PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود ۴ IOS 6 Beta و مرگ اپل

+Aren
2012/08/09, 01:58
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

هنوز یک روز کامل از عرضه ۴ IOS 6 Beta نگذشته که کاربران این سیستم عامل با حذف ناگهانی نرم افزار You-Tube مواجه شدند و نکته قابل توجه این جا هستش که هیچ تغییری در سیستم عامل داده نشده و فقط اعلام شده که تعدادی از باگهای IOS برطرف شده این طور که از شواهد بر میاد با فوت استیو جابز شرکت اپل دیگه ایده خاصی نداره و به روزهای مرگ خودش داره نزدیک میشه
تمام این مسائل در زمانی هستش که پیش بینی میشود iPhone 5 هم تغییرات زیادی ندارد و فقط تغییرات در اندازه گوشی و همچنین بدنه گوشی ارائه شده است
این اتفاقات در زمانی افتاده که میکروسافت سال ۲۰۱۲ رو طوفانی به اتمام می رساند عرضه ویندوز فون ۸ , Tablet SurFace , ویندوز PC 8 و Office و اگر همه چیز مطابق برنامه پیش برود ورود Visual Studio 2012
در سوی دیگر شریک تجاری میکروسافت یعنی شرکت نوکیا قرار است سیری از متنوع ترین اسمارت فون های ویندوزی خود رو روانه بازار کند
نظر شما در این باره چیست آیا شرکت اپل بعد از مدت کوتاهی سیطره بر بازار موبایل شکست خواهد خورد؟؟؟
وینفون سنتر

Arthur
2012/08/09, 02:30
پس باید بگیم بـــــــــــــــــای اپل :d

Navid.y
2012/08/09, 03:06
نه اینطور هم نیست. بالاخره اپل هم برنامه هایی برای آینده داشته و با همون برنامه ها میتونه حداقل تا یک سال دیگه خوب فعالیت کنه. در ضمن اپل بر پایه ی یک نفر نبوده که حالال بخواد به همین راحتی زمین بخوره.

اما به نظر من از آغاز سال 2013 دیگه اپل رشد نخواهد کرد و از اوایل 2014 مثل نوکیا در چند سال اخیر با سر به زمین خواهد خورد!

حالا یک سوال بزرگ، بعد از زمین خوردن فرضی اپل، کدوم شرکت میتونه جاشو بگیره؟

Arthur
2012/08/09, 03:09
سامسونگ دیگه :d سوال میپرسی؟!
.................................................. ........
منم نگفتم که همین فردا کار اپل تمومه......................

+Aren
2012/08/09, 03:21
نه اینطور هم نیست. بالاخره اپل هم برنامه هایی برای آینده داشته و با همون برنامه ها میتونه حداقل تا یک سال دیگه خوب فعالیت کنه. در ضمن اپل بر پایه ی یک نفر نبوده که حالال بخواد به همین راحتی زمین بخوره.

اما به نظر من از آغاز سال 2013 دیگه اپل رشد نخواهد کرد و از اوایل 2014 مثل نوکیا در چند سال اخیر با سر به زمین خواهد خورد!

حالا یک سوال بزرگ، بعد از زمین خوردن فرضی اپل، کدوم شرکت میتونه جاشو بگیره؟
یک سال زمان زیادی هست نوید جان! فکر کنم پاییز زمان بدی برای اپل باشد!

سامسونگ دیگه :d سوال میپرسی؟!
.................................................. ........
منم نگفتم که همین فردا کار اپل تمومه......................
نوکیا با حمایت مایکروسافت!
اگر امار فروش لومیا ها رو ببینید متوجه می شوید!
سامسونگ بیشترین فروشش بر پایه سیستم عامل اندروید است.

dr.zhivago
2012/08/09, 03:47
فکر نکنم اینطوری بشه

S.T.A.L.K.E.R
2012/08/09, 04:29
این نوشته منبــــع نداره ؟

Navid.y
2012/08/09, 04:55

منم نظرم همینه! اینترفیس گرافیکی با یه هسته ی پدر مادر دار!

نه مثل اندروید که آدم باید تمام زندگیشو بذاره پاش تا به اون چیزی که میخواد برسه. 99درصد گوشی های اندرویدی از نظر مقاومت فیزیکی در مقابل لومیای نوکیا حرفی بریا گفتن ندارن.

