PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جزئیات بلوتوث ویندوز فون ۸ منتشر شد، امکان ارسال و دریافت فایل وجود دارد!

+Aren
2012/08/09, 01:00
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

قطعا یکی از مهمترین مسائلی که مورد علاقه ویندوز فون داران است مسئله بلوتوث ویندوز فون ۸ است.
پروفایل کامل بلوتوث در ویندوز فون ۸ و توانایی هایی که در آن وجود دارد و برنامه نویسان می توانند از طریق آن برنامه های ارتباطی بلوتوث بسازند منتشر شد.
Design Name Windows Phone 8
Member Company Microsoft Corporation
Specification Name 3.1
Design Model Number Windows Phone 8
Software Version Number 8.0
Qualification Assessment Date August/06/2012
Listing Date August/06/2012
Design Description Mobile Phone Operating System
Profile / Protocol Role / Version (If Any)
Serial Port Profile
Service Discovery Application Profile Local Device (LocDev)
Audio/Video Control Transport Protocol AVCTP 1.3
Target
Audio/Video Remote Control Profile AVRCP v1.4
Target
Object Push Profile Object Push Client
Object Push Server
Generic Audio/Video Distribution Profile Acceptor
GAVDP 1.2
Initiator
Audio/Video Distribution Transport Protocol Acceptor
AVDTP 1.2
Initiator
Source
Advanced Audio Distribution Profile A2DP 1.2
Source (SRC)
Hands-Free Profile Audio Gateway (AG)
CVSD audio coding over SCO
Hands-Free Profile 1.5
Phone Book Access Profile PSE
طبق جزئیات منتشر شده، اپلیکیشن ها امکان ارسال و دریافت Object ها را دارند.هنوز مشخص نیست خود سیستم عامل اجازه این کار را به طور داخلی خواهد داد یا خیر و گزینه ارسال و دریافت فایل های مولتی مدیا از طریق خود ویندوز فون وجود دارد یا خیر
اما برنامه نویسان امکان ارسال و دریافت فایلها را خواهند داشت.

+Aren
2012/08/09, 01:02
و این هم رفع یک محدودیت دیگر!
دیگه چی می خواین؟

ATA
2012/08/09, 08:51
واقعا دیگه چی میخواین ؟ ها ؟

th e nd
2012/08/09, 08:57
چرا میزنید ما که حرفی نزدیم! تازه طرفدار مایکروسافت هم هستیم!

ROG
2012/08/09, 11:19
واقعا اینطوری عالی شد.یه قدم از ios جلو افتاد

+Aren
2012/08/09, 17:35
واقعا اینطوری عالی شد.یه قدم از ios جلو افتاد
فقط یک قدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهتر هست ویژگی های ویندوزفون 8 رو یک مروری بکنید!

S.T.A.L.K.E.R
2012/08/09, 18:27
این ویندوز فون هم با اینکه چیز غولیه . اما نمیددونم چرا محبوبیت خیلی زیادی نداره ! البته تو ایران همه چیز برعکسه .!

+Aren
2012/08/09, 19:39
این ویندوز فون هم با اینکه چیز غولیه . اما نمیددونم چرا محبوبیت خیلی زیادی نداره ! البته تو ایران همه چیز برعکسه .!
1. تبلیغات ضعیف
2. غیر بومی بودن و پشتیبانی نکردن از زبان های زنده!
3. بعضی از محدودیت ها!
..
در حال حاضر 2 مورد آخر برطرف شده اند تا جایی که زبان شیرین پارسی به صورت کامل توسط ویندوزفون 8 ساپورت می شود و...
تبلیغات هم جدیدا دارن یکارایی می کنند!

ROG
2012/08/09, 19:47
حرفمو پس می گیرم :دی یه 10 قدمی از ios جلوتره!

bsireza
2012/08/09, 21:56
حرفمو پس می گیرم :دی یه 10 قدمی از ios جلوتره!
فقط از ios ؟ از اندروید هم جلوتره.

ROG
2012/08/10, 10:27
ما کلا آندروید رو حساب نکردیم دوست عزیز!

bsireza
2012/08/10, 23:49
ما کلا آندروید رو حساب نکردیم دوست عزیز!
موافقم
عددی هم نیست که حسابش کنیم.(این حرف رو کورکورانه نگفتم)
من تا قبل از اینکه با اندروید کار کنم فکر می کردم حتما سیستم عامل خوبیه که این همه فروش داره ولی الآن واقعا موندم این اندروید چی داره که این همه میفروشه؟شاید چون مردم انتخاب زیادی نداشتند.

