PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید در مورد لپ تاپ n76 ایسوس

Mr.Mohammad
2012/08/14, 14:07
سلام دوستان عزیز من خودم الان یک لپ تاپ ایسوس دارم و میخوام عوض کنم

مد نظر خودم n76vz هست !

نظر شما چیه ؟

ایا بهتر از اون هم میتونم بخرم ؟

زیبایی لپ تاپ برای من خیلی مهم هست

یعنی من لپ تاپی میخوام که زیبا باشه ! صفحه نمایش 17 باشه ! و قدرت بالایی هم داشته باشه

n76 بد نیست خوبه ولی نظر شما هم میخوام بدونم از نظر معایب و مزایا و... مشکلات ( بررسی )

Mr.Mohammad
2012/08/15, 00:27
دوستان میشه راهنمایی کنید

Arthur
2012/08/15, 00:28
عزیز اینجوری نمیشه.شما بودجه تو بگو.

Arthur
2012/08/15, 00:30
در ضمن اون لپ تاپی که نوشتید بسیار عالی است.
البته با 8 گیگ رم :دی

Mr.Mohammad
2012/08/15, 14:31
اره N76 خوبه 8 گیگ رم هم برای من زیاد هم هست یادمه MSI یک لپ تاپ زد چند سال پیش اون موقه نزدیک 4 میلیون پولش بود یک دکمه داشت میزدیم به حالت توربو میرفت خیلی جالب بود اون موقع 16 گیگ رم داشت :D من خواستم اول اونو بخرم ولی پیش هر کی رفتم گفت MSI خوب نیست دیگه امدم سراغasus

بودجه من از 2 میلیون شروع میشه تا به 500 برسه

ولی زیبا باشه

Arthur
2012/08/15, 15:30
دوست عزیز برند MSI هیچ مشکلی نداره...
در ضمن اگه زیبایی برای شما مهم هست میتونید نگاهی هم به سری 9 سامسونگ و یا سری Thinkpad لنوو بندازید.
سری 9 سامسونگ از مک بوک ایر سبک تر و نازک تر است!
در ساخت اون از دولارمین(ماده ای که هم وزن آلومینیوم ولی بسیار محکم تره) استفاده شده.
..............
در ضمن چرا به سراغ محصولات اپل نمیروید؟

Mr.Mohammad
2012/08/15, 15:36
من از اپل خوشم میاد ولی مشکل سیستم عامل دارم

کار من با ویندوز هست

Arthur
2012/08/15, 15:44
خواب میتونید روش ویندوز نصب کنید!یا از مجموعه نرم افزاری مک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده کنید!
نظرتون در مورد سامسونگ سری 9 چیست؟
بسیار قدرتمند,خاص,محکم و زیبا!

Mr.Mohammad
2012/08/15, 16:36
چند ماه پیش یکی از دوستان من یک سامسونگ گرفت فکر کنم سه ماه برای اون کار نکرد

و ایراد برداشت و بر نمایندگی بد تر شد

خودمون یک LCD سامسونگ داشتیم 2 سال کار نکرد کیت سوکت ها سوخت

خودم یک مانیتور LCD دارم که تا حالا دو بار پورت های اون ایرد برداشته و عوض کردم

خودم کی گوشی سامسونگ U600 داشتم بعد از 1 سال فلت سوخت و اینقدر باز و بسته شد که خراب شد و دیگه استفاده نمیشه

یک دی وی دی سامسونگ داریم که الان فقط میتونه سی دی بخونه و دی وی دی نمیتونه بردم نمایندگی درست کرده ولی باز خراب شده

خلاصه از سامسونگ دل خوشی ندارم

شاید هم شما درست بگی و لپ تاپ خوبی باشه ولی من asus بیشتر دوست دارم

Arthur
2012/08/15, 17:48
خواب تمامی این مواردی که شما میگی بر میگرده به طرز استفاده ی شما از این قطعات!
من خودم 3 سال هست که یک مانیتور 2033 سامسونگ دارم و یکبار هم از جلو افتاد رو میز هیچ اتفاقی براش نیافتاد!
یک پرینتر 3201 سامسونگ دارم با اینکه چند ماهی بیشتر نیست خریدم ولی خواهرم میخواسته پرینت بگیره کاغذ رو بد گذاشته کاغذ گیر کرده و اون رو به زور و مچاله شده کشیده بیرون اما هیچ اتفاقی نیافتاد!
تلویزیون ما هم یک نمونه ی سامسونگ 42 اینچی هست که 2-3 سالی هست که داریمش.یکم ولی قدیمیه.ال سی دی هست فکر کنم.
دی وی دی پلیر سامسونگ هم داریم که اونم با تلویزیون خریدیم.با این یکی خیلی با خشونت رفتار میشه ولی هنوز کار میکنه.مثلا یکبار خودم دیدم که بچه ها دکمه ی اپن رو میزنن و دستشون میزارن جلوش!!!
موبایل مادرم هم سامسونگ 6112 هست و فک کنم 20-30 باری زمین خورده!!
............................................
پس ببنید که همه ی اینها بر میگرده به خود شما!
البته ما هم درست از این وسایل استفاده نکردیم ولی باز هم کار میکنند!
.......
تا حالا هم کارمون به گارانتی سام سرویس بر نخورده که ببینیم چطور هست!

