PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با تعدادی بازی

kamyar
2012/08/17, 13:06
سلام بر دوستان یک مشکل جدید پیدا کردم اونم اینکه موقعی که میخوام وارد بازی maxpayne 3 و bf.3 بشم پنجره بازی میخواد باز بشه هی میره میاد یعنی کوچک بزرگ میشه حالت چشمک زدن به نظرتون مشکل از کجاست؟
ویندوز رو هم 3باز عوض کردم درست نشد
درایور کارت اخرین ورژن هست
ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

Arthur
2012/08/17, 13:21
فکر کنم مشکل از هارد باشه.
.......................................
شایدم هم از ویندوز.
درایور ها آخرین ورژن هستند؟
موقع بازی چه نرم افزار هایی باز هستن؟(منظور اجرا در بک گراند هست)
آنتی ویروس شما چیه؟

kamyar
2012/08/17, 13:27
فکر کنم مشکل از هارد باشه.هارد مشکلی نداره سرعتش رو تست کردم 110 مگ هست
.......................................
شایدم هم از ویندوز.ویندوز رو تازه عوض کردم
درایور ها آخرین ورژن هستند؟بله فقط کاتالیس این ارور را میدهد که مال ویرتو هست 12167 درایو کاتالیست 12.6 یعنی اخرینش هست
موقع بازی چه نرم افزار هایی باز هستن؟(منظور اجرا در بک گراند هست)فقط ویندوز مدیا پلیر یا تعدادی پنجره
آنتی ویروس شما چیه؟ i havent
جلوی سوال ها با قرمز جواب دادم ممنون

Arthur
2012/08/17, 13:35
تو فروم آپلود نکنید!
من نتوستم چیزی رو بخونم!
........................................
مدیا پلیر؟
جالبه!
بدون مدیا پلیر امتحان کنید!
این آیکون های کنار کامپیوتر.این رو میگم.اینج.ر برنامه ها چیه بازه؟
....
راستی راستی.دیرکت ایکس چی؟ DirectX

kamyar
2012/08/17, 13:49
تو فروم آپلود نکنید!
من نتوستم چیزی رو بخونم!12168
........................................
مدیا پلیر؟
جالبه!
بدون مدیا پلیر امتحان کنید!امتحان کردم تاثیری نداره فقط توی حجم رم تاثیر داره که توی b-f3 ارور رم نده
این آیکون های کنار کامپیوتر.این رو میگم.اینج.ر برنامه ها چیه بازه؟ببخسبد میشه یکم توضیح بدید اگر منظورتون اون his هست اون پیش زمینس
....
راستی راستی.دیرکت ایکس چی؟ DirectX 11
با قرمز جواب دادم ممنون

Arthur
2012/08/17, 14:00
خیلی ساده هست.
اینجا رو میگم
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

kamyar
2012/08/17, 14:06
ممنون ببخشید فهمیدم:کاتالیست-elan smart pad-realtak hd audio manager-intel rapid storage-network i control-all suiteintel hd gerafics-virtu ولی اینها در فریم تاثیر دارند؟مگه فقط تاثیرشون روی رم نیست؟

Arthur
2012/08/17, 14:16
خواب اجرای درست بازی هم به میزان رم و ... عوامل دیگه بستگی داره.
.................................................. ..............................................
من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.
صبر کن بقیه هم بیان.ببین دوستان دیگه چی میگن!:دی
سپاس و پوزش.

kamyar
2012/08/17, 22:09
دوستان کسی نظری نداره؟

farjam1990
2012/08/17, 22:18
احتمالش هست مشکل از کرک بازیت باشه
بعضی بازیا کرکهاشون مشکل داره و باید جدیدشو نصب کنی
منم قبلا 6970 داشتم با پردازنده 2600 و 40 فریم همیشه داشتم تقریبا"

