PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصل بودن همزمان و فعال هدفون و اسپیکر

HadiMSC
2012/08/15, 14:10
سلام دوستان خسته نباشید
من یه هدفون Creative fatality mk2 + اسپیکر رو میخواستم پشت کیس وصل باشه ...
و از طریق ویندوز بیتونم قطع و وصلش کنم
چون برای وصل هریک باید به جا فیش سبز رنگی که پشت کیسه بزنم
6جا فیش در پشت کیس به رنگ های مختلف هست
راهنمایی کنید ...
در ضمن من از طریق کابل hdmi کارت گرافیکو به تلویزیون پاناسونیک وصل کردم میخواستم بدونم راهی هست که از طریق تنطیمات صدا در "کنترل پنل" صدا هم در پی سی فعال باشه هم در تلویزیون ؟
ممنون

saeid6574598
2012/08/15, 19:27
سلام دوستان خسته نباشید
راهنمایی کنید ...
در ضمن من از طریق کابل hdmi کارت گرافیکو به تلویزیون پاناسونیک وصل کردم میخواستم بدونم راهی هست که از طریق تنطیمات صدا در "کنترل پنل" صدا هم در پی سی فعال باشه هم در تلویزیون ؟
ممنون
با سلام !

من که درست منظور شما را متوجه نشدم ! شما می خواهید صدا را در هدفون خود داشته باشید یا .................... !!!

شما می توانید یک فیش را به ورودی و فیش دیگر را به خروجی بزنید . در اکصر تلویزیون های امروزی ، ورودی و خروجی صدا وجود دارد .

برای داشتن صدای کامپیوتر از طریق تلویزیون ، باید به دنبال ورودی صدایی به نام PC Audio In بگردید . در ضمن می توانید از خروجی صدای Audio Out استفاده کنید .

البته لازم به ذکر است که کابل HDMI می تواند به طور همزمان تصویر و صدا را برای شما ، با بالاترین کیفیت فراهم سازد . شما کابل HDMI را به تلویزیون وصل کرده اید ؟ الان صدای و تصویر را به صورت هم زمان دارید یا خیر !

haniaj
2012/08/15, 20:20
سلام دوستان خسته نباشید
راهنمایی کنید ...
ممنون
اگر کارت شما audio in داشته باشد با همان کابل اچ دی ام ای هم صدا منتقل می شود به این صورت که کابل spdif یک سرش به مادر بورد و یک سرش به کارت گرافیک وصل می کنید.اگر چنین ورودی داشته باشد حتما در دفترچه کارت ذکر می شود دفترچه کارت خود را چک کنید

saeid6574598
2012/08/15, 20:28
دوست عزیز شما منظورتون کارت صدا است یا کارت گرافیک ! کارت گرافیک که ورودی یا خروجی صدا ندارد !!! تنها راه حل این مشکل ، استفاده از کابل hdmi است .

haniaj
2012/08/15, 21:23
12142بله دوست عزیز من دقیقا منظورم کارت گرافیک بود در بسیاری از کارت گرافیک های که خروجی اچ دی ام ای دارن(نه مینی اچ دی ام ای(راجب این مدل کارت اطلاعی ندارم))این قابلیت را دارن البته بازم تاکیید می کنم همه کارتا ندارن.
آپدیت:این قابلیت اگر اشتباه نکنم در کارت های انویدیا هست و ای تی ای ها ندارن :دی
آپدیت 2:یه چیز جدید یاد گرفتم این ورودی واسه کارتای قدیمی تره واسه کارت جدید ان ویدیا یه چیپ ست آدیو گذاشته که با قرار دادن دیوایس بر روی آن بچه های خارجو میگن صدا از طریق اچ دی ام ای بدون هیچ دردسری منطقل میشه و احتیاج به چیز دیگری نیست فردا تست میکنم خبر میدم.
12144