Mr.Mohammad
2012/08/16, 22:56
چرا من هر جا میرم برای راهنمایی در مورد خرید لپ تاپ همه میگن Asus و از بدی MSI گفتن ولی وقتی میرم نمایشگاه های MSI فروشنده تا جایی که میتونه از خوبی لپ تاپ های MSI میگه

نظر شما چیه چرا میگن MSI خوب نیست

چرا ایسوس بیشتر دوست دارن

rajah
2012/08/16, 23:07
چرا من هر جا میرم برای راهنمایی در مورد خرید لپ تاپ همه میگن Asus و از بدی MSI گفتن ولی وقتی میرم نمایشگاه های MSI فروشنده تا جایی که میتونه از خوبی لپ تاپ های MSI میگه

نظر شما چیه چرا میگن MSI خوب نیست

چرا ایسوس بیشتر دوست دارن
اصلا نمی خوام درباره برند خاصی تعصب نشون بدم و کافیه پست های بنده رو ببینید بنده معتقدم باید بهترین گزینه رو به نسبت هزینه به کارایی انتخاب کرد من به هیچ برندی تعصب ندارم حتی بک گراند دسکتاپ نوت بوکم اسوس هست
دوست عزیز شما کلاه خودتون رو قاضی قرار بدید کافیه تو سایت های مختلف بنچمارک گیری نوت بوک یه سرچی بکنید
هر کی گفته msi بده بخاطر اینه که علم بروزی نداره و با برند msi کار نمی کنه وگرنه این حرف رو نمی زد بنده امروز یه نوت بوک سری پایین msi رو باز کردم واقعا از قطعات با کیفیت در ساخت اون استفاده شده بود تازه اگه خواستین می تونم بصورت تخصصی هم در این باره بحث کنم یادتون نره بالاترین رکوردهای فرکانس هسته و اورکلاک نوت بوک برا شرکت msi هستش و تو این زمینه چندین تکنولوژی انحصاری رو به ثبت رسونده
هر چند نباید افتخارات اسوس رو نادیده گرفت ولی در زمینه نوت بوک به msi نمی رسه همونطوری که msi در زمینه ساخت مادربرد به اسوس نمی رسه
پس از روی گفته ها نباید کورکورانه نتیجه گیری کرد

Mr.Mohammad
2012/08/17, 01:01
حرف های شما کاملا درست

من یک سوال دارم و کاری هم به برند های دیگه ندارم !

چرا بیشتر فروشندگان لپ تاپ و تعمیراتی های تخصصی لپ تاپ MSI توصیه نمیکنند و بیشتر asus مورد قبول قرار میدن ؟

حالا من کاری به ایران ندارم من یک کشور مثل المان مثال میزنم ،چرا اونجا هم بیشتر asus توصیه میکنن !

من خودم واقعا از طراحی MSI خوشم میاد مخصوصا سری گیم

ولی اینقدر از بدی MSI شنیدم که باعث شده دوری کنم از اون

البته دروغ چرا تعریف هم شنیدم ولی بیشتر نمایندگی خوده MSI بوده

Arthur
2012/08/17, 01:14
به دلیل عادت بعضی آدم هاست!
حرف مفت!
مثلا برای خرید ریش تراش همه میگفتن مکس نخر.
من خریدم و مثل اسب کار میکنه!

Mr.Mohammad
2012/08/17, 01:22
به دلیل عادت بعضی آدم هاست!
حرف مفت!
مثلا برای خرید ریش تراش همه میگفتن مکس نخر.
من خریدم و مثل اسب کار میکنه!

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

حرف شما درست ولی خیلی ها اینو میگن

امروز پیش یک نفر بودم نماینده msi بود خیلی با اون بحث کردم . خلاصه بحث فایده نداره

حالا میشه یک msi خوب و حرفه ای و زیبا و دارای صفحه نمایش 17 اینچ به من معرفی کنید

حتما 17 اینچ باشه

ممنون

rajah
2012/08/17, 10:23
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

حرف شما درست ولی خیلی ها اینو میگن

امروز پیش یک نفر بودم نماینده msi بود خیلی با اون بحث کردم . خلاصه بحث فایده نداره

حالا میشه یک msi خوب و حرفه ای و زیبا و دارای صفحه نمایش 17 اینچ به من معرفی کنید

حتما 17 اینچ باشه

ممنون

برا چه کاربردی می خواین ؟؟

rajah
2012/08/17, 10:31
حرف های شما کاملا درست

من یک سوال دارم و کاری هم به برند های دیگه ندارم !

