PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم با بودجه 3500000

Dante S
2012/08/03, 23:33
سلام به همه بر و بچه های سایت سخت افزار من تازه عضو سایت شدم می خواستم تو خرید سیستم بهم کمک کنید برای گیم و کارهای گرافیکی می خوام البته بیشتر برای گیم می خوام تا کار های گرافیکی پس فکر کنم کارت انویدا باشه بهتره اگه میشه چند پیشنهاد بدید با بودجه 3.5 میلیون تومن.

یه سوال دیگه می خواستم بدونم مادربورد asus_maximus v extrime وارد ایران شده و اگه وارد شده قیمتش چند هستش؟

Hessam
2012/08/04, 00:00
دوست عزیز کارت ای تی آی بهتر جواب میده و قیمت پایین تر و قدرت به مراتب بالاتری نسبت به انویدیا داره.
هرچند خود من روی انویدیا تعصب دارم! ولی از بحث تعصب گذشته و باید قدرت واقعی رو نگاه کرد. مگه اینکه اس ال آی کنید که باز هم هزینه اش به مراتب بیشتر از ای تی آی میشه.

Dante S
2012/08/04, 00:08
من یه جایی خونده بودم که کارت های سری جیفورس که محصول شرکت انویدا هست برای بازی بهتر جوا میده؟

Hessam
2012/08/04, 00:11
من یه جایی خونده بودم که کارت های سری جیفورس که محصول شرکت انویدا هست برای بازی بهتر جوا میده؟

هر دو در یک سطح هستن. ولی شما اگه بخوای نسبت کارایی به قیمت رو حساب کنی، ای تی آی سر تره. با اینکه گفتم خودم عاشق انویدیا هستم!
ولی خب چه میشه کرد! قدرت برام یه کم بیشتر از تعصب اهمیت داره.
اگر همین رو تایید می کنید، سیستم خوبی براتون سراغ دارم که می تونم پیشنهاد بدم. اگه بیشتر برای گیم میخواید، سوکت 1155 رو پیشنهاد می کنم و اگه موافق بودید، بر پایه ی این چیپست معرفی کنم؟

Dante S
2012/08/04, 00:14
به نظرت کامپیوتری رو که می خوام سفارش بدم خودم اسمبل کنم یا به فروشنده بگم خودش اسمبل کنه؟ می خواستم بدونم اسمبل کردنش کار راحتیه یا نه؟ چون من تا به حال هیچ سیستمیو اسمبل نکردم یه سوال دیگه تو جعبه مادربورد و پاور دی وی دی آموزشی یا دفتر چه راهنما هست؟

Hessam
2012/08/04, 00:18
به نظرت کامپیوتری رو که می خوام سفارش بدم خودم اسمبل کنم یا به فروشنده بگم خودش اسمبل کنه؟ می خواستم بدونم اسمبل کردنش کار راحتیه یا نه؟ چون من تا به حال هیچ سیستمیو اسمبل نکردم یه سوال دیگه تو جعبه مادربورد و پاور دی وی دی آموزشی یا دفتر چه راهنما هست؟

نه. بهتره فروشنده اسمبل کنه! در اینصورت، گارانتی هم می کنه کل کیس رو به مدت یکسال. دفترچه راهنما هست. ولی خیلی خوب توضیح داده نشده و نمیشه از روی اونها اسمبل کرد.

Dante S
2012/08/04, 00:19
هر دو در یک سطح هستن. ولی شما اگه بخوای نسبت کارایی به قیمت رو حساب کنی، ای تی آی سر تره. با اینکه گفتم خودم عاشق انویدیا هستم!
ولی خب چه میشه کرد! قدرت برام یه کم بیشتر از تعصب اهمیت داره.
اگر همین رو تایید می کنید، سیستم خوبی براتون سراغ دارم که می تونم پیشنهاد بدم. اگه بیشتر برای گیم میخواید، سوکت 1155 رو پیشنهاد می کنم و اگه موافق بودید، بر پایه ی این چیپست معرفی کنم؟
بله همون سوکت 1155 ببند خودمم همین مد نظرم بود

Hessam
2012/08/04, 00:21
بله همون سوکت 1155 ببند خودمم همین مد نظرم بود

با گرافیک ای تی آی...؟

Dante S
2012/08/04, 00:22
نه. بهتره فروشنده اسمبل کنه! در اینصورت، گارانتی هم می کنه کل کیس رو به مدت یکسال. دفترچه راهنما هست. ولی خیلی خوب توضیح داده نشده و نمیشه از روی اونها اسمبل کرد.
یعنی من دیگه نمی تونم در کیس رو باز کنم؟ بعد اون وقت فقط کیس گارنتی میشه؟ و اگه در کیس رو باز کنم گارنتی باطل میشه؟ یا گارنتی قطاعاطی مانند cpu یا مادربورد هست؟

Dante S
2012/08/04, 00:23
با گرافیک ای تی آی...؟
نه با انویدا ببند............

Hessam
2012/08/04, 00:25
یعنی من دیگه نمی تونم در کیس رو باز کنم؟ بعد اون وقت فقط کیس گارنتی میشه؟ و اگه در کیس رو باز کنم گارنتی باطل میشه؟ یا گارنتی قطاعاطی مانند cpu یا مادربورد هست؟

سی پی یو که گارانتی نداره. بقیه ی قطعات بله. (در صورتی که فروشنده اسمبل کرده باشه و به هر نحوی در کیس رو باز کنید، کیس از حالت گارانتی خارج میشه و برای فروشنده قابل قبول نیست)
یه سوال دیگه: چه زمانی این سیستم رو میخواید اسمبل کنید؟

Dante S
2012/08/04, 00:30
اگه نظرت رو هم در مورد این مادربورد بدی maximus v extreme ممنون میشم به نظرت مادربورد خوبیه برای گیم؟ آخه من یه جای خونده بودم که کارایی کارت گرافیکو 1.25 برابر افزایش می ده می خواستم بدونم واقعیت داره؟ البته من چیزی از اورکلاک نمی دونم ولی دوست دارم تو این زمینه کار کنم ولی سیستمه خوبی در دسترس ندارم به نظرت اگه این مادربورد تو ایران موجود باشه بگیرم یا نه؟ و قیمتش حدود چقدر در میاد؟

Hessam
2012/08/04, 00:31
اینم از سیستم پیشنهادیم خدمت شما:
این مین برد (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو اکیداً به شما پیشنهاد می کنم. قیمتش زیر 800 تومن هست و یکی از جدیدترین و قدرتمندترین مین بردهای گیگابایت هست. دو هفته ی دیگه وارد بازار ایران و تهران میشه!
این ایسوس رو که گفتید، می خوره با اولترا دوریبل نسخه ی 5 ام!!!:D

