PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : و اینک 6990 در مقابل 680 زانو میزند!!!

Arthur
2012/08/13, 23:08
عکس زیر نتایج تست کارت های مختلف و فریم ریتی که تو بازی Crysis2 رو به دست آوردن نشون میده.
11962
این عکس رو خودم اسکن کردم!
برای اینکه بهتر ببینید ذخیره و زوم کنید!
دوستان از این لینک برای دیدن عکس استفاده کنید :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Y
2012/08/14, 00:11
والا ما زوم کردیم ولی چیزی نفهمیدیم از بس که تار شد!!!

Arthur
2012/08/14, 00:35
واقعا؟
الان یه جا دیگه آپلود میکنم که از کیفیتش کم نشه!

Arthur
2012/08/14, 00:38
آها اینجا آپلود کردم.یا حداکثر کیفیت!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
کاملا معلوم هست.!

Castiel
2012/08/14, 00:42
نمیدونم چرا در بخش بررسی این نشریه از نتایج وب سایت های دیگر استفاده می شود!

Arthur
2012/08/14, 00:49
نمیدونم چرا در بخش بررسی این نشریه از نتایج وب سایت های دیگر استفاده می شود!
حسام اینو مطمین (نتونستم درست بنویسم)!!! اون مجله عمراً اینقدر بودجه داشته باشه که این همه کارت رو تست کنه!!!!!
100% مال سایت های خارجی هست و فقط نقل قول شده!
...
دیدم نتایج بسیار جالب هست دلم نیومد بزارم!
....
راستی این دومین شماره ی سخت افزار هست که تو گرمسار نمیاد!!!!
امروز به آقای پناهی گفتم و ایشون راهنمایی کرد که به کجا ها زنگ بزنم!فردا زنگ خواهم زد!
جناب پناهی هم گله میکردند از این وضع توزیع!

Castiel
2012/08/14, 01:29
حسام اینو مطمین (نتونستم درست بنویسم)!!! اون مجله عمراً اینقدر بودجه داشته باشه که این همه کارت رو تست کنه!!!!!
100% مال سایت های خارجی هست و فقط نقل قول شده!
...
دیدم نتایج بسیار جالب هست دلم نیومد بزارم!
....
راستی این دومین شماره ی سخت افزار هست که تو گرمسار نمیاد!!!!
امروز به آقای پناهی گفتم و ایشون راهنمایی کرد که به کجا ها زنگ بزنم!فردا زنگ خواهم زد!
جناب پناهی هم گله میکردند از این وضع توزیع!

نیازی به بودجه نیست، این کارت ها را شرکت ها در اختیار نشریات قرار می دهند برای تست. ولی اینکه این موارد را به عنوان بررسی به نام خودشان چاپ می کنند ...

Arthur
2012/08/14, 01:37
نیازی به بودجه نیست، این کارت ها را شرکت ها در اختیار نشریات قرار می دهند برای تست. ولی اینکه این موارد را به عنوان بررسی به نام خودشان چاپ می کنند ...
به نکته ی ظریفی اشاره کردی!
ولی کدوم شرکت این همه کارت در اختیار یه نشریه قرار میده؟؟؟!!!
من تو جریانات سخت افزار دیدم.خیلی خودکشی کن یه پردازنده بدن!یا یه هارد مثلاً!یا اصلا یه گرافیک!
یعنی فک میکنی یه مجله واسه یه مقاله یه صفحه ای این همه وقت بزاره این همه کارت رو تست کنه؟؟؟
اگه خودش تست کرده مطمعن باش کل این شماره فقط از بررسی این کارت ها مینوشتن!!!!!

VSH-Katana
2012/08/14, 02:32
یه زمانی عصر شبکه یه بررسی گروهی از چندین کارت گرافیک مختلف داشت! تعداد بسیار زیادی!

Castiel
2012/08/14, 02:41
به نکته ی ظریفی اشاره کردی!
ولی کدوم شرکت این همه کارت در اختیار یه نشریه قرار میده؟؟؟!!!
من تو جریانات سخت افزار دیدم.خیلی خودکشی کن یه پردازنده بدن!یا یه هارد مثلاً!یا اصلا یه گرافیک!
یعنی فک میکنی یه مجله واسه یه مقاله یه صفحه ای این همه وقت بزاره این همه کارت رو تست کنه؟؟؟
اگه خودش تست کرده مطمعن باش کل این شماره فقط از بررسی این کارت ها مینوشتن!!!!!

فقط برای یک بار که نیست، نتایج تست کارت های قبلی را داشتنه باشید مشکلی نیست. من خودم نتایج تست کامل 29 کارت گرافیک را در اختیار دارم.

Arthur
2012/08/14, 02:53
یه زمانی عصر شبکه یه بررسی گروهی از چندین کارت گرافیک مختلف داشت! تعداد بسیار زیادی!

فقط برای یک بار که نیست، نتایج تست کارت های قبلی را داشتنه باشید مشکلی نیست. من خودم نتایج تست کامل 29 کارت گرافیک را در اختیار دارم.
نکته ها ظریف تر شدند!
بله گرفتم چی شد پس!
سپاس!