PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید یکی از 2 گوشی xperia pro و xperia neo v

ROG
2012/08/06, 11:55
سلام به همه دوستان

می‌خواستم ازتون راهنمایی‌ بخوام که بینxperia neo v و xperia pro کدومو انتخاب کنم؟ مشخصات جفتشون شبیه همن به غیر از ورژن سیستم عامل و دوربین که برا من زیاد مهم نیست از نظر ظاهری neo v بهتره ولی‌ در عوض پرو کیبورد کامل داره و من بیشتره شکم سر همین یه مورده والا همون نئو رو میگرفتم تو نقد سایت جی اس ام چند بار بیان کردن که کشیویی کیبورد پرو لقه می‌خواستم بپرسم که کسی‌ تا حالا تجربه کرده؟ از دوستام هم همه به نئو رای دادن چون میگن فلت پرو ممکنه بعد از چن وقت خراب شه و دردسر داره.شما ها خودتون اگه هر کدوم از این گوشیا رو داشتین لطفا نقاط قوت و ضعفشو بگین و بگین که کدومو پیشنهادمی کنین؟ خواهشا دلایل خودتونم بگید.مرسی

VSH-Katana
2012/08/07, 15:28
راستش دوست عزیز این دو گوشی تفاوتاشون به گونه ای هست که ارزش خرید هر کدوم با توجه به کاربرد شما مشخص میشه!
اگر شما استفاده کیبرد کامل گوشی براتون مهمه خب بهتره pro رو بگیرید و اگر صفحه نمایش برای شما مهمتره همچنین استحکام بهتره neo v رو بگیرید!

البته پیشنهاد من به شما xperia u 8 gb هست که از هر دوی این گوشی ها بهتره!

Hessam
2012/08/07, 15:43
راستش دوست عزیز این دو گوشی تفاوتاشون به گونه ای هست که ارزش خرید هر کدوم با توجه به کاربرد شما مشخص میشه!
اگر شما استفاده کیبرد کامل گوشی براتون مهمه خب بهتره pro رو بگیرید و اگر صفحه نمایش برای شما مهمتره همچنین استحکام بهتره neo v رو بگیرید!

اکسپریا U که بیشترین میزان SAR رو در میون گوشی های جهان داره و از این حیث برای سلامتی انسان مضره!
من به شما Neo رو پیشنهاد می کنم. نه Neo V.
هر چند دیروز Sony Xperia Neo L خریدم و این هم گوشی خیلی خوبیه.

VSH-Katana
2012/08/07, 15:59
به نظر من ای sar بسیار معیار الکی ای برای گوشی هاست

mnpoorsadegh
2012/08/07, 16:00
سلام دوست عزیز
به نظر من xperia ray رو بخرید
من دارم خیلی گوشی باحالیه تو رنج قیمت خودش

hamidparsafar
2012/08/07, 20:54
سلام دوستان ، به نظر من هم که از خود شما کمک گرفتم در خرید گوشی ، xperia ray بسیار بهتر و سرتر از هر دوی این گوشی هاست و همچنین از لحاظ قیمت بسیار خوش قیمت تر هست . حدود 380 فکر کنم باشه ، من خودم بشخصه دارم و بسیار راضی کننده ظاهر شده

nimatehrani3
2012/08/08, 12:40
خوب حالا چرا میخوای اندروید رو تجربه کنی . من خودم یه دو سه سالی از انواع اندروید ها استفاده کردم و دیگه ازش زده شدم . ولی الان رفت سراغ ویندوز فون . خیلی باحاله . از اندروید بهتره . اگه یه بار باحاش کار کنی عاشقش میشی ولی حواست باشه برنامه های کمی در ایران هست که ساپورت کنه . من الان لومیای 800 رو دارم . خیلی معرکست . ولی در کل من فقط 10 یا 15 تا برنامه کاربردی براش پیدا کردم .

یه چیزی این لومیا ها خیلی تو سرعت معرکست . خدای سرعت هاست . تو هر چی بگی این کم نمیاره .

goyban
2012/08/08, 13:30
سلام دوستان ، به نظر من هم که از خود شما کمک گرفتم در خرید گوشی ، xperia ray بسیار بهتر و سرتر از هر دوی این گوشی هاست و همچنین از لحاظ قیمت بسیار خوش قیمت تر هست . حدود 380 فکر کنم باشه ، من خودم بشخصه دارم و بسیار راضی کننده ظاهر شده

خدا ییامرزه ۴۴۰ تومن شده

Just Bagh Baghoo

ROG
2012/08/08, 14:57
VSH-REVOLVER

سلام دوست عزیز مرسی از نظرتون.راستشو بخواین کیبرد کامل هم جز انتظارات من هست منتها شنیدم که کیبرد پرو لقه و این لقی هم در آینده بیشتر میشه بخاطر همین یکم موندم البته من به شخصه پرو تو دست نگرفتم و نمیدونم این مقدار چقدر هست (بعضی از افرادی که داشتن به کل این موضوع رو رد کردن و لقیشو خیلی نا چیز دونستن) در مورد xperia u هم باید بگم که جدیدا دارم روش فکر می کنم ولی راستش نقطه ضعف بزرگش همون مموری خور نبودنشه که یکم تامل برانگیزه/:)

Hessam

نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER

اکسپریا U که بیشترین میزان SAR رو در میون گوشی های جهان داره و از این حیث برای سلامتی انسان مضره!
من به شما Neo رو پیشنهاد می کنم. نه Neo V.
هر چند دیروز Sony Xperia Neo L خریدم و این هم گوشی خیلی خوبیه.