kamyar
2012/08/17, 22:45
ممنون ولی تا حالا 4 کرک ریختم ولی تاثیری نداشته

Beginner
2012/08/18, 11:28
سلام دوست من ویندوز تون چیه ؟ اگه 7 sp1 باشه این بازی یا اجرا نمیشه یا خیلی کند میشه و اصطلاحا عکس عکسی میشه بقول من این بازی روی ویندوز xp sp3 کار میکنه این مشکل رو هم نداره اگه ویندوزتون رو هم عوض کردی یه انتی ویروس خیلی خوب بریز چون این مشکل عکسی شدن به ویروس هم ربط داره در حین اجرای بازی هم هیچ چیزی باز نکن مثل مدیا پلیر که خیلی سرعت رو میاره پایین اگه xp sp3 ریختی به احتمال 90% درست میشه من همای مشکل رو داشتم کرک RAZOR 1911 بریز بهترین کرکه امید وارم موفق بشی

AmirMahmood
2012/08/18, 21:18
سلام دوست من ویندوز تون چیه ؟ اگه 7 sp1 باشه این بازی یا اجرا نمیشه یا خیلی کند میشه و اصطلاحا عکس عکسی میشه بقول من این بازی روی ویندوز xp sp3 کار میکنه این مشکل رو هم نداره اگه ویندوزتون رو هم عوض کردی یه انتی ویروس خیلی خوب بریز چون این مشکل عکسی شدن به ویروس هم ربط داره در حین اجرای بازی هم هیچ چیزی باز نکن مثل مدیا پلیر که خیلی سرعت رو میاره پایین اگه xp sp3 ریختی به احتمال 90% درست میشه من همای مشکل رو داشتم کرک RAZOR 1911 بریز بهترین کرکه امید وارم موفق بشی
اخه بازی چه ربطی به ویندوز sp 1 داره. یعنی اگه ما Home basic رو بریزیم حتما 200 فریمی میده!!!

AmirMahmood
2012/08/18, 21:25
سلام دوستان ببخشید تاپیک بازم زدم میدونم با این موضوع تاپیک زیاده ولی گفتم شاید دوستان نبینند
من چرا با این سخت افزار نمیتونم gta iv رو روون اجرا کنم در حالت عادی خوبه 25-30 فریم هست ولی سر پیچ به 5 فریم میرسه و بازی گیر میکنه؟
چرا در بازی nfs hot pursuit الان 50 فریم یا حتی کمتر میگیرم در حالی که با کارت 6870 و سیپیو 965 60 فریم حتی بالاتر میگرفتم؟

CPU : intel 3770k
main:asus p8-z77 v-pro
PSU : gp 785b
VGA : his 6970
Memory : 4g corsair 1600 vengence
hdd:500 hitachi 64m buffer
monitor:aoc 20
ممنون
اقا سیستم منم خیلی شبیه شماست یکم رم و گرافیک بالا تره و همین مشکلات رو دارم مثلا کالاف mw3 به جای اینکه 100 فریم بده 20 تا میده

demigod
2012/08/18, 22:32
دوست عزیز بهترین پیشنهاد من اینه شما برو کلا بازی رو پاک کن سیو ها رو بردار ولی...
دقت کن توی رجیستری سرچ یا همون فایند رو بزن باقی مانده هاشم بپاک...
بعد قشنگ برو یه نسخه یا از تکین یا از همسن صنوبر خودمون از بازی nfs hps بگیر

در مورد iv هم باید بگم که این بازی کرک های زیادی داره بهترین کرکش آفلاینه که فکر نکنم دیگه توی سایت های آپلودر باشه...
سوال دیگه ای بود در خدمتم...
در مورد کرک هم بذار iv بذار توی آرشیو شرکت بگردم ببینم هست بهت بدم یا نه...

kamyar
2012/08/22, 08:19
دوست عزیز بهترین پیشنهاد من اینه شما برو کلا بازی رو پاک کن سیو ها رو بردار ولی...
دقت کن توی رجیستری سرچ یا همون فایند رو بزن باقی مانده هاشم بپاک...
بعد قشنگ برو یه نسخه یا از تکین یا از همسن صنوبر خودمون از بازی nfs hps بگیر

