PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز کردن تمامی ماشین ها در NFS : The Run

Dan
2012/08/16, 11:16
یکی از مشکلاتی که در مورد استفاده از نسخه کرک شده NFS : The Run وجود داره و به طور قطع همه کسانی که این بازی رو تجربه کردن با این مشکل مواجه بودند باز نشدن تمامی ماشین ها در این بازی بوده چون بعضی ماشین ها فقط با برنده شدن در چند بازی Multi Player انجام میشه که در نسخه کرکی این امکان وجود نداره.
برای کسانی که میخواهند تمامی این ماشین ها رو با نسخه کرکی تجربه کنن راهی به غیر از استفاده از سیو گیم دیگران (کسایی که نسخه اصل رو خریداری کردند) باقی نمیمونه.
در این سیو گیم که برای شما قرار دادم بازی بصورت 100 درصد به پایان رسیده و قفل تمامی ماشین ها باز شده است.
برای استفاده از این سیو گیم باید اونو در آدرس زیر کپی کنید:
C:\Users\<Your User>\Documents\NFSTR\settings

Castiel
2012/08/16, 11:26
میعاد جان اگر بازی را از ابتدا شروع کنیم، هنگام انتخاب ماشین، همه آنها قابل انتخاب هستند؟

Dan
2012/08/16, 11:40
میعاد جان اگر بازی را از ابتدا شروع کنیم، هنگام انتخاب ماشین، همه آنها قابل انتخاب هستند؟
اگه از New Game استفاده کنید نمیشه ولی اگه بازی رو تموم کردید از گزینه Select Stage میتونید استفاده کنید که میتونید از 1 تا 10 از بین استیج ها انتخاب که تعداد ماشین ها در استیج های مختلف متفاوته.
البته حتی در استیج 10 هم تمام ماشین ها موجود نیست و برای رانندگی با 100 درصد ماشین ها باید از Challenge Mode استفاده کنید.

demigod
2012/08/18, 22:42
بله درسته
برای استفاده از 100% ماشین ها chaleng mode استفاده بشه....
البته یک ترینر (کد تقلب) برای این بازی اومده که خیلی عجیب و غریبه من به شخصه که موهام شد شاخ :|
به غیر اینکه کارای معمول مث نیترو و ضد تصادف و ایناست کاری میکنه که شما از همون اول به ماشین هایی که توی گاراج ها قفل هستند هم دست پیدا کنی...
من به شخصه که مخم بد هنگ کرد بعد مشاهده

mehdircm
2012/12/12, 18:16
با سلام
اقا لینک این ترینر رو میذاری تا ما هم حاشو ببریم
بدجور تو کف ماشین های قفل تو گاراژ اول بازی هستم
دمت غیژ

Castiel
2012/12/12, 19:44
با سلام
اقا لینک این ترینر رو میذاری تا ما هم حاشو ببریم
بدجور تو کف ماشین های قفل تو گاراژ اول بازی هستم
دمت غیژ

دوست عزیز لینک دانلود به صورت ضمیمه شده در پست اول وجود دارد!

bp1987
2012/12/28, 14:38
خیلی هم خوب
ولی در کل برای من جذاب نبود

lsi
2020/04/09, 10:01
سلام با تشکر لینک برای من کار می کنه میشه برام ارسال کنید