saeid6574598
2012/08/16, 11:11
12142بله دوست عزیز من دقیقا منظورم کارت گرافیک بود در بسیاری از کارت گرافیک های که خروجی اچ دی ام ای دارن(نه مینی اچ دی ام ای(راجب این مدل کارت اطلاعی ندارم))این قابلیت را دارن البته بازم تاکیید می کنم همه کارتا ندارن.
آپدیت:این قابلیت اگر اشتباه نکنم در کارت های انویدیا هست و ای تی ای ها ندارن :دی
آپدیت 2:یه چیز جدید یاد گرفتم این ورودی واسه کارتای قدیمی تره واسه کارت جدید ان ویدیا یه چیپ ست آدیو گذاشته که با قرار دادن دیوایس بر روی آن بچه های خارجو میگن صدا از طریق اچ دی ام ای بدون هیچ دردسری منطقل میشه و احتیاج به چیز دیگری نیست فردا تست میکنم خبر میدم.
12144
آهان ! بله خب من این را می دانم اما خب باید ببینیم که کارت گرافیک این دوست عزیزمون چی هست ! خوشبختانه ایشون حتی یک سر به تاپیشکون هم نمی زنند !!!

haniaj
2012/08/16, 11:48
آهان ! بله خب من این را می دانم اما خب باید ببینیم که کارت گرافیک این دوست عزیزمون چی هست ! خوشبختانه ایشون حتی یک سر به تاپیشکون هم نمی زنند !!!
سعید جان امروز صبح وصل کردم چه کیفیت تصویری چه کیقیت صدایی فکم از رو زمین جمع نمی شد تنها کاری که در کارت های جدید باید بکنید کابل اچ دی ام ای وصل کرده به کنترل پنل رفته به سوند رفته و انویدیا را انتخاب کنید و درایور کارتتونم باید جدید باشه درایورای قدیمی با سوند کمی مشکل داشتند.
12156
این قضیه باید در کارتهای ای تی ای باشه نمی دونم ولی این راه دومی که دیروز گفتم واسه کارتای قدیمی تره انویدیاست که صدا نداشتن و صداشونو از مین می گرفتن
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
آقا سعید من یه سامسونگ 22 اینچ bx2285 plus دارم تا دیروز فکر می کردم کیفیتش خوبه ولی امروز که به تی وی وصل کردم و چند تا گیم ران کردم ازش نا امید شدم چون شما در تی وی ال سدی و خیلی موارد دیگر استاد هستید یه راهنمایی می کند که بهترین کیفیت اچ دی کدوم مانیتور داره ممنون میشم.
اره من این دوستمونو تو جی تی ای راهنمایی کردم یهو دیدی یه ماه بعد جواب راهنمایتو بده:دی
آپدیت:من الان دارم پست استارتر دقیق می خونم مثل اینکه این راه بلد چون می خواد هم صدا تو پی سی فعال باشه هم تو تی وی الکی این همه راهنمایی کردم :دی

saeid6574598
2012/08/16, 13:54
سعید جان امروز صبح وصل کردم چه کیفیت تصویری چه کیقیت صدایی فکم از رو زمین جمع نمی شد تنها کاری که در کارت های جدید باید بکنید کابل اچ دی ام ای وصل کرده به کنترل پنل رفته به سوند رفته و انویدیا را انتخاب کنید و درایور کارتتونم باید جدید باشه درایورای قدیمی با سوند کمی مشکل داشتند.
12156
این قضیه باید در کارتهای ای تی ای باشه نمی دونم ولی این راه دومی که دیروز گفتم واسه کارتای قدیمی تره انویدیاست که صدا نداشتن و صداشونو از مین می گرفتن
آقا سعید من یه سامسونگ 22 اینچ bx2285 plus دارم تا دیروز فکر می کردم کیفیتش خوبه ولی امروز که به تی وی وصل کردم و چند تا گیم ران کردم ازش نا امید شدم چون شما در تی وی ال سدی و خیلی موارد دیگر استاد هستید یه راهنمایی می کند که بهترین کیفیت اچ دی کدوم مانیتور داره ممنون میشم.
اره من این دوستمونو تو جی تی ای راهنمایی کردم یهو دیدی یه ماه بعد جواب راهنمایتو بده:دی
آپدیت:من الان دارم پست استارتر دقیق می خونم مثل اینکه این راه بلد چون می خواد هم صدا تو پی سی فعال باشه هم تو تی وی الکی این همه راهنمایی کردم :دی
خواهش می کنم دوست عزیز ! 1 میلیون سال نوری مونده تا من استاد بشم !!!!!