در مورد iv هم باید بگم که این بازی کرک های زیادی داره بهترین کرکش آفلاینه که فکر نکنم دیگه توی سایت های آپلودر باشه...
سوال دیگه ای بود در خدمتم...
در مورد کرک هم بذار iv بذار توی آرشیو شرکت بگردم ببینم هست بهت بدم یا نه...
ممنون ولی این کار هم کردم جواب نداد الان توی bf3 هم تقریبا همین مشکل رو دارم بعضی جاها گیر میکنه تنظیمات هم روی کاستوم هست که فقط textor quality روی مدیوم هست بقیه روی ultra هستند

S.T.A.L.K.E.R
2012/08/22, 14:30
برای تست برو تو تنظیماتت بازی و فیلتر ها و aa ها رو غیر فعال کن یا روی پایین تر حد بذارشون . بببین چی میشه تست کن .

سیستم رو چند سال میشه که خریدی ؟

تمام منابع غیر ضروری رو از task manager غیر فعال کن و یا ببین که همزمان با اجرای بازی تو start up چه برنامه هایی اجرا میشن .

نکته اخر اینکه هنگام اجرای بازی فایر وال و انتی ویروست رو غیر فعال کن حتما و کرک جدید بریز . اگه انتی ویروست منابع سیستمی رو زیاد اشغال میکنه ، پاکش کن .

اگه نشد ویندوز رو پاک کن و اگه تونستی 7 نصب کن ( در کنار xp )

Arsn
2012/08/22, 15:24
کامیار ، بازی iv میتونه به 6990 هم 5 فریم بده ! بی خیال این بازی شو

بهترین تست بازی مافیا 2 است ! اگر با بالاترین تنظیمات زیر 60 فریم بگیرید یعنی یه جای کار اشکال هست !
بازی alan wake هم میتونه تست خوبی باشه !

در ضمن روشن بودن ویرچو تاثیر شگفت آور در ضعف رم میزاره ! خاموشش کن تست بگیر

kamyar
2012/08/22, 15:46
ممنون تا شب مافیا رو نسب میکنم یک تست میگیرم
رم من مشکل فرکانس داره یا حجم؟
کلا سرعت این سیستم از اون amd کمتر هست زیاد هنگ میکنه و.......اصلا نمیدونم چه مشکلی داره تمام ترفند هارو امتحان کردم ولی درست نشده کلا حتی در زمان بیکاری و مرور وب هم سرعتش کمه(موقعی که یک پیج رو باز میکنه 1-2 دقیقه گیر میکنه)

Arsn
2012/08/22, 15:51
ممنون تا شب مافیا رو نسب میکنم یک تست میگیرم
رم من مشکل فرکانس داره یا حجم؟
کلا سرعت این سیستم از اون amd کمتر هست زیاد هنگ میکنه و.......اصلا نمیدونم چه مشکلی داره تمام ترفند هارو امتحان کردم ولی درست نشده کلا حتی در زمان بیکاری و مرور وب هم سرعتش کمه(موقعی که یک پیج رو باز میکنه 1-2 دقیقه گیر میکنه)

سیستم های اینتل همشون همینطورند ! مفتش گرون است ! :دی

رم شما مشکلی نداره وقتی ویرچو روشن باشه به شدت تاثیر منفی روی کارایی رم میزاره ! البته این تک کاناله بودن رم اصلا خوب نیست ! به شدت تاثیر منفی میزاره !

ولی این اشکال هایی که میگی بیشتر شبیه مشکلات هارد است ! سلامت هاردت را با hd tune pro بخش health یه بررسی بکن !

kamyar
2012/08/22, 18:58
ممنون هارد که این ارور رو میده مال کابل ساتا هست عوضش کردم ولی بازم همینه هارد رو دست دو خریدم ولی گارانتی داره ببرم گارانتی؟فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
البته ممکنه ویندوز هم باشه چون الان بلو اسکرین داد فعلا یک ویندوز عوض کنم

sajjadsa
2012/08/23, 15:35
آقا بین این همه حرف تخصصی شاید حرف من یه ذره عجیب باشه

اما آیا شما از نسخه 64 بیت بازی استفاده می کنید؟ چون این بازی 32 بیت و 64 بیتش جداست!