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Dante S
2012/08/04, 00:35
سی پی یو که گارانتی نداره. بقیه ی قطعات بله. (در صورتی که فروشنده اسمبل کرده باشه و به هر نحوی در کیس رو باز کنید، کیس از حالت گارانتی خارج میشه و برای فروشنده قابل قبول نیست)
یه سوال دیگه: چه زمانی این سیستم رو میخواید اسمبل کنید؟
یعینی حتی اگه در کیس رو هم باز کنم بازم قطعات گارنتی داره واگه خراب بشه فروشنده تحویل می گیره؟
فعلا که دارم تحقیق می کنم فعلا تصمیم نگرفتم کی خرید کنم به نظرت چه موقعی قیمت قطعات پایین میاد تا بخرم؟
من تو یه روستا در جنوب کشور زندگی می کنم و قصد دارم از تهران بخرم جایی رو سراغ دارید که بتونم از اونجا خرید کنم ؟ تلفن یا آدرس سایتش رو می تونی بهم بگی؟

Hessam
2012/08/04, 00:38
یعینی حتی اگه در کیس رو هم باز کنم بازم قطعات گارنتی داره واگه خراب بشه فروشنده تحویل می گیره؟
فعلا که دارم تحقیق می کنم فعلا تصمیم نگرفتم کی خرید کنم به نظرت چه موقعی قیمت قطعات پایین میاد تا بخرم؟
من تو یه روستا در جنوب کشور زندگی می کنم و قصد دارم از تهران بخرم جایی رو سراغ دارید که بتونم از اونجا خرید کنم ؟ تلفن یا آدرس سایتش رو می تونی بهم بگی؟

آره. قطعات مشکلی نیست. ولی ترجیحاً بدید فروشنده تا به دردسر نیفتید.
شما اواسط شهریور این سیستم رو بگیری، خوبه.
در مورد سوال آخرتون اطلاعی ندارم. آز آقا فرجام (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بپرسید. شاید تونست در این خصوص شما رو راهنمایی کنه.

Dante S
2012/08/04, 00:42
اینم از سیستم پیشنهادیم خدمت شما:
این مین برد (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو اکیداً به شما پیشنهاد می کنم. قیمتش زیر 800 تومن هست و یکی از جدیدترین و قدرتمندترین مین بردهای گیگابایت هست. دو هفته ی دیگه وارد بازار ایران و تهران میشه!
این ایسوس رو که گفتید، می خوره با اولترا دوریبل نسخه ی 5 ام!!!:D

اونی که با قرمز مشخص کردم متوچه نشدم چی گفتی؟
به نظرت کیس کولر مستر هاف ایکس بگیرم بهتر نیست ؟
اون مادربوردی که نوشنی two way-sli هست؟
فکر کنم 8 گیگ رم برای بازی کافی باشه نظر شما چیه؟
ببشخید یه سوال دیگه داشتم SSD به چه دردی می خوره چرا اینقدر قیمتش زیاد هست؟

Hessam
2012/08/04, 00:49
ببشخید یه سوال دیگه داشتم SSD به چه دردی می خوره چرا اینقدر قیمتش زیاد هست؟

دوستان پاسخ سوالاتون رو میدن احتمالاً.
اگر ندادن، فردا صبح میام خدمتون و به همه ی سوالاتتون پاسخ و توضیح میدم.
دیر وقته. میخوام بخوابم. شب بخیر... شرمنده البته.o:-) اگر ندادن، صبح یا حداکثر تا ظهر فردا صبر کنید، میام پاسخ میدم....

Dante S
2012/08/04, 00:54
دوستان پاسخ سوالاتون رو میدن احتمالاً.
اگر ندادن، فردا صبح میام خدمتون و به همه ی سوالاتتون پاسخ و توضیح میدم.
دیر وقته. میخوام بخوابم. شب بخیر... شرمنده البته.o:-) اگر ندادن، صبح یا حداکثر تا ظهر فردا صبر کنید، میام پاسخ میدم....

دشمنت شرمنده :)>-
ممنون از اینکه تک تک سوالای قبلیمو دادی برو بخواب معلومه که خیلی خسته ای:-j

Hessam
2012/08/04, 00:56
دشمنت شرمنده :)>-
ممنون از اینکه تک تک سوالای قبلیمو دادی برو بخواب معلومه که خیلی خسته ای:-j

آره به خدا پدرمون در اومد!:d
عشق به کامپیوتر از هر عشقی بالاتره و آدمو دیوانه می کنه آخر!:d
خواهش می کنـــــــم. ما رو سر سفره ی افطار از دعای خیر، محروم نکنید، برای ما از هر چیزی ارزشش والاتره.:d
شب خوش.

rajah
2012/08/04, 01:04
سلام به همه بر و بچه های سایت سخت افزار من تازه عضو سایت شدم می خواستم تو خرید سیستم بهم کمک کنید برای گیم و کارهای گرافیکی می خوام البته بیشتر برای گیم می خوام تا کار های گرافیکی پس فکر کنم کارت انویدا باشه بهتره اگه میشه چند پیشنهاد بدید با بودجه 3.5 میلیون تومن.

یه سوال دیگه می خواستم بدونم مادربورد asus_maximus v extrime وارد ایران شده و اگه وارد شده قیمتش چند هستش؟

با بودجه ای که داری می تونی کارت gtx670 2gig با قیمت 899 هزار از فروشگاه لیون کامپیوتر بخری از برند gainward
تو این رنج قیمت هیچ کدوم از کارت های ati نمی تونن با ای کارت رقابت داشته باشن

Dante S
2012/08/04, 01:39
آره به خدا پدرمون در اومد!:d
عشق به کامپیوتر از هر عشقی بالاتره و آدمو دیوانه می کنه آخر!:d
خواهش می کنـــــــم. ما رو سر سفره ی افطار از دعای خیر، محروم نکنید، برای ما از هر چیزی ارزشش والاتره.:d
شب خوش.
دهنتو باید طلا بگیرن واقعا عشق به کامپیوتر آدمو دیونه می کنه:d
بروی چشم شمارو هم حتما دعا می کنیم:d
شب شما هم خوش دوست عزیز

Amir99
2012/08/04, 02:33
به جز GTX 670 به گزینه ای دیگر فکر نکنید! این کارت به راحتی AMD 7970 را به خاک و خون میکشد!

