PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سخت افزاری در گوشی htc

fatima2007
2012/08/16, 11:42
سلام من یه گوشی htc touch viva دارم.که یه مشکل سخت افزاری پیدا کرده .تو شهر ما هم نماینگی htc نداره.دکمه بالای گوشی که صفحه رو روشن و خاموش (قفل و فعال )می کنه از کار افتاده.من هروقت باگوشیم کاری دارم مجبورم باتلفن به گوشیم زنگ بزنم تا صفحش روشن شه!! به نطرتون باید چکار کنم ؟ خودم گوشیمو باز کنم چی؟
ممنون

dr.zhivago
2012/08/16, 13:11
خودت که بازش نمی کنی ، میبری یه تعمیرگاه ، لازم هم نیست بره مایندگی ، دکمه پاورش خراب شده ، راحت درست میشه

VSH-Katana
2012/08/16, 14:24
سلام من یه گوشی htc touch viva دارم.که یه مشکل سخت افزاری پیدا کرده .تو شهر ما هم نماینگی htc نداره.دکمه بالای گوشی که صفحه رو روشن و خاموش (قفل و فعال )می کنه از کار افتاده.من هروقت باگوشیم کاری دارم مجبورم باتلفن به گوشیم زنگ بزنم تا صفحش روشن شه!! به نطرتون باید چکار کنم ؟ خودم گوشیمو باز کنم چی؟
ممنون
به هیچ وجه خودت گوشی رو باز نکن!
اگه گارانتیش تموم شده یا رو به اتمامه میتونی ببری پیش هر کدوم از تعمیر کارای موبایل تا صفحه زیر دکمه رو عوض کنن
حتی ممکنه یه چیز مایع رفته باشه توش که روی صفحه رو گرفته باشه و با یه تمیز کردن درست شه