PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در رابطه با WD My Passport Essential SE

rre_za
2012/08/15, 16:13
با سلام

دوستان عزیز برای هارد My Passport Essential SE بنده یه مشکل پیش اومده میخوام بفرستمش گارانتی... ( اصلا سیستم هارد رو نمیشناسه ) چراغ هارد روشن میشه , اما دیسکش نمیچرخه!

اطلاعات روی هارد فدای سرم :دی از دست دادنشون مهم نیست... اما الان یک نگرانی دارم , روی این هارد یک سری فیلم های مراسم عروسی و جشن های دوستان هست که اصلا صحیح نیست دست کسی بیفته

حالا با توجه به اینکه هارد بنده پسورد داشته , ایا کسی میتونه اطلاعات توی هارد رو ببینه ؟
یا اینکه راهی هست خودم بخوام اطلاعات رو فرمت کنم ؟

Hessam
2012/08/15, 16:23
یو اس بی 2 هست؟
من یکبار این اتفاق برام افتاد، دادم جایی بیرون، فرمت کرد و خوب شد!
تازه دعوا هم گرفتم با فروشنده!!! می خواست 30 هزار تومن بگیره ازم یه فرمت کرد گفت 30 تومن بده!!!!!
اگه یو اس بی 2 هست، یه کابل بخر براش. حدسم بر اینه که از کابل باشه. چون کابل های یو اس بی 2 بی کیفیتی داشت.

Arthur
2012/08/15, 16:28
نه دوست عزیز.
از بابت شرکت های گارانتی خیالت راحت باشه.
کاری به این کار ها ندارن(البته شرکت های درست درمون!)
با خیال راحت بفرست گارانتی.

th e nd
2012/08/15, 16:33
کار نشد نداره . امکان اینکه بخوان دسترسی داشته باشن وجود داره. پسوورد رو پیدا می کنند. اما کسی انقدرها هم بیکار نیست!
وقتی پسوورد هاردهای اکسترنال wd رو فراموش کنی راهی نداری جز فرمت.
به کدوم پورت وصل می کنی؟ برخی مواقع پیش میاد که پورت های usb جلوی کیس نمیتونند برق مورد نیاز هارد رو تأمین کنند. به پورت های پشت وصل کردی؟
از کانکتور هم استفاده نکن. مستقیم بزن. روی سیستم های دیگه هم تست کن.

rre_za
2012/08/15, 16:35
Usb 2 هست... پرت های سیستم سالمه و همچنین کابل ( با دیواس دیگه تست کردم ) گارانتی سازگار هستش...