اگر بتوانید ASUS 670 TOP را گیر بیاورید بهترین معامله عمرتان را کرده اید! نمونه تست 3D Mark از این کارت فوق العاده که بچه های فروم زحمت بررسی آن را کشیده بودند:11791

Hessam
2012/08/04, 10:44
ببشخید یه سوال دیگه داشتم ssd به چه دردی می خوره چرا اینقدر قیمتش زیاد هست؟

راستی یه چیزی یادم رفت بگم؛ شما تمامی اینا رو اگه در گوگل سرچ کنی، برات میاره و توضیح داده شده به صورت اصولی و علمی.
در مورد کیس هم بله. می تونی شما کولر مستر هاف ایکس بگیری که عالیه.
با توجه به اینکه در کارت های انویدیا کمتر ما شاهده نسبت کارایی به قیمت هستیم، پیشنهاد من کارت اس ال آی هست برای شما تا در اینصورت با کارت های ای تی آی برابری کنه از لحاظ نسبت کارایی به قیمت.
در مورد اس ال آی باید بگم، بله این ویژگی رو داره. قابلیت های انعطاف پذیر گرافیکی برای CrossFireX و SLI در این مادربرد پشتیبانی شده تا حداکثر کارایی گرافیکی برای گیمرهای حرفه ای که خواستار بالاترین نرخ فریم بدون افت وضوح تصویر هستن، به ارمغان بیاد.
رم 8 گیگ، بله خوبه. ولی خب ما یه کم آینده نگر تر سیستم رو اسمبل کردیم!:d مشکلی برای رم 8 برای شما وجود نداره. (دو تا 1600 4 گیگ)
ببین اس اس دی به زبان خیلی ساده بخوام بگم، یه نوع هاردهایی هست مثل همین هاردهای معمولی. ولی سرعت بسیار بالاتری در انتقال اطلاعات داره. مثلاً اگه شما یه پوشه حاوی اطلاعات 20 گیگی رو توی مثلاً 7 دقیقه کپی می کنی. ولی توی هاردهای اس اس دی بخوای همین اطلاعات رو کپی کنی، تنها 7 ثانیه زمان می بره تا 20 گیگ اطلاعات کپی بشه!!!!
برای همین قیمت بسیار بالایی داره و برای شما فکر نمی کنم ضروری باشه. چون به قیمتش اصلاً نمی ارزه. فقط در واقع زمان رو کاهش میده!
ضمناً این کارت گرافیکی که امیرجان فرمودن یه چیزی حدود یک میلیون و 200 هزار تومن برای شما هزینه داره!!! بسیار هزینه ی بالاییه و برای شما فکر نکنم مناسب باشه، چنین هزینه ای! یه کم آدم منطقی فکر کنه و به دور از احساسات، سیستم خیلی خوبی میشه بست. شما همین هزینه رو می تونی روی سایر قطعات تقسیم کنی تا علاوه بر کیفیت، شاهد قدرت هم باشه و این هزینه رو روی یک قطعه هم متمرکز نکرده باشی.
این هم لیست نهایی (برای سیستم گیمینگ و کارهای گرافیکی)، فکر می کنید نیازی به تغییر باشه؟!

Dante S
2012/08/04, 11:41
راستی یه چیزی یادم رفت بگم؛ شما تمامی اینا رو اگه در گوگل سرچ کنی، برات میاره و توضیح داده شده به صورت اصولی و علمی.
در مورد کیس هم بله. می تونی شما کولر مستر هاف ایکس بگیری که عالیه.
با توجه به اینکه در کارت های انویدیا کمتر ما شاهده نسبت کارایی به قیمت هستیم، پیشنهاد من کارت اس ال آی هست برای شما تا در اینصورت با کارت های ای تی آی برابری کنه از لحاظ نسبت کارایی به قیمت.
در مورد اس ال آی باید بگم، بله این ویژگی رو داره. قابلیت های انعطاف پذیر گرافیکی برای CrossFireX و SLI در این مادربرد پشتیبانی شده تا حداکثر کارایی گرافیکی برای گیمرهای حرفه ای که خواستار بالاترین نرخ فریم بدون افت وضوح تصویر هستن، به ارمغان بیاد.
رم 8 گیگ، بله خوبه. ولی خب ما یه کم آینده نگر تر سیستم رو اسمبل کردیم!:d مشکلی برای رم 8 برای شما وجود نداره. (دو تا 1600 4 گیگ)
ببین اس اس دی به زبان خیلی ساده بخوام بگم، یه نوع هاردهایی هست مثل همین هاردهای معمولی. ولی سرعت بسیار بالاتری در انتقال اطلاعات داره. مثلاً اگه شما یه پوشه حاوی اطلاعات 20 گیگی رو توی مثلاً 7 دقیقه کپی می کنی. ولی توی هاردهای اس اس دی بخوای همین اطلاعات رو کپی کنی، تنها 7 ثانیه زمان می بره تا 20 گیگ اطلاعات کپی بشه!!!!
برای همین قیمت بسیار بالایی داره و برای شما فکر نمی کنم ضروری باشه. چون به قیمتش اصلاً نمی ارزه. فقط در واقع زمان رو کاهش میده!
ضمناً این کارت گرافیکی که امیرجان فرمودن یه چیزی حدود یک میلیون و 200 هزار تومن برای شما هزینه داره!!! بسیار هزینه ی بالاییه و برای شما فکر نکنم مناسب باشه، چنین هزینه ای! یه کم آدم منطقی فکر کنه و به دور از احساسات، سیستم خیلی خوبی میشه بست. شما همین هزینه رو می تونی روی سایر قطعات تقسیم کنی تا علاوه بر کیفیت، شاهد قدرت هم باشه و این هزینه رو روی یک قطعه هم متمرکز نکرده باشی.
این هم لیست نهایی (برای سیستم گیمینگ و کارهای گرافیکی)، فکر می کنید نیازی به تغییر باشه؟!

یه چیزی رو یادم رفت بگم مانیتور هم می خوام آخه مانیتور ندارم
به هارد هم احتیاج ندارم یک عدد یک ترابایت دارم

Hessam
2012/08/04, 11:51
یه چیزی رو یادم رفت بگم مانیتور هم می خوام آخه مانیتور ندارم
به هارد هم احتیاج ندارم یک عدد یک ترابایت دارم

خب پس این هارد رو در نظر نگیرید و به جاش یه مانیتور بخرید.

Dante S
2012/08/04, 11:56
قیمت asus v extreme نمی دونی آخه خیلی دلم توش رفته به نظرت اکستریم از اون مادربوردی که بالا نوشتی بهتره اگه وارد ایران نشده می دونی کی وارد ایران می شه

دی وی دی رایتر رو هم اگه بگی چی بگیرم خیلی ازت ممنون می شم به نظرت با 200 تومن میشه مانیتور خوبی گرفت من خودم مانیتور asus ml239h مد نظرم بود

Hessam
2012/08/04, 12:05
قیمت asus v extreme نمی دونی آخه خیلی دلم توش رفته به نظرت اکستریم از اون مادربوردی که بالا نوشتی بهتره اگه وارد ایران نشده می دونی کی وارد ایران می شه

نه. از اون فکر نمی کنم بهتر باشه! یعنی گیگابایت بهتره! قیمتش هم زیر 800 تومنه.
شما یه نگاه به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) با تمام جزییات بندازه. کلش رو نگاه کن.
در مورد رایتر و مانیتور با دوستان شما مشورت کنی، بهتره. اطلاعات زیادی در این مورد ندارم.

عکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Dante S
2012/08/04, 12:16
1
نه. از اون فکر نمی کنم بهتر باشه! یعنی گیگابایت بهتره! قیمتش هم زیر 800 تومنه.
شما یه نگاه به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) با تمام جزییات بندازه. کلش رو نگاه کن.
در مورد رایتر و مانیتور با دوستان شما مشورت کنی، بهتره. اطلاعات زیادی در این مورد ندارم.

عکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
نمی دونم چرا ولی دلم تو asus v extreme رفته خدایا مارا به راه راست هدایت کنo:-)
حالا قیمتتش رو نمی دونی یا کی وارد بازار ایران می شه از یه سایتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که دیدم قیمتش رو زده بود 410X_X دلار به نظرت اگه تو ایران بیاد قیمتش چه قدر میشه؟ البته با گارانتی 410دلار میشه ~o)
این دوستانی که شما می گی کیا هستن می شه بهشون بگی بیان تو این تاپیک و مارو راهنمایی کنند.:)>-

به نظرت این سیستمی که بالا بستی نیازی به سی پی یو کولر داره اگه داره چه سی پی یو کولری بگیرم

Hessam
2012/08/04, 12:22
1
نمی دونم چرا ولی دلم تو asus v extreme رفته خدایا مارا به راه راست هدایت کنo:-)
حالا قیمتتش رو نمی دونی یا کی وارد بازار ایران می شه از یه سایتی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که دیدم قیمتش رو زده بود 410X_X دلار به نظرت اگه تو ایران بیاد قیمتش چه قدر میشه؟ البته با گارانتی 410دلار میشه ~o)
این دوستانی که شما می گی کیا هستن می شه بهشون بگی بیان تو این تاپیک و مارو راهنمایی کنند.:)>-

یه چیزی حدود 800 هزار تومن میشه!!
جالبه شما بدونی که اینی که من معرفی کردم هم هنوز وارد ایران نشده. ولی تا حداکثر دو هفته ی دیگه توی بازار موجوده! بیش از 800 هزار تومن مین برد خریدن، هزینه ی اضافیه و شما پولت رو ریختی دور!
تازه اورکلاک هم که نمی کنی! یه حساب سر انگشتی شما داشته باشه، می بینی که همینی که من هم معرفی کردم (700 تومن) هم برای شما زیاده و از حالت استانداردش با توجه به نیاز شما خارج شده!
احساساتی برخورد کردن در این مورد اشتباهه. با توجه به اینکه شما حرفه ای نیستی، یه مین برد 500-600 تومنی برای شما باید کافی باشه و زیاد هم هست.
یکی از دوستانم می گفت: "ایسوس فقط بلده کپی بزنه از رو گیگابایت دقیقاً وایمیسه ببینه گیگا چیکار می کنه، یه ماه بعد کپی می زنه از تکنولوژی های گیگا می ده بیرون!! البته هنوز نتونسته دو تا تکنولوژی آخر گیگا رو کپی بزنه بده بیرون! کافیه به مدت دو ماه بری سایت هر دو برند و محصولات و تکنولوژی های جدیدشون رو چک کنی!!"
من به آقا سعید گفتم، اگه وقت کردن، بیاد راهنمایی کنه.

Dante S
2012/08/04, 12:26
یه چیزی حدود 800 هزار تومن میشه!!
جالبه شما بدونی که اینی که من معرفی کردم هم هنوز وارد ایران نشده. ولی تا حداکثر دو هفته ی دیگه توی بازار موجوده! بیش از 800 هزار تومن مین برد خریدن، هزینه ی اضافیه و شما پولت رو ریختی دور!
تازه اورکلاک هم که نمی کنی! یه حساب سر انگشتی شما داشته باشه، می بینی که همینی که من هم معرفی کردم هم برای شما زیاده و از حالت استانداردش با توجه به نیاز شما خارج شده!
احساساتی برخورد کردن در این مورد اشتباهه.
من به آقا سعید گفتم، اگه وقت کردن، بیاد راهنمایی کنه.
ما هم آخه دل داریم دیگهo:-)می خوایم یاد بگیرم چطور اورکلاک انجام بدیم
به نظرت این سیستمی که بالا بستی نیازی به سی پی یو کولر داره اگه داره چه سی پی یو کولری بگیرم

Hessam
2012/08/04, 12:32
ما هم آخه دل داریم دیگهo:-)می خوایم یاد بگیرم چطور اورکلاک انجام بدیم

آره. اونم حسام جان می تونه راهنمایی کنه شما رو. میگم بیاد راهنمایی کنه.
پست قبلیم رو یکبار دیگه شما نگاه کن و بخون. تغییر دادم.

Castiel
2012/08/04, 12:42
سی پی یو کولر برای شما موارد زیر مناسب است:

زالمن cnps12x با قیمت حدود 190 هزار تومان
نوکچوآ d14 با قیمت 174 هزار تومان
ترمال رایت سیلور ارو با قیمت 160 هزار تومان
ترمال رایت آرکون با قیمت 136 هزار تومان

farjam1990
2012/08/04, 12:44
یک سوال برام پیش اومده راجع به این عبارت: ""ایسوس فقط بلده کپی بزنه از رو گیگابایت دقیقاً وایمیسه ببینه گیگا چیکار می کنه، یه ماه بعد کپی می زنه از تکنولوژی های گیگا می ده بیرون!! البته هنوز نتونسته دو تا تکنولوژی آخر گیگا رو کپی بزنه بده بیرون! کافیه به مدت دو ماه بری سایت هر دو برند و محصولات و تکنولوژی های جدیدشون رو چک کنی!!""

خب اگه اینطوره چرا همه رکوردهای دنیا! هم در کارایی و هم در فرکانس توسط ایسوس زده میشه؟ مگه نه اینکه همیشه کارایی کپی کمتر از اصله؟

یک مقدار با مطالعه و اطلاعات بیشتر نظر بدید و فقط به حرف توجه نکنید دوست عزیز

"کافیه به مدت دو ماه بری سایت هر دو برند و محصولات و تکنولوژی های جدیدشون رو چک کنی!!""

و این جمله تون رو باید براتون توضیح بدم که بیشتر تکنولوژی های جدید که میگید گیگابایت میاره و ایسوس کپی میزنه! در واقع اصلا به خود گیگا ربطی نداره! به عنوان مثال قابلیت ها و تکنولوزی ها معمولا مربوط به خود اینتل هستند که در اختیار گیگابایت و ایسوس و همه شرکت ها قرار میده برای همین بیشترشون شبیه به هم هستند!

Hessam
2012/08/04, 12:47
یک سوال برام پیش اومده راجع به این عبارت: ""ایسوس فقط بلده کپی بزنه از رو گیگابایت دقیقاً وایمیسه ببینه گیگا چیکار می کنه، یه ماه بعد کپی می زنه از تکنولوژی های گیگا می ده بیرون!! البته هنوز نتونسته دو تا تکنولوژی آخر گیگا رو کپی بزنه بده بیرون! کافیه به مدت دو ماه بری سایت هر دو برند و محصولات و تکنولوژی های جدیدشون رو چک کنی!!""

خب اگه اینطوره چرا همه رکوردهای دنیا! هم در کارایی و هم در فرکانس توسط ایسوس زده میشه؟ مگه نه اینکه همیشه کارایی کپی کمتر از اصله؟

یک مقدار با مطالعه و اطلاعات بیشتر نظر بدید و فقط به حرف توجه نکنید دوست عزیز

"کافیه به مدت دو ماه بری سایت هر دو برند و محصولات و تکنولوژی های جدیدشون رو چک کنی!!""

