PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با usb لب تاپ

ardavan7
2012/08/07, 00:03
با سلام خدمت دوستان عزیز
من مشکلی که با لب تاپ toshiba مدل A135 برام پیش امده به این شکل هست که هنگام وصل کردن هر چیزی به پورت usb این ارور Usb Devices not Recognized میده
هر کاری که خودم بلد بودم کردم اما نشد، خواستم با لینوکس تست کنم که انگار cpu این مدل ساپورت نمیکرد و پیغام خطا میداد هنگام بوت کردن ، ویندوز هم جدید نصب کردم که بازم چیزی نشد،حالا بنظر شما ایم اشکال از کجاست و آیا قابل حل هست یا نه؟

ardavan7
2012/08/07, 09:58
کسی نبود منو راهنمایی کنه

ardavan7
2012/08/07, 18:04
یعنی اینجا کسی نیست که با این مشکل مواجه شده باشه

javadshahvand
2012/08/07, 19:27
با سلام خدمت دوستان عزیز
من مشکلی که با لب تاپ toshiba مدل a135 برام پیش امده به این شکل هست که هنگام وصل کردن هر چیزی به پورت usb این ارور usb devices not recognized میده
هر کاری که خودم بلد بودم کردم اما نشد، خواستم با لینوکس تست کنم که انگار cpu این مدل ساپورت نمیکرد و پیغام خطا میداد هنگام بوت کردن ، ویندوز هم جدید نصب کردم که بازم چیزی نشد،حالا بنظر شما ایم اشکال از کجاست و آیا قابل حل هست یا نه؟

با ویندوز 7 تست کنید درایور و چیپ جدید دانلود و نصب کنید اگر جواب نگرفتن بی شک آی سی سوخته باید بدی گارانتی و یا اینکه از کارت های تبدیل pci-e استفاده کنی

11870

ardavan7
2012/08/07, 20:00
از قیمت این کارتها خبری ندارید؟و اینکه تو بازار راحت پیدا میشه؟
در ضمن این به چه صورتی به لب تاپ متصل میشه؟

amir90
2012/08/07, 20:17
دوست عزیز مشکل شما مربوط میشه به نارسایی برق مورد نیاز برای پورت های یو اس بی مشکل سخت افزاری می باشد.

ardavan7
2012/08/07, 20:22
حالا اگه این کارت تبدیل pci-e تهیه کنم درست میشه یا نه؟چون میخوام برم بخرم فردا؟
کلا باید برای درست کردنش چی کار کنم؟

ardavan7
2012/08/07, 22:17
بنظرتون من اگه یک کارت pcmcia to usb بخرم مشکلم حل میشه؟یا اشکال از جای دیگست
خواهشا جواب بدید چون عجلیه و دارم فردا صبح میرم بگیرم از این کارت، اگه انجوری هم حل نمیشه مشکلم باید چیکار کنم؟

Castiel
2012/08/07, 22:58
شما سعی کنید درایور چیپ ست مادربورد را مجدد نصب کنید یا اگر نسخه جدیدتری هم برای اون منتشر شده، نسخه جدید را دانلود کنید/

ardavan7
2012/08/07, 23:14
من جدیدترین نسخه از ورژن بایوس نصب کردم اما بازم نشد(البته اگه منظور همین باشه) یا اینکه چیپ ست مادربورد چیزه دیگی هستش؟
حالا اگه بنظر شما حالا اگه کارت تبدیل pcmcia بگیرم مشکلم حل نمیشه؟

Castiel
2012/08/07, 23:28
من جدیدترین نسخه از ورژن بایوس نصب کردم اما بازم نشد(البته اگه منظور همین باشه) یا اینکه چیپ ست مادربورد چیزه دیگی هستش؟
حالا اگه بنظر شما حالا اگه کارت تبدیل pcmcia بگیرم مشکلم حل نمیشه؟

دقیقا به اسم چیپ ست اینتل نصب می شود. اگر مشکل با آن حل نشد باید نوت بوک را در اختیار تعمیر کار قرار دهید تا پورت ها را برای شما تعمیر کنند.

ardavan7
2012/08/07, 23:37
با تشکر فراوان از شما
اگه بجای تعمییر پورتهای usb یک کارت تبدیل pcmcia بگیرم که usb به اون وصل کنم چی بازم کار نمیکنه؟چون لب تاپ امکان استفاده از کارت تبدیل pcmcia داره؟استفاده از طریق این کارت که خروجی usb هم داره که ربطی به این که پورتهای usb که خرابه نداره؟کلا استفاده از pcmcia usb در حال حاضر برای من امکان پذیر هست یا نه؟

Castiel
2012/08/07, 23:53
با تشکر فراوان از شما
اگه بجای تعمییر پورتهای usb یک کارت تبدیل pcmcia بگیرم که usb به اون وصل کنم چی بازم کار نمیکنه؟چون لب تاپ امکان استفاده از کارت تبدیل pcmcia داره؟استفاده از طریق این کارت که خروجی usb هم داره که ربطی به این که پورتهای usb که خرابه نداره؟کلا استفاده از pcmcia usb در حال حاضر برای من امکان پذیر هست یا نه؟

این روش از رابط pci استفاده می کنه و روش جدیدی هست که استفاده می شود. به نظر نمیرسه مشکلی به وجود بیاد ولی بهتره در این مورد با یک تعمیرکار خوب یا حتی شرکت های گارانتی تماس بگیرید. ممکن است روش بهتری هم وجود داشته باشد. بهتره اصلا برای خرید عجله نکنید و با تحقیق بهترین کار را انجام بدهید.
موفق باشید

ardavan7
2012/08/08, 00:17
Castiel عزیز من شرمندم که امشب اینقدر عزییتت کردم فقط من هرچی میگردم نمیتونم چیپ ست این cpu پیدا کنم مدلش intel t2080 1.73 تو سایت خوده اینل هم میرم و این مدل هم هست همه چیزشو گفته اما خبری از درایور نیست، گفتم اگه شما میتونید منو راهنمایی کنید اگه جای باشه که بتونم درایورشو بگیرم،یک دنیا ممنونت میشم
جای هست که کل درایورهای اینتل داشته باشه که بتونم پیدا کنم

Castiel
2012/08/08, 00:38
باید از سایت توشیبا برای لپ تاپ خودتان دانلود کنید دوست عزیز

ardavan7
2012/08/08, 09:58
از بد شانسیم نمیدونم، اما داخل سایت خودش نداره

Castiel
2012/08/08, 10:28
با این شرایط تعویض ویندوز و نصب همان درایور قبلی توصیه می شود. فعلا باید به صورت نرم افزاری تلاش کنید.

ardavan7
2012/08/09, 22:17
خواستم تشکر کنم از تمامی دوستان که منو کمک کردن تا این مشکل حل بشه چه در این پست و پستهایی دیگه
من با خرید یک کارت pcmcia به قیمت 20000 هزار تومان تونستم usb از طریق این کارت به لب تاپ متصل کنم و مشکل برطرف شد.
تشکر فراوان از همه