VSH-Katana
2012/08/09, 05:17
البته شرط داره!
اول که باید پایداری سیستم عامل خوب باشه حد القل از این اندرویید بالاتر باشه
دوم اینکه رابط با نظم تری داشته باشه!

th e nd
2012/08/09, 09:55
Apple توی شروع کار نوآور هست ، ولی در ادامه کارو همیشه خراب می کنه! نگاه کنید اومد iPhone رو زد ولی بعد دیگه هیچ خلاقیتی در این گوشی ندیدیم. البته خوب چرا یه چندتا دزدی از سیستم عامل مایکروسافت داشت!
حالا بماند.
عرضم به حضورتون که هر ایده ای هم که توی Apple بود استیو جابز بود، حالا هم که نیست! دیگه خودتون پیش بینی کنید.
وقتی استیو از این شرکت رفت یادتونه داشته ورشکست می شد؟ اما اون برگشت و شرکت پا گرفت. حالا چی ؟ میتونه برگرده؟
Apple در یک کلمه به نظر من "مرد"

ROG
2012/08/09, 12:35
به نظرم نوکیا با حمایت مایکزوسافت می تونه دوباره فرمانرواییشو به دست بیاره! تو جپهه اندروید هم سونی! سامسونگ هر چقدر هم پر قدرت باشه ولی تجربه و اعتبار سونی رو نداره و در مقام دومه

Arthur
2012/08/09, 15:47
سامسونگ در مقام دومه؟؟؟؟؟

ROG
2012/08/09, 18:01
سامسونگ در مقام دومه؟؟؟؟؟

منظورم از لحاظ فروش نبود

Arthur
2012/08/09, 18:09
منظورم از لحاظ فروش نبود
میزان فروش هست که قدرت یک کمپانی رو مشخص میکنه نه قدمت...

+Aren
2012/08/09, 18:39
میزان فروش هست که قدرت یک کمپانی رو مشخص میکنه نه قدمت...
البته نباید فراموش کرد که سونی در حال تغییر هست!
پشتیبانی عالی از محصولاتش! افزایش کیفیت و ارایه طرح های جذاب تر و سخت افزار قدرتمند با قیمت پایین تر می تونه دلایل خوبی برای بالا تر رفتن سونی باشه!
آمار فروش هم دلیل برتری یک شرکت نیست!
پراید بهتره یا فراری؟!

ROG
2012/08/09, 20:52
دقیقا موافقم مطمعنا سونی با پشتیبانی عالی از محصولاتش و سخت افزار و دوربین های قوی و ظاهر شیک و زیباش وصد البته اعتبار وقدمتش و خیلی راحت می تونه رقیب سرسختی واسه سامسونگ باشه.وحتی در آینده سامسونگ رو هم کنار بزنه! فقط به زمان احتیاجه.

haniaj
2012/08/09, 21:24
به نظر من فرقی نمی کنه که برنامه یوتوبش تو ای او اس جدیدش باشه یا نباشه چون کلی اپ فقط واسه یوتیوب هست و کلا کسی از اپ که با خود ای او اس بود استفاده نمی کرد

Arthur
2012/08/09, 21:24
پراید بهتره یا فراری؟!
این دو تا چه دخلی به هم دارن؟
مثلاً اگه بیای دو تا محصول که قیمتشون یکی هست رو در نظر بگیری....صد درصد برتری با اونی هست که آمار فروش بالاتری داره.
........
خواب اگه اینجوری باشه 1100 که رکورد دار فروش گوشی هست باید از خیلی از گوشی ها بهتر باشه؟

bsireza
2012/08/09, 22:05
یک سال زمان زیادی هست نوید جان! فکر کنم پاییز زمان بدی برای اپل باشد!

من هم کاملا با شما موافقم بر خلاف نظر بعضی ها که اتحاد نوکیا و مایکروسافت رو نامقدس می دونند.
گوشِ شیطون کر ، طوفانی که این دوتا به پا کرده و خواهند کرد همه رو دربر خواهد گرفت.