چرا بیشتر فروشندگان لپ تاپ و تعمیراتی های تخصصی لپ تاپ MSI توصیه نمیکنند و بیشتر asus مورد قبول قرار میدن ؟

حالا من کاری به ایران ندارم من یک کشور مثل المان مثال میزنم ،چرا اونجا هم بیشتر asus توصیه میکنن !

من خودم واقعا از طراحی MSI خوشم میاد مخصوصا سری گیم

ولی اینقدر از بدی MSI شنیدم که باعث شده دوری کنم از اون

البته دروغ چرا تعریف هم شنیدم ولی بیشتر نمایندگی خوده MSI بوده
آلمان رو که بنده خبر ندارم ولی
کدوم مرکز تعمیراتی تا حالا msi تعمییر کرده؟؟چندتا تعمیر کرده؟؟دوست خوب 99.9 درصد نوت بوک های msi اگه مشکل پیدا کنند برای تعمیر به شرکت ماتریس ارسال میشن چه در زمان گارانتی چه بعد از اون چون اونها قطعات تعمیراتی اورجینال رو در اختیار دارن
تازه ایسر پرفروش ترین نوت بوک جهان بوده آیا ایسر بلحاظ قدرت طراحی می تونه با این دو شرکت رقابت کنه؟؟؟ایسر اغلب رو کانفیگ های متعدد با قیمت های پایین کار می کنه که ایندلیل باعث بالا رفتن فروش اون شده
تنوع کانفیگ نوت بوک های اسوس هم از msi بیشتره،اگه تو ایران می بینید فروش اسوس بیشتره بخاطر اینه که میزان واردات اون خیلی بیشتره و چندین شرکت وارد می کنن

rajah
2012/08/17, 10:55
دوستان ما نمی خوایم یه جنس رو به کسی قالب کنیم ولی وقتی درباره یه برند حرفی غیر کارشناسی زده می شه که باعث خدشه وارد کردن به اون برند در اذهان کاربران میشه چون اون برند نماینده ای برای دفاع نداره ما وظیفه داریم تا جایی که امکان داره در چهارچوب عدالت به بحث در این باره بپردازیم اگه کسی این صحبت ها رو در مرد ایسر هم می زد بنده بحث می کردم
دوستان صلاح مملکت خویش خسروان دانند و هر کسی خودش باید برا خودش تصمیم بگیره و ما فقط راهنمایی می کنیم در نهایت تصمیم با شماست
خواهشا بحث رو درباره برندها در این تایپیک ادامه ندهید و تا از بحث استارت تایپیک خارج نشیم
با تشکر

Mr.Mohammad
2012/08/17, 12:58
اقا سعید من نگفتم MSI و یا برند های دیگه بده من گفتم : بد شنیدم حالا دیگه تموم شد

من یک لپ تاپ قوی نیاز دارم که از نظر کانفیگ سخت افزاری مثل asus n76vz باشه

2- زیبا باشه
3- صفحه نمایش 17 اینچ + HD و..
4- کیبورد خوبی داشته باشه چون من برای برنامه نویسی اون لپ تاپ نیاز دارم
5-کمتر از 3.5 کیلو باشه یعنی 4 کیلو نباشه

حالا یک سوال دیگه ؟

MSI مربوط به چه کشوری هست ؟

الان این MSI هایی که در بازار ایران به فروش میرسه ، چینی هستن ؟

ممنون

rajah
2012/08/17, 14:10
طبق بررسی های انجام گرفته در سایتهای معتبر بالاخص سایت معتبر نوت بوک چک بهترین نوت بوک های 17 اینچ برای کار مالتی مدیا بر اساس امتیازهای گرفته در تست های مختلف عبارتند از:

1- نوت بوک سامسونگ مدل:Series 7 Chronos 700Z7C با امتیاز کارایی 86 درصد و قیمتی بالغ بر 1500یورو

2-نوت بوک شرکت اسوس مدل:N76VM-V2G-T1078V با امتیاز کارایی83 درصد و قیمتی بالغ بر 1250یورو

3-نوت بوک شرکت msi مدل:MSI GE70-i789W7H & MSI GE70-i547W7H با امتیاز کارایی 80 درصد و به ترتیب با قیمتی بالغ بر 900 و 998 یور

از اونجایی که در امتیاز دهی فاکتور قیمت در نظر گرفته نشده به نظر شما انتخاب کدام نوت بوک معقولانه تر است :

بر اساس فاکتور کارایی به قیمت
1-MSI GE70-i547W7H امتیاز8.88

2-MSI GE70-i789W7H امتیاز8.016

3-N76VM-V2G-T1078V امتیاز 6.64

4-Series 7 Chronos 700Z7C امتیاز 5.73

حال انتخاب با شماست

Mr.Mohammad
2012/08/17, 14:33
سامسونگ مدل Series 7 Chronos 700Z7C قشنگه اون MSI هم خوبه ولی با طرح روی درب اون مشکل دارم زیاد زیبا نیست o->

bsireza
2012/09/08, 00:46
این هم نقد و بررسی Asus N76VZ از سایت معتبر (نوت بوک چک) notebookcheck

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.