مانیتور شما ، کانفیگ مناسبی دارد . فقط کمی ، میزان کنتراست دینامیک آن پایین است که می تواند عاملی برای تاری تصویر و وضوح کم باشد .

به طور کلی هم تصاویر با کیفیت HD وضوح و شفافیت زیادی ندارند و با اندکی شفافیت ، نسبت به کیفیت SD برتری دارند .

من این قضیه رو بارها دنبال کرده ام ! مانیتورها و تلویزیون های سامسونگ نسبت به سایر برندها ، از کیفیت تصویر پایینی برخوردار هستند و در استفاده طولانی مدت باعث خستگی و سوزش چشم می شوند . من الان یک مانیتور LCD سامسونگ مدل +1931BW دارم که واقعا آزارم میده ! نور پس زمینه که افتضاح و جالب اینجاست که امکان تنظیم میزان کنتراست هم وجود ندارد .

به احتمال زیاد ، کانفیگ تلویزیون شما بهتر از کانفیگ مانیتورتان می باشد . البته شما باید در مورد مانیتورتان تحقیق کنید . در بعضی از سایت های معتبر به همین موضوعات ، اشاره شده است .

مثلا در سایت Flatpanelshd در مورد کیفیت تصاویر در یک تلویزیون ( SD یا HD یا Full HD ) بحث شده و میزان کیفیت تصویر را در این سه حالت بررسی کرده اند .

haniaj
2012/08/16, 18:05
خواهش می کنم دوست عزیز ! 1 میلیون سال نوری مونده تا من استاد بشم !!!!!

مانیتور شما ، کانفیگ مناسبی دارد . فقط کمی ، میزان کنتراست دینامیک آن پایین است که می تواند عاملی برای تاری تصویر و وضوح کم باشد .

به طور کلی هم تصاویر با کیفیت HD وضوح و شفافیت زیادی ندارند و با اندکی شفافیت ، نسبت به کیفیت SD برتری دارند .

من این قضیه رو بارها دنبال کرده ام ! مانیتورها و تلویزیون های سامسونگ نسبت به سایر برندها ، از کیفیت تصویر پایینی برخوردار هستند و در استفاده طولانی مدت باعث خستگی و سوزش چشم می شوند . من الان یک مانیتور LCD سامسونگ مدل +1931BW دارم که واقعا آزارم میده ! نور پس زمینه که افتضاح و جالب اینجاست که امکان تنظیم میزان کنتراست هم وجود ندارد .

به احتمال زیاد ، کانفیگ تلویزیون شما بهتر از کانفیگ مانیتورتان می باشد . البته شما باید در مورد مانیتورتان تحقیق کنید . در بعضی از سایت های معتبر به همین موضوعات ، اشاره شده است .

مثلا در سایت Flatpanelshd در مورد کیفیت تصاویر در یک تلویزیون ( SD یا HD یا Full HD ) بحث شده و میزان کیفیت تصویر را در این سه حالت بررسی کرده اند .

واقعا ممنون همش فکر می کردم رنگام تنظیمه ولی کانترست و مجیک برایتش تغییر دادم بهتر شد من همیشه واسه گیم رو آپشن گیمش تنظیم می کردم ولی الان می بینم رو سینما می زارم و روشنایی زیاد می کنم شبیه اون کیفیتی که تو تی وی دیدم میشه البته 1 دهمش.دفعه قبلم سامسونگ داشم ازش راضی نبودم ولی از بد شانسی من موقعی که اومدم مانیتور بگیرم مدل های ال جی خیلی کم بودن منم باز گول خوردم تحقیق نکرده سامسونگ گرفتم و واقعا چشمم آزار میده منتظرم یه مانیتور 120 هرتز ریل خوش قیمت اونایی که لوگو انویدیا دارن و واسه 3 دی ویژن تائید شدن وارد بشه بگیرم ولی مثل اینکه کسی قصد وارد کردنشونو نداره.بازم ممنون