AmirMahmood
2012/08/23, 18:32
آقا بین این همه حرف تخصصی شاید حرف من یه ذره عجیب باشه

اما آیا شما از نسخه 64 بیت بازی استفاده می کنید؟ چون این بازی 32 بیت و 64 بیتش جداست!
خالی نبند . عمرا جدا باشه . اگه هست لینک بده ببینیم . تا حالا شده شما بازی ای دیده باشی جدا باشه . اخه بیشتر این بازی ها رو مدل Xbox شون پورت شدن رو Pc و نسخه ای جز 32بیت ندارن.

Arsn
2012/08/23, 19:15
ممنون هارد که این ارور رو میده مال کابل ساتا هست عوضش کردم ولی بازم همینه هارد رو دست دو خریدم ولی گارانتی داره ببرم گارانتی؟فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
البته ممکنه ویندوز هم باشه چون الان بلو اسکرین داد فعلا یک ویندوز عوض کنم

دیدی گفتم !

الان گارانتی قبول نمیکنه !

زمانی که دیدی دیگه ویندوز بوت نمیکنه میتونی گارانتی ببری !

از نظر گارانتی هارد شما هنوز سالمه !

sajjadsa
2012/08/23, 20:15
خالی نبند . عمرا جدا باشه . اگه هست لینک بده ببینیم . تا حالا شده شما بازی ای دیده باشی جدا باشه . اخه بیشتر این بازی ها رو مدل Xbox شون پورت شدن رو Pc و نسخه ای جز 32بیت ندارن.

خالی نمی بندم دوست عزیز منم برای اولین بار روی این بازی به این موضوع برخورد کردم
اولین بار که بازی رو خریدم رو ویندوز 32 نصب شد و کار کرد اما وقتی خواستم ازش روی ویندوز 64 استفاده کنم ارور داد و قاطی کرد. دوباره رفتم بازار این دفعه به فروشنده گفتم یه نسخه سازگار با 64 میخوام که ایندفعه درست شد. پشت بسته ش هم زده بود 64 بیت. من خودمم برام عجیب بود.

البته باید بگم این بازی کلا میگن بد پورت شده رو پی سی ...

Arthur
2012/08/23, 21:30
دیدی گفتم !

الان گارانتی قبول نمیکنه !

زمانی که دیدی دیگه ویندوز بوت نمیکنه میتونی گارانتی ببری !

از نظر گارانتی هارد شما هنوز سالمه !
خدایی کف کردم علیرضا!
اندازه ی یک آدم 50 ساله تجربه داری تو این زمینه!!!
دمت گرم

kamyar
2012/08/25, 08:13
مرسی اقا علیرضا چطور میشه خرابش کرد که گارانتی تعویضش کنه؟d:جدی گفتم

kamyar
2012/08/25, 14:28
سلام یک سوال توی سرعت هم مگه تاثیر داره؟اصلا تاثیرش چی هست؟فقط اروره؟سرعتش همون 100-110 هست
ممنون

Arsn
2012/08/25, 14:39
باید شرایط گارانتی را به صورت تلفنی از شرکت جویا بشید و ریز جزئیات را مثل یه کارآگاه ازشون بپرسید

نمیدونم دقیقا چه جوری خرابش کنید ولی تجربه من در باره هارد با گارانتی ها : به کوچکترین اثر ضربه روی هارد ، غر شدن گیر میدند ، خرابی سوکت ساتا یا برق را گیر میدند !

شاید بشه برق بیشتر بهش وصل کنید ، ضربه ای از زیر به هارد بزنید تا کلاستر ها داغون بشه !

در این زمینه تخصص خاصی ندارم

تو سرعت تاثیر نداره ولی باعث بلو اسکرین یا ریست یا هنگ میشه !

