PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس اینترنت ۱ گیگابیتی گوگل فیبر راه اندازی شد!!!!

Beni7192
2012/07/27, 14:26
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ممکن است افراد زیادی ندانند که گوگل در ارایه اینترنت هم فعالیت می کند، اما با شروع به کار سرویس جدید «گوگل فیبر» احتمالا شهرت این شرکت در ارایه اینترنت پر سرعت چندین برابر خواهد شد. گوگل از روز گذشته ارایه اینترنت پرسرعت را در کانزاس‌سیتی آغاز کرده است. سرویس اینترنتی که همانطور که از اسمش مشخص است با فیبر نوری کار می کند. اما چیزی که این سرویس را نسبت به دیگر اینترنت های پرسرعت متمایز می کند، سرعت ۱ گیگابیتی آن و قیمت های فوق العاده است.

اینترنتی که نسبت به اینترنت های پرسرعت رایج در آمریکا ۱۰۰ برابر سریع تر است و جالب تر اینکه گوگل این اینترنت را بدون محدودیت دانلود در اختیار کاربران قرار می دهد و بنابراین می توانید با سرعت ۱ گیگابیتی هر چقدر که خواستید دانلود اطلاعات داشته باشید. ضمن اینکه سرعت اینترنت نیز متقارن است یعنی هم سرعت دانلود و آپلود ۱ گیگابیت در ثانیه است. حتما می دانید که سرعت یک گیگابیت در ثانیه به معنی دانلود با سرعت ۱۲۵ مگابایت در ثانیه است و در این حالت می توانید یک فیلم ۷۰۰ مگابایتی را در کمتر از ۶ ثانیه دانلود کنید.

برای استفاده از این سرویس، گوگل تا درب منزل شما فیبرنوری را می آورد و یک Network Box (تصویر پایین) در اختیار شما قرار می دهد که دارای ۴ پورت شبکه یک گیگابیتی است که با اتصال کامپیوترتان به یکی از آنها می توانید از اینترنت پرسرعت استفاده کنید. این دستگاه همچنین اینترنت را به صورت وای-فای هم در اختیارتان قرار می دهد و خودش مجهز به یک فایروال داخلی نیز هست.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.[/URL]

اما قیمت این خدمت چقدر است؟ گوگل سه پلن متفاوت را در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر فقط به دنبال استفاده از اینترنت باشید، می توانید پلن ۷۰ دلاری گوگل را انتخاب کنید. در این پلن با پرداخت ماهیانه ۷۰ دلار یک اینترنت ۱ گیگابیتی با دانلود نامحدود در اختیار دارید و علاوه بر آن Network Box را هم به رایگان دریافت می کنید و گوگل یک سرویس گوگل درایو یک ترابایتی هم به شما می دهد.

اما اگر به اینترنت ۱ گیگابیتی نیاز نداشته باشید و دلتان نخواهد ماهیانه ۷۰ دلار پول بدهید می توانید از پلن رایگان گوگل استفاده کنید. در این حالت فقط یک پول اولیه ۳۰۰ دلاری برای فیبرنوری پرداخت می کنید که می توان آن را در اقساط ۲۵ دلاری یک ساله هم پرداخت کرد و در ازای آن باکس شبکه را خواهید داشت و اینترنت ۵ مگابیتی رایگان دایمی دارید. آن هم بدون محدودیت دانلود. گوگل ارایه رایگان این اینترنت را حداقل برای ۷ سال تضمین می کند. و هزینه دیگری هم به جز ۳۰۰ دلار اولیه نمی پردازید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.[URL="فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند."] (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سرویس ۱۲۰ دلاری اما شاید پر طرفدار ترین سرویس باشد که با پرداخت این هزینه در ماه علاوه بر اینترنت یک گیگابیتی، گوگل دسترسی به مجموعه کاملی از شبکه های تلویزیون را هم در اختیار شما قرار می دهد و تازه این اول کار است. با خرید این سرویس گوگل یک تبلت نکسوس 7 هم به شما می دهد به همراه یک TV Box برای دیدن کانال های تلویزیونی به صورت اچ دی و یک Storage Box که دارای ۲ ترابایت حافظه داخلی است که به شما اجازه می دهد برنامه های محبوب تان را روی آن ذخیره کنید و البته یک تربایت فضای رایگان گوگل درایو هم در این سرویس فراموش نشده است.

