PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد مانیتورهای lg ips22v6

blue sky
2012/08/08, 12:15
با سلام

ایا لازم است برای استفاده بهینه از این مانیتور از نرم افزارهای سی دی همراه ان ( نصب اتوماتیک درایور مانیتور - تنظیم اتوماتیک تصویر - نرم افزار ESP و نرم افزار forte manager یا مدیریت تنظیم تصویر ) استفاده کرد.
سی پی یو من i5 3570k و کارت گرافیکم Asus GTX560Ti است و از سون 64 اولتیمیت استفاده می کنم.

VSH-Katana
2012/08/08, 15:44
نه مهم نیست برنامه اش! بدون برنامه هم خوب کار میکنه!

Reza Y
2012/08/08, 16:12
منم این مانیتورو دارم مشکل خاصی نداره فکر میکنم درایور بیشتر برای محصولاتی باشه که یک سری امکانات جانبی هم دارند مثلا اسپیکر یا مثلا از فناوری های سه بعدی انویدیا یا amd استفاده کنند ولی این مدل چیز خاصی نداره

S.T.A.L.K.E.R
2012/08/08, 19:36
با سلام

ایا لازم است برای استفاده بهینه از این مانیتور از نرم افزارهای سی دی همراه ان ( نصب اتوماتیک درایور مانیتور - تنظیم اتوماتیک تصویر - نرم افزار ESP و نرم افزار forte manager یا مدیریت تنظیم تصویر ) استفاده کرد.
سی پی یو من i5 3570k و کارت گرافیکم Asus GTX560Ti است و از سون 64 اولتیمیت استفاده می کنم.

البته بهتره که نصب کنی . چون dvd و برنامه های همراه یکسری قابلیت های ضافه رو بهت میدن که میتونی با اونها کارهای حرفه ای تر و بهتری انجام بدی . ضمن اینکه خیلی بهینه تر میشه ویندوز و نرم افزار ها با مانیتور .

این نکته رو هم به شما بگم که این موارد ربطی به نوع قطعات سیستم شما نداره .