میخوای سیستم را با یه هارد دیگه تست کن

kamyar
2012/08/25, 14:46
ممنون اقا علیرضا ولی یک هارد دیگه ندارم و نمیتونم پیدا هم بکنم چون اکثرا اطلاعات توش دارن و نمیدن
به فروشنده گفتم میگه بده تعمیرکار هزینش هرچقدر بشه میدم نظرتون چیه؟چیکار کنم؟

Arsn
2012/08/25, 15:33
ممنون اقا علیرضا ولی یک هارد دیگه ندارم و نمیتونم پیدا هم بکنم چون اکثرا اطلاعات توش دارن و نمیدن
به فروشنده گفتم میگه بده تعمیرکار هزینش هرچقدر بشه میدم نظرتون چیه؟چیکار کنم؟

نمیدونم !

گارانتی گزینه بهتری است ! اصلا اطلاعاتتون را بک آپ بگیرید ، ببرید همینجوری گارانتی اگر قبول نکرد ببرید تعمیرکار یه نگاه بندازه !

AmirMahmood
2012/08/25, 16:39
خالی نمی بندم دوست عزیز منم برای اولین بار روی این بازی به این موضوع برخورد کردم
اولین بار که بازی رو خریدم رو ویندوز 32 نصب شد و کار کرد اما وقتی خواستم ازش روی ویندوز 64 استفاده کنم ارور داد و قاطی کرد. دوباره رفتم بازار این دفعه به فروشنده گفتم یه نسخه سازگار با 64 میخوام که ایندفعه درست شد. پشت بسته ش هم زده بود 64 بیت. من خودمم برام عجیب بود.

البته باید بگم این بازی کلا میگن بد پورت شده رو پی سی ...
داداش من هم gta دارم که هم رو 32 و هم رو 64 نصبیدم . و هیچ ارروری هم نداشتم .اینی هم که زده بوده 64 خود فروشنده زده بوده روش و کاور اصلی نبوده .
اره خیلی بد پورت شده . افتضاح افتضاح . کلا بازی هایی که پورت میشن زیاد خوب از کار در نمیان

sajjadsa
2012/08/25, 18:44
دوست عزیز برای اثبات ادعام این عکس هارو از نسخه خودم تهیه کردم.
همونطور که میبینید 64 بیت روی کاور بازی هست. در واقع این نسخه مختص 64 بیت هست.

AmirMahmood
2012/08/25, 20:15
بابا بی خیال ما همین جوریم قبولت داریم . ولی بازمیگم احتمالا این کاور رو خود فروشنده یا کسی که بازی رو کپی کرده دستکاری کرده و خودش این 64 bit بودن رو گذاشته
توجه: GTA IV رو 32 خیلی بهتر از 64 بیت جواب میده به این صورت که اگه شما رم 3 گیگ رو 32 داشته باشین و با کیفیت fullhd بازی رو اجرا کنین باید فریم 43 رو داشته باشین
ولی اگه 6 گیگ رو 64 داشته باشین فقط با 5 فریم اختلاف می تونین بازی کنین یعنی 48
و هرچی سیستم بالا تر میره باز دهی پایین تر میاد . پس بیخود قت خودتونو صرف همچین بازی ای نکنین . صبر کنین تا v بیاد اونوقت با راحت با تمام سیستم بازی کنین

sajjadsa
2012/08/25, 21:20
از من بپرسی میگم برای gta هیچی بهتر از کنسول نیست. (-;

AmirMahmood
2012/08/25, 21:26
از من بپرسی میگم برای gta هیچی بهتر از کنسول نیست. (-;
اخ گل گفتی اصلا بازی های سوم شخص open world رو کنسول یه حال دیگه ای میده . مخصوصا gta . assassin . darksider II . ...

mypdf
2012/09/05, 10:29
آقا خب چه کاریه شماها میکنین ... یه بازی اول شخص خوب نصب کن تست بگیر اول ببین مشکل از سخت افزارت هست یا مشکل از بازی GTA هست.
ضمنا میتونی تنظیمات گرافیک GTA رو بزاری روی صفر! ببینی باز هم همونجوریه یا نه
بازی open world خوب هم خواستی تست بگیری Batman Arkham City نصب کن
اگه همه مشکل دار بودن یه سی دی Hiren Boot تهیه کن کل قطعات سیستم رو تست کن ببین مشکل از چیه

kamyar
2012/09/11, 20:07
سلام دوستان مشکل من هنوز پا برجا هست هارد هم سرعتش 110 مگ هست تا فردا تستش رو میزارم

kamyar
2012/11/23, 13:18
سلام بر دوستان یک مشکل جدید پیدا کردم اونم اینکه موقعی که میخوام وارد بازی maxpayne 3 و bf.3 بشم پنجره بازی میخواد باز بشه هی میره میاد یعنی کوچک بزرگ میشه حالت چشمک زدن به نظرتون مشکل از کجاست؟