منبع:نارنجی

Beni7192
2012/07/27, 14:31
من یه بار دیگه از این خبرا بشنوم بشنوم رگم رو میزنم!
~x( ~x( ~x(
:179::179::179:
:55::55::55:

Osuk
2012/07/27, 14:39
ای خدا واقــــــــــــعـــــــــ ـا شکرت !
چیز دیگه ای واقعا نمیتونم بگم
دمت گرم عزیز

amir90
2012/07/27, 14:53
خوش به حال آمریکاییها چی می شد منم اونجا بودم

th e nd
2012/07/27, 16:26
حالا فهمیدم جهان سوم یعنی چی؟ :-w

Free.Byte
2012/07/27, 17:19
شنیدن این خبر گریه داره... من برای دانلود یک فایل 3.3gb از یک شنبه هر روز از ساعت 2 تا 6 صبح دانلود میکردم که بالاخره پنج شنبه تموم شد!

VSH-Katana
2012/07/27, 18:40
گوگل باید مشتاری مداری رو از پارس آنلاین یا بگیره سرویس نا محدود 1مگابیتی فقط و فقط 280 هزار یعنی با دلار 2800 تومنی در میاد 100 دلار ! تازه دینامیک هم هست یعنی شما بخوایید زیاد دانلود کنی محدودیت حجمی واست میزارن!
به این میگن درتمد زایی گوگل که ورشکست شه تو این زمینه مطمعن باشید پارس آنلاین جاشو پر خواهد کرد!

Castiel
2012/07/27, 21:16
بچه ها خونسردی خودتان را حفظ کنید. هم اکنون پرواز شماره 487 به مقصد جهنم به زمین نشست!
وقتی کارشناسان اینترنت را از ویروس خطرناک تر میدونند دیگه نباید انتظار زیادی داشته باشید.

Free.Byte
2012/07/27, 21:28
بچه ها خونسردی خودتان را حفظ کنید. هم اکنون پرواز شماره 487 به مقصد جهنم به زمین نشست!
وقتی کارشناسان اینترنت را از ویروس خطرناک تر میدونند دیگه نباید انتظار زیادی داشته باشید.

با این حرف کاملا موافقم، اون بدترین تبلیغ موجود درباره ی اینترنت هست!

saeid6574598
2012/07/27, 21:37
بهنام جان ! چرا این تاپیک ها رو میزنی ! می خواهی همین یک ذره امید رو (که تو ایران زندگی می کنیم ) ، از ما بگیری ! می خواهی همین یک مثقال آبرو این مملکت رو هم به باد بدی !

حالا اونا به فکر مردم و رفع نیازهاشون ، هستند یا ما ! حالا اونها انسان هستند یا ما !

ما به خاطر یک مودم در پیت وایمکس ، باید 120 هزار تومان هزینه کنیم . اون وقت اونها ، نه تنها مودم رایگانه ، بلکه یک رسانه ذخیره سازی و یک تبلت هم بهشون می دن !

اون وقت اینا میگن که به خاطر فلان مناسبت ، 2 گیگ ترافیک رایگان می دیم ! اونا چی میدن و ما چی می دیم !!!

من به خاطر اینکه شارژ اینترنتم تمام شده بود ، نتونستم پول اینترنت رو به حساب بریزم ! مجبور شدم 2 کورس تاکسی سوار بشم تا برسم به نمایندگی ! اونم توی این گرما !!!

اون وقت اینها ................. !!!