Arthur
2012/08/11, 00:08
موافقم
من تا قبل از اینکه با اندروید کار کنم فکر می کردم حتما سیستم عامل خوبیه که این همه فروش داره ولی الآن واقعا موندم این اندروید چی داره که این همه میفروشه؟شاید چون مردم انتخاب زیادی نداشتند.
شاید...شاید هم متن باز بودن و اینکه اسمه گوگل پشتشه مردم فکر کردن چی هست...
دولوپر ها هم شاید به امید کار در گوگل رو این سیستم عامل مانور دادن!!!!!!! =))

VSH-Katana
2012/08/11, 00:18
موافقم
دوست عزیز اندرویید رو دست کم نگیرید این سیستم عامل از هسته ای قوی و بر پایه کد نوشته های یونیکس و برنامه نویسی های اوراکل هست! و تنها گوگل پسشت این سیستم عامل نیست .
در ضمن اندرویید از ابتدا تا الان از لحاظ رشد خوبی داشته و حتی از این لحاظ از سری ویندوز موبایل و ios بهتر بوده!

Arthur
2012/08/11, 00:19
دوست عزیز اندرویید رو دست کم نگیرید این سیستم عامل از هسته ای قوی و بر پایه کد نوشته های یونیکس و برنامه نویسی های اوراکل هست! و تنها گوگل پسشت این سیستم عامل نیست .
در ضمن اندرویید از ابتدا تا الان از لحاظ رشد خوبی داشته و حتی از این لحاظ از سری ویندوز موبایل و ios بهتر بوده!
کاملا موافقم////
ولی با ورود windows 8 درو خواهد شد :D

+Aren
2012/08/11, 00:48
دوستان خواهشا بگونه ای ننویسید که به خواننده حس تمسخر دست بده!
انتخاب هر شخص محترم هست! بلاخره اندروید تا حالا به نظر این حقیر امکانات خوبی دارد و با ویندوزفون 7.5 توانایی مقابله با اون رو نداشت!
ولی وینفون 8 متفاوت هست. بخصوص که دست دولوپر ها باز تر هست و به API های بیشتری دسترسی خواههند داشت!

بله قاعدتا! هیچ کس منکر قدرت اندروید نیست. اگر خوب نبود به این اندازه فروش نداشت!
ولی این هسته قدیمی شده! حتی هسته iOs از کد نویسی بهتری برخوردار هست! این هسته مهمترین جایی که کم می اورد مدیریت هسته هاست که تاثیر مهمی در اجرای برنامه ها و مولتی تسکینگ دارد.
یکی از بچه ها با بی رحمی تمام اندروید رو فقط یک پوسته (اینترفیس) برای لینوکس می دونه! که گفته اش جای تامل داره!
اندروید هر چی که هست فعلا بهترین سیستم عامل هست. اما بدون حضور وینفون 8!

VSH-Katana
2012/08/11, 02:08
کاملا موافقم////
ولی با ورود windows 8 درو خواهد شد :D
هرگز همچین چیزی نخواهد شد!
ویندوز از ابتدا تا کنون هیچ وقت هسته ای به قدرت هسته لینوکس نداشته!
و kernel ویندوز همیشه ضعف داشته!
و اینکه باز نویسی هسته و دوباره رفع نقص اون کاری بسیار سخت هست!
پس نباید انتظار داغون شدن این شکلی رو داشت!
windos 8 نسبت به نسخه قبلی جهشی رو داره که اندرویید نسبت به سیستم عامل سیمبیان داشت و اگر از نسخه 1.6 با اندرویید بوده باشی متوجه میشی که چی بوده و الان به چی تبدیل شده!
پس مطمعن باش که اینجوری به سر اندرویید نخواهد اومد! وطول میکشه که هسته ویندوز جدید با یه سیستم عامل خیلی خوب همراه شه و به یاد داشته باش در این زمان هم اندرویید در حال گسترش هست!

VSH-Katana
2012/08/11, 02:12
دوستان خواهشا بگونه ای ننویسید که به خواننده حس تمسخر دست بده!
انتخاب هر شخص محترم هست! بلاخره اندروید تا حالا به نظر این حقیر امکانات خوبی دارد و با ویندوزفون 7.5 توانایی مقابله با اون رو نداشت!
ولی وینفون 8 متفاوت هست. بخصوص که دست دولوپر ها باز تر هست و به API های بیشتری دسترسی خواههند داشت!

بله قاعدتا! هیچ کس منکر قدرت اندروید نیست. اگر خوب نبود به این اندازه فروش نداشت!
ولی این هسته قدیمی شده! حتی هسته iOs از کد نویسی بهتری برخوردار هست! این هسته مهمترین جایی که کم می اورد مدیریت هسته هاست که تاثیر مهمی در اجرای برنامه ها و مولتی تسکینگ دارد.
یکی از بچه ها با بی رحمی تمام اندروید رو فقط یک پوسته (اینترفیس) برای لینوکس می دونه! که گفته اش جای تامل داره!
اندروید هر چی که هست فعلا بهترین سیستم عامل هست. اما بدون حضور وینفون 8!
البته از مزیتهای هسته ios اینه که امکان تغییرش برای هر گسترش دهنده ای نیست و تغییرات با نظارت خود اپل انجام میشه!
راستی نمیخوام بگم اندرویید تکه و اینکه بعضی موقع ها یه کارایی میکنه که شاخ در میاری ولی این جور که دوستان میگن اندرویید با اومدن ویندوز 8 به فنا نمیره!

