PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :::مشکل با مودم وایرلس shuttle 920 wm:::

amirreza gh
2012/08/01, 23:51
با سلام.من یک مودم shuttle 920 wm به تازگی خریدم.و مشکلم اینه که وقتی با کامپیوتر ازش استفاده میکنم سرعت دانلودم مثل مودم قبلیم طرفای 30 تا 33 هستش ولی وقتی با وای فای گوشی از مودم استفاده میکنم سرعت لود صفحه تقریبا خوبه ولی سرعت دانلود نهایتا رو 5 میره و بالاتر نمیره... گوشی با سیستم عامل های مختلف و مرورگرهای مختلف چک کردم ولی فرقی نمیکنه...خواستم اگه بشه کمکم کنید بگید مشکل از کجاست؟؟؟ممنون.

amirreza gh
2012/08/02, 21:02
ببخشید کسی نیست بتونه کمکم کنه؟؟؟؟

amirreza gh
2012/08/03, 12:06
با سلام.من یک مودم shuttle 920 wm به تازگی خریدم.و مشکلم اینه که وقتی با کامپیوتر ازش استفاده میکنم سرعت دانلودم مثل مودم قبلیم طرفای 30 تا 33 هستش ولی وقتی با وای فای گوشی از مودم استفاده میکنم سرعت لود صفحه تقریبا خوبه ولی سرعت دانلود نهایتا رو 5 میره و بالاتر نمیره... گوشی با سیستم عامل های مختلف و مرورگرهای مختلف چک کردم ولی فرقی نمیکنه...خواستم اگه بشه کمکم کنید بگید مشکل از کجاست؟؟؟ممنون.

از مدیران کسی نیست جواب بده؟؟؟

Navid.y
2012/08/03, 14:36
کلا وقتی شما با گوشی دانلود میکنین سرعن میاد پایین. مدل گوشیتون چیه؟ از چه سایتی دان میکنید؟ از سایت speedtest.net نرم افزار تست سرعت رو دانلود کنین و با اون سرعت اینترنت رو با گوشی تست کنید. بعد با همون سایت توی کامپیوتر چک کنید و سرعت ها رو مقایسه کنید. مشکل نمیتونه از مودم یا هر قطعه ی سخت افزاری دیگه ای باشه.

amirreza gh
2012/08/03, 17:15
کلا وقتی شما با گوشی دانلود میکنین سرعن میاد پایین. مدل گوشیتون چیه؟ از چه سایتی دان میکنید؟ از سایت speedtest.net نرم افزار تست سرعت رو دانلود کنین و با اون سرعت اینترنت رو با گوشی تست کنید. بعد با همون سایت توی کامپیوتر چک کنید و سرعت ها رو مقایسه کنید. مشکل نمیتونه از مودم یا هر قطعه ی سخت افزاری دیگه ای باشه.

ممنون...من با گوشی k970 که سیستم عامل جاوا داره و تو این گوشی با مرورگر خود گوشی و مرورگر ucbrowser تست کردم ولی بازم سرعت پایین بود... با گوشی xperia x8 هم تست کردم که آندروید هستش ولی هم با مرورگر گوشی و هم با مرورگر ucb و opera mobile چک کردم بازم سرعت همون حدودای 5 کیلوبیته...در حالی که در pc سرعت بالا و همونیه که باید باشه(یعنی همون 30تا 33)...سایتایی هم که دانلود میکنم هموناییه که تو کامپیوتر با سرعت بالا ازشون دانلود میکنم مثل downloadha...ممنون.

Beni7192
2012/08/03, 18:01
اگه شما میتونید خودتون مودمتون رو کانفیگ کنید, یه بار مودم رو ریست سخت افزاری کنید بعد هم دوباره کانفیگش کنید!

amirreza gh
2012/08/03, 23:19
اگه شما میتونید خودتون مودمتون رو کانفیگ کنید, یه بار مودم رو ریست سخت افزاری کنید بعد هم دوباره کانفیگش کنید!
ممنون از شما.من نحوه کانفیگ کردن مودممو گرفتم ولی نوشته که vci و vpi رو از ارائه دهنده اینترنت بگیرید. اینترنت من از مخابراته آیا اینجا کسی میدونه این دو مقدار رو چی باید بزنم؟؟؟

amirreza gh
2012/08/04, 08:35
من مودممو یکبار ریست کردم و دوباره کانفیگش کردم ولی هنوزم از طریق pc سرعت دانلود عالی ولی با موبایل سرعت دانلود بسیار پایین هستش...مشکل از کجاست؟ممون.

m_diba
2015/02/10, 11:38
ممنون از شما.من نحوه کانفیگ کردن مودممو گرفتم ولی نوشته که vci و vpi رو از ارائه دهنده اینترنت بگیرید. اینترنت من از مخابراته آیا اینجا کسی میدونه این دو مقدار رو چی باید بزنم؟؟؟

vpi 8 -vci 81 هست