PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رکورد بیشترین میزان sar شکسته شد!!!

Arthur
2012/08/01, 18:52
SAR مخفف Specific absorption Rate است.مقدار فرکانس رادیوی است که توسط بدن از جانب موبایل جذب شده است.واحد آن وات بر کیلوگرم است.
دو نوع استاندارد هم وجود دارد.اتحادیه ی اروپا حداکثر میزان SAR رو 2 وات بر کیلوگرم اعلام کرده است.در آمریکا و استرالیا هم میزان مجاز 1.6 وات بر کیلوگرم است.
و اما خبر اصلی!
تا چندی پیش بیشترین میزان SAR مربوط به Sony Ericsson Xperia Mini Pro بود که با ورود Xperia U این رکورد شکسته شد!!!!
طبق گفته ی سایت جی اس ام آرنا میزان SAR برای Xperia U وات بر کیلوگرم 1.62 است!!!!!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
لینک زیر هم مشخصات دقیق Xperia U هست.
.................................................. .................................
کمترین میزان SAR متعلق به Samsung Galaxy S3 است که تنها 0.3 میباشد!
میزان SAR آیفون 4 اس هم 1.18 است.
.........................
میزان SAR تمامی گوشی های سامسونگ زیر 1 است!(صرفاً جهت اطلاع!) :D

Hessam
2012/08/01, 18:54
حالا خوبه یا بد؟! هر چی بیشتر باشه، بد تره؟ یعنی ضررش بیشتره؟!

Arthur
2012/08/01, 18:57
حالا خوبه یا بد؟! هر چی بیشتر باشه، بد تره؟ یعنی ضررش بیشتره؟!
آره دیگه....هر چی کمتر باشه ضررش کمتره.....

Hessam
2012/08/01, 19:02
اخبار گوشی های معروف مثل این توی کدوم سایت هست تا ببینیم sar هر کدوم چنده؟

Arthur
2012/08/01, 19:26
اخبار گوشی های معروف مثل این توی کدوم سایت هست تا ببینیم sar هر کدوم چنده؟
والا اینو من از سایتی کپی نکردم.خودم نوشتم.
شما وقتی بدونی که کدوم گوشی بیشترین میزان SAR رو داره وقتی یک گوشی بیاد که از اون بیشتر باشه خواب معلوم میشه دیگه...
میزان SAR رو تو سایت زیر نوشته :
ولی من که بهش اطمینان ندارم.
چون با چیز هایی که تو سایت GSMarena نوشته فرق داره.
بهترین منبع همین فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. هست....

Hessam
2012/08/01, 19:29
توی سایت gsmarena، کدوم قسمت میزان SAR رو نوشته؟

Arthur
2012/08/01, 19:32
توی سایت gsmarena، کدوم قسمت میزان sar رو نوشته؟
وقتی مشخصات یک گوشی رو میاری اون پایین یک قسمت داره که نوشته misc جلوی همین قسمت میزان sar رو نوشته...

nimatehrani3
2012/08/01, 21:28
وای چه شانسی اوردم . میخواستم همین رو بخرم . حالا خوب شد که گفتین . من چند ماهی هست که به اینگونه امواج حساس شدم و هی خون دماغ میشم . باز هم ممنون که سامسونگ گوشی با کمترین سار رو دار ه . پس باید برم یه s3 بخرم . باز هم ممنون از اینکه این رو بیان کردین

Hessam
2012/08/01, 21:34
من قصد خرید Xperia Go رو داشتم. البته بعد از اینکه وارد بازار بشه!X_X

Arthur
2012/08/01, 21:37
وای چه شانسی اوردم . میخواستم همین رو بخرم . حالا خوب شد که گفتین . من چند ماهی هست که به اینگونه امواج حساس شدم و هی خون دماغ میشم . باز هم ممنون که سامسونگ گوشی با کمترین سار رو دار ه . پس باید برم یه s3 بخرم . باز هم ممنون از اینکه این رو بیان کردین
خواهش میکنم...
چه جالب!هر کس یه طور واکنش نشون میده...من سردرد میکنم(خواهرم همین رو داشت.از رو همین فهمیدم (منظورم Xperia Mini Pro بود)
حالا فقط s3 نیست که کمه.من الان گوشی های با کمترین SAR رو براتون مینویسم.
میزان SAR اس3 0.2 هست من اشتباه گفتم.معذرت میخوام.(البته طبق استاندارد EU(
Galaxy Nexus=0.3
S2=0.34
galaxy s=0.35
htc desire s=0.33
sensation xe=0.35
xperia play=0.32
nokia e7=0.56
galaxy note=0.39
xperia arc=0.66
htc radar=0.4

Arthur
2012/08/01, 21:41
من قصد خرید Xperia Go رو داشتم. البته بعد از اینکه وارد بازار بشه!X_X
میتونی Xperia Sola بخری.تا اونجایی که من دیدم باهم فرق چندانی ندارن...
تازه Xperia Go که بیاد تا یه مدت قیمتش بالا خواهد بود(طبق روال عادی بازار ایران =)) )

nimatehrani3
2012/08/04, 04:04
اقا چه قدر خوبه پس رادار هم سارش کمه . من از قیافش خوشم میاد . خیلی باحاله . یکی داشتم . بازهم ایول به لومیا های نوکیا . من خودم 800 رو الان دارم . بابام هم 610 و مادرم s2 داره . این اومیای خودم رو که رفته بودیم دوبی خریدمش . خیلی باحاله . راستی این لومیا رو نمیدونید که چه قدر سار داره ؟ فکر کنم زیاد باشه ، اخه رو من یکسری تاثیراتی گذاشته. هی سر درد میگیرم .