Arthur
2012/08/11, 02:13
windos 8 نسبت به نسخه قبلی جهشی رو داره که اندرویید نسبت به سیستم عامل سیمبیان داشت و اگر از نسخه 1.6 با اندرویید بوده باشی متوجه میشی که چی بوده و الان به چی تبدیل شده!
پس مطمعن باش که اینجوری به سر اندرویید نخواهد اومد! وطول میکشه که هسته ویندوز جدید با یه سیستم عامل خیلی خوب همراه شه و به یاد داشته باش در این زمان هم اندرویید در حال گسترش هست!
به نکته ی ظریفی اشاره کردی ... :d
ولی هر کس نظری داره.
باید منتظر موند و دید.
..........................
آنچه به سر سیمبین اومد به سر آندروید هم خواهد آمد.با این تفاوت که سیمبین سالیانی دراز تو بازار بود ولی آندروید خیلی جوون تره.

Arthur
2012/08/11, 02:32
اندرویید با اومدن ویندوز 8 به فنا نمیره!
همه چیز فقط احتمال هست....

ROG
2012/08/11, 10:10
از نظرم چیزیکه اندروید رو ضعیف جلوه می ده منبع باز بودنشه.شما با یه روت ساده می تونید کل سیستمو تغییر بدید همچنین اندروید کم امنیت ترین سیتم عامل هست خیلی از ما ها بار ها اخطار هایی رو مبنی بر نصب بعضی از نرم افزار ها بخاطر دزدیدن و فرستادن اطلاعات کاربر به جایی رو در اینترنت خوندیم.
این رو هم بگم که فکر نمی کنم مایکروسافت از موفقیت کمتر از حد انتظار نسخه های قبلی ویندوز فون درسی نگرفته باشه! بنابراین می تونیم انتظار سیستم عاملی روبکشیم که خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کنیم قوی تر و بهتر باشه

+Aren
2012/08/11, 18:33
شرمنده می کنید! هیچ وقت؟!
من باز تکرار می کنم! بیشتر عیوب متوجه سخت افزار هاست! وقتی امکانات ویندوز رو شرکت های سخت افزاری به عنوان آبدیت خودشون معرفی می کنند!
هسته ویندوزفون از ابتدا نوشته شده! از ابتدا!
با جدیدترین متد های برنامه نویسی! باید اون مقاله رو پیدا کنم که در مورد هسته این 3 سیستم عامل بوده! در هسته اندروید در مقام دوم و ios در مقام دوم هست! اونم در مقابل ورژن 7.5 ویندوزفون!
از لحاظ امنیتی هم که...!(ربطی به موضوع فعلی نداره: می دونید مایکروسافت تمام برنامه های مارکت رو قبل از قرار گرفتن از همهنظر تست می کند؟ بخاطر همین هیچ برنامه مخربی پیدا نمی کنید!)
هسته ویندوزفون با ویندوز 8 یکیست! هماهنگی بی نظیر که نه در محصولات اپل هست و نه در لینوکس و اندروید!

البته از مزیتهای هسته ios اینه که امکان تغییرش برای هر گسترش دهنده ای نیست و تغییرات با نظارت خود اپل انجام میشه!
راستی نمیخوام بگم اندرویید تکه و اینکه بعضی موقع ها یه کارایی میکنه که شاخ در میاری ولی این جور که دوستان میگن اندرویید با اومدن ویندوز 8 به فنا نمیره!
کسی نگفت به فنا میره!
ولی احتمال پایین اومدنش هست! اما نه به این زودی ها!

از نظرم چیزیکه اندروید رو ضعیف جلوه می ده منبع باز بودنشه.شما با یه روت ساده می تونید کل سیستمو تغییر بدید همچنین اندروید کم امنیت ترین سیتم عامل هست خیلی از ما ها بار ها اخطار هایی رو مبنی بر نصب بعضی از نرم افزار ها بخاطر دزدیدن و فرستادن اطلاعات کاربر به جایی رو در اینترنت خوندیم.
این رو هم بگم که فکر نمی کنم مایکروسافت از موفقیت کمتر از حد انتظار نسخه های قبلی ویندوز فون درسی نگرفته باشه! بنابراین می تونیم انتظار سیستم عاملی روبکشیم که خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کنیم قوی تر و بهتر باشه
مایکروسافت رویکرد جدیدی در پیش گرفته! وقتی به یکباره تولید ویندوز موبایل رو قطع کرد و 5 سال به کما رفت تا یک هسته قدرتمند تولید کنه تایید کننده صحبت شماست!.

...
با این حال فعلا قدرت دست اندروید است!

Navid.y
2012/08/12, 16:20
زنده باد ویندوز فون8! من که منتظزم نوکیا یه گوشی خوب بزنه با وین 8. انقدر با اندرویدها ور رفتم خسته شدم. عین ویندوز xp هستن. همین که چندتا برنامه روشون نصب میشه شروع میکنن به قاطی کردن. از اندروید خسته شدم!