی حرفه ای نیستم شما بگید چطوره ولی با این برند هایی که اومدی رو دوست دارم نظرتون راجب به intel core i5 3570 ivybridge چطوره تا چند میشه اورش کرد که پایدار بمونه؟

Beginner
2012/08/19, 11:24
راستی گرافیک انبورد هم که داره میشه یکی بگید که نداشته باشه؟ممنون

Hessam
2012/08/19, 11:24
والا من که خیلی حرفه ای نیستم شما بگید چطوره ولی با این برند هایی که اومدی رو دوست دارم نظرتون راجب به intel core i5 3570 ivybridge چطوره تا چند میشه اورش کرد که پایدار بمونه؟

منم حرفه ای نیستم.
اگه قصد اورکلاک دارید، رم Gskill Ripjaws X 8GB 2x4GB DDR3 1600 Ram رو جایگزین اون مدل اسنایپر که نوشتم، کنید.
پاور هم Green BP850B-OC باشه که به طبع گرون تره.
ضمناً اگه اشتباه نکنم، این سی پی یویی که نوشتم، بهترین سی پی یوی سری کور آی 5 دنیاست!
لیست نهایی:

راستی گرافیک انبورد هم که داره میشه یکی بگید که نداشته باشه؟ممنون

اطلاعی در این مورد ندارم. دوستان می تونن از این حیث شما رو راهنمایی کنن.

kamyar
2012/08/19, 11:30
خوب شما میخواید اور سنگین بکنید یا اور کار راه انداز(منظور کاربردی یا برای ثبت رکورد)؟
توی sandy-ivy سیپیو خوب بدون گرافیک داخلی(ان بورد)نداریم

Beginner
2012/08/19, 11:33
خوب شما میخواید اور سنگین بکنید یا اور کار راه انداز(منظور کاربردی یا برای ثبت رکورد)؟
قصد اورکارراه انداز دارم

kamyar
2012/08/19, 11:41
خوب پس این سیستم:
cpu:3770k 710
main:asus p8 z77-v pro 510
ram:patriot viper extrem 2*4g 2133 164
vga:Asus GTX 560 Ti DCII 535
power:gp785b 200
به نظر من میرزه 100 تومن بیشتر هزینه کنید البته قیمت ها تقریبی هست ممکنه کمتر هم پیدا کنید اگر قیمت بالا بود میتونید یا کارت رو از برند gianward بگیرید یا رم رو فرکانس پایین تر انتخاب کنید ویا سیپیو رو به 3570k کاهش بدین
البته 2500-2700k هم میتونید بخرید با یک مین z68 که تقریبا میشه گفت برای اور تحت ایر بهتر هست اونم بخاطر مسائلی که زیر IHS سری آیوی هست پردازنده های داغ تری نسبت به sandy هستند.
قیمتشم فکر با این سیپیو و مین زیاد فرق نداره

haniaj
2012/08/19, 13:05
توی sandy-ivy سیپیو بدون گرافیک داخلی(ان بورد)نداریم
نداریم پس اینا چیه دوست عزیز؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(12M-Cache-up-to-3_80-GHz)
برای مشاهده مشخصات کامل

Beginner
2012/08/19, 13:54
با سلام به دوستان یعنی مادر بوردی که کارت گرافیک انبورد نداشته باشه نیست؟:-o چون از انبورد بدم میاد میگم اصلا بدرد نمیخوره وضعیف هم هست

Hessam
2012/08/19, 13:57
با سلام به دوستان یعنی مادر بوردی که کارت گرافیک انبورد نداشته باشه نیست؟:-o چون از انبورد بدم میاد میگم اصلا بدرد نمیخوره وضعیف هم هست

دوست عزیز، شما که لزومی نداره از اون آنبوردش استفاده کنی!! من یه 560 ایسوس نوشتم. چرا حالا شما گیر دادی به گرافیک آنبورد!:|

Beginner
2012/08/19, 14:06
دوست عزیز، شما که لزومی نداره از اون آنبوردش استفاده کنی!! من یه 560 ایسوس نوشتم. چرا حالا شما گیر دادی به گرافیک آنبورد!:|
حالا چرا عصبی میشی دوست من^:)^ چون اگه گرافیگ انبورد نداشته باشه خوب قیمتش پایین تر میاد مگه نه؟ تازه شنیده بودم که انبورد مشکل ایجاد میکنه توی درایور های ویندوز

Hessam
2012/08/19, 14:08
حالا چرا عصبی میشی دوست من^:)^ چون اگه گرافیگ انبورد نداشته باشه خوب قیمتش پایین تر میاد مگه نه؟ تازه شنیده بودم که انبورد مشکل ایجاد میکنه توی درایور های ویندوز

نه. عصبانی نشدم...
آخه شما اصل ول کردی، چسبیدی به فرع!
نه. قیمتش آنچنان تاثیری نداره.
از ایجاد مشکلش هم خبر ندارم.

