PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۲ حسگر در یک موس

sezar
2011/11/09, 20:39
شرکت Geil که در زمینه‌ی تولید حافظه بسیار معروف است، یک موس با ۲ حسگر برای شرکت EpicGear’ın تولید کرده است. این موس Meduza نام دارد. در این موس جدید برای اولین بار ۲ حسگر لیزری و نوری با هم عمل می‌کنند. اطلاعات زیادی در مورد جرئیات این موس منتشر نشده است. مهم‌ترین چیزی که منتشر شده است، دقت آن است که برابر ۶۰۰۰DPI اعلام شده است. عملکرد توام ۲ حسگر لیزری و نوری باعث دقت بالاتر و راحتی بیشتر می‌شود.

تاریخ دقیقی در مورد زمان فروش این موس اعلام نشده است، ولی بگفته شرکت بزودی منتشر می‌شود.

البته بعد از تحقیقات متوجه شدیم که شرکت RAZOR هم اخیرا مشابه همین موس را ساخته است.
773
منبع :پیچ گوشتی

+Aren
2011/11/09, 21:00
من یه موس 3600 DPi دارم فقط کافیه 2سانتیمتر جابه جا کنم از اینور صفحه برم اونور صفحه!
این موس ها خیلی برای بازی مناسب هستن! و خستگی کمی دارند
سپاس

Dan
2011/11/10, 22:51
موس 6000 dpi که خیلی نکته مهمی نیست خیلی از شرکت ها دارند(حتی گیگابایت).مهم قیمته.دقت بالاتر از 4000 DPI فقط قیمت رو بالا میبره.

Dan
2011/11/10, 23:21
نه دوست عزیز استفاده از دو سنسور باعث تغییر در نوع سیستم tracking موس میشود و دقت بالاتر میرود ولی dpi افزایش پیدا نمیکند.