و این جمله تون رو باید براتون توضیح بدم که بیشتر تکنولوژی های جدید که میگید گیگابایت میاره و ایسوس کپی میزنه! در واقع اصلا به خود گیگا ربطی نداره! به عنوان مثال قابلیت ها و تکنولوزی ها معمولا مربوط به خود اینتل هستند که در اختیار گیگابایت و ایسوس و همه شرکت ها قرار میده برای همین بیشترشون شبیه به هم هستند!

البته آقا فرجام، من چنین نظری ندارم. یکی از دوستان می گفت. با هم صحبت می کردیم، نظر ایشون این بود.
ما که متعصب و طرفدار برند خاصی نیستیم. از نظر من، همشون خوبن.:d نمیشه گفت بد باشه.

farjam1990
2012/08/04, 12:51
میدونم نظر دوستتون بوده اما بیان کردن نظرات غلط دیگران بیشتر به جا افتادنش کمک میکنه بین عوام
هر پیشنهاد یا راهنمایی باید به دور از تعصب باشه. مگرنه به جای راهنمایی میشه تحمیل سلیقه شخصی
من خودم طرفدار گیگابایت هستم اما واقعا نمیتونم از کنار کارایی بالاتر ایسوس بگذرم ولی با این حال از هر دو برند مادربورد دارم

خدمت دوستمون هم عرض کنم که حالا حالاها منتظر ورود Maximus V gene & formula & extreme نباشند. همینیو که خریدم کلاهمو باید بندازم بالا که یکی برام تونست بیاره.
ظاهرا در آینده با گارانتی های به ظاهر معتبر قراره ارائه بشند و با قیمتهای فضایی

Dante S
2012/08/04, 12:55
سی پی یو کولر برای شما موارد زیر مناسب است:

زالمن cnps12x با قیمت حدود 190 هزار تومان
نوکچوآ d14 با قیمت 174 هزار تومان
ترمال رایت سیلور ارو با قیمت 160 هزار تومان
ترمال رایت آرکون با قیمت 136 هزار تومان
ممنون از شما که در تاپیک شرکت کردید(*)
یه سی پی یو کولر بین 100تا130 می خوام و فکر کنم برام کافی باشه~o)
ببخشید می تونم نظرتون رو در مورد این سی پی یو کولر tower_120_extrem بدونمo:-)

Dante S
2012/08/04, 12:58
میدونم نظر دوستتون بوده اما بیان کردن نظرات غلط دیگران بیشتر به جا افتادنش کمک میکنه بین عوام
هر پیشنهاد یا راهنمایی باید به دور از تعصب باشه. مگرنه به جای راهنمایی میشه تحمیل سلیقه شخصی
من خودم طرفدار گیگابایت هستم اما واقعا نمیتونم از کنار کارایی بالاتر ایسوس بگذرم ولی با این حال از هر دو برند مادربورد دارم

خدمت دوستمون هم عرض کنم که حالا حالاها منتظر ورود Maximus V gene & formula & extreme نباشند. همینیو که خریدم کلاهمو باید بندازم بالا که یکی برام تونست بیاره.
سلام آقا فرجام (*)
یعنی تا یک ماه دیگه هم وارد بازار ایران نمی شهX_X
شما اکستریمو چقدر خریدید؟o:-) یعنی از قیمتی که حسام(800) گفتن هم بالا ترهX_X

Hessam
2012/08/04, 13:00

خدمت دوستمون هم عرض کنم که حالا حالاها منتظر ورود maximus v gene & formula & extreme نباشند. همینیو که خریدم کلاهمو باید بندازم بالا که یکی برام تونست بیاره.

بـــــــــــله. آفرین. کاملاً حرف شما درسته. مخصوصاً برای کسی که بخواد راهنمایی کنه و حق تحمیل نظر خودش رو به دیگران نداره و باید کاملاً بی طرف باشه.
در مورد اون مین ایسوس هم اون مین گیگا ga-z77x-up5 th جایگزین این مورد بشه خوبه؟

farjam1990
2012/08/04, 13:01
سلام دوست عزیز
خیر بنده V gene خریدم. که بدون گارانتی 550 تومن! و مسلما" با گارانتی های معتبر به 630 تومن هم خواهد رسید.
چه برسه به فورمولا و اکستریم

Dante S
2012/08/04, 13:05
سلام دوست عزیز
خیر بنده V gene خریدم. که بدون گارانتی 550 تومن! و مسلما" با گارانتی های معتبر به 630 تومن هم خواهد رسید.
چه برسه به فورمولا و اکستریم

از V gene راضی هستین؟~o) کی خریدینش؟~o)

farjam1990
2012/08/04, 13:09
بـــــــــــله. آفرین. کاملاً حرف شما درسته. مخصوصاً برای کسی که بخواد راهنمایی کنه و حق تحمیل نظر خودش رو به دیگران نداره و باید کاملاً بی طرف باشه.
در مورد اون مین ایسوس هم اون مین گیگا ga-z77x-up5 th جایگزین این مورد بشه خوبه؟

مادربورد خوبیه. چک کردم تا 2900 هم روی ایر رم رو ساپورت میکنه بصورت سینگل چنل. پس نتیجه: تا 2666 راحت دوال چنل ساپورت میکنه
یک عدد 3570 رو هم تا 6.8 تونسته اورکنه
که نشون میده برد خوبیه
قیمتش به دلار 254 دلاره اما نمیدونم آواژنگ چه بلایی میخواد سر قیمتش بیاره!

Dante S
حدود 1 ماه و نیم
آره راضی ام. 3770 ام رو تا 6.5 گیگاهرتز اور میکنه رکورد رم 3086 مگاهرتز هم باش زدم تا اینجای کار و خیلی رکوردهای دیگه

Castiel
2012/08/04, 13:14
ممنون از شما که در تاپیک شرکت کردید(*)
یه سی پی یو کولر بین 100تا130 می خوام و فکر کنم برام کافی باشه~o)
ببخشید می تونم نظرتون رو در مورد این سی پی یو کولر tower_120_extrem بدونمo:-)

ترما رایت آرکون (136000) و ترمال رایت ماچو (83000)
واترکولر انتک 620 هم قیمتش حدود 130 هزار تومان هست

Dante S
2012/08/04, 13:17
مادربورد خوبیه. چک کردم تا 2900 هم روی ایر رم رو ساپورت میکنه بصورت سینگل چنل. پس نتیجه: تا 2666 راحت دوال چنل ساپورت میکنه
یک عدد 3570 رو هم تا 6.8 تونسته اورکنه
که نشون میده برد خوبیه
قیمتش به دلار 254 دلاره اما نمیدونم آواژنگ چه بلایی میخواد سر قیمتش بیاره!

