PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیمات درست مادربرد p5q-delux ؟

HadiMSC
2012/08/15, 13:09
سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم چه تنظیماتی رو در بایاس فعال و غیرفعال کنم که سریع ترین راه برای ورود به ویندوز باشه
درواقع اتوران اولیه که با کلیک کردن باید رد کرد ..
آرم آمریکا و...در بعد
و نشان دادن مشخصات رم و سی پی و ... رو چجوری باید رد کرد با تنظیمات ستاپ بایاس ؟
ممنون

Poorya_Lion
2012/08/15, 13:34
وارد بایوس بشید .
برید و به سربرگ Boot . وارد گزینه Boot setting Configuration بشید . از اینجا باید بتونید اون Firmware رو غیرفعال کنید.
اگه نتونستید عکس بگیرید بگذارید بهتر بشه راهنماییتون کرد.

HadiMSC
2012/08/15, 15:37
ممنون پوریا جان ولی این قسمت در boot setting نبود
عکسهای صفحات اتوران و آرم ها و نوشته های اضافی !
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
و بعد میره تو ویندوز

بایاس:
یه گزینه firewire در قسمت advance هست که وقتی disable کردم اتفاقی نیوفتاد!

ممنون

HadiMSC
2012/08/17, 15:11
کسی هستاین قسمت های بالا رو بلد باشه به منم یاد بده که درست تنظیمش کنم؟
ممنون

haniaj
2012/08/17, 21:46
کسی هستاین قسمت های بالا رو بلد باشه به منم یاد بده که درست تنظیمش کنم؟
ممنون
اون گزینه فایر وایر مربوط به پورت فایروایر شماست که در بالای لن شما قرار داره شما اونو دیسیبل کردین!
دقیقا چیو می خواین دیس ایبل کنید اینم واضح نیست؟:دی

HadiMSC
2012/08/18, 13:24
اون گزینه فایر وایر مربوط به پورت فایروایر شماست که در بالای لن شما قرار داره شما اونو دیسیبل کردین!
دقیقا چیو می خواین دیس ایبل کنید اینم واضح نیست؟:دی
دوست من
من میخوام قسمت هایی که در عس های بالا با عنوان قسمت های اضافی عکس گرفته شده در هنگام بوت ظاهر نشه
ابلته عکس اولی رو تونستم حل کنم و در هنگام بوت دیسبل شد
قسمت های بعدی نمیخوام ظاهر بشه
چیکار باید بکنم ؟

Poorya_Lion
2012/08/18, 15:16
توی قسمت Boot توی همون عکسی که گذاشتید ، گزینه سوم رو اگه اینتر بکنید چه گزینه هایی دارید ؟ اگه Disable داره امتحان کنید ببینید درست می شه . Quick Boot رو هم دیس ایبل کن.
اگه با این مورد درست نشد ، دنبال گزینه Express Gate یا First Interface boot Log بگردید . یادم حتی می شد تایمی که روی صفحه می مونه رو هم توی این برد تنظیم کرد ، مثلاً 10 ثانیه یا 30 ثانیه یا 3 ثانیه ولی گزینش یادم نیست کجا بود.
مورد اول رو امتحان کنید احتمالاً درست بشه.

HadiMSC
2012/08/18, 20:08
توی قسمت Boot توی همون عکسی که گذاشتید ، گزینه سوم رو اگه اینتر بکنید چه گزینه هایی دارید ؟ اگه Disable داره امتحان کنید ببینید درست می شه . Quick Boot رو هم دیس ایبل کن.
اگه با این مورد درست نشد ، دنبال گزینه Express Gate یا First Interface boot Log بگردید . یادم حتی می شد تایمی که روی صفحه می مونه رو هم توی این برد تنظیم کرد ، مثلاً 10 ثانیه یا 30 ثانیه یا 3 ثانیه ولی گزینش یادم نیست کجا بود.
مورد اول رو امتحان کنید احتمالاً درست بشه.
داداش quick boot رو غیرفعال کردم درست نشد یه صفحه ی اضافه تر هم تو بوت اومد که به حال قبل و اکتیو بودن گزینه quick boot برگردوندم
قسمت 3 مربوطه به boot همه ی گزینه های disableهست اگه میخوای اکسشو بذارم ؟
قسمت مربوطه به express gate که غیر فعال کردم صحفه بک گراند سفید (عکس اول ) حذف شد تو بوت ولی قسمت های دیگرو تو عکسهای بالا هنوز توی بوت سیستمم هست
راهی هست واسه حذف اونها ؟
ممنون