Osuk
2012/07/28, 11:24
عزیزان
1 ترابایت فضای رایگان ابری هم میدن
میدونید پول 1 ترابایت فضای ابری چه قدره در ماه ؟

یا حق مددی کن که به مقصد برسیم !
یاحق

darkknight
2012/07/28, 12:52
من یه بار دیگه از این خبر ها ببینم گزارش تخلف میدم;)) اگه به فکر خودتون نیستید به فکر ما باشید من که باید برای 500مگابایت از ساعت2تا7صبح بیدار باشم که شاید بتونم این مقدار دانلود کنم این خبر از 100000000000000فحش هم برام بدتره مخصوصا که این سرویس با 3ترابایت(در بهترین حالت چیزی حدود600تومن)و مودم و tv box و تبلت میدن که پول تبلت فکر کنم در رویایی بینانه ترین حالت400تومن است اون وقت فکر میکنم که پول اینترنت با این حساب چیزی حدود10تا20دلار بیشتر نباشه(حالا منظورم نسبت ارزش پول هست نه صرفا مقدار پول)

m.313
2012/09/20, 19:43
دوستان ما اگه اینترنت 1 گیگی نداریم ادم روانیم نداریم که بره تو سینما ملتو به رگبار ببنده

VSH-Katana
2012/09/20, 20:01
چرا نداریم؟
شما کمی داشتن اسلحه رو راحتترکن!
پس اون کسی که جلوی جمعیت چند وقت پیش با قمه یکی رو کشت چی بود؟

Beni7192
2012/09/20, 20:04
بحث مشکلات اجتماعی نشه بهتره چون در این زمینه ما ایرانی ید قهّاری داریم!

darkknight
2012/09/20, 20:07
دوستان ما اگه اینترنت 1 گیگی نداریم ادم روانیم نداریم که بره تو سینما ملتو به رگبار ببنده
پس چرا اونا با این وضع, امار فروش یه فیلمشون از امار فروش کل سینمای ایران بیشتره؟
اگه خواستین اسم فیلم ها رو براتون مینویسم

darkknight
2012/09/20, 20:15
من موندم چرا وقتی اسم اینترنت ملی میشه این مبحث"فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. سرویس اینترنت ۱ گیگابیتی گوگل فیبر راه اندازی شد!!!!"میره تو بورس البته بقیه مبحث های مرتبط هم همین طور

m.313
2012/09/20, 20:35
پس چرا اونا با این وضع, امار فروش یه فیلمشون از امار فروش کل سینمای ایران بیشتره؟
اگه خواستین اسم فیلم ها رو براتون مینویسم
خب چون اون فیلم تو 1400 تا سینما پخش میشه ولی تو ایران تو 50 تا به زور

m.313
2012/09/20, 20:37
چرا نداریم؟
شما کمی داشتن اسلحه رو راحتترکن!
پس اون کسی که جلوی جمعیت چند وقت پیش با قمه یکی رو کشت چی بود؟
خب اینم یکی از مشکلای دیگشونه که به راحتی میتونن اسلحه بخرن
و کلی جنایت دیگه باهاش به وجود بیارن
در ضمن ما چند وقت یه بار از این قمه کشی ها داریم
و اونا چند وقت یه بار از این تیراندازی ها

VSH-Katana
2012/09/20, 20:46
دوستان بهتره تاپیک رو به بیراهه نکشونید لطفا فقط در مورد اینترنت حرف بزنید

m.313
2012/09/20, 20:48
چشم .............................

102020
2012/09/21, 02:21
1گیگابیت O_o!!!!!!!!!

darkknight
2012/09/21, 07:20
1گیگابیت O_o!!!!!!!!!

یا همون125مگابایت(کلا هارد ssdلازم میشه):دی
من سرعت انتقال بین هارد هام از 40 بیشتر نیست اونوقت فکر کنید برم این سرویس رو بگیرم اونوقت چیزی حدود85 مگابایت رو از دست میدم در هر ثانیه