سلام دوست عزیز مرسی از نظرتون.راستش اینو تازه از زبون شما شنیدم.با این حال اگه من پول بیشتری داشتم حتما به این گزینه هاییکه می گید فکر می کردم ولی خوب...گوشی جدیدتون هم مبارک!@};-

VSH-REVOLVER

نمیدونم چی بگم والا!

mnpoorsadegh

سلام دوست عزیز
به نظر من xperia ray رو بخرید
من دارم خیلی گوشی باحالیه تو رنج قیمت خودش

سلام دوست عزیز مرسی از نظرتون.xperia ray گوشی فوق العاده ای هست ولی خوب صفحش کوچیکه بخاطر همینه که ازش صرف نظر کردم والا معطل نمی کردم!

hamidparsafar

سلام دوست عزیز.گفتم بالا!

nimatehrani3

خوب حالا چرا میخوای اندروید رو تجربه کنی . من خودم یه دو سه سالی از انواع اندروید ها استفاده کردم و دیگه ازش زده شدم . ولی الان رفت سراغ ویندوز فون . خیلی باحاله . از اندروید بهتره . اگه یه بار باحاش کار کنی عاشقش میشی ولی حواست باشه برنامه های کمی در ایران هست که ساپورت کنه . من الان لومیای 800 رو دارم . خیلی معرکست . ولی در کل من فقط 10 یا 15 تا برنامه کاربردی براش پیدا کردم .

یه چیزی این لومیا ها خیلی تو سرعت معرکست . خدای سرعت هاست . تو هر چی بگی این کم نمیاره .

سلام دوست عزیز.نهراستش اندرویدو ترجیح میدم!

Hessam
2012/08/08, 15:06
سلام دوست عزیز مرسی از نظرتون.راستش اینو تازه از زبون شما شنیدم.با این حال اگه من پول بیشتری داشتم حتما به این گزینه هاییکه می گید فکر می کردم ولی خوب...گوشی جدیدتون هم مبارک!@};-

پس برای اثبات نوشته ام، بهتره به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!!!) و این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مراجعه کنید تا شایعه درست نکرده باشیم!:)>-

ROG
2012/08/08, 15:16
نه دوست عزیز شایعه چیه
البته فقط دو دهم ازمیزان استاندارد آمریکا و استرالیا بیشتره ولی همین یه ذره هم خوب معلوم نیست چقدر تاثیر میذاره

+Aren
2012/08/08, 18:21

نسبت به بودجه ایشون هیچ ویندوزفونی نمیشه پیدا کرد.
در حال حاضر هم خرید ویندوزفون رو پیشنهاد نمی دم.
ولی به هرکسی قصد خرید گوشی داره پیشنهاد می کنم تا عرضه مدل های ویندوزفون 8 صبر کنه!
شما چه برنامه ای می خواین؟ توی انجمن مربوطه اعلام کنید. من براتون قرار می دهم!

موافقم!

نه دوست عزیز شایعه چیه
البته فقط دو دهم ازمیزان استاندارد آمریکا و استرالیا بیشتره ولی همین یه ذره هم خوب معلوم نیست چقدر تاثیر میذاره
پس باید تمام لوازم بی سیم رو جمع کرد و گذاشت کنار!
تا حالا تست های موج پز کردن تخم مرغ با تلفن همراه رو دیدید؟
اگر از گوشیتون درست استفاده کنید مشکلی نیست!
50 دقیقه مکالمه یکسر با هر گوشیی به شما صدمه وارد می کنه!

ROG
2012/08/08, 18:43
خب دوستان الآن کدوم مدلو پیشنهاد میدید؟ پرو یا neo v یا xperia u ؟

Hessam
2012/08/08, 18:48
1- Neo
2- Neo V
.............

ROG
2012/08/08, 18:58
آقا بخدا ندارم بدم:d والا اولی رو میگرفتم :>

VSH-Katana
2012/08/08, 19:01
خب دوستان الآن کدوم مدلو پیشنهاد میدید؟ پرو یا neo v یا xperia u ؟
مطمعن باشید تو این رنج بهتر از xperia u پیدا نمیکنی!
پردازنده دو هسته ای
و حافظه داخلی 8 گیگابت
همچنین صفحه نمایش بهتر
در ضمن neo v دیگه پشتیبانی نمیشه ولی XPERIA U هنوز برای آپ دیت برنامه ریزی میشه!
در ضمن میزان SAR چیزی نیست که کسی رو از خریدن گوشی منصرف کنه
وهیچ گوشی ای پیدا نمیشه که موقع مکالمه امواج رادیویی منتشر نکنه ! و مضر نباشه!

Hessam
2012/08/08, 19:51
آقا بخدا ندارم بدم:d والا اولی رو میگرفتم :>

Sony Xperia Neo L = 550
Sony Xperia U = 480
Neo = 520
Neo V = 485

ROG
2012/08/08, 21:02
دستتون درد نکنه مثل اینکه بایدیکم بیشتر صبر کنم تا بتونم گوشی بگیرم

Hessam
2012/08/08, 21:47
Sony Xperia Neo L دیروز 510 هزار تومن بود که همینقدر خریدم.
الان شده 550!!!!

ROG
2012/08/09, 11:23
واقعا چی داریم میکشیم ما!