PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موس گیمینگ جدید Razer با قدرت شناسایی 8200DPI

Beni7192
2012/07/26, 18:17
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Razer اعلام کرده موس جدید گیمینگ خود را با نام Ouroboros در Q4 سال 2012 ارائه خواهد کرد, این موس دارای تنظیمات فراوانی است و استفاده از آن برای افراد راست دست و چپ دست مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
مهم ترین ویژگی این موس قابلیت شخصی سازی حالت ارگونومیک آن است که آن برای استفاده هر اندازه ی دست و هر شکل دست گرفتن موس مناسب است.
این موس از یک بدنه قابل تنظیم ساخته شده که آن راقادر می سازد تا 0.9 اینچ تغییر اندازه دهد علاوه بر این Razer پنل دو طرف موس را طوری طراحی کرده که قابلیت جابجایی با هم را داشته باشند تا برای سبک های مختلف دست گرفتن موس مناسب باشد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. _DPI_sensor/inline.jpg

همچنین بدنه موس درای یک شیب قابل تنظیم می باشد تا بهترین حالت ممکن را برای گیمر ها فراهم کند,حداکثر حساسیت این موس 8200ِDPI است که با توجه به نیاز گیمر به وسیله دکمه های تعبیه شده روی موس قابل تغییر است.
این موس به دو صورت با سیم و بیسیم قابل استفاده است و تکنولوژی Razer’s 1 ms wireless به شما این تضمین را می دهد که شاهد هیچ تاخیری در عملکرد بیسیم موس نباشید,در مجموع بر روی این موس 11 کلید قابل برنامه ریزی و جود دارد و طول سیم موس به بیش از 2 متر میرسد.
این موس در Q4 سال جاری میلادی با قیمت $129.99 در دسترس خواهد بود!!!

ترجمه و نگارش: بهنام صادقی دامیری

Castiel
2012/07/26, 18:31
طراحان Razer فیلم های فضایی و تخیلی زیاد می بینند، شما جدی نگیرید! ;)
ماوس های Razer را خیلی دوست دارم، مخصوصا LED داخل ماوس. البته قیمت های خوبی هم دارند با توجه به مشخصات. به زیر 3000 DPi هم قانع نیستند.

Yaser_Aramesh
2012/07/27, 12:09

در برخی سایت ها شایعه شده که طرح این موس رو از روی تانک پرنده ی بتمن در فیلم The Dark Knight Rises که چند روز هست روی پرده رفته برداشتن !

به نظر من هم قابل قبول هست !

VSH-Katana
2012/07/27, 12:14
ولی به نظر من قابل قبول نیست آخه مراحل طراحی همینطوری بوق که نیست این فیلم هم یه هفته نیست رفته رو پرده! (کمی از یک هفته بیشتره)