+Aren
2012/08/09, 23:17
این دو تا چه دخلی به هم دارن؟
مثلاً اگه بیای دو تا محصول که قیمتشون یکی هست رو در نظر بگیری....صد درصد برتری با اونی هست که آمار فروش بالاتری داره.
........
خواب اگه اینجوری باشه 1100 که رکورد دار فروش گوشی هست باید از خیلی از گوشی ها بهتر باشه؟
قیمت دخلی به کیفیت و توانایی نداره! مقایسه در حوزه قیمت درست نیست! بلکه در حوزه قدرت سخت افزار و نرم افزاری است!
از طرفی! میزان عرضه کالا، مناطق عرضه کالا و... علت هایی برای تعداد فروش هستند که شما اونا رو نادیده می گیرید!
شما باید تعداد مدل های سامسونگ رو با تعداد مدل های سایر برندها مقایسه کنید! سونی در حال حاضر چند مدل انگشت شمار عرضه کرده است ولی با این حال فروش خوبی داشته!
یا نوکیا با لومیا 900 علارغم کاستی هایی که داشت بسیار پر فروش ظاهر شد!
من آدمی نیستم که به دنبال برند باشم! اگر اینطور آدمی بودم باید از سونی و اندروید جانب داری می کردم بخاطر مسایل نئوستالژیکش!
ولی خب! فعلا برتری دست ویندوزفون 8 است(خواهد بود) و بهترین پستیبانی کننده هم نوکیاست!
اگر مسابقات اسموک فون رو ببینید متوجه برتری خواهید شد!
خب دو کالای هم قیمت؟
می دونستید یکی از محصولات لوتوس که توسط یک تیونر تیونینگ شده بوگاتی رو در جیبش میزاره!
ولی قیمت این کجا و آن کجا؟! تعداد فروش این کجا و آن کجا؟

Arthur
2012/08/09, 23:25
قیمت دخلی به کیفیت و توانایی نداره! مقایسه در حوزه قیمت درست نیست! بلکه در حوزه قدرت سخت افزار و نرم افزاری است!

پراید بهتره یا فراری؟!
روح ا... جان بیخیال.....

+Aren
2012/08/09, 23:30
روح ا... جان بیخیال.....
قاطی نکن داداش گلم
پراید و فراری مثال برای تعداد فروش بود
لوتوس و بوگاتی هم مثالی برای قیمت در مقابل توانایی بود! همینطور تعداد فروش!
...
اگه در این مورد صحبتی دارید بهتر هست در پروفایلم ادامه بدیم و تاپیک رو به بیراهه نکشونیم!

Arthur
2012/08/09, 23:33
اگه در این مورد صحبتی دارید بهتر هست در پروفایلم ادامه بدیم و تاپیک رو به بیراهه نکشونیم!
منم که گفتم بیخیال!!!

haniaj
2012/08/10, 00:06
یه سوال چرا تو ایران هر کی از هر چی داره طرف داری میکنه حتی اگه اون چیز بهترین نباشه!؟دلیل نمی شه ما یه محصولی تهیه میکنیم اون جنس بهترین باشه و بقیه بدترین(من خودم بدتر از همه :دی)

+Aren
2012/08/10, 04:18
یه سوال چرا تو ایران هر کی از هر چی داره طرف داری میکنه حتی اگه اون چیز بهترین نباشه!؟دلیل نمی شه ما یه محصولی تهیه میکنیم اون جنس بهترین باشه و بقیه بدترین(من خودم بدتر از همه :دی)
طرف داری تعصبی چیز بدی هست!
ولی تعیین برتر کار اشتباهی نیست!
باز هم می گم! اگر بخوام متعصبی برخورد کنم من اهل سونی هستم! چون از بچه گی باهاش بزرگ شدم!
هیچکس هم در بزرگی شرکت سامسونگ شکی ندارد و اینکه در حال حاضر مقام اول فروش گوشی ها را دارد.
ولی با امدن ویندوزفون قضیه فرق خواهد کرد و نوکیا جایگاه سامسونگ رو به شدت تهدید خواهد کرد! و البته اینها همه احتمالات هستند!
اگر میبینی بیشتر در مورد ویندوز فون مطلب می زارم بخاطر این هست که این بخش بر عهده من هست!
و شاید هم اگر بخوام گوشی بخرم بنابه دلایلی با وجود برتری نوکیا برم و htc بخرم!