Dante S
حدود 1 ماه و نیم
آره راضی ام. 3770 ام رو تا 6.5 گیگاهرتز اور میکنه رکورد رم 3086 مگاهرتز هم باش زدم تا اینجای کار و خیلی رکوردهای دیگه
با این توضیحاتی که دادی معلومه که خیلی مادر بورد خوبیه~o) کفم برید:-j

تا اونجایی که من تو توضیحاتش خوندم نوشته بود تا رم 2800 bus رو ساپورت می کنه(*)

الآن که قیمتش خیلی پایین اومده 195 دلاره (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Dante S
2012/08/04, 13:20
ترما رایت آرکون (136000) و ترمال رایت ماچو (83000)
واترکولر انتک 620 هم قیمتش حدود 130 هزار تومان هست
نظرت رو در مرود این Tuniq Tower 120 Extreme CPU Coole (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نگفتی ؟

Castiel
2012/08/04, 13:22
نظرت رو در مرود این Tuniq Tower 120 Extreme CPU Coole (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نگفتی ؟

در مقابل اون کولرهایی که اشاره کردم، حرفی برای گفتن نداره.

Dante S
2012/08/04, 13:30
در مقابل اون کولرهایی که اشاره کردم، حرفی برای گفتن نداره.
ممنون از راهنماییت می شه یه مانیتور و هماینطور یه دی وی دی رایتر خوب معرفی کنید .
قیمت مانیتور از 450 به پایین باشه خلاصه هر چی می دونی خوبه به هر حال از 450 بالاتر نباشه

Castiel
2012/08/04, 13:42
ممنون از راهنماییت می شه یه مانیتور و هماینطور یه دی وی دی رایتر خوب معرفی کنید .
قیمت مانیتور از 450 به پایین باشه خلاصه هر چی می دونی خوبه به هر حال از 450 بالاتر نباشه

مانیتور هم میتونید اسوس vs239h با پنل ips بخرید که حدود 380 هزار تومان به فروش میرسه
دی وی دی رایتر هم من نظرم روی پایونیر هست چون خودم از این برند استفاده می کنم و راضی هستم

Dante S
2012/08/04, 13:57
مانیتور هم میتونید اسوس vs239h با پنل ips بخرید که حدود 380 هزار تومان به فروش میرسه
دی وی دی رایتر هم من نظرم روی پایونیر هست چون خودم از این برند استفاده می کنم و راضی هستم
شما مطمئنی قیمتش 380 آخه سایت رایان سبا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) زده بود 425

Hessam
2012/08/04, 14:00
شما مطمئنی قیمتش 380 آخه سایت رایان سبا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) زده بود 425

رایان صبا کلی سود می کشه روی جنسش و از همه جا گرون تر میده!!

Dante S
2012/08/04, 14:03
رایان صبا کلی سود می کشه روی جنسش و از همه جا گرون تر میده!!
پس می شه سیستمی که چند صفحه قبل بستی قیمت تک تک قطاعاتش رو بدی ؟

Hessam
2012/08/04, 14:05
پس می شه سیستمی که چند صفحه قبل بستی قیمت تک تک قطاعاتش رو بدی ؟

از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) پیدا میشه.
در صفحه های بعد همه نوشته شده.
مین رو هم شما 700 در نظر بگیر فعلاً.

farjam1990
2012/08/04, 14:09
با این توضیحاتی که دادی معلومه که خیلی مادر بورد خوبیه~o) کفم برید:-j

تا اونجایی که من تو توضیحاتش خوندم نوشته بود تا رم 2800 bus رو ساپورت می کنه(*)

الآن که قیمتش خیلی پایین اومده 195 دلاره (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اون موقع که من 550 پول دادم 200 دلار بود :دی پس زیاد تفاوتی نکرده :دی
اما اکثر مادر بوردها در کارهای معمولی مثل بازی و این حرفا تف
توضیحات روی جعبه و سایت رو زیاد اهمیت ندید :دی البته برای ماکسیموس احتمالا" ذکر شده 2800+
من گیگابایت داشتم z77 ud5h روش نوشته بود 2800+ اما رمهای منو بالای 2666 نمیتونست بشناسه :دی

Dante S
2012/08/04, 14:31
از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) پیدا میشه.
در صفحه های بعد همه نوشته شده.
مین رو هم شما 700 در نظر بگیر فعلاً.
قیمت کیس (هاف ایکس) و پاور(green - gp1000b-gold-oc) نبود

Hessam
2012/08/04, 14:33
قیمت کیس (هاف ایکس) و پاور(green - gp1000b-gold-oc) نبود

کیس رو از حسام جان قیمت بگیر. پاور هم حداکثر 300 هست.
ضمناً از اون کارت گرافیک دو تا شما حساب کن. چون قرار بر این شد که sli کنید. درسته؟ موافقت کردید؟

Hessam
2012/08/04, 14:42
الان قیمت گرفتم، فکر کنم 350 هزار تومن اون کیس!!!!! حالا باز پیگیری می کنم اگه بخواید؟
ولی حدود قیمتش همینقدره: بین 250 تا 350

Dante S
2012/08/04, 14:43
کیس رو از حسام جان قیمت بگیر. پاور هم حداکثر 300 هست.
ضمناً از اون کارت گرافیک دو تا شما حساب کن. چون قرار بر این شد که sli کنید. درسته؟ موافقت کردید؟

حسام کیه؟ مگه شما حسام نیستید:-j
فعلا که مانیتورو مشخص نکردم ولی به احتمال زیاد sli نمی کنم
پاور رو بهتر نیست GP1238b بگیرم ارزون تر از اونیه که بالا نوشتی وقدرت بیشتری داره؟~o)

Dante S
2012/08/04, 14:45
رایان سبا این سی پی یو رو Intel Core i7 - 3.9GHz - 3770K (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ارزون تر میده در حالی که اونجا نوشته بود 700 تومن رایان سبا 680 میده

Hessam
2012/08/04, 14:51
رایان سبا این سی پی یو رو intel core i7 - 3.9ghz - 3770k (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ارزون تر میده در حالی که اونجا نوشته بود 700 تومن رایان سبا 680 میده

3770 با 3770k فرق می کنه!!
من 3770 نوشتم اگه شما نگاه کنی!
در مورد پاور هم خیلی زیاده. از همین سری که گفتید، سری گیمینگ پاورهای گرین هست. 1035 رو حساب کنید.
پس اس ال آی نمی کنید، چکار می کنید؟ ای تی ای می گیرید؟ اگر نه که به صرفه نیست برای شما با توجه به حافظه ی 1 گیگ گرافیکی. هر چند پهنای باند و ... تاثیر بیشتری داره.
اگه ای تی ای بگیرید، برای شما با اس ال آی کردن، تفاوتی از لحاظ قدرتی آنچنان نداره! یعنی تا این حد 6770 قویه!
ضمناً‌ در مورد کیس هاف ایکس هم به هر سه صفحه ی اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یه نگاهی بندازید.