Castiel
2012/11/23, 13:47

کامیار جان مشکلات سیستمت تمامی ندارد @};-
نسخه های قدیمی تر درایور کاتالیست را امتحان کردی؟

kamyar
2012/11/23, 13:51
کامیار جان مشکلات سیستمت تمامی ندارد @};-
نسخه های قدیمی تر درایور کاتالیست را امتحان کردی؟
پیش میاد مشکل ها!!دی:
بله از 11.2 تا 12.10 رو امتحان کردم

Castiel
2012/11/23, 13:56
پیش میاد مشکل ها!!دی:
بله از 11.2 تا 12.10 رو امتحان کردم

خب جدیدا اینطور شده یا اینکه کلا همین الان بازی ها را نصب کردی؟
خب ک-ر-ک های دیگه از این بازی ها نداری تست کنی؟

kamyar
2012/11/23, 13:59
مکس پین رو قبلا نداشتم الان نصب کردم ولی bf3 رو داشتم بازی میکردم یک مدتی هست(اخرین باری که نصب کردم 1ماه پیش بود) اینشکلی شده هرچی فکر میکنم یادم نمیاد تنظیمات یا چیزی سیستم رو تغییر داده باشم
هیچ یک از این بازی هام ک-ر-ک نداره

Castiel
2012/11/23, 14:12
مکس پین رو قبلا نداشتم الان نصب کردم ولی bf3 رو داشتم بازی میکردم یک مدتی هست(اخرین باری که نصب کردم 1ماه پیش بود) اینشکلی شده هرچی فکر میکنم یادم نمیاد تنظیمات یا چیزی سیستم رو تغییر داده باشم
هیچ یک از این بازی هام ک-ر-ک نداره

آنتی ویروس یا فایروال فعال دارید؟ در این یکماه آنتی ویروس و فایروال را آپدیت کردی؟

kamyar
2012/11/23, 14:14
آنتی ویروس یا فایروال فعال دارید؟ در این یکماه آنتی ویروس و فایروال را آپدیت کردی؟
ممنون ولی من تاحالا نه انتی ویروس روی سیستمم بوده و نه فایروال

Castiel
2012/11/23, 14:26
ممنون ولی من تاحالا نه انتی ویروس روی سیستمم بوده و نه فایروال

در تسک منیجر چک کن ببین این بازی ها در حال اجرا هستند یا اینکه به طور کل اجرا نمی شوند؟

kamyar
2012/11/23, 15:27
ممنون
کامل اجرا میشن چک کردم

Castiel
2012/11/23, 15:34
ممنون
کامل اجرا میشن چک کردم

بازی ها را مجدد نصب کردی؟
این مشکل نرم افزاری هست کامیار جان، احیانا ویندوز 8 نداری؟

kamyar
2012/11/23, 15:36
bf3 را چرا ولی مکس پین را نه ولی کاملا درست نصب شدند
چرا دارم اتفاقا 4شنبه نصب بود چطور؟
ممنون

Castiel
2012/11/23, 15:50
بازی بی اف 3 در ویندوز 7 درست کار می کرد؟
فکر می کنم باید به دنبال یک ک-ر-ک یا پچ برای این بازی باشید که مشکلات احتمالی در ویندوز 8 را برطرف کند. در غیر اینصورت نباید مشکل دیگری وجود داشته باشد.

kamyar
2012/11/23, 16:55
ممنون اقا حسام ولی تمامی اینا روی 7 اتفاق افتاده اصلا روی 8 نصب نمیشن

kamyar
2012/11/29, 17:53
دوستان کس دیگری نظری ندارد؟مشکل هنوز پا برجاست