PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیابی هارد !

sezar
2012/08/12, 21:44
سلام ! امروز هارد اکترنال wd ام را از یک لپ تاپ کشیدم و به لپ تاپ دیگه زدم ! دیگه حتی یک بیت هم اطلاعات توش نیست ! نمیدونم در چند دقیقه ای که نبودم بچه ها اذیت کردن فرمتش کردن یا خودش فرمت شده ! نزدیک 35 گیگ اطلاعات فوق العاده مهم توش دارم! با چی برشون گردونم! خیلی خیلی حیاتیه

kamyar
2012/08/12, 21:48
recovery my files بهترین برنامه برای این کار هست

Arthur
2012/08/12, 21:50
از نرم افزار Power Data Recovery استفاده کن.
برمیگرده.
راستی صبور هم باش.
.................
راستی راستی اگه چیزی تو هاردت بریزی هیچ وقت اطلاعاتت بر نمیگرده.
بزار خالی باشه.

ya30n
2012/08/12, 21:51
سلام پیام خان گل گلاب ! حال و حوصله داری راهنمایید کنم ؟

th e nd
2012/08/12, 21:59
یه نرم افزار رایگان و بسیار قدرتمند: Recuva
برو دانلود کن و لذت ببر.

ya30n
2012/08/12, 21:59
اگر هاردت فرمت شده ! به جای استفاده از برنامه های ریکاوری فایل ! از برنامه های پارتیشن ریکاوری استفاده کن ! توی برنامه ی بوتیبل Actvie boot disk یکی از قوی تریناش وجود داره ! کارشم ساده هست ! چون با برنامه ی ریکاوری فایل بخوای برگردونی احتمال زیاد فایل های اجرایی دچار مشکل بشن !
اگر فایل های پاک شده عکس و فیلم هستن هم میتونی از Recovey my file استفاده کنی !

dr.zhivago
2012/08/12, 23:09
اگه low level format کنم هارد رو امیدی هست اطلاعاتش برگرده ؟

Arthur
2012/08/12, 23:10
آره.
...............................

dr.zhivago
2012/08/12, 23:14
چه نرم افزاری توصیه می کننین ؟

آقا یاسیت برنامه ی بوتیبل Actvie boot disk رو از کجا میشه پیداش کرد ؟

Arthur
2012/08/12, 23:18
از تو مجموعه های نرم افزاری
میتونی فایل iso دانلود کنی و رایت کنی میشه بوت ایبل!

Navid.y
2012/08/12, 23:21
اگر هاردت فرمت شده ! به جای استفاده از برنامه های ریکاوری فایل ! از برنامه های پارتیشن ریکاوری استفاده کن ! توی برنامه ی بوتیبل actvie boot disk یکی از قوی تریناش وجود داره ! کارشم ساده هست ! چون با برنامه ی ریکاوری فایل بخوای برگردونی احتمال زیاد فایل های اجرایی دچار مشکل بشن !
اگر فایل های پاک شده عکس و فیلم هستن هم میتونی از recovey my file استفاده کنی !
بله منم موافقم. این برنامه رو چندین بار تست کردم خیلی خوب بود.
در dvd های لورد هم هست.

ya30n
2012/08/13, 00:08
چه نرم افزاری توصیه می کننین ؟

آقا یاسیت برنامه ی بوتیبل Actvie boot disk رو از کجا میشه پیداش کرد ؟
من شخصا با avtive boot disk کار کردم ! عالی بود ! نسبت به بقیه بهتر عمل میکنه توی پارتیشن ریکاوری !
همونطور که آقا مهدی گفت از توی مجموعه های نرم افزاری ! مثل ام ار تی و ... !

doom2009
2012/08/13, 04:19
سلام ! امروز هارد اکترنال wd ام را از یک لپ تاپ کشیدم و به لپ تاپ دیگه زدم ! دیگه حتی یک بیت هم اطلاعات توش نیست ! نمیدونم در چند دقیقه ای که نبودم بچه ها اذیت کردن فرمتش کردن یا خودش فرمت شده ! نزدیک 35 گیگ اطلاعات فوق العاده مهم توش دارم! با چی برشون گردونم! خیلی خیلی حیاتیه

ببین دوست عزیز اینجانب هم مثل شما یکبار 2 تا از درایوهای آخر هارد سیستم یکی شدن وبی نام تمام اطلاعاتم در اون 2 درایو بودن بوسیله نرم افزار
EASEUS Partition Master 8.0.1 Professional Edition که در پک سافت گذر بود که شما میتونید از خود سایت نیز دانلود کنید به حالت اول برگرداندم یک قسمت به نام ریکاوری پارتیشن داره اون رو کلیک میکنی یک مربع میاره اونو تیک میزنی بعد برای درایو بعدی باز هم یک مربع میاره دوباره تیک میزنی والا آخر البته کمی طول میکشه باید صبورباشی بعد از اتمام مراحل صفحه رو میبندی ودوباره برروی ریکاوری کلیک میکنی درعرض چند ثانیه درایوهات بر میگرده به حالت قبلی اما اسم درایوهات عوض میشه برای اینکه سیدی رم ورایتر میشن d و e این مشکل هم با نصب مجدد ویندوز حل میشه موفق باشید

sezar
2012/08/13, 20:09
دست همه دوستان عزیز درد نکنه ! بخاطر نبودن ویندوز نمیتونم قعلا کاری کنم ! ولی در اولین فرصت ردیفش میکنم خبر میدم

darkknight
2012/08/14, 13:18
من برنامه
avtive boot disk و برنامه های تحت سیستم عاملش رو براتون اینجا اپلود کردم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط اینکه روی سوپر اسکن کلیک کنید و فایل ها رو دونه دونه ریکاوری کنید که شانستون بیشتره
من برنامه فایل ریکاوری رو برای اینکه دست شما رو برای انتخاب فایل ها باز میزاره بیشتر از پارتیشن ریکاوری پیشنهاد میکنم