Castiel
2012/08/19, 14:12

دوست عزیز خود مادربورد گرافیک آنبرد نداره و از گرافیک مجتمع پردازنده های ایوی بریج استفاده می کنه. البته سری Pentium مثل سری G 400، G500، G600 و G800 گرافیک مجتمع ندارند. همه مادربرد های سوکت 1155 الان دو یا سه خروجی تصویری دارند. از نظر شما همه اونها به درد نخور هستند؟
بهتره بدون دلیل قضاوت نکنید.

Beginner
2012/08/19, 14:21
ممنون دوستان اخه دوستم از این انبوردا (ببخشید دوباره گفتم!؟!؟!) داره اصلا بدرد نمیخوره بعدش من که از اسم کاربریم پیداست چقدر حالیمه اگه میشه یکم نرمتر برخورد کنید با تشکر:love_heart::icon_ (3):من معذرت می خوام.

Beginner
2012/08/19, 14:22
هنوز تازه فرق این دوتا رو فهمیدم.=((

Hessam
2012/08/19, 14:25
ممنون دوستان اخه دوستم از این انبوردا (ببخشید دوباره گفتم!؟!؟!) داره اصلا بدرد نمیخوره بعدش من که از اسم کاربریم پیداست چقدر حالیمه اگه میشه یکم نرمتر برخورد کنید با تشکر:love_heart::icon_ (3):من معذرت می خوام.

خب ممکنه ایشون فقط از گرافیک مجتمع استفاده می کنه و کارت گرافیک جدا نخریده. این نمی تونه دلیل باشه.
به هر حال، این لیست نهایی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)، خیلی برای شما مناسبه و صرفاً پیشنهاد دادم. تصمیم گیرنده شما هستی.
تازه؛ هارد و کیس و دی وی دی رایتر و فن و ... توی لیست شما نبود که احتمالاً دارید. وگرنه خیلی بیش از اینها می شد از لحاظ قیمت.

kamyar
2012/08/19, 15:07
نداریم پس اینا چیه دوست عزیز؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(12M-Cache-up-to-3_80-GHz)
برای مشاهده مشخصات کامل
این الان سندی یا ایوی هست؟این sandy bridge-e هست

kamyar
2012/08/19, 15:09
هنوز تازه فرق این دوتا رو فهمیدم.=((
شما اگر مادربوردی بگیرین که از virtu mvp پشتیبانی کنه( که خروجی تصویر داره) میتونید از این تکنولوژی در بازی ها و برنامه های مورد پشتیبانی بهره ببرید که تاثیر به سزایی در کارایی داره

haniaj
2012/08/19, 15:57
این الان سندی یا ایوی هست؟این sandy bridge-e هست
می تونی از این لینک سی پی یو های سندی بریجی که گرافیک ندارن نگاه کنی

kamyar
2012/08/19, 16:01
می تونی از این لینک سی پی یو های سندی بریجی که گرافیک ندارن نگاه کنی
اقا من نمیفهمم شما میدونید سندی بریج و ایوی چه سیپیو هایی هستند توی همین لیست اونایی که ندارند یا سیپیو های سرور xeon هستند یا 775 لطفا اطلاعات ندارین نظر ندین همین دیروز اقا علیرضا اینو گفتن

haniaj
2012/08/19, 16:10
اقا من نمیفهمم شما میدونید سندی بریج و ایوی چه سیپیو هایی هستند توی همین لیست اونایی که ندارند یا سیپیو های سرور xeon هستند یا 775 لطفا اطلاعات ندارین نظر ندین همین دیروز اقا علیرضا اینو گفتن
اون سی پی یو ها هم واسه ورک استیشن ها هستن هم واسه سرورها شما برو پست بخون نوشه بودی سی پی یو های سندی ایوی همه گرافیک دارن خواستم اشتباهتونو بهتون بگم

Beginner
2012/08/19, 19:22
دارین از بحث اصلی خارج میشوید بزودی این تاپیک قفل یا حذف خواهد شد :o) شوخی کردم!!!!! UP...............................

Hessam
2012/08/19, 19:40
دارین از بحث اصلی خارج میشوید بزودی این تاپیک قفل یا حذف خواهد شد :o) شوخی کردم!!!!! UP...............................

چی شد؟
خوب بود اون قطعات نوشتم؟ مشکلی نیست؟
اگر نه که همون رو شما جمع کن. سیستم خیلی خوبیه.

Beginner
2012/08/19, 19:50
چی شد؟
خوب بود اون قطعات نوشتم؟ مشکلی نیست؟
اگر نه که همون رو شما جمع کن. سیستم خیلی خوبیه.
دست شما درد نکنه چرا همون رو واسه چند روز بعد جمع میکنم فقط ای دوستمون که گفته بود core i7 بردار چی اون بهتر نیست؟

Hessam
2012/08/19, 19:55
دست شما درد نکنه چرا همون رو واسه چند روز بعد جمع میکنم فقط ای دوستمون که گفته بود core i7 بردار چی اون بهتر نیست؟

اگه ارزون تر باشه، نه.
اگه گرون باشه، بودجه تون رو باید افزایش بدید.

kamyar
2012/08/19, 19:58
بله 100 تومن باید بودجرو افزایش بدین فرقش هم فرکانس پایین تر 3570 و پشتیبانی نکردن از هایپر تریدینگ هست
سیستمی که من گفتم چش بود؟خوب نبود؟