Dante S
2012/08/04, 14:57
3770 با 3770k فرق می کنه!!
من 3770 نوشتم اگه شما نگاه کنی!
در مورد پاور هم خیلی زیاده. از همین سری که گفتید، سری گیمینگ پاورهای گرین هست. 1035 رو حساب کنید.
پس اس ال آی نمی کنید، چکار می کنید؟ ای تی ای می گیرید؟ اگر نه که به صرفه نیست برای شما با توجه به حافظه ی 1 گیگ گرافیکی. هر چند پهنای باند و ... تاثیر بیشتری داره.
اگه ای تی ای بگیرید، برای شما با اس ال آی کردن، تفاوتی از لحاظ قدرتی آنچنان نداره! یعنی تا این حد 6770 قویه!
ضمناً‌ در مورد کیس هاف ایکس هم به هر سه صفحه ی اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یه نگاهی بندازید.
فعلا که تصمیم گرفتم یک کارت گرافیک بگیرم

Hessam
2012/08/04, 15:03
فعلا که تصمیم گرفتم یک کارت گرافیک بگیرم

اگر تک می گیرید، انویدیا خریدن با توجه به بودجه ی شما = ضرر کردن!! اگر 4 تومن می کردید بودجتون رو، کاملاً حق با شما بود و یه انویدیا حتی از سری 600 می شد گرفت و اون موقع قدرت محض انویدیا رو تجربه می کردید که خودم عاشقشم!
من بخاطر خودتون می گم که پشیمون نشید بعداً. وگرنه برای من که سودی نداره که شما چی می گیرید.
به هر حال از ما گفتن بود. به قول بزرگان؛ ما گفتیم؛ خواهی پند گیر، خواهی ضلال.:d
اگه نظرتون عوض شد، بگید که اون مورد 6770 رو بنویسم براتون. (البته اگه پیدا نکردید).

Dante S
2012/08/04, 15:10
اگر تک می گیرید، انویدیا خریدن با توجه به بودجه ی شما = ضرر کردن!! اگر 4 تومن می کردید بودجتون رو، کاملاً حق با شما بود و یه انویدیا حتی از سری 600 می شد گرفت و اون موقع قدرت محض انویدیا رو تجربه می کردید که خودم عاشقشم!
من بخاطر خودتون می گم که پشیمون نشید بعداً. وگرنه برای من که سودی نداره که شما چی می گیرید.
به هر حال از ما گفتن بود. به قول بزرگان؛ ما گفتیم؛ خواهی پند گیر، خواهی ضلال.:d
اگه نظرتون عوض شد، بگید که اون مورد 6770 رو بنویسم براتون. (البته اگه پیدا نکردید).

4تومن دیگه خیلی زیاده x_x
قیمت 6770 چند هست؟

Dante S
2012/08/04, 15:11
یه سوال دیگه دشتم به نظرتون در حال حاظر خنک ترین کیس چیه؟ یا بهترین سیستم کولینگ رو داره.

Hessam
2012/08/04, 15:13
4تومن دیگه خیلی زیاده
قیمت 6770 چند هست

خب دیگه! شما نمی تونید هم خر بخواید و هم خرما!:d
ببخشید! 7870 یا 7850 دو گیگ ایسوس.
اشتباه گفتم 6770!:d
7870 = 680 هزار تومن!
7850 = 550 هزار تومن!
هر دو قیمت های حدودی هست.

Hessam
2012/08/04, 15:14
یه سوال دیگه دشتم به نظرتون در حال حاظر خنک ترین کیس چیه؟ یا بهترین سیستم کولینگ رو داره.

Cooler Master Haf-X.....

Dante S
2012/08/04, 15:17
خب دیگه! شما نمی تونید هم خر بخواید و هم خرما!:d
ببخشید! 7870 یا 7850 دو گیگ ایسوس.
اشتباه گفتم 6770!:d
7870 = 680 هزار تومن!
7850 = 550 هزار تومن!
هر دو قیمت های حدودی هست.
ما که به همون خر هم راضییم:-j
اگه 7850 اینقدر قیمتشه من برم یه تحقیقی بکنم از چه برندی باشه؟

Dante S
2012/08/04, 15:19
Cooler Master Haf-X.....
چطوری میشه نظرسنجی گذاشت تا نظر بقیه رو هم بدونم...

Hessam
2012/08/04, 15:21
ما که به همون خر هم راضییم:-j
اگه 7850 اینقدر قیمتشه من برم یه تحقیقی بکنم از چه برندی باشه؟

خب پس به سلامتی. ولی خب خرما رو می تونید بار بزنید روی خر که دست خالی نرین!:d البته خرما رو شما 7870 در نظر بگیر! خرمای انویدیا بخرید، ضرر می کنید. خرماهای مرغوب با توجه به بودجه ی شما ای تی آی هستن. ای تی آی واقعاً خرماهای خوبی در جهت نسبت قیمت به کارایی داره. مخصوصاً 7870.:d تنها در این صورت هست که می تونید هم خر بخواید و هم خرما!:D
ایسوس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یا ام اس آی ترجیحاً.
چه تحقیقی؟! به این قیمت شک دارید؟!
حتماً به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برید. جدول رو نگاه کنید! شما اگه سه تا 560 هم برداری، روی هم باز هم به پای 7870 قدرتمند نمی رسه!!! به این میگن قدرت!!!:>
کم کم داره از ای تی آی خوشم میاد!:D

Dante S
2012/08/04, 15:35
یه سوال دیگه اون وقت این کارت گرافیکو میشه crossfireX کرد اگه نشه که من باید انویدا بگیرم چون بعد می تونم یه کارت گرافیک دیگه روش بندازم و sli کنم وقدرتش از این بیشتر میشه در حالی که اگه اینو بگیرم رو دستم می مونه وباید با نصف قیمت بفروشمش پس اگه crossfireX نشه بهتره یه خر با خرمای انویدا بار بزنم و بگیرم

Hessam
2012/08/04, 15:37
یه سوال دیگه اون وقت این کارت گرافیکو میشه crossfirex کرد اگه نشه که من باید انویدا بگیرم چون بعد می تونم یه کارت گرافیک دیگه روش بندازم و sli کنم وقدرتش از این بیشتر میشه در حالی که اگه اینو بگیرم رو دستم می مونه وباید با نصف قیمت بفروشمش پس اگه crossfirex نشه بهتره یه خر با خرمای انویدا بار بزنم و بگیرم

:d.
آره این (7870) هم کراس فایر میشه!‌ البته در صورتی که ترجیحاً همون مین بردی که گفتم رو بخرید.
ولی فکر نکنم نیازی داشته باشید! این خیلی قویه هااااااا!!! می خواید بمب بترکونید!!!
به قول یارو؛ همین خوبه عمو! بیش از این، فکر نکنم بودجه شما کافی باشه.:d
یعنی بهترین پیشنهاد همین هست که خر با خرمای ای تی آی بار بزنید!;D

Dante S
2012/08/04, 15:47
:d. آره این (7870) هم کراس فایر میشه!‌ البته در صورتی که ترجیحاً همون مین بردی که گفتم رو بخرید. ولی فکر نکنم نیازی داشته باشید! این خیلی قویه هااااااا!!! می خواید بمب بترکونید!!! به قول یارو؛ همین خوبه عمو! بیش از این، فکر نکنم بودجه شما کافی باشه.:d یعنی بهترین پیشنهاد همین هست که خر با خرمای ای تی آی بار بزنید!;D می خوام 7950 بگیرم اونم کراس فایر می شه ؟؟ یعنی فقط با همون برد میشه کراس فایر کرد آخه من قصد خرید ماکسیوس اکستریم یا فورمولا داشتم وبراشم 900 تومن کنار گذاشتم