HadiMSC
2012/08/17, 15:08
دوستان فک کنم منظور منو متوجه نشدید
سوالات من در 2 بخشه !
1) برای وصل هدفون یا اسپیکر به کامپیتر من باید یه جای فیش در پشت کیس بزنم که سبز رنگه ! و هدو یه جای فیش دارند. .. در پشت کیس من 6 جای فیش با رنگ های مختلف دارم و میخوام جای فیش اسپیکر و هدفونو مجزا کنم که دیگه لازم نباشه هربار برای وصل هریک فیش دیگری رو خارح و فیش اون یکی رو جایگزین کنم ,راه حلش چیست ؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
2)کابل HDMI از کامپیوتر از طریق کارت گرافیک ومینی HDMI به تی وی وصله و من بتصویرو همزمان میتونم هم روی مانیتور و LCD داشته باشم ولی برای وصل صدا باید تنظیمات صدا در کنترل پنلو که در عکس بالا میبینید تغییر بدم و حالت دیفلت رو روی هرکدوم که میخوام وصل باشه بذارم
این امکان وجود داره من هم خروجی صدا رو از اسپیکر کامپیوتر و اسپیکر تی وی داشته باشم ؟
ممنون

haniaj
2012/08/17, 20:27
دوستان فک کنم منظور منو متوجه نشدید
سوالات من در 2 بخشه !
1) برای وصل هدفون یا اسپیکر به کامپیتر من باید یه جای فیش در پشت کیس بزنم که سبز رنگه ! و هدو یه جای فیش دارند. .. در پشت کیس من 6 جای فیش با رنگ های مختلف دارم و میخوام جای فیش اسپیکر و هدفونو مجزا کنم که دیگه لازم نباشه هربار برای وصل هریک فیش دیگری رو خارح و فیش اون یکی رو جایگزین کنم ,راه حلش چیست ؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
2)کابل HDMI از کامپیوتر از طریق کارت گرافیک ومینی HDMI به تی وی وصله و من بتصویرو همزمان میتونم هم روی مانیتور و LCD داشته باشم ولی برای وصل صدا باید تنظیمات صدا در کنترل پنلو که در عکس بالا میبینید تغییر بدم و حالت دیفلت رو روی هرکدوم که میخوام وصل باشه بذارم
این امکان وجود داره من هم خروجی صدا رو از اسپیکر کامپیوتر و اسپیکر تی وی داشته باشم ؟
ممنون
من سوال شما رو اشتباه متوجه شده بودم
سوال یک اگر منظورتون اینه که می خواین هدفونتونو به یکی دیگه از اون 5 تا خروجی دیگه وصل کنید که نمیشه چون اونا برای اسپیکرهای سروند سیستم هستن و هر کدومشون واسه یه چیزن سی ساب عقب چپ راست و... ولی اکثر کیس ها یه پنل برای یو اس بی و ورودی میکروفون و خروجی هدفون دارن که به صورت کانتکتور میشه به مادر بورد وصلشون کرد هم یو اس بی هم سوندش و مصلا یو اس بی یا میکروفون یا هدفونو اگه این پنل در جلو کیس قرار داره در جلو و اگر در کنار کیس قرار داره به کنار کیس متصل کرد.(لپ کلام دو تا از اون سبزا می خوای)البته یه اسپلیترای هست که میتونه خروجی صدات 2 تا کنه من خودم تستش نکردم ببینم چه جوری کیفیت صدا رو پایین میاره یا همزمان اسپسکرو هدفونو بهش وصل کنی صدا از جفتش میاد یا ....
2.سوال 2 تونم هنوز تست نکردم ولی راهه کلیش اینه
ولی همه گارت صدا های آنبورد این قابلیت listen کردن ندارن

HadiMSC
2012/08/18, 13:19
دوست عزیز ممنون راههایی که گفتی رو رفتم هیشکدوم جواب نداد واسم !
قسمت اول که من فیش هدفون به جلوی کیس زدم و فیش بلندگو رو به عقب ولی صدا روفقط از بلندگو داشتم
اصلا فعال نشد هدفون :فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

2) با اینکه دوتیک مربوطرو زدم ولی واسه من آیکون STEREO MIX رو نمیاره !! فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

راه حلش چیه؟

saeid6574598
2012/08/18, 13:34
بله چنین چیزی توی تمامی سیستم عامل ها ( داشتن صدای همزمان در اسپیکر و هدفون یا هدست ) امکان داره به شرطی اینکه کارت صدا سیستم شما این امکان رو داشته باشه.