البته من اون رو برای چند روزی خاموش و کنار گذاشتم تا یه ذره حالم خوب بشه . البته هیچ فرقی نکرده .

Arthur
2012/08/04, 09:52
راستی این لومیا رو نمیدونید که چه قدر سار داره ؟ فکر کنم زیاد باشه ، اخه رو من یکسری تاثیراتی گذاشته. هی سر درد میگیرم .

میزان sar لومیا 0.94 هست..........

Hessam
2012/08/04, 10:04
میتونی Xperia Sola بخری.تا اونجایی که من دیدم باهم فرق چندانی ندارن...
تازه Xperia Go که بیاد تا یه مدت قیمتش بالا خواهد بود(طبق روال عادی بازار ایران =)) )

نه. ملاک برای من ضد ضربه و آب بودنش بود!

Arthur
2012/08/04, 10:18
نه. ملاک برای من ضد ضربه و آب بودنش بود!
به نکته ی ظریفی اشاره کردی! :d

nimatehrani3
2012/08/04, 12:11
نه. ملاک برای من ضد ضربه و آب بودنش بود! خوب چرا رو go کلید کردی . مدل های دیگه ای هست . به عنوان مثال اکتیو سونی اریکسون هم خیلی خوبه اگر از قیافش رو تحمل کنی . پاناسونیک هم یکی داره ولی فکر نکنم تو ایران جواب بده چون at&t هست و معمولا اینجور گوشی ها تو ایران نمیاد . البته اگه به چین و ژاپن دسترسی داشته باشی میتونی یک نوع گوشی که nec زده و حتی خواصت ابگریزش هم از go بیشتره . خوب اگه میخوای بیشتر خرج کنی ایفون 5 هست که فکر کنم یه 2 تومنی باشه . قرار هست که اون رو ضد اب بکنند . البته الان یه قاب درستکردن برای ایفون ها که ضد اب و ضربه هست . در کل تو ایران زیاد گوشی ضد اب پیدا نمیشه ، اگه یه چیز خوب میخوای باید بری سراغ چین و ماچین . البته اون گوشی ها فقط از تو چین پیدا میشه ولی اگر دسترسی نداری میتونی یکم صبر کنی تا این مدل nec بیاد تو ایران . اخه شنیدستم که قراره به جهان عرضه بشه .

mohammad11
2012/08/04, 12:29
داداش این که چیزی نیست پارازیت 10 برابر زیان دارند طبق آمار خودشون تو تهران از هر چهار بچه یکیش سقط می شه هیچ کسی هم صداش در نمی یاد >:p

Arthur
2012/08/04, 12:32
پارازیت 10 برابر زیان دارند >:p
پارازیت دیگه چیه؟؟؟
>.............

davidvn
2012/08/04, 14:58
اگه رادیو گوش کنید خواهید فهمید(به طور عملی!!):>

Hessam
2012/08/05, 18:31
وقتی مشخصات یک گوشی رو میاری اون پایین یک قسمت داره که نوشته misc جلوی همین قسمت میزان sar رو نوشته...

کو؟!! پیدا نکردم!
--------------------------------------------------------------
دوستان؛ امروز گوشی اکسپریا Go با قیمت 790 هزار تومن با گارانتی یکساله اصلی پارس کامتل وارد بازار ایران شد و هم اکنون در دسترس و آماده فروش قرار گرفت!!

s@j@d
2012/09/17, 14:03
حسام جان یعنی شما طی این چند سال از sar اطلاعی نداشتی؟ اتفاقا همیشه یکی از بزرگترین معیار های من برای انتخاب گوشی همین گزینه sar هستش. مسلما هرچه این میزان کمتر باشه در نتیجه تشعشعات کمتری بر بدن وارد میشه .

s@j@d
2012/09/17, 14:10
دوستان یادشون هست یه زمانی میگفتن گوشی رو توی جیب سینتون نذارین برای قلبتون ضرر داره؟ بعضی ها عادت دارن گوشی رو دستشون بگیرن بعضی ها عادت دارن تو جیب بزارن و بعضی ها عادت دارن به گردنشون آویزون کنن و بعضی ها هم که کیف کمری .الان میخوام بگم که شاید بهترین جیب برای نگه داری گوشی همان جیب های پیراهن باشه البته جیب سمت راست سینه نه چپ که چسبیده به قلبه البته اگه قسمت روی بازوی پیراهنتون جیب داره بهتره توی اون جیب بذارین چون اگه تو دست نگه دارین یا تو جیب شلوار بذارین به بیضه ها و کلیه ها آسیب جدی میرسونه و خیلی حساس تره نصبت به قلب . حتی میگن به نخاع هم آسیب میرسونه . این گفته از من رو کاملا جدی بگیرین و کاملا دوستانه دارم میگم . چند سال پیش همین مسئله sar رو خیلی به دوستام و آشنایانمون توصیه میکردم ولی متاسفانه هیچکس باور نمیکرد .