PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک ادعای دیگر !

saeid6574598
2011/11/09, 19:13
همانطور که می دانید چند وقت پیش ، شرکت MSI در مورد تقلبی بودن مادربوردهای گیگابایت نسبت به استفاده از نسل جدید رابط PCI-E یعنی PCI-E 3.0 خبر داده بود و توضیحات کاملی را در این مورد داده بود . به دنبال همین موضوع ، چند روز پیش شرکت Asrock نیز این ادعا را ثابت کرده است که مادربرودهایی که گیگابایت ادعا می کند از نسل جدید PCI استفاده می کنند ، از نسل دوم این اینترفیس استفاده می کنند . به همین دلیل نیز ، شرکت Asrock اقدام به معرفی مادربرودهای خود که به نسل جدید این اینترفیس مجهز هستند ، کرده است . همچنین این شرکت ، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، به صورت عملی این قضیه را روشن کرده است .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2011/11/09, 19:17
چه داستانی شده این نسل سوم PCIe، واقعا سخته در این مورد نظری داد
باید حتما این موضوع در عمل بررسی بشه، اینطور فایده نداره.

NinIX
2011/11/09, 19:57
اگر این ادعا ها صحیح نباشد شرکت گیگا ساکت نمی شیند و حتما به این موضوعات پایان می دهد بعید می دانم که این ادعا صحیح باشد چون یک شرکت سابقه خود را با یک فناوری دوروغین خراب نمی کند ...

sezar
2011/11/09, 20:08
اگر واقعا گیگا همچین کاری کرده باشه من دیگه طرفدارش نیستم اما اگر نباشد باید شرکت هایی که زیر سوال بردنش جوابگو باشند

ya30n
2011/11/09, 20:59
انشا الله که ادعای شرکت ها ذرست بوده ! من اصلا با گیگا حال نمیکنم ! قابل توجه پیام خان :دی !

s@j@d
2011/11/09, 22:04
اتفاقا به نظر من گیگا شرکتی نیست که به این سادگی آبروی چندین و چند ساله خودش رو از بین ببره . فکرم نکنم با عقل هم جور در بیاد که یه شرکت به این معتبری یه همچین کار تابلویی کرده باشه اونم در مورد مادربرد هاش . من که بعید میدونم .

Amoo
2011/11/09, 22:12
البته گیگا این مورد رو رد کرده ولی باید در عمل ثابت کنه،احتمالا میخواسته این سری رو از مادربرد هاشو با نشان pci-e 3.0 بفروشه که تو بخش فروش مادربرد نمودار فروش سیر نزولی برای شرکت نداشته باشه که msi از فرصت استفاده کرده و به اصطلاح مچ گیری کرده، من اطمینان دارم تو سری بعدی مادربرد های گیگا شاهد pci-e 3.0 حقیقی خواهیم بود.

گیگا بایت عالیه... هر کی قبول نداره بره ببینه توی بخش تعمیرات شرکت های گارانتی کننده کدوم مادربردها روی هم جمع شده و برای تعمیر آمده حالا اینکه شما یه موقعی ای آمدی گیگا گرفتی به مشکل خورده بودی نمی تونی کلا مادربرد گیگا رو نفی کنی، وقتی بزرگترین شرکت های دنیا گیگا رو از بین اینهمه شرکت انتخاب میکنند بی دلیل نیست اونها متخصصین خودشون رو دارن که روی تجهیزات نظارت کنه و پولشون رو دور نمیریزند.

Castiel
2011/11/09, 22:34
من نمی خواهم شرکتی را زیر سوال ببرم و یا شرکتی را بزرگ کنم، اما به یکباره همه شرکتها از خواب بیدار شدند و به تکاپو افتادند، واقعا برای خرید انتخاب زیادی داریم که ممنون این رقابت هستیم

rajah
2011/11/09, 22:38
گیگا شرکت خوبیه ولی نباید اینطور بچگونه محصولاتش رو زیر سوال ببره من که میگم از گیگا هر چی بگی بر میاد مگه رسواییش رو توpci-e3ندیدین واضح و روشن

Arsn
2011/11/09, 23:29
جونم تبلیغ ! چقدر قشنگ مفهوم رو میرسونه !

البته دفاعیه گیگا هم قابل استناد است !

آخه الان که وقت gen3 نیست ! این شرکت هم حول تشریف داردند!

mehdu.tivafar
2011/12/30, 12:07
از اون موقع که ما یادمونه گیگا همیشه اخر صف بوده!متاسفانه همه هم فقط این برندو میشناسن.