یعنی هر موقع خواستید از هدفون گوش دهید و هر وقت خواستید از اسپیکر !!!

اگر در ویندوز اکس پی اینطوری استفاده می کردین ولی الان در ویندوز سون نمی تونید استفاده کنید و درایو صدا شما به صورت خودکار نصب شده و صدا پخش بشه ، اینو باید بهتون بگم که درایو کارت صدا در ویندوز سون به صورت کامل نصب نشده و ویندوز فقط یه خروجی و ورودی از کارت صدای شما رو شناخته است .

البته معمولا اسپیکرها ، یک خروجی هدست هم دارند که شما می توانید از اون استفاده کنید. وقتی که جک هدست رو وارد فیش خروجی اسپیکر بکنید ، بصورت خودکار اسپیکر قطع میشه و هدست صدا رو پخش میکنه.

اسپیکر شما خروجی صدا دارد یا خیر !!!

یک کار دیگه هم میشه انجام داد ! به سایت سازنده مادربوردتان بروید و درایور کارت صدای خود ( نسخه ویندوز 7 ) را دانلود و آن را نصب نمایید .

در این صورت است که در ویندوز سون ، تمامی ورودی و خروجی های کارت صدا شناسایی می شود .

دوست عزیزم ! مادر برد فقط 6 تا خروجی عقب رو داره و اون 2 تای جلو مربوط به خوده قاب کیس هست که سیم های مربوط به این 2 تا هم ، باید به مادربرد وصل بشه تا کار بکنه.

ولی پیشنهاد میکنم هیچ وقت از اون 2 تا فیش جلو استفاده نکنی و دنبالشم نرو که اگر بخوای راهش بندازی ، ممکنه کارت صدا مادربرد را بسوزاند . ( البته اگر سیم ها را اشتباه بزنی )

شما این راه هایی را که بنده گفتم ، تست کنید ؛ حتما مشکلتان حل خواهد شد .

اگر هم به احتمال یک درصد ، این کار جواب نداد ، می تونید از یک رابط 1 به 2 استفاده نمایید .

از یک همچین دستگاه های سوئیچی هم می تونی استفاده کنی :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.$(KGrHqJ,!rYE88g6Vti!BPY4ZjE8q!~~60_1.JPG?set_id=8 800005007

به این عکس ها هم یک نگاهی بیندازی ، بد نسیت :

بر روی Device Advanced Settings کلیک کنید و گزینه Mute the rear output device, when a front headphone plugged in را انتخاب کنید .

بعد بر روی اون پوشه که شمخص شده ، کلیک کرده و بر روی دکمه Disable front panel jack detection کلیک نمایید .

البته این در صورتی هست که کارت صدای شما ، آن بورد باشه و Realtek .

HadiMSC
2012/08/18, 17:42
بله چنین چیزی توی تمامی سیستم عامل ها ( داشتن صدای همزمان در اسپیکر و هدفون یا هدست ) امکان داره به شرطی اینکه کارت صدا سیستم شما این امکان رو داشته باشه.

یعنی هر موقع خواستید از هدفون گوش دهید و هر وقت خواستید از اسپیکر !!!

اگر در ویندوز اکس پی اینطوری استفاده می کردین ولی الان در ویندوز سون نمی تونید استفاده کنید و درایو صدا شما به صورت خودکار نصب شده و صدا پخش بشه ، اینو باید بهتون بگم که درایو کارت صدا در ویندوز سون به صورت کامل نصب نشده و ویندوز فقط یه خروجی و ورودی از کارت صدای شما رو شناخته است .

البته معمولا اسپیکرها ، یک خروجی هدست هم دارند که شما می توانید از اون استفاده کنید. وقتی که جک هدست رو وارد فیش خروجی اسپیکر بکنید ، بصورت خودکار اسپیکر قطع میشه و هدست صدا رو پخش میکنه.

اسپیکر شما خروجی صدا دارد یا خیر !!!

یک کار دیگه هم میشه انجام داد ! به سایت سازنده مادربوردتان بروید و درایور کارت صدای خود ( نسخه ویندوز 7 ) را دانلود و آن را نصب نمایید .