Hessam
2012/08/04, 15:56
می خوام 7950 بگیرم اونم کراس فایر می شه ؟؟ یعنی فقط با همون برد میشه کراس فایر کرد آخه من قصد خرید ماکسیوس اکستریم یا فورمولا داشتم وبراشم 900 تومن کنار گذاشتم

شما مگه میخوای چیکار کنی؟!!! آره. با مین برد دیگه هم میشه. به شرطی که این قابلیت کراس فایر رو ساپورت کنه!! یعنی شما دو تا 7950 میخوای؟!!!!!!
800 تومن حداقل پول مین بردتون میشه. 900 هم گرافیک!!!! شما که ای تی آی نمی خواستی!!! الان میخوای، اونم از سری آخر 7000؟!!!!! یا ابوالفضل!!!!!!!!!!:d
7950 سه گیگ؟!!! از چه برندی؟!!! خیلی دیگه قوی میشه هااااا!!! فکر نکنم بودجه تون برسه!!!
فکر کنم قصد رکورد زدن و جا به جایی رکوردهای گینس در اورکلاک رو داشته باشید!!!!!

Dante S
2012/08/04, 16:14
شما مگه میخوای چیکار کنی؟!!! آره. با مین برد دیگه هم میشه. به شرطی که این قابلیت کراس فایر رو ساپورت کنه!! یعنی شما دو تا 7950 میخوای؟!!!!!!
800 تومن حداقل پول مین بردتون میشه. 900 هم گرافیک!!!! شما که ای تی آی نمی خواستی!!! الان میخوای، اونم از سری آخر 7000؟!!!!! یا ابوالفضل!!!!!!!!!!:d
7950 سه گیگ؟!!! از چه برندی؟!!! خیلی دیگه قوی میشه هااااا!!! فکر نکنم بودجه تون برسه!!!
فکر کنم قصد رکورد زدن و جا به جایی رکوردهای گینس در اورکلاک رو داشته باشید!!!!!
نه دوتا 7950 :d
فقط یکی می خوام گفتم شاید بعدها لازم شد یک دیگه بگیرم:d
شایدم رکورد گینس رو زدیم:d رکورد ساخته شده برای جابجایی :d

Dante S
2012/08/04, 16:21
خوب حالا 7850 رو از چه برندی بگیرم evga یا ایسوس
قیمت این رو می دونی
HD7850-DC2T-2GD5-V2 از سری کارت گرافیک های ایسوس

Hessam
2012/08/04, 16:29
خوب حالا 7850 رو از چه برندی بگیرم evga یا ایسوس
قیمت این رو می دونی
HD7850-DC2T-2GD5-V2 از سری کارت گرافیک های ایسوس

عزیز من؛ احساسی فکر نکن!! حالت خوبه کلاً؟!! شما حداقل 1 میلیون و 800 باید پول گرافیک بدی در اینصورت! تازه حداقلش هست!
ایسوس.
اگه فکر می کنی کمه، از دوستان بپرس که داری اشتباه می کنی!
حداکثر 600 تومنه!
شما یه 7850 یا 7870 بگیر. اگه دیدی کم بود که نیست، یکی دیگه 7850 یا 7870 بعداً اضافه کن! مثلاً چند ماه بعد...
البته شما نمی دونی که قدرت این چقدره، وگرنه چنین حرفی نمی زدی!
همین 7850 یا 7870 رو شما فعلاً داشته باش تا بعد!
خیلی کش پیدا کرد این تاپیک. اینو بخر خلاص. همین خیلی خیلی قویه! خیالت راحت!

Dante S
2012/08/04, 20:47
عزیز من؛ احساسی فکر نکن!! حالت خوبه کلاً؟!! شما حداقل 1 میلیون و 800 باید پول گرافیک بدی در اینصورت! تازه حداقلش هست!
ایسوس.
اگه فکر می کنی کمه، از دوستان بپرس که داری اشتباه می کنی!
حداکثر 600 تومنه!
شما یه 7850 یا 7870 بگیر. اگه دیدی کم بود که نیست، یکی دیگه 7850 یا 7870 بعداً اضافه کن! مثلاً چند ماه بعد...
البته شما نمی دونی که قدرت این چقدره، وگرنه چنین حرفی نمی زدی!
همین 7850 یا 7870 رو شما فعلاً داشته باش تا بعد!
خیلی کش پیدا کرد این تاپیک. اینو بخر خلاص. همین خیلی خیلی قویه! خیالت راحت!

ممنون از راهنماییت o:-)
ولی چرا باید 1800 پول بدم من گفتم اگر بعد ها لازم شد می خرم
چرا دعوام می کنمX_X غلت کردم :d دیگه حرفی نمی زنم:dشما فقط به ما نزن هر کاری گفتی انجام می دیمX_X
نگفتی حالا از چه برندی بگیرم حداقل یک اسم بگو قیمتش هم بگو(*)

Hessam
2012/08/04, 21:12
ممنون از راهنماییت o:-)
ولی چرا باید 1800 پول بدم من گفتم اگر بعد ها لازم شد می خرم
چرا دعوام می کنمx_x غلت کردم :d دیگه حرفی نمی زنم:dشما فقط به ما نزن هر کاری گفتی انجام می دیمx_x
نگفتی حالا از چه برندی بگیرم حداقل یک اسم بگو قیمتش هم بگو(*)

نه آقا دعوا کجا بود؟!:d
این حرف جناب عالی خیلی عجیب و غریب بود آخه! با عقل سلیم جور در نمی یومد حقیقتش!:d
من نظرم رو گفتم که: یه 7870 ایسوس دو گیگ به قیمت 680 هزار تومن زیاد هم هست با GTX570 انویدیا برابری می کنه! تازه در چند مورد قوی تر از این هم هست!!
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Dante S
2012/08/04, 21:20
نه آقا دعوا کجا بود؟!:d این حرف جناب عالی خیلی عجیب و غریب بود آخه! با عقل سلیم جور در نمی یومد حقیقتش!:d من نظرم رو گفتم که: یه 7870 ایسوس دو گیگ به قیمت 680 هزار تومن زیاد هم هست با GTX570 انویدیا برابری می کنه! تازه در چند مورد قوی تر از این هم هست!! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 7870 قیمتش زیاده یه 7850 می خوام دو گیگ هم باشه یه خوبش چقدر در می یاد و مشخصات کاملش رو هم بگو

Hessam
2012/08/04, 21:30
7870 قیمتش زیاده یه 7850 می خوام دو گیگ هم باشه یه خوبش چقدر در می یاد و مشخصات کاملش رو هم بگو

توی همون لینک هست مشخصاتش!
550 تومن.