در این صورت است که در ویندوز سون ، تمامی ورودی و خروجی های کارت صدا شناسایی می شود .

دوست عزیزم ! مادر برد فقط 6 تا خروجی عقب رو داره و اون 2 تای جلو مربوط به خوده قاب کیس هست که سیم های مربوط به این 2 تا هم ، باید به مادربرد وصل بشه تا کار بکنه.

ولی پیشنهاد میکنم هیچ وقت از اون 2 تا فیش جلو استفاده نکنی و دنبالشم نرو که اگر بخوای راهش بندازی ، ممکنه کارت صدا مادربرد را بسوزاند . ( البته اگر سیم ها را اشتباه بزنی )

شما این راه هایی را که بنده گفتم ، تست کنید ؛ حتما مشکلتان حل خواهد شد .

داداش واقعا ممنون از اینک این نکته نصب درایورو راهنمایی کردی ولی با اینکه قسمت stereo mix تو قسمت کنترل پنل صدا فعال شد برای اکتیو بودن صدا هم در تی وی هم در اسپیکر کامپیوتر
ولی مشکل همزمانی صدا در اسپیکر و هدفون حل نشد !
من درایور وبرنامه ای تو سایت مادربرد p5q delux بود رو نصب کردم و از برنامه براتون عکس گرفتم
وقتی فیش اسپیکر به جای سبز مادربرد وصله و هدفون به قسمت های دیگر وصل میکنم برنامه اجازه نمیده و وقتی اوکی میرنم راهنمایی میکنه که باید فیش رو به قسمت سبز بزنی !
مرحله آخر آموزشو هنوز اجرا نکردم که از طریق رابطه ! ولی اگه راهی بوسیطه نرم افزار ها وجو داره ممنون میشم راهنمایی کنید : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با سپاس از جوابهای کاملتون

saeid6574598
2012/08/18, 18:46
داداش واقعا ممنون از اینک این نکته نصب درایورو راهنمایی کردی ولی با اینکه قسمت stereo mix تو قسمت کنترل پنل صدا فعال شد برای اکتیو بودن صدا هم در تی وی هم در اسپیکر کامپیوتر
ولی مشکل همزمانی صدا در اسپیکر و هدفون حل نشد !
من درایور وبرنامه ای تو سایت مادربرد p5q delux بود رو نصب کردم و از برنامه براتون عکس گرفتم
وقتی فیش اسپیکر به جای سبز مادربرد وصله و هدفون به قسمت های دیگر وصل میکنم برنامه اجازه نمیده و وقتی اوکی میرنم راهنمایی میکنه که باید فیش رو به قسمت سبز بزنی !
مرحله آخر آموزشو هنوز اجرا نکردم که از طریق رابطه ! ولی اگه راهی بوسیطه نرم افزار ها وجو داره ممنون میشم راهنمایی کنید : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با سپاس از جوابهای کاملتون
هادی جان ! من هر چه می دونستم ، گفتم ! اون چند تا فیش ( غیر از سبز رنگه ) ، مربوط به صدای Surround هستند و برای راه اندازی این صدا به کار می روند .

HadiMSC
2012/08/18, 22:09
به این عکس ها هم یک نگاهی بیندازی ، بد نسیت :

بر روی Device Advanced Settings کلیک کنید و گزینه Mute the rear output device, when a front headphone plugged in را انتخاب کنید .

بعد بر روی اون پوشه که شمخص شده ، کلیک کرده و بر روی دکمه Disable front panel jack detection کلیک نمایید .

البته این در صورتی هست که کارت صدای شما ، آن بورد باشه و Realtek .

داداش من این برنامرو میخوام نصب کنم
درواقع هرچی سرچ کردم و تو سایت realtek گشتم یه فایل 90 مگی هست که دانلود کردم و نصب کردم ولی realtek manager برام نصب نمیشه !
دلیلش چیه !؟ (فایل دانلودش به صورت جدا هست؟)

saeid6574598
2012/08/19, 13:48
داداش من این برنامرو میخوام نصب کنم
درواقع هرچی سرچ کردم و تو سایت realtek گشتم یه فایل 90 مگی هست که دانلود کردم و نصب کردم ولی realtek manager برام نصب نمیشه !
دلیلش چیه !؟ (فایل دانلودش به صورت جدا هست؟)
به احتمال زیاد ، مارک کارت صدای On-Board تان ، برندی غیر از realtek هستش . به دفترچه مادربوردتات رجوع کنید و ببینید که مارک کارت صداتون چیه !! از طریق سایت سازنده هم می تونید اقدام کنید !

من الان نگاه کردم ، متوجه شدم مدل کارت صدای آن بوردتان ، ADI® AD2000B 8-channel High Definition Audio CODEC می باشد که قابلیت راه اندازی صدای 8 کاناله را دارد .

شما به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مراجعه کرده ، سیستم عاملی که می خواهید درایور را بر روی آن نصب کنید ، را انتخاب کنید و سپس درایور کارت صدای خود را دانلود نمایید .

HadiMSC
2012/08/19, 15:30
به احتمال زیاد ، مارک کارت صدای On-Board تان ، برندی غیر از realtek هستش . به دفترچه مادربوردتات رجوع کنید و ببینید که مارک کارت صداتون چیه !! از طریق سایت سازنده هم می تونید اقدام کنید !

من الان نگاه کردم ، متوجه شدم مدل کارت صدای آن بوردتان ، ADI® AD2000B 8-channel High Definition Audio CODEC می باشد که قابلیت راه اندازی صدای 8 کاناله را دارد .

شما به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مراجعه کرده ، سیستم عاملی که می خواهید درایور را بر روی آن نصب کنید ، را انتخاب کنید و سپس درایور کارت صدای خود را دانلود نمایید .
سیعد جان من کارت صدا رو همانطور تو پست قبلیت گفتی نصب کردم به همراه برنامش که تو پست قبلی ازش عکس گرفتم و پست زدم
اگه اینطور که شما اطلاعات داری مادربرد و کارت صدا این قابلیتو داره و من از طریق عکس 2پست قبلیم نشون دادم وقتی فیش سپیکرو به جای سبز میزنم و برنامه به صورت اتو باز میشه و اوکی میکنم و صدا پخش میشه ولی برای پخش در هدفون وقتی فیش هدفونو به یکی دیگر از آن 5 جای فیش پشت کیس میزنم برنامه باز میشه و همانطور که در عکس 2 پست قبلیم مشخصه وقتی روی اوکی کلیک میکنم قبول نمیکنه و توی آموزش عکسی خود برنامه راهنمایی میکنه که باید فیش هدفونو به جای فیش سبز رنگ پشت کیس بزنم که در این صورت باید فیش بلندگو رو در بیارم .
حالا اگه راه حلی هست که شاید من بلند نبودم شما میفرمایید ؟

saeid6574598
2012/08/19, 19:43
والله من که چیزی به ذهنم نمی رسه ! بهترین کار ، استفاده از یک رابط 2 به 1 می باشد که قیمت مناسبی هم دارند .

HadiMSC
2012/08/20, 01:16
والله من که چیزی به ذهنم نمی رسه ! بهترین کار ، استفاده از یک رابط 2 به 1 می باشد که قیمت مناسبی هم دارند .

مرسی جواب داااااد
really tanx :X

HadiMSC
2012/09/07, 17:44

مرسی جواب داااااد
مرسی جواب داااااد
really tanx :X

دوستان این مورد امکان وصل بودن همزمانو میده ولی حالت مونو میشه هم تو اسپیکر هم هدفون (فقط یه بلندگو کار میکنه)
راهی وجود داره برای streo بودن اسپیکر و هدفون ؟
ممنون

mohsennik
2015/03/27, 09:11
سلام من در ویندوز 8سیستمم با کابل اچ دی به ال ای دی وصله صدا هم از ال ای دی پخش میشه راهی هست صدا از اسپیکرهای بلندگو پخش بشه مممنون اگه جوابم رو بدی

aryaiee
2015/03/27, 09:22
سلام من در ویندوز 8سیستمم با کابل اچ دی به ال ای دی وصله صدا هم از ال ای دی پخش میشه راهی هست صدا از اسپیکرهای بلندگو پخش بشه مممنون اگه جوابم رو بدی
سوال خود در تاپیک دیگران نپرسید.
پرسش و پاسخ